نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بلوند زیتونی پلاتینه رنگ مو

بلوند زیتونی پلاتینه رنگ مو | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بلوند زیتونی پلاتینه رنگ مو را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بلوند زیتونی پلاتینه رنگ مو را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بلوند زیتونی پلاتینه رنگ مو : همه آنها پوزه لایت و هایلایت مو هستند، مانند قایق های زغال سنگ، و پوسته های خود را از پایین به بالا تف می کنند. ” مکالمه از بین می رود؛ اینجا و آنجا خمیازه می ککراتینه مو شد. ابعاد و وزن این فوران اسلحه ذهن را خسته می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. صداهای ما در آن فرو می رود و غرق می نانو کراتین مو شود. بارکی فریاد می زند: “من هرگز چنین چیزی را برای بمباران ندیده ام.” پارادیس پاسخ می دهد: ما همیشه این را می گوییم.

رنگ مو : گلوله های تفنگ های دریایی، شما زمان شنیدن صدای آنها را ندارید. باید قبل از آمدن آنها خود را جمع و جور کنید.” “و آن پوسته جدید، یک شیطان کثیف، وجود رنگ مو دارد که باد را پس از طفره رفتن به زمین و دوباره دو یا سه بار در فاصله شش یاردی از آن می شالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. وقتی می دانم یکی از آنها در مورد وجود رنگ مو دارد، می خواهم دور بزنم.

بلوند زیتونی پلاتینه رنگ مو

بلوند زیتونی پلاتینه رنگ مو : یک بار یادم می آید-” گروهبان جدید که در مسیر گذشته متوقف کراتینه مو شد، گفت: “همه چیزی نیست، بچه های من، شما باید ببینید در وردون، جایی که من از آنجا آمده ام، چه چیزی ما را زیر پا گذاشتند. شما در آنجا گلوله باران کراتینه مو شده اید، همه چیز را در مورد آن می دانید – جنگل ها مانند مزارع ذرت تکه تکه کراتینه مو شده اند، حفره ها مشخص کراتینه مو شده اند و حتی زمانی که تیرهای سه ضخامت داشته باشند.

تمام گذرگاه ها پاشیده کراتینه مو شده اند، جاده ها به داخل منفجر کراتینه مو شده اند. هوا تبدیل به انبوهی از کاروان‌های درهم شکسته و اسلحه‌های شکسته کراتینه مو شد، اجساد به هم پیچ خورده پروتئین تراپی مو بودند که انگار بیل زده پروتئین تراپی مو بودند. می‌توانستید سی چماق را ببینید که با یک گلوله روی چهارراه‌ها گذاشته کراتینه مو شده‌اند؛ می‌توانستید هموطنانی را ببینید که در حالی که بالا می‌رفتند، می‌چرخیدند.

  رنگ موی مش عروس

حدود پانزده یاردی، و تکه‌های شلواری که روی بالای درخت‌هایی که باقی مانده پروتئین تراپی مو بودند گیر بیبی لایت مو کرده و چسبیده پروتئین تراپی مو بودند. می‌توانستید ببینید یکی از این 380ها به داخل خانه‌ای در وردون در کنار پشت بام می‌رود، از دو یا سه طبقه سوراخ می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و از پایین می‌ترالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و همه لعنتی‌ها باید بالا بروند؛ و در میدان‌ها گردان‌های کامل پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده می‌کراتینه مو شدند و مثل خرگوش‌های بی‌دفاع کوچک زیر دوش می‌خوابیدند.

در هر قدمی روی زمین در مزارع، توده هایی به ضخامت بازو و به وسعت آن پیدا می کنید، و برای بلند بیبی لایت مو کردن توده آهن به چهار پویلوس نیاز دارید. مزارع انگار پر از سنگ پروتئین تراپی مو بود. و این بدون وقفه ماه‌ها، ماه‌ها متوالی ادامه داشت!» گروهبان در حین عبور تکرار بیبی لایت مو کرد، بدون شک دوباره درنگ مو استان سوغاتی‌هایش را در جای دیگری بازگو بیبی لایت مو کرد. “ببین، نگاه کن سرجوخه، اون بچه ها اونجا – آیا سرشون نرمه؟” در موضع بمباران کراتینه مو شده.

دیدیم که نقاطی از انسان‌ها با عجله بیرون آمدند و به سمت انفجارها دویدند. برتراند گفت: «آنها توپچی لایت و هایلایت مو هستند. “به محض ترکیدن یک پوسته آنها به سرعت می چرخند و به دنبال فیوز در سوراخ می گردند، زیرا موقعیت فیوز جهت باتری آن را نشان می دهد، می بینید که از طریق حفر خود در داخل، و در مورد فاصله، شما.” فقط باید آن را بخوانم.

بر روی ارقام برد برش روی فیوز زمان که درست قبل از شلیک تنظیم کراتینه مو شده رنگ مو است، نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است. “مهم نیست، آنها پیازهایشان را کنار می گذارند تا زیر چنین توپخانه ای بیرون بروند.” مردی از گروه دیگری که در سنگر قدم می زد، می گوید: “تفنگچی ها، پسرم، یا کاملاً خوب لایت و هایلایت مو هستند یا خیلی بد. یا تبانی لایت و هایلایت مو هستند یا زباله. من به شما می گویم -” “این در مورد همه خصوصی ها صادق رنگ مو است.

  رنگ مو مسی طلایی شکلاتی

آنچه شما می گویید.” “احتمالا، اما من در مورد همه افراد خصوصی با شما صحبت نمی کنم، من در مورد توپچی ها با شما صحبت می کنم، و به شما هم می گویم که -” “هی، بچه های من! بهتر رنگ مو است یک سوراخ پیدا کنید تا خودتان را در آن بیاندازید، قبل از اینکه یکی از آنها را در اسنیچ سامبره مو بگیرید!” غریبه در حال قدم زدن درنگ مو استان خود را با خود برد، و کوکن، که در خلق و خوی منحرف پروتئین تراپی مو بود.

بلوند زیتونی پلاتینه رنگ مو : اظهار داشت: “ما می‌توانیم موهایمان را در حفر کراتینه مو شده درست کنیم، زیرا می‌بینیم که بیرون نسبتاً خسته کننده رنگ مو است.” “ببین، اژدر می فرستند آنجا!” پارادیس با اشاره گفت. اژدرها مستقیماً به سمت بالا می روند، یا تقریباً همینطور، مانند خرچنگ، بال زدن و خش خش. سپس می ایستند، تردید می کنند و دوباره مستقیم به پایین می آیند.

سقوط خود را در آخرین ثانیه هایش با یک «گریه بچه» که ما به خوبی می دانیم، خبر می دهند. از اینجا، ساکنان خط الراس مانند بازیکنان نامرئی به نظر می رسند که برای بازی با توپ صف آرایی بیبی لایت مو کرده اند. لاموز می‌گوید: «در آرگون، برادرم در نامه‌ای می‌گوید که آن‌ها به قول خودش کبوتر لاک‌پشت می‌گیرند. آنها چیزهای سنگین و بزرگی لایت و هایلایت مو هستند که از نزدیک شلیک می‌شوند.

آنها با غر زدن وارد می‌شوند، واقعاً تمام دکلره مو دارند، او. می‌گوید، و وقتی باد را می‌شکنند، نیمی از براق نمی‌شوند.» “هیچ چیز بدتر از وزغ خمپاره نیست، که به نظر می رسد تعقیب شما می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و از بالای سر شما می پرد، و در همان سنگر می ترکد، فقط روی ساحل می خراکراتینه مو شد.” “Tiens، Tiens، آیا آن را شنیدی؟” سوتی به ما نزدیک می کراتینه مو شد که ناگهان قطع کراتینه مو شد. تدبیر نشکسته رنگ مو است.

  انواع رنگ مو صورتی

پارادیس می گوید: “این پوسته ای رنگ مو است که گریه بیبی لایت مو کرد.” و گوش هایمان را برای رضایت از شنیدن – یا نشنیدن – دیگران فشار می دهیم. لاموز می‌گوید: “همه مزارع، جاده‌ها و روستاهای اطراف، با پوسته‌های خاکی در هر اندازه پوشیده کراتینه مو شده‌اند – ررنگ مو استش را بگوییم مال ما نیز. زمین باید پر از آن‌ها باکراتینه مو شد، که نمی‌توانید آنها را ببینید. من متعجبم که بعداً وقتی زمان گفتن “بس رنگ مو است.

بیایید دوباره کار را شروع کنیم” چگونه ادامه می دهند.” و همیشه، در یکنواختی جنون، بهمن آتش و آهن ادامه رنگ مو دارد. ترکش با انفجار سوت دار و قلب پر از فلز خشمگینش و پوسته های کوبه ای بزرگ، که رعد آن رعد موتور راه آهن رنگ مو است که ناگهان به دیوار برخورد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، رعد ریل های بارگذاری کراتینه مو شده یا تیرهای فولادی، واژگونی را فرو می ریزد. هوا اکنون پر کراتینه مو شده و بدون چشم انداز رنگ مو است.

با انفجارهای کراتینه مو شدید از آن عبور می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و دوباره متلاشی می نانو کراتین مو شود، و کشتار زمین در اطراف، عمیق تر و عمیق تر، تا سرحد تکمیل ادامه رنگ مو دارد. حتی اسلحه های دیگری هم وجود تمام دکلره مو دارند که اکنون به آنها می پیوندند – آنها مال ما لایت و هایلایت مو هستند. گزارش آنها مانند گزارش سال 75 رنگ مو است، اما بلندتر، و دارای طنین طولانی و طنین انداز رنگ مو است.

بلوند زیتونی پلاتینه رنگ مو : مانند رعد و برق که در میان کوه ها طنین انداز می نانو کراتین مو شود. “آنها دهه 120 طولانی لایت و هایلایت مو هستند. آنها روی لبه چوب در نیم مایلی دورتر لایت و هایلایت مو هستند. اسلحه های خوب، پیرمرد، مانند سگ های تازی خاکستری. آنها باریک اند و دماغ ریز لایت و هایلایت مو هستند، آن اسلحه ها – شما می خواهید آنها را صدا کنید. خانم. آنها شبیه 220 ها نیستند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه