↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مرواریدی آوایی

رنگ مرواریدی آوایی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مرواریدی آوایی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مرواریدی آوایی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مرواریدی آوایی : یوکوهو گفت: “بنشینید، دوستان، و سیر شوید.”، اما به جای اینکه سر میز بنشیند، به سمت کمد رفت و به آدپت ها گفت: “زیبایی و لطف شما، دوستان منصف من، بسیار عالی رنگ مو است.

رنگ مو : به محض اینکه او رفت، ارویک از جایش بلند کراتینه مو شد و به سمت کمد رفت. “مراقب باش! مراقب باش!” چندین صدا گریه بیبی لایت مو کرد که از بچه گربه ها و سنجاب ها می آمد. “اگر چیزی را لمس کنید. ما به یوکوهو می گوییم!” ارویک لحظه‌ای تردید بیبی لایت مو کرد، اما به یاد آورد که اگر بتواند ماهی‌ها را دگرگون الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، نیازی به خشم ریرا نرنگ مو دارد.

رنگ مرواریدی آوایی

رنگ مرواریدی آوایی : در واقع، زمانی که یوکوهو بافتنی را کنار گذاشت و به سمت در رفت، او قاطعانه تصمیم گرفته پروتئین تراپی مو بود این نقشه را اجرا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او گفت: “من برای چند دقیقه بیرون می روم.” “آیا می خواهی با من بروی یا اینجا می مانی؟” ارویک جوابی نبالیاژ مو داد اما آرام روی نیمکتش نشست. بنابراین ریرا بیرون رفت و در کلبه را بست.

می‌خورنگ مو است در کمد را باز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که صدای ماهی‌ها که سرشان را بالای آب در کتری فرو بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، دستگیر کراتینه مو شد. و صدا زد: “بیا اینجا ارویک!” پس به سمت کتری برگشت و روی آن خم کراتینه مو شد. ماهی قرمز به او گفت: کمد را رها کن با جدیت “شما نمی توانید با بدست آوردن آن پودر جادویی موفق شوید، زیرا فقط یوکوهو می داند که چگونه از آن رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بهترین راه این رنگ مو است که به او اجازه دهید ما را به سه دختر تبدیل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا در آن صورت ما شکل های طبیعی خود را خواهیم داشت و می توانیم تمام کارها را انجام دهیم. ما هنرهای سحر و جادو را آموخته ایم و به خوبی درک می کنیم. شما عاقلانه و به بهترین شکل عمل می کنید. ما نمی دانستیم که شما آنقدر باهوش لایت و هایلایت مو هستید یا اینکه ریرا به این راحتی می تواند فریب شما را بخورد.

  رنگ موی مش مشکی

همانطور که شروع بیبی لایت مو کرده اید ادامه دهید و سعی کنید متقاعد کنید او ما را متحول الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما اصرار کن که شکل دخترانه به ما بالیاژ مو داده نانو کراتین مو شود.” درست زمانی که ریرا دوباره وارد کلبه کراتینه مو شد، ماهی قرمز سرش را پایین انداخت. ارویک را دید که روی کتری خم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، آمد و به او پیوست. “ماهی های شما می توانند صحبت کنند؟” او پرسید.

او پاسخ بالیاژ مو داد: “گاهی اوقات، زیرا همه ماهی های سرزمین اوز می دانند چگونه صحبت کنند. همین حالا از من مقداری نان می خورنگ مو استند. آنها گرسنه لایت و هایلایت مو هستند.” ریرا گفت: “خب، آنها می توانند مقداری نان بخورند.” “اما نزدیک به وقت شام رنگ مو است، و اگر به من اجازه دهید ماهی‌هایتان را به دختر تبدیل کنم، آنها می‌توانند سر میز به ما بپیوندند و غذاهایی بسیار خوشمزه‌تر از خرده‌ها بخورند.

چرا اجازه نمی‌دهم آنها را تغییر دهم؟” ارویک که انگار مردد پروتئین تراپی مو بود گفت: “خوب، از ماهی ها بپرس. اگر رضایت بالیاژ مو دادند، چرا، پس من به این موضوع فکر می کنم.” ریرا روی کتری خم کراتینه مو شد و پرسید: “آیا صدای من را می شنوید، ماهی های کوچک؟” هر سه سرشان را بالای آب انداختند. ماهی برنزی گفت: “ما صدایت را می شنویم.” من می‌خواهم اشکال دیگری به شما بدهم.

رنگ مرواریدی آوایی : مانند خرگوش، لاک‌پشت یا دختر، یا چیزی دیگر؛ اما ارباب شما، اسکیزر بداخلاق، از من نمی‌خواهد. با این حال، او با این طرح موافقت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. ماهی نقره ای گفت: ما دوست داریم دختر باشیم. “نه نه!” ارویک فریاد زد. ماهی قرمز گفت: “اگر قول بدهی از ما سه دختر زیبا بسازی، رضایت می دهیم.” “نه نه!” دوباره ارویک فریاد زد.

  بهترین رنگ هایلایت برای موی مشکی

ماهی برنزی اضافه بیبی لایت مو کرد: «ما را نیز در جادو به مهارت تبدیل کن». ریرا با تعجب پاسخ بالیاژ مو داد: “من دقیقاً نمی دانم معنی آن چیست.” ماهی قرمز قول بالیاژ مو داد: “ما سعی نمی کنیم به شما آسیب برسانیم یا به هیچ وجه در جادوی شما دخالت نکنیم.” برعکس، ما دوست شما خواهیم پروتئین تراپی مو بود». “آیا موافقت می کنی که بری و من را در کلبه ام تنها بگذاری.

هر وقت به تو دستور بالیاژ مو دادم؟” ریرا پرسید. سه ماهی فریاد زدند: “ما این را قول می دهیم.” ارویک اصرار بیبی لایت مو کرد: “این کار را نکن! با تغییر موافقت نکن.” یوکوهو با خنده در چهره او گفت: “آنها قبلاً رضایت بالیاژ مو داده اند.” ارویک دوباره روی نیمکت نشست، اخم عمیقی روی صورتش پروتئین تراپی مو بود اما شادی در قلبش پروتئین تراپی مو بود. ریرا به سمت کمد رفت، چیزی از کشو برداشت و به سمت کتری مسی برگشت.

او چیزی را در دست ررنگ مو استش محکم گرفته پروتئین تراپی مو بود، اما با دست چپش دستش را به داخل کتری برد، سه ماهی را بیرون آورد و آنها را با احتیاط روی زمین گذاشت، جایی که آنها با ناراحتی از بیرون پروتئین تراپی مو بودن از آب نفس نفس زدند. ریرا بیش از چند ثانیه آنها را در بدبختی نگه نداشت، زیرا هر یک را با دست ررنگ مو است خود لمس بیبی لایت مو کرد و بلافاصله ماهی ها به سه زن جوان قد بلند و لاغر اندام تبدیل کراتینه مو شدند.

  رنگ مرواریدی صورتی

با چهره های ظریف و باهوش و لباس های زیبا و چسبیده به تن داشتند. کسی که ماهی قرمز پروتئین تراپی مو بود موهای طلایی زیبا و چشمان آبی داشت و پوستش به کراتینه مو شدت روشن پروتئین تراپی مو بود. آنی که ماهی برنزی پروتئین تراپی مو بود موهای قهوه ای تیره و چشمان خاکستری شفاف داشت و رنگ چهره اش با اینها همخوانی داشت ویژگی های دوست داشتنی اونی که ماهی نقره ای پروتئین تراپی مو بود موهای سفید برفی با بهترین بافت و چشمان قهوه ای تیره داشت.

موها با گونه‌های صورتی و لب‌های قرمز مایل به قرمز تضاد فوق‌العاده‌ای داشتند و او را یک روز بزرگ‌تر از دو همراهش نمی‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. به محض اینکه این اشکال دخترانه را محکم آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، هر سه به سمت یوکوهو تعظیم آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و گفتند: “ما از شما تشکر می کنیم، ریرا.” سپس به اسکیزر تعظیم آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و گفتند: “ما از شما متشکرم، ارویک.” “خیلی خوب!” یوکوهو گریه بیبی لایت مو کرد و کار او را با تایید انتقادی بررسی بیبی لایت مو کرد.

رنگ مرواریدی آوایی : تو خیلی بهتر و جالب‌تر از ماهی‌ها لایت و هایلایت مو هستی، و این اسکیزر بی‌رحم به ندرت به من اجازه می‌دهد که این تغییرات را انجام دهم. مطمئناً چیزی برای تشکر از او ندارید . اما حالا بگذارید به افتخار این مناسبت شام بخوریم. دست هایش را به هم زد و دوباره میزی پر از غذا در کلبه ظاهر کراتینه مو شد. این بار میز طولانی‌تری پروتئین تراپی مو بود و مکان‌هایی برای سه آدپت و همچنین برای ریرا و ارویک تعیین کراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه