نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی پلاتینی صدفی

رنگ موی پلاتینی صدفی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی پلاتینی صدفی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی پلاتینی صدفی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی پلاتینی صدفی : که با چکمه های یک سرباز آلمانی، تقریباً نو، و با نعل اسبی روی پاشنه راه می رود. کارون آنها را به پوترلو سپرد که به دلیل بازویش به عقب بازگردانده کراتینه مو شد. کارون خودش آنها را از یک مسلسل باواریایی گرفته پروتئین تراپی مو بود که در نزدیکی جاده پیلونز ناک اوت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : او چیزی در دست رنگ مو دارد. “من این را در حین حفاری دیشب در انتهای گالری جدید برای تغییر توری های پوسیده پیدا بیبی لایت مو کردم. این یک الگوی قدیمی از هچت رنگ مو است.” این در واقع یک الگوی قدیمی پروتئین تراپی مو بود، یک سنگ چخماق تیز با رنگ مو استخوانی قهوه ای کهنه – از نظر ظاهری کاملاً ابزاری ماقبل تاریخ. تولاک با انگشت گذاشتن گفت: «بسیار مفید. “بله، بد فکر نکراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ موی پلاتینی صدفی

رنگ موی پلاتینی صدفی : متعادل تر از تبر تنظیم. این برای من مفید خواهد پروتئین تراپی مو بود، خواهید دید.” در حالی که تبر انسان پس از دوره سوم را به اهتزاز در می‌آورد، خودش به دنبال مرد میمونی می‌افتد که با پارچه‌هایی پوشیده کراتینه مو شده و در لابه لای زمین کمین بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. یکی یکی، ما از تیم برتراند و نیمه‌بخش، در یک آرنج سنگر جمع کراتینه مو شدیم. فقط اینجا کمی پهن تر از قسمت مستقیم رنگ مو است.

که وقتی با دیگری روبرو می شوید و باید عبور می کنید باید خود را به پهلو پرتاب کنید، پشت خود را به زمین بمالید و شکم خود را به شکم دیگری بمالید. شرکت ما به صورت ذخیره، خط دوم موازی را اشغال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. هیچ نگهبان شبی اینجا کار نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. شب آماده انجام کارهای خاکی از جلو بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم اما تا روز ادامه رنگ مو دارد کاری نداریم.

  رنگ موی پلاتینه تیره

با هم جمع کراتینه مو شده و دست در دست هم به هم پیوسته ایم، فقط می ماند که تا آنجا که می توانیم عصر را منتظر بمانیم. نور روز بالاخره به شکاف های پایان ناپذیری که این قسمت از زمین را شیار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند رخنه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است و اکنون آستانه سوراخ های ما را پیدا بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. نور مالیخولیایی شمال کشور رنگ مو است، آسمانی محدود و گل آلود، آسمانی که خود، می توان گفت، از دود و بوی کارخانه ها سنگین رنگ مو است.

در این نور سربی، آرایه بی‌نظم این ساکنان در اعماق، واقعیت تلخ بدبختی عظیم و ناامیدکننده‌ای را نشان می‌دهد که آن را به وجود آورده رنگ مو است. اما این مانند جغجغه تفنگ ها و صدای توپخانه رنگ مو است. درامی که در آن ما بازیگریم خیلی طول کشیده رنگ مو است که دیگر نمی‌توانیم غافلگیر شویم، یا از سرسختی که تکامل بالیاژ مو داده‌ایم.

یا لباسی که در برابر بارانی که از بالا می‌آید، در برابر گلی که از پایین می‌آید، و در برابر سرما – آن نوع بی نهایتی که همه جا لایت و هایلایت مو هست. پوست حیوانات، دسته‌های پتو، کلاه ایمنی بالاکلوا، کلاه‌های پشمی، خز، خفه‌کن‌های برآمده (گاهی به صورت عمامه‌ای رنگ مو استفاده می‌نانو کراتین مو شود)، روکش‌ها و لحاف‌ها، بافتنی‌ها و بافتنی‌های دوتایی، پوشش‌ها و سقف‌ها و روپوش‌ها، قیرانی یا روغنی، سیاه یا لرنگ مو استیکی یا تمام رنگ‌های رنگین کمان (روزی روزگاری) – همه این چیزها مردان را می‌پوشانند و بزرگ‌نمایی می‌کنند.

یونیفرم‌هایشان را تقریباً به همان اندازه پوستشان از بین می‌برند. یکی بر پشت خود مربعی از مشمع کف اتاق بسته رنگ مو است، با طرحی بزرگ به رنگ سفید و قرمز، که در وسط اتاق غذاخوری یک پناهگاه موقت پیدا بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. آن پپین رنگ مو است. ما او را از دور با پلاکارد هارلکینش زودتر می شناسیم تا با چهره رنگ پریده آپاچی اش. در اینجا محافظ قفسه سینه برآمده بارک رنگ مو است.

  انواع رنگ مو هایلایت عروس

رنگ موی پلاتینی صدفی : که از یک لحاف زیرین تراشیده کراتینه مو شده رنگ مو است، قبلا صورتی، اما اکنون به طرز خارق العاده ای سفید کراتینه مو شده و توسط گرد و غبار و باران لک کراتینه مو شده رنگ مو است. در آنجا، مانند برج ویران کراتینه مو شده ای که هنوز پوسترهای پاره پاره به آن چسبیده رنگ مو است، برمی خیزد. یک کویر از پوست خالدار، با خز درون، ائودور کوچک را با پشت درخشان یک سوسک تزئین می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

در حالی که کرسله طلایی از همه پیشی می گیرد. “کلاه حلبی” به بالاترین نقاط موجود در آنجا شباهت خاصی می بخکراتینه مو شد، اما حتی پس از آن روش های مختلف پوشیدن آن – روی کلاه تنظیمی مانند بیکت، روی یک بالاکلاوا مانند کادیلهاک، یا روی کلاه نخی مانند بارک. – ایجاد تنوع ظاهری پیچیده و پاهای ما!

همین الان، دوتایی خم کراتینه مو شدم، به داخل غارمان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کراتینه مو شده، غار کم ارتفاعی که بوی کپک و نم می دهد، جایی که آدم روی مرباهای خالی و پارچه های کثیف تصادف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، جایی که دو توده بلند خوابیده پروتئین تراپی مو بودند، در حالی که در گوشه ای زانو زده رنگ مو است. شکل یک کیسه را با نور شمع زیر و رو بیبی لایت مو کرد. همانطور که از بیرون بالا رفتم، مستطیل ورودی پاهایمان را به من نشان بالیاژ مو داد.

  رنگ موی فندقی با هایلایت کاراملی

صاف روی زمین، به صورت عمودی در هوا، یا کج. پخش کراتینه مو شده، دو برابر کراتینه مو شده یا با هم مخلوط می شوند. آنها با بستن راه آهن و نفرین عابران، مجموعه‌ای از رنگ‌ها و شکل‌های بسیار را ارائه می‌کنند. خاکی و بژ. ولپات به تنهایی از همه نوع خود، گترهای متواضع بسیج را حفظ بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. مسنیل آندره برای دو هفته یک جفت جوراب پشمی ضخیم، آجدار و سبز را به نمایش گذاشته رنگ مو است.

و تیرت همیشه با بتونه‌های پارچه‌ای خاکستری‌اش با راه راه‌های سفید که از یک شلوار غیرنظامی که آویزان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، می‌شناختند، خدا می‌داند در ابتدای جنگ کجرنگ مو است. در مورد بتونه های مارترو، هر دو به یک رنگ نیستند، زیرا او نتوانست دو سر کت بزرگ را پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که به همان اندازه کهنه و کثیف کراتینه مو شده و به صورت نوار بریده شوند. پاهایی نیز در پارچه‌هایی پیچیده کراتینه مو شده‌اند.

و حتی در روزنامه‌هایی که با مارپیچ‌هایی از نخ یا سیم تلفن، بسیار کاربردی‌تر، در جای خود قرار می‌گیرند. پپین با یک جفت گتر حنایی که از یک جسد قرض گرفته پروتئین تراپی مو بود، دوستانش و عابران را مجذوب خود بیبی لایت مو کرد. بارک که به عنوان مردی مدبر و پر از ایده ظاهر می‌نانو کراتین مو شود – و بهشت ​​می‌داند که گاهی او را چقدر خسته می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند! – گوساله‌های سفیدی رنگ مو دارد.

رنگ موی پلاتینی صدفی : زیرا برای حفظ آنها باندهای جراحی را دور پارچه‌های پایش می‌پیچد، یک یادگاری برفی در او. انتهای آخر کلاه نخی در سمت دیگر، که از زیر کلاه خود بیرون زده و به نوبه خود توسط یک منگوله قرمز تند باقی می ماند. پوترلو یک ماه رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه