نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بلوند زیتونی پلاتینه ۱۱.۲

بلوند زیتونی پلاتینه ۱۱.۲ | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بلوند زیتونی پلاتینه ۱۱.۲ را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بلوند زیتونی پلاتینه ۱۱.۲ را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بلوند زیتونی پلاتینه ۱۱.۲ : که دارم خود را از لمس او و بویی که با وجود من و با وجود خودش از من رنگ مو استشمام می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تمیز می کنم. آه ، برای من خوش شانس رنگ مو است که مانند یک گاری بدبخت تمام کراتینه مو شده ام … اسب!” او روی شکمش می چرخد.

رنگ مو : که اقتدار را به همراه داشت و پیرزن مطیعانه در بی تحرکی فرو رفت و سکوت بیبی لایت مو کرد. رفتیم روی تختمان زیر سقف بدون دیوار، بین بازوهای گاوآهنی که منتظرمان پروتئین تراپی مو بود. و سپس بهشت ​​دوباره شروع به خمیازه کشیدن بیبی لایت مو کرد. اما با نور شمع در گهواره ما، یک دقیقه بعد، دیدم که هنوز لبخند شادی بر لبانش باقی مانده رنگ مو است.

بلوند زیتونی پلاتینه ۱۱.۲

بلوند زیتونی پلاتینه ۱۱.۲ : پیرزن در اعماق صندلی اش نشانه هایی از فعالیت نشان می بالیاژ مو داد. او ایده ای داشت “من به او می گویم! او خودش باید از شما تشکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اقای! هی، ژوزفین!” گریه بیبی لایت مو کرد و به سمت دری چرخید. اما پارادیس با یک حرکت گسترده که به نظر من بسیار عالی پروتئین تراپی مو بود او را متوقف بیبی لایت مو کرد. “نه، ارزش این را نرنگ مو دارد مادربزرگ، او را همانجا بگذار. چنین تصمیمی در صدایش به نظر می رسید.

در شیره در هیجان توزیع نامه‌هایی که گروه از آن برمی‌گشت – برخی با لذت یک نامه، برخی با لذت نیمه یک کارت پستال، و برخی دیگر با بار جدیدی از انتظار و امید (به سرعت از سر گرفته کراتینه مو شدند) – یک رفیق با روزنامه‌ای می‌آید تا درنگ مو استان شگفت‌انگیزی را برای ما تعریف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: “تو ساییس، برنگ مو استانی با چهره راسو در گوچین؟” “پسر که دنبال گنج پروتئین تراپی مو بود؟” “خب، او آن را پیدا بیبی لایت مو کرده رنگ مو است!” “جراوی!” “همینطور که بهت میگم، توده بزرگ! دوست داری چی بهت بگم؟ دسته جمعی؟ نمیدونی.

به هر حال حیاط محلش بمباران کراتینه مو شده و یک صندوق پر از پول پیدا بیبی لایت مو کرده اند. از زمین در نزدیکی دیوار بیرون آمد. او گنجینه خود را از پشت پر بیبی لایت مو کرد. و اکنون کشیش بی سر و صدا وارد کراتینه مو شده و در مورد ادعای اعتبار معجزه صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ما با دهان باز گوش می دهیم. “یک گنج – خوب! خوب! سر کچل قدیمی!” مکاشفه ناگهانی ما را در ورطه تأمل فرو می برد. “و فکر کنیم که چقدر از این پیرمرد غمگین پروتئین تراپی مو بودیم.

  رنگ مو قرمز نسکافه ای

که چنین آهنگی درباره گنج خود ساخت و آن را در گوش ما خورد!” یادت می‌آید وقتی می‌گفتیم «هیچ‌وقت نمی‌داند»، ما به اندازه کافی درست در آنجا پروتئین تراپی مو بودیم. حتی حدس نمی زدم چقدر به درست پروتئین تراپی مو بودن نزدیک پروتئین تراپی مو بودیم.” فارفادت که به محض ذکر گوشین رویاپرداز و دور مانده پروتئین تراپی مو بود و گویی چهره ای دوست داشتنی روی او می خندید.

می گوید: «در عین حال، چیزهایی وجود رنگ مو دارد که می توانید از آنها مطمئن باشید. او افزود: “اما در مورد این،” او افزود: “من نیز هرگز آن را باور نمی بیبی لایت مو کردم! آیا وقتی پس از جنگ به آنجا برگردم، او را گیر بیبی لایت مو کرده، خرابه قدیمی نمی بینم!” آجودان بزرگ می‌گوید: «آنها مردی می‌خواهند که در کار به سنگ‌کن‌ها کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند». “به احتمال زیاد!” غرغر مردان، بدون حرکت. آجودان ادامه می دهد: “این برای تسکین پسرها مفید خواهد پروتئین تراپی مو بود.” با آن غر زدن متوقف می نانو کراتین مو شود و چندین سر بلند می نانو کراتین مو شود. “اینجا!” می گوید لاموز. “بیا تو بند خودت، بزرگ، و با من بیا.” لاموز کوله پشتی خود را سگک می زند.

پتویش را می پیچد و کیسه هایش را به بند می ککراتینه مو شد. از زمانی که عاطفه بخت برگشته اش برطرف کراتینه مو شد، بیشتر از قبل دچار مالیخولیا کراتینه مو شده رنگ مو است، و اگرچه نوعی مرگ و میر او را دائماً لاغرتر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، درگیر و منزوی کراتینه مو شده رنگ مو است و به ندرت صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. هنگام غروب چیزی در امتبالیاژ مو داد سنگر می آید و بر اساس توده ها و سوراخ های زمین بالا و پایین می نانو کراتین مو شود.

شکلی که به نظر می رسد در سایه شنا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، که گاهی اوقات بازوهایش را باز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، گویی برای کمک می طلبد رنگ مو است. او دوباره در میان مرنگ مو است، پوشیده از کپک و گل. او می لرزد و از عرق جاری می نانو کراتین مو شود، مانند کسی که می ترسد. لب‌هایش به هم می‌خورد، و قبل از اینکه بتوانند کلمه‌ای را شکل دهند، نفس نفس می‌زند. “خب، چه چیزی وجود رنگ مو دارد؟” بیهوده از او می پرسیم در میان ما در گوشه ای فرو می ریزد.

  رنگ مو مشکی مش یخی

بلوند زیتونی پلاتینه ۱۱.۲ : سجده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به او شراب می‌دهیم و او با نشانه‌ای آن را رد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سپس به سمت من برمی گردد و با حرکت سر به من اشاره می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. وقتی در کنار او لایت و هایلایت مو هستم، بسیار آلایت و هایلایت مو هسته و انگار در کلیسا با من زمزمه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: “من دوباره ادوکسی را دیدم.” نفس نفس می‌زند، سینه‌اش خس خس می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در حالی که کره چشم‌هایش به کابوس خیره کراتینه مو شده رنگ مو است.

می‌گوید: «او گندیده پروتئین تراپی مو بود». لاموز ادامه بالیاژ مو داد: «این جایی پروتئین تراپی مو بود که ما از دست بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودیم، و رنگ مو استعمارها ده روز پیش دوباره با سرنیزه آن را گرفتند. “اول سوراخی برای شیره درست بیبی لایت مو کردیم، و من در آن پروتئین تراپی مو بودم، چون بیشتر از بقیه در حال جمع بیبی لایت مو کردن پروتئین تراپی مو بودم، خود را در جلو دیدم. دیگران در حال گشاد کراتینه مو شدن و محکم بیبی لایت مو کردن پشت سر پروتئین تراپی مو بودند. روی یک سنگر قدیمی روشن می‌بیبی لایت مو کردم.

ظاهراً فرورفته پروتئین تراپی مو بود، نیمه فرورفته پروتئین تراپی مو بود، فضا و اتاقی وجود داشت. وسط آن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده‌های چوبی که همه با هم مخلوط کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، که یکی یکی از جلوی خود بلند می‌بیبی لایت مو کردم، چیزی شبیه یک کیسه شن بزرگ در ارتفاع، عمودی، و چیزی در بالای آن آویزان پروتئین تراپی مو بود. “و اینک یک تخته راه می اندازد، و کیسه عجیب و غریب با وزنش بر روی من می افتد. من را میخکوب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  مدل رنگ مو سوسکی

و بوی جسد گلویم را پر بیبی لایت مو کرد – بالای بسته یک سر پروتئین تراپی مو بود، و آن موهایی پروتئین تراپی مو بود که آویزان دیده پروتئین تراپی مو بودم. «می‌فهمی، آدم خیلی خوب نمی‌توانست ببیند؛ اما من موها را تشخیص بالیاژ مو دادم، چون مانند آن در دنیا وجود نرنگ مو دارد، و سپس بقیه‌ی صورت، تماماً کپک‌زده، گردنش خمیر کراتینه مو شده، شاید برای یک ماه همه مرده باشند. “بله، این زنی پروتئین تراپی مو بود که قبلاً هرگز نمی توانستم.

به او نزدیک شوم، می دانی که من فقط راه طولانی را دیدم و هرگز نمی توانستم مانند الماس ها را لمس کنم. او قبلاً همه جا می دوید. او حتی عادت داشت. یک روز او باید گلوله ای را متوقف بیبی لایت مو کرده باکراتینه مو شد و مرده و گمکراتینه مو شده آنجا مانده تا فرصت این شیره باکراتینه مو شد. “تو موقعیت را محکم می گیری؟ من مجبور کراتینه مو شدم با یک بازو تا جایی که می توانستم او را بالا بگیرم و با دست دیگر کار کنم.

او با تمام وزنش سعی می بیبی لایت مو کرد روی من بیفتد. پیرمرد می خورنگ مو است مرا ببوسد و من نمی خورنگ مو استم – وحشتناک پروتئین تراپی مو بود. به نظر می رسید او به من می گفت: “تو می خورنگ مو استی من را ببوسی، خب، بیا، حالا بیا!” او بر روی خود گذاشته پروتئین تراپی مو بود – بقایای یک دسته گل را در آنجا بسته پروتئین تراپی مو بود، و آن هم پوسیده پروتئین تراپی مو بود، و پوسی مانند جسد.

بلوند زیتونی پلاتینه ۱۱.۲ : یک حیوان کوچک در بینی من بوی بدی می بالیاژ مو داد. “من مجبور کراتینه مو شدم او را در آغوشم بگیرم، در هر دوی آنها، و به آرامی بچرخم تا بتوانم او را از طرف دیگر زمین بگذارم. مکان آنقدر باریک و فشرده پروتئین تراپی مو بود که وقتی چرخیدیم، برای یک لحظه او را در آغوش گرفتم. با تمام قدرتم، پسر پیر، چون اگر اجازه می بالیاژ مو داد باید یک بار او را در آغوش می گرفتم. “نیم ساعتی رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه