↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی خاکستری مرواریدی بدون دکلره

رنگ موی خاکستری مرواریدی بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی خاکستری مرواریدی بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی خاکستری مرواریدی بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی خاکستری مرواریدی بدون دکلره : آنها همیشه پلیس را «مربع» می‌داشتند، و بنابراین انتظار حفاظت فایده‌ای نداشت. این که Jurgis از گرسنگی نمرده پروتئین تراپی مو بود صرفاً به دلیل هزینه ناچیزی پروتئین تراپی مو بود که کودکان برای او به ارمغان آوردند. و حتی این هرگز قطعی نپروتئین تراپی مو بود. برای یک چیز سرما تقریباً بیش از آن چیزی پروتئین تراپی مو بود که بچه ها می توانستند تحمل کنند.

رنگ مو : در مقابل هیاهوهای مردمی که تقریباً می‌کراتینه مو شد، پرداخت می‌بیبی لایت مو کرد. به یک شورش جورجیس که در شب احساس خستگی می‌بیبی لایت مو کرد، و سردی تاریک و تلخ که در صبح پروتئین تراپی مو بود، به طور کلی راه رفتن را انتخاب بیبی لایت مو کرد. در ساعت‌هایی که کارگران دیگر سفر می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، انحصار تراموا مناسب می‌دانست که خودروهای کمی بپوکراتینه مو شد که مردانی به هر پا از پشت آن‌ها آویزان باشند و اغلب روی سقف پوشیده از برف خمیده باشند.

رنگ موی خاکستری مرواریدی بدون دکلره

رنگ موی خاکستری مرواریدی بدون دکلره : البته درها هرگز نمی‌توانستند بسته شوند، و بنابراین ماشین‌ها به اندازه فضای باز سرد پروتئین تراپی مو بودند. Jurgis، مانند بسیاری دیگر، دریافت که بهتر رنگ مو است کرایه خود را برای یک نوشیدنی و یک ناهار رایگان صرف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا به او قدرت راه رفتن بدهد. با این حال، همه اینها برای مردی که از آسیاب کود دورهمی فرار بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، ناچیز پروتئین تراپی مو بود. شروع به بلند بیبی لایت مو کردن قلب دوباره و به برنامه ریزی.

او خانه‌اش را از دست بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، اما بار وحشتناک اجاره‌بها و سود از روی دوش او رفت، و وقتی ماریجا دوباره خوب کراتینه مو شد، می‌توانستند از نو شروع کنند و پس‌انداز کنند. در مغازه ای که او کار می بیبی لایت مو کرد مردی لیتوانیایی مانند خودش پروتئین تراپی مو بود که دیگران به خاطر کارهای بزرگی که انجام می بالیاژ مو داد با زمزمه های تحسین آمیز از او صحبت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. تمام روز پشت ماشینی می نشست که پیچ و مهره می چرخاند.

  رنگ مو استخوانی چه رنگی است

و سپس عصر برای یادگیری زبان انگلیسی و یادگیری خواندن به مدرسه دولتی رفت. علاوه بر این، چون خانواده‌ای متشکل از هشت فرزند داشت و درآمدش کافی نپروتئین تراپی مو بود، روزهای شنبه و یکشنبه به عنوان نگهبان خدمت می‌بیبی لایت مو کرد. از او خورنگ مو استه کراتینه مو شد که هر پنج دقیقه دو دکمه را در دو طرف یک ساختمان فشار دهد، و از آنجایی که پیاده‌روی برای او فقط دو دقیقه طول می‌کشید.

بین هر سفر سه دقیقه فرصت داشت تا مطالعه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. Jurgis احساس حسادت به این شخص. زیرا این همان چیزی پروتئین تراپی مو بود که خودش دو سه سال پیش رویای آن را داشت. او ممکن رنگ مو است این کار را انجام دهد، اگر فرصت مناسبی داشت – ممکن رنگ مو است توجه را به خود جلب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به یک مرد ماهر یا رئیس تبدیل نانو کراتین مو شود، همانطور که برخی در این مکان انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند.

رنگ موی خاکستری مرواریدی بدون دکلره : فرض کنید که ماریجا بتواند در آسیاب بزرگی که در آن ریسمان صحافی درست می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، شغلی پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – آنگاه آنها به این محله نقل مکان می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و او واقعاً فرصتی داشت. با چنین امیدی، زندگی بیبی لایت مو کردن فایده ای داشت. برای پیدا بیبی لایت مو کردن جایی که با شما مانند یک انسان رفتار می نانو کراتین مو شود – توسط خدا! او به آنها نشان می بالیاژ مو داد که چگونه می تواند از آن قدردانی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

در حالی که فکر می بیبی لایت مو کرد چگونه به این کار دست می زند با خودش خندید! و سپس یک روز بعدازظهر، نهمین کارش در آن مکان، وقتی رفت تا پالتویش را بیاورد، دید که گروهی از مردان جلوی پلاکاردی روی در جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، و وقتی رفت و پرسید این چیست، به او گفتند که از فردا، بخش کار برداشت وی تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد پروتئین تراپی مو بود! فصل بیست و یکم این روشی پروتئین تراپی مو بود که آنها این کار را آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند!

  رنگ مو فانتزی کرمی

اخطار نیم ساعتی نپروتئین تراپی مو بود – کارها تعطیل کراتینه مو شد! مردها گفتند که قبلاً اینطور اتفاق افتاده پروتئین تراپی مو بود و برای همیشه همینطور خواهد پروتئین تراپی مو بود. آنها تمام ماشین های برداشت مورد نیاز جهان را ساخته پروتئین تراپی مو بودند و حالا باید منتظر می ماندند تا برخی از آنها فرسوده شوند! تقصیر هیچ کس نپروتئین تراپی مو بود – راهش همین پروتئین تراپی مو بود. و هزاران مرد و زن در اوج زمستان بیرون آمدند تا با پس انداز خود زندگی کنند و در غیر این صورت بمیرند.

ده ها هزار نفر در شهر لایت و هایلایت مو هستند، بی خانمان و برای کار گدایی می کنند و حالا چندین هزار نفر دیگر به آنها اضافه کراتینه مو شده رنگ مو است! Jurgis به خانه راه می رفت – با دستمزد ناچیز خود در جیب، دلشکسته، غرق. یک باند دیگر از چشمانش پاره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، یک دام دیگر برایش آشکار کراتینه مو شد! مهربانی و نجابت کارفرمایان چه کمکی پروتئین تراپی مو بود – وقتی نمی‌توانستند شغلی را برای او نگه تمام دکلره مو دارند.

وقتی ماشین‌های برداشت بیشتر از آن چیزی پروتئین تراپی مو بود که دنیا بخرد! به هر حال، این چه مسخره جهنمی پروتئین تراپی مو بود که یک مرد برده ساخت ماشین های درو برای کشور نانو کراتین مو شود، اما به دلیل انجام بیش از حد وظیفه اش از گرسنگی بمیرد! دو روز طول کشید تا این ناامیدی دلخراش را پشت سر بگذارد. او چیزی ننوشید، زیرا الزبیتا پول خود را برای نگهداری به دست آورد و او را به خوبی می شناخت که از خورنگ مو استه های خشم آلود او کمترین هراسناک پروتئین تراپی مو بود.

  فرق رنگ مو صدفی و مرواریدی

با این حال، او در حیاط ماند و اخم بیبی لایت مو کرد – چه فایده ای داشت که یک مرد قبل از اینکه فرصتی برای یادگیری کار داشته باکراتینه مو شد، شغلی را از او گرفتند؟ اما پس از آن پول آنها دوباره می رفت و آنتاناس کوچولو گرسنه پروتئین تراپی مو بود و از سرمای طاقت فرسا گریه می بیبی لایت مو کرد. همچنین مادام هاوپت، ماما، برای مقداری پول به دنبال او پروتئین تراپی مو بود. بنابراین یک بار دیگر بیرون رفت.

ده روز دیگر مریض و گرسنه در خیابان ها و کوچه های شهر عظیم پرسه می زد و برای هر کاری گدایی می بیبی لایت مو کرد. او در فروشگاه‌ها و ادارات، در رستوران‌ها و هتل‌ها، در کنار اسکله‌ها و حیاط‌های راه‌آهن، در انبارها و کارخانه‌ها و کارخانه‌هایی که محصولاتی تولید می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که به هر گوشه‌ای از جهان می‌رفت، تلاش می‌بیبی لایت مو کرد. اغلب یک یا دو فرصت وجود داشت.

اما همیشه برای هر فرصتی صد مرد وجود داشت و نوبت او نمی رسید. شب‌ها به سوله‌ها و زیرزمین‌ها و در ورودی‌ها می‌رفت – تا اینکه طلسم هوای زمستانی با تأخیر با باد کراتینه مو شدید و دماسنج پنج درجه زیر صفر هنگام غروب خورشید و سقوط تمام شب فرا رسید. سپس مانند یک جانور وحشی جنگید تا به ایستگاه پلیس خیابان هریسون بزرگ برسد و در راهرویی خوابید که با دو مرد دیگر در یک قدمی شلوغ پروتئین تراپی مو بود.

رنگ موی خاکستری مرواریدی بدون دکلره : او در این روزها مجبور پروتئین تراپی مو بود اغلب برای یافتن مکانی در نزدیکی دروازه‌های کارخانه بجنگد، و گهگاه با گروه‌هایی که در خیابان پروتئین تراپی مو بودند. به عنوان مثال، او متوجه کراتینه مو شد که کار حمل کیف برای مسافران راه‌آهن کاری از پیش دستی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود – هر زمان که او آن را بیان می‌بیبی لایت مو کرد، هشت یا ده مرد و پسر به او می‌افتادند و او را مجبور می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا برای جانش فرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه