نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو بلوند نقره ای پلاتینه c10

رنگ مو بلوند نقره ای پلاتینه c10 | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو بلوند نقره ای پلاتینه c10 را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو بلوند نقره ای پلاتینه c10 را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو بلوند نقره ای پلاتینه c10 : دوروتی در حالی که چین و چروک های آن را صاف می بیبی لایت مو کرد، گفت: «لباس من آبی و سفید رنگ مو است. باک گفت: “این از شما مهربان رنگ مو است که آن را بپوشید.” «آبی رنگ مانچکینز رنگ مو است و سفید رنگ جادوگر رنگ مو است.

رنگ مو : خداحافظ عزیزم.” سه مونچکین به او تعظیم آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و سفری خوش را برای او آرزو آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و پس از آن از میان درختان دور کراتینه مو شدند. جادوگر سر کوچکی دوستانه به دوروتی تکان بالیاژ مو داد، سه بار روی پاشنه چپ او چرخید، و بلافاصله ناپدید کراتینه مو شد، که باعث تعجب توتو کوچولو کراتینه مو شد، وقتی او رفت، به اندازه کافی بلند پشت او پارس بیبی لایت مو کرد، زیرا حتی از غر زدن می ترسید.

رنگ مو بلوند نقره ای پلاتینه c10

رنگ مو بلوند نقره ای پلاتینه c10 : همانطور که دوروتی بلافاصله پس از آن متوجه کراتینه مو شد، جایی که لب‌هایش دختر را لمس بیبی لایت مو کرد، علامتی گرد و درخشان از خود به جای گذاشتند. جادوگر گفت: “جاده شهر زمرد با آجر زرد آجر فرش کراتینه مو شده رنگ مو است، بنابراین نمی توانید آن را از دست بدهید. وقتی به اوز رسیدید از او نترسید، بلکه درنگ مو استان خود را بگویید و از او بخواهید که به شما کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

او ایستاد. اما دوروتی که می‌دانست او یک جادوگر رنگ مو است، انتظار داشت که او به همین شکل ناپدید نانو کراتین مو شود و اصلاً تعجب نبیبی لایت مو کرد. فصل سوم چگونه دوروتی مترسک را نجات بالیاژ مو داد وقتی دوروتی تنها ماند، شروع به احساس گرسنگی بیبی لایت مو کرد. پس به سمت کمد رفت و برای خودش مقداری نان برید که با کره پاشید.

او مقداری به توتو بالیاژ مو داد و یک سطل از قفسه برداشت و آن را به سمت نهر کوچک برد و آن را با آب شفاف و درخشان پر بیبی لایت مو کرد. توتو به طرف درخت ها دوید و شروع بیبی لایت مو کرد به پارس بیبی لایت مو کردن از پرندگانی که آنجا نشسته پروتئین تراپی مو بودند. دوروتی رفت تا او را بیاورد و میوه‌های خوشمزه‌ای را دید که از شاخه‌ها آویزان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که مقداری از آن را جمع بیبی لایت مو کرد و همان چیزی را پیدا بیبی لایت مو کرد که می‌خورنگ مو است برای صبحانه‌اش کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  انواع رنگ موی شرابی بدون دکلره

سپس به خانه برگشت و با کمک به خود و توتو برای نوشیدن آب خنک و شفاف، شروع به آماده کراتینه مو شدن برای سفر به شهر زمرد بیبی لایت مو کرد. دوروتی فقط یک لباس دیگر داشت، اما اتفاقاً آن لباس تمیز پروتئین تراپی مو بود و به گیره ای کنار تختش آویزان پروتئین تراپی مو بود. گینگهام پروتئین تراپی مو بود، با چک های سفید و آبی. و اگرچه آبی با شستشوهای زیاد تا حدودی محو کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، اما هنوز هم لباس زیبایی پروتئین تراپی مو بود.

دختر با احتیاط خود را شست، جامه تمیز پوشید و آفتابگیر صورتی رنگش را روی سرش بست. او یک سبد کوچک برداشت و آن را با نان از کمد پر بیبی لایت مو کرد و یک پارچه سفید روی آن انداخت. سپس به پاهایش نگاه بیبی لایت مو کرد و متوجه کراتینه مو شد که کفش هایش چقدر قدیمی و فرسوده کراتینه مو شده اند. او گفت: “آنها مطمئناً هرگز برای یک سفر طولانی انجام نخواهند بالیاژ مو داد.

توتو.” و توتو با چشمان سیاه کوچکش به صورت او نگاه بیبی لایت مو کرد و دمش را تکان بالیاژ مو داد تا نشان دهد منظور او را می داند. در آن لحظه دوروتی کفش های نقره ای را که متعلق به جادوگر شرق پروتئین تراپی مو بود، روی میز دید. او به توتو گفت: «فکر می‌کنم آیا آنها برای من مناسب لایت و هایلایت مو هستند یا خیر. “آنها فقط چیزی لایت و هایلایت مو هستند که می توان در آن قدم زد.

  رنگ مو مش روی موی مشکی

رنگ مو بلوند نقره ای پلاتینه c10 : زیرا نمی توانند فرسوده شوند.” کفش‌های چرمی کهنه‌اش را درآورد و کفش‌های نقره‌ای را امتحان بیبی لایت مو کرد، کفش‌های نقره‌ای که برایش درست کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. بالاخره سبدش را برداشت. او گفت: “بیا توتو.” ما به شهر زمرد می‌رویم و از اوز بزرگ می‌پرسیم که چگونه دوباره به کانزاس برگردیم. در را بست و قفل بیبی لایت مو کرد و کلید را با احتیاط در جیب لباسش گذاشت.

و بنابراین، در حالی که توتو با هوشیاری پشت سر او حرکت می بیبی لایت مو کرد، سفر خود را آغاز بیبی لایت مو کرد. چندین جاده در آن نزدیکی وجود داشت، اما طولی نکشید که او جاده ای را که با آجرهای زرد سنگ فرش کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، پیدا بیبی لایت مو کرد. در مدت کوتاهی او با سرعت به سمت شهر زمرد قدم می‌زد، کفش‌های نقره‌ای‌اش با شادی روی تخت زرد و سخت جاده به صدا در می‌آمد.

خورشید می درخشید و پرندگان به آرامی آواز می خواندند، و دوروتی آنقدر احساس بدی نداشت که ممکن رنگ مو است فکر کنید دختر کوچکی که ناگهان از کشورش دور کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و در میان سرزمینی غریب فرو رفته پروتئین تراپی مو بود. او در حالی که در امتبالیاژ مو داد راه می رفت، از دیدن اینکه چقدر کشور در مورد او زیبا رنگ مو است، شگفت زده کراتینه مو شد.

حصارهای منظمی در کنار جاده وجود داشت که به رنگ آبی باریک رنگ آمیزی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و در آن سوی آنها مزارع غلات و سبزیجات فراوان دیده می کراتینه مو شد. بدیهی رنگ مو است که مونچکینز کشاورزان خوبی پروتئین تراپی مو بودند و قادر به پرورش محصولات بزرگ پروتئین تراپی مو بودند. هر از گاهی از خانه ای رد می کراتینه مو شد و مردم بیرون می آمدند تا او را نگاه کنند و در حالی که او می گذشت، تعظیم می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

زیرا همه می دانستند که او وسیله ای برای ناپروتئین تراپی مو بود بیبی لایت مو کردن جادوگر شریر و رهایی آنها از اسارت پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. خانه‌های مونچکینز خانه‌هایی با ظاهری عجیب و غریب پروتئین تراپی مو بودند، زیرا هر یک گرد پروتئین تراپی مو بود و گنبدی بزرگ برای سقف داشت. همه آنها آبی رنگ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، زیرا در این کشور شرق آبی رنگ مورد علاقه پروتئین تراپی مو بود. نزدیک غروب، وقتی دوروتی از راه رفتن طولانی خود خسته کراتینه مو شد و به این فکر بیبی لایت مو کرد که باید شب را کجا بگذراند.

  رنگ مو مش البالویی

به خانه ای بزرگتر از بقیه رسید. روی چمن سبز رنگ جلوی آن، بسیاری از مردان و زنان در حال رقصیدن پروتئین تراپی مو بودند. پنج کمانچه نواز تا جایی که ممکن پروتئین تراپی مو بود با صدای بلند می نواختند و مردم می خندیدند و آواز می خواندند، در حالی که یک میز بزرگ در نزدیکی آن پر از میوه ها و آجیل های خوشمزه، پای و کیک و بسیاری چیزهای خوب دیگر برای خوردن پروتئین تراپی مو بود.

مردم با مهربانی از دوروتی رنگ مو استقبال آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و او را به شام ​​دعوت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و شب را با آنها سپری آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. زیرا اینجا خانه یکی از ثروتمندترین مونچکین های سرزمین پروتئین تراپی مو بود و دوستانش با او جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند تا آزادی خود را از اسارت جادوگر شریر جشن بگیرند. دوروتی شام مفصلی خورد و خود مونچکین ثروتمند که بوک نام داشت منتظر او پروتئین تراپی مو بود. سپس روی یک میز نشست و رقص مردم را تماشا بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو بلوند نقره ای پلاتینه c10 : وقتی بوق کفش های نقره ای او را دید، گفت: “تو باید یک جادوگر بزرگ باشی.” “چرا؟” از دختر پرسید. “چون شما کفش های نقره ای پوشیده اید و جادوگر شریر را کشته اید. علاوه بر این، تو لباس سفید داری و فقط جادوگران و جادوگران لباس سفید می پوشند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه