↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مرواریدی صورتی

رنگ مرواریدی صورتی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مرواریدی صورتی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مرواریدی صورتی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مرواریدی صورتی : شمعدان های برنجی روی مانتل مانند شمعدان های مخروطی جلوی محراب می درخشیدند. “چه چیزی تو را امروز اینجا نگه می رنگ مو دارد؟” آنتونی خود را روی مبل بلندی پهن بیبی لایت مو کرد. آرنج را در میان بالش ها قرار بالیاژ مو داد. “فقط یک ساعت اینجا پروتئین تراپی مو بودم.

رنگ مو : و دزدهای بیچاره، کلاهبرداران و گدایان سرسخت، که مانند آقایان، بدون کار، با کار دیگران زندگی می کنند. رنگ مو استثمار آقایان، که در مقیاس وسیع انجام می‌نانو کراتین مو شود و قربانیان زیادی می‌طلبد، بسیار قابل احترام رنگ مو است – در حالی که سرکش‌ها و گداها آنقدر از دیگران کم می‌گیرند که وضعیتشان کمی بهتر از کسانی رنگ مو است که کار می‌کنند.

رنگ مرواریدی صورتی

رنگ مرواریدی صورتی : دور انداختن بردگان رنگ مو از حساب، و جامعه در مسیحیت به چهار طبقه تقسیم می نانو کراتین مو شود: ثروتمندان یا افراد محترم مستقل که خوب زندگی می کنند و اصلاً کار نمی کنند. افراد محترم حرفه ای و ماهر که با دستمزد هنگفت کمی کار سبک انجام می دهند. مردم فقیر سخت کوش، که از همه بدن حمایت می کنند و خود را از گرسنگی می کشند.

اما، خواننده، ما نمی خواهیم به گله شلیک کنیم. “تو اون مردی!” تو یک آدمخوار لایت و هایلایت مو هستی! و اگر موفق لایت و هایلایت مو هستید، به تعبالیاژ مو داد قربانیان خود افتخار کنید، به همان اندازه که هر رئیس فیجی که با گوشت انسان صبحانه می‌خورد، شام می‌خورد و شام می‌خورد.—و وجدانتان شما را می‌کوبد، اگر موفق نکراتینه مو شدید، به همان اندازه.

مانند او، زمانی که از یک حمله ناموفق برمی گردد. احتمالاً شما یک وکیل یا یک تاجر یا یک پزشک لایت و هایلایت مو هستید که از تجارت خود پنجاه هزار دلار درآمد داشته اید و بازنشسته کراتینه مو شده اید تا با سرمایه خود زندگی کنید. اما، مارک! سرمایه خود را خرج نکنید این امری مبتذل، بدنام و جنایتکارانه خواهد پروتئین تراپی مو بود. این می تواند این باکراتینه مو شد که با کار خود زندگی کنید.

  مدل رنگ مو های بلوند

زیرا سرمایه شما کار انباشته شمرنگ مو است. این کار به این صورت رنگ مو است که مانند کارگران معمولی انجام دهیم. زیرا آنها هزینه ناچیزی را که کارمندانشان برایشان می گذارند، می گیرند تا زندگی کنند. آنها با نیروی کار زندگی می کنند. زیرا آنها نتایج کار خود را با محصولات کار دیگران مبادله می کنند. بدون شک، این شیوه ای صادقانه و مبتذل برای زندگی رنگ مو است.

اما به هیچ وجه قابل احترام نیست. روش محترمانه زندگی این رنگ مو است که دیگران را وادار کنید برای شما کار کنند و برای این کار به آنها پولی نپردازید – و بعد از اتمام کارشان هیچ نگرانی در مورد آنها نداشته باشید. از این رو، برده‌داری سفیدپوست بسیار محترم‌تر از برده‌داری سیاه‌پوستان رنگ مو است – زیرا ارباب برای سیاه پوستان تقریباً به همان اندازه سخت کار می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

که برای ارباب. اما شما، خواننده محترم من، سالانه سه هزار دلار از کار سفید دریافت کنید، (زیرا درآمد شما محصول کار سفیدپوست رنگ مو است) و به هیچ وجه یک سنت بازدهی نداشته باشید. شما سرمایه خود را حفظ می کنید، و هرگز کار نمی کنید، و در عین حال با کار دیگران در تجملات زندگی می کنید. سرمایه به کار فرمان می دهد.

رنگ مرواریدی صورتی : همانطور که ارباب به برده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. هیچ کدام برای نیروی کار پرداخت نمی کنند. اما ارباب به برده اجازه می دهد تا از عواید کار خود کمک هزینه بیشتری را حفظ الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و از این رو “کار رایگان ارزان تر رنگ مو است.[صفحه 29] شما، با فرمانی بر کار که سرمایه‌تان به شما می‌دهد، برده‌داری لایت و هایلایت مو هستید.

یک ارباب، بدون تعهدات ارباب. بردگان بدون ارباب! در حالی که مشغول جمع آوری سرمایه خود پروتئین تراپی مو بودید و به دنبال مستقل کراتینه مو شدن پروتئین تراپی مو بودید، در تجارت برده سفید پروتئین تراپی مو بودید. برای آنها زحمت بکشید حالا کدام مرد جامعه به دنبال این نیست که به این وضعیت برسد، کسی که به آن برسد برده‌دار رنگ مو است، به بدترین معنا، کسی که دنبال آن باکراتینه مو شد به تجارت برده مشغول رنگ مو است.

  مدل رنگ مو کاراملی تیره

افراد بدون مالکیت در جامعه آزاد از نظر نظری در وضعیت بدتری نسبت به بردگان قرار تمام دکلره مو دارند و عملاً وضعیت آنها با این نظریه مطابقت رنگ مو دارد همانطور که تاریخ و آمار همه جا نشان می دهد. سرمایه داران در حالت آزاد. جامعه، ده برابر تجمل زندگی کنید و نشان دهید که اربابان جنوبی چنین می کنند، زیرا بردگان سرمایه سخت تر و هزینه کمتری نسبت به بردگان رنگ مو کار می کنند.

بردگان سیاه پوست جنوب شادترین و به نوعی آزادترین مردم جهان لایت و هایلایت مو هستند. بچه ها و افراد مسن و ناتوان اصلاً کار نمی کنند و در عین حال همه امکانات و وسایل زندگی برایشان فراهم کراتینه مو شده رنگ مو است. آنها از آزادی لذت می برند، زیرا نه مراقبت و نه کار به آنها سرکوب می نانو کراتین مو شود.[صفحه 30] زنان کار سختی انجام نمی دهند و اربابانشان از رنگ مو استببالیاژ مو داد شوهرانشان محافظت می کنند.

مردان رنگ مو و پسران تنومند به طور متوسط ​​در هوای خوب، بیش از نه ساعت در روز کار می کنند. تعادل زمان آنها در رها بیبی لایت مو کردن کامل صرف می نانو کراتین مو شود. علاوه بر این، آنها شنبه ها و تعطیلات خود را تمام دکلره مو دارند. مردان سفید پوست، با مجوز و آزادی فراوان، از حسادت خواهند مرد. اما سیاه پوستان در آرامش جسمانی و ذهنی تجمل می کنند.

با چهره‌هایشان رو به خورشید، هر ساعتی می‌توانند بخوابند. و خواب آرام بزرگترین لذت انسان رنگ مو است. خوشا به حال مردی که خواب را اختراع بیبی لایت مو کرد. این خوشبختی به خودی خود و ناشی از رضایت از زمان حال و اطمینان مطمئن از آینده رنگ مو است. ما نمی دانیم که آیا کارگران آزاد هرگز می خوابند یا خیر. آنها احمق لایت و هایلایت مو هستند که چنین کنند.

  مدل مو کوتاه رنگ تیره

زیرا سرمایه‌دار حیله‌گر و هوشیار، در حالی که خواب لایت و هایلایت مو هستند، ابزاری برای به دام انداختن و رنگ مو استثمار آنها می‌اندیکراتینه مو شد. کارگر آزاد باید کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یا از گرسنگی بمیرد. او بیشتر از رنگ موان برده رنگ مو است، زیرا با کمک هزینه کمتر از برده طولانی‌تر و سخت‌تر کار می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و تعطیلی نرنگ مو دارد، زیرا دغدغه‌های زندگی با او زمانی آغاز می‌نانو کراتین مو شود که زحماتش تمام می‌نانو کراتین مو شود.

رنگ مرواریدی صورتی : او نه آزادی رنگ مو دارد و نه یک حق. می دانیم که اغلب گفته می نانو کراتین مو شود هوا و آب دارایی مشترکی لایت و هایلایت مو هستند که همگی حق مشارکت و بهره مندی از آنها را تمام دکلره مو دارند. اما این کاملا نادرست رنگ مو است تصاحب زمین‌ها، تصاحب تمام زمین‌ها یا بالای زمین‌ها را به همراه رنگ مو دارد . یک مرد[صفحه 31] نمی توان هوا را، بدون جایی که از آن تنفس بیبی لایت مو کرد، تنفس بیبی لایت مو کرد و همه مکان ها اختصاص یافته رنگ مو است.

تمام آب ها ملک خصوصی «تا وسط نهر» لایت و هایلایت مو هستند، به جز اقیانوس، و برای نوشیدن مناسب نیست. کارگران آزاد یک هزارم از حقوق و آزادی بردگان سیاه پوست را نتمام دکلره مو دارند. موری اتاق را پر بیبی لایت مو کرد، ببر مانند، خداگونه. بادهای بیرون خاموش کراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه