↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو یخی تکه ای

رنگ مو یخی تکه ای | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو یخی تکه ای را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو یخی تکه ای را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

17 آوریل 2024

رنگ مو یخی تکه ای : که او این شب می خوابد، زیرا من مدت ها آرزوی دیدن او را داشتم.” در کمال تعجب، لباسشویی با این درخورنگ مو است موافقت بیبی لایت مو کرد. زیرا پیرزن زیرک بسیار مشتاق به دست آوردن جواهرات پروتئین تراپی مو بود که او را مادام العمر ثروتمند می بیبی لایت مو کرد و به نظر او نمی رسید که درخورنگ مو است شاهزاده خانم ضرری داشته باکراتینه مو شد.

مو : که شاهزاده‌ای فوق‌العاده بزرگ و قدرتمند رنگ مو است.» “آیا او به هیچ وجه با گاو سیاه نرووی مرتبط رنگ مو است؟” پرنسس پرسید؛ زیرا با این نام، قلبش از خوشحالی جهیده پروتئین تراپی مو بود، زیرا به نظر می رسید که شاید یک بار دیگر کسی را که از دست بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود بیابد. پیرزن مشکوک به او نگاه بیبی لایت مو کرد. او پاسخ بالیاژ مو داد: این دو یکی لایت و هایلایت مو هستند. “برای شوالیه سیاه اتفاق افتاد که طلسمی بر سر او انداخته کراتینه مو شد.

رنگ مو یخی تکه ای

رنگ مو یخی تکه ای : دیم پیر گفت: “یسترین، روزی طولانی را صرف شستن آن بیبی لایت مو کردم، و ممکن پروتئین تراپی مو بود بگذارم روی میز بخوابد. زیرا در شب، وقتی آن را از وان لباسشویی بیرون می آوردم، لکه ها به چشم می خورد. آنجا مثل همیشه تاریک پروتئین تراپی مو بودند.[86] شاید، دختر، اگر دستت را در آن امتحان کنی، موفق تر می شوی. چون نمی‌توانم شوالیه سیاه نروژ را ناامید کنم.

که او را به یک گاو سیاه تبدیل بیبی لایت مو کرد، و تا زمانی که با روح قدرتمند شیطان که در تاریکی زندگی می بیبی لایت مو کرد مبارزه نبیبی لایت مو کرده و بر آن غلبه نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، نمی توان آن را بلند بیبی لایت مو کرد. با روح جنگید و بر آن غلبه بیبی لایت مو کرد و یک بار دیگر شکل واقعی خود را به دست آورد؛ اما تیس گفت که ذهنش گاهی تا حدودی تیره می‌نانو کراتین مو شود، زیرا او همیشه از دختری صحبت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که می‌خواهد غش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و با او ازدواج بیبی لایت مو کرده و او را از دست بالیاژ مو داده رنگ مو است.

  رنگ موی زنان اروپایی

چه کسی، یا چه پروتئین تراپی مو بود، هیچ انسان زنده ای نمی شناسد. اما این درنگ مو استان نمی تواند هیچ علاقه ای به غریبه ای مانند تو نداشته باکراتینه مو شد. “من دیگر زمانی برای صحبت بیبی لایت مو کردن ندارم. اما اگر بخواهید مانتو را بشویید، به یک اقامتگاه شبانه خوش آمدید، و اگر نه، باید از شما بخواهم که به راه خود ادامه دهید.” نیازی به گفتن نیست که پرنسس گفت که سعی خواهد بیبی لایت مو کرد مانتو را بشوید.

و به نظر می رسید که انگشتانش مقداری قدرت جادویی در خود تمام دکلره مو دارند،[87] زیرا به محض اینکه آن را در آب گذاشت، لکه ها ناپدید کراتینه مو شدند و مانند زمانی که نو پروتئین تراپی مو بود سفید و تمیز کراتینه مو شد. البته، پیرزن خوشحال کراتینه مو شد، اما او نیز بسیار مشکوک پروتئین تراپی مو بود، زیرا به نظرش رسید که باید یک رابطه مرموز بین دوشیزه و شوالیه وجود داشته باکراتینه مو شد، اگر مانتو او به راحتی هنگام شستن آن تمیز می کراتینه مو شد.

رنگ مو یخی تکه ای : زمانی که آن را می شست. با وجود تمام زحماتی که او و دخترش برایش انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند، خاکی و لکه دار باقی ماند. بنابراین، چون می‌دانست که گالانت جوان همان شب قصد بازگشت به آن را رنگ مو دارد، و چون می‌خورنگ مو است دخترش اعتبار شستن آن را به دست آورد، به شاهزاده خانم توصیه بیبی لایت مو کرد که زود به رختخواب برود تا بعد از رنگ مو استراحت شبانه خوبی داشته باکراتینه مو شد.

  رنگ مو دارچینی تیره

تمام زحمات او و شاهزاده خانم از توصیه های او پیروی بیبی لایت مو کرد و بدین ترتیب وقتی شوالیه سیاه نرووی به کلبه آمد تا مانتو سفید خود را بپذیرد، او کاملاً در خواب پروتئین تراپی مو بود و با خیال راحت در یک تخت بزرگ در گوشه ای پنهان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. حالا باید بدانید که مرد جوان این مانتو را در هفت سال گذشته با خود حمل بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود – از زمان مواجهه اش با روح شیطانی گلن – همیشه سعی می بیبی لایت مو کرد.

کسی را پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که بتواند آن را برایش بشوید و هرگز موفق نکراتینه مو شد. زیرا توسط زنی خردمند به او وحی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که کسی که بتواند آن را سفید و تمیز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، قرار رنگ مو است همسر او باکراتینه مو شد – چه بانی یا[88] زشت، پیر یا جوان و این، علاوه بر این، او ثابت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که دوست داشتنی، وفادار و کمک کننده واقعی رنگ مو است. پس وقتی به کلبه خانم لباسشویی آمد.

مانتو سفیدش را مثل برف رانده کراتینه مو شده پس گرفت و شنید که این دختر شوینده رنگ مو است که این تغییر شگفت انگیز را انجام بالیاژ مو داده رنگ مو است، بلافاصله گفت که با او ازدواج می کنم و در روز بعد روز هنگامی که شاهزاده خانم صبح از خواب بیدار کراتینه مو شد و همه چیز را شنید و اینکه چگونه شوالیه سیاه در حالی که خواب پروتئین تراپی مو بود به کلبه آمده پروتئین تراپی مو بود و مانتو خود را دریافت بیبی لایت مو کرد و قول بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود.

  مدل های رنگ مو دخترانه

رنگ مو یخی تکه ای : که همان روز با دختر خانم لباسشویی ازدواج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، قلبش به هم ریخت. دوست دارم بشکنم در حال حاضر او احساس می بیبی لایت مو کرد که هرگز این فرصت را نخواهد داشت که با او صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به او بگوید که واقعاً کیست. و در ناراحتی کراتینه مو شدید خود ناگهان میوه زیبایی را که هفت سال قبل در سفر خود دریافت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و از آن زمان با خود حمل می بیبی لایت مو کرد به یاد آورد.

او با خود گفت: “مطمئناً من هرگز در تنگنای بدتر از اکنون نخواهم پروتئین تراپی مو بود.” و سیب را بیرون آورد و شکست. و، ببین و ببین! پر از زیباترین سنگ های قیمتی پروتئین تراپی مو بود که او تا به حال دیده پروتئین تراپی مو بود. و با دیدن آنها ناگهان نقشه ای به سرش آمد. سنگ‌های قیمتی را از سیب بیرون آورد و در گوشه‌ای از دستمالش گذاشت و آن‌ها را نزد شست‌شوی برد. [89] او گفت: “ببین، من ثروتمندتر از آن چیزی لایت و هایلایت مو هستم.

رنگ مو یخی تکه ای : که فکر می بیبی لایت مو کردی. و اگر بخواهی، همه این ثروت ها ممکن رنگ مو است مال تو باکراتینه مو شد.” “و چگونه ممکن رنگ مو است این اتفاق بیفتد؟” پیرزن مشتاقانه پرسید، زیرا او قبلاً در زندگی خود این همه سنگ های قیمتی ندیده پروتئین تراپی مو بود و آرزوی زیادی داشت که صاحب آنها نانو کراتین مو شود. شاهزاده خانم پاسخ بالیاژ مو داد: عروسی دخترت را فقط یک روز به تعویق انداخت. “و اجازه دهید من در کنار شوالیه سیاه تماشا کنم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه