↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مرواریدی با تناژ صورتی

رنگ مرواریدی با تناژ صورتی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مرواریدی با تناژ صورتی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مرواریدی با تناژ صورتی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مرواریدی با تناژ صورتی : یا با موفقیت تلاش می‌کنند بدون کار، با کار نافرجام دیگران زندگی کنند: – در حالی که افراد پست، بد، و بدنام، کسانی لایت و هایلایت مو هستند. که تلاش می‌کنند از خود حمایت کنند و از افراد محترم نیز حمایت کنند.

رنگ مو : با این حال، این همیشه در عمل جواب نمی‌دهد، زیرا مطمئناً دوستی وجود رنگ مو دارد که با شما رفتار می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و سپس شما باید با او رفتار می‌کنید. سپس یک نفر دیگر وارد می کراتینه مو شد – و به هر حال، چند نوشیدنی برای مردی که سخت کار می بیبی لایت مو کرد خوب پروتئین تراپی مو بود. وقتی به عقب برمی‌گشت، نمی‌لرزید. یکنواختی وحشیانه مرگبار آن او را مبتلا نمی بیبی لایت مو کرد.

رنگ مرواریدی با تناژ صورتی

رنگ مرواریدی با تناژ صورتی : او در حین کار ایده هایی داشت و نگاهی شادتر به شرایطش داشت. با این حال، در راه خانه، لرزش دوباره به سراغش آمد. و بنابراین باید یک یا دو بار بایستد تا در برابر سرمای بی رحم گرم نانو کراتین مو شود. از آنجایی که در این سالن هم چیزهای گرمی برای خوردن وجود داشت، ممکن پروتئین تراپی مو بود برای شام دیر به خانه برسد یا اصلاً به خانه نرسد.

و سپس همسرش ممکن رنگ مو است به دنبال او برود و او نیز سرما را احساس الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و شاید او تعبالیاژ مو دادی از بچه ها را با خود داشته باکراتینه مو شد – و بنابراین کل خانواده به نوشیدن مشروب می روند، همانطور که جریان یک رودخانه به پایین دست می رود. انگار برای تکمیل زنجیره، همه بسته‌برها به مردان خود چک پرداخت می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و تمام درخورنگ مو است‌ها را برای پرداخت سکه رد می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

و در پکینگ‌تاون مردی می‌تواند برای وصول چکش به کجا برود مگر به سالنی که می‌توانست با خرج بیبی لایت مو کردن بخشی از پول، لطف را بپردازد؟ جورجیس از همه این چیزها به خاطر اونا نجات یافت. او هرگز جز یک نوشیدنی را در هنگام ظهر نمی خورد. و به این ترتیب او شهرت این را به دست آورد که یک فرد بداخلاق رنگ مو است.

  بهترین رنگ برای موی عروس

و در سالن ها چندان مورد رنگ مو استقبال قرار نمی گرفت و مجبور پروتئین تراپی مو بود از یکی به دیگری سرک بککراتینه مو شد. سپس شب‌ها مستقیماً به خانه می‌رفت، به اونا و رنگ مو استانیسلواس کمک می‌بیبی لایت مو کرد، یا اغلب او را سوار ماشین می‌بیبی لایت مو کرد. و وقتی به خانه می‌رسید، شاید مجبور می‌کراتینه مو شد چندین بلوک را بپیماید و با یک کیسه زغال سنگ روی شانه‌هایش، با تلو تلو خوردن از میان برف‌ها برگردد.

خانه مکان چندان جذابی نپروتئین تراپی مو بود – حداقل در زمستان امسال. آنها تنها توانسته پروتئین تراپی مو بودند یک اجاق گاز بخرند، آن هم اجاق گاز کوچکی پروتئین تراپی مو بود، و به اندازه ای بزرگ نپروتئین تراپی مو بود که حتی آشپزخانه را در تلخ ترین هوا گرم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این کار را برای تتا الزبیتا در تمام طول روز و برای بچه ها که نمی توانستند به مدرسه بروند سخت می بیبی لایت مو کرد. شب‌ها دور این اجاق جمع کراتینه مو شده می‌نشستند و شام را از دامان خود می‌خوردند.

رنگ مرواریدی با تناژ صورتی : و سپس و یک پیپ دود می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، پس از آن همه آنها به رختخواب خود می خزیدند تا گرم شوند، پس از خاموش بیبی لایت مو کردن آتش برای نجات زغال سنگ. سپس آنها تجربیات وحشتناکی با سرما خواهند داشت. آن‌ها با تمام لباس‌هایشان، از جمله کت‌هایشان، می‌خوابیدند، و تمام ملافه‌ها و لباس‌های یدکی را که داشتند، می‌پوشیدند.

بچه ها همگی در یک تخت شلوغ می خوابیدند و با این وجود نمی توانستند گرم بمانند. بیرونی‌ها می‌لرزیدند و هق هق می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، روی دیگران می‌خزیدند و سعی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند به مرکز بروند و باعث دعوا شوند. این خانه قدیمی با تخته های آب و هوای نشتی چیزی بسیار متفاوت از کابین آنها در خانه پروتئین تراپی مو بود. و سرمایی که بر آنها وارد کراتینه مو شد یک موجود زنده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی کرم کاراملی عسلی

یک دیو در اتاق حضور داشت. آنها در ساعت های نیمه شب بیدار می کراتینه مو شدند، وقتی همه چیز سیاه پروتئین تراپی مو بود. شاید صدای فریاد آن را از بیرون بشنوند، یا شاید سکون مرگباری وجود داشته باکراتینه مو شد – و این بدتر از این هم خواهد پروتئین تراپی مو بود. آن‌ها می‌توانستند سرما را از میان شکاف‌ها احساس کنند و با انگشتان یخی و مرگ‌بارش به سمت آنها دراز نانو کراتین مو شود. و آن‌ها خم می‌کراتینه مو شدند و خم می‌کراتینه مو شدند.

و سعی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند از آن پنهان شوند، همه بیهوده. می آمد و می آمد. یک چیز وحشتناک، یک شبح متولد کراتینه مو شده در غارهای سیاه وحشت. قدرتی بدوی، کیهانی که بر شکنجه های روح های گمکراتینه مو شده سایه افالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده و به سوی هرج و مرج و ویرانی پرتاب کراتینه مو شده رنگ مو است. بی‌رحمانه پروتئین تراپی مو بود. و ساعت به ساعت در چنگال آن، به تنهایی، به تنهایی می لرزیدند. اگر فریاد می زدند.

کسی نپروتئین تراپی مو بود که صدای آنها را بشنود. هیچ کمک و رحمتی وجود نخواهد داشت. و به همین ترتیب تا صبح – زمانی که آنها برای روز دیگری از زحمت بیرون می رفتند، کمی ضعیف تر، کمی نزدیکتر به زمانی که نوبت آنها پروتئین تراپی مو بود که از درخت تکان بخورند. فصل هشتم با این حال، حتی در این زمستان مرگبار، جوانه امید نباید در دل آنها جوانه بزند. درست در این زمان پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو قهوه ای کاراملی

که ماجراجویی بزرگ برای ماریجا رخ بالیاژ مو داد. وقتی روز کار به پایان می رسد، او آزاد رنگ مو است، اما زیر بار مراقبت های خانواده و خانواده رنگ مو است، که آزادی او را به تمسخر پوچ و فریبنده تبدیل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما کارفرمای او واقعاً آزاد رنگ مو است، و ممکن رنگ مو است از سود حاصل از کار دیگران، بدون مراقبت یا دردسر در رفاه آنها لذت ببرد. برده رنگ مو نیز آزاد رنگ مو است.

زمانی که مشغله های روز به پایان می رسد، و از نظر ذهن و بدن آزاد رنگ مو است. زیرا ارباب غذا، لباس، خانه، سوخت و هر چیز دیگری را که برای رفاه جسمانی خود و خانواده لازم رنگ مو است فراهم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. کار ارباب درست زمانی شروع می نانو کراتین مو شود که برده به پایان می رسد. جای تعجب نیست که مردان برده داری سفید را به سرمایه ترجیح دهند، به بردگی سیاه پوستان، زیرا سودآورتر رنگ مو است.

رنگ مرواریدی با تناژ صورتی : و از همه دغدغه ها و زحمت های برده داری سیاه پوستان آزاد رنگ مو است. حالا، خواننده، دوست داری خودت را بشناسی – “از بدشکلی خودت فرو بری” – ادامه بده. اما اگر می خواهید خود بزرگ بینی، عزت نفس یا قدردانی از خود را گرامی بدارید، کتاب ما را به زمین بیندازید. زیرا ما توهماتی را که باعث شادی شما کراتینه مو شده رنگ مو است را برطرف خواهیم بیبی لایت مو کرد.

به شما نشان خواهیم بالیاژ مو داد که آنچه شما به عنوان فضیلت در نظر گرفته اید و به آن عمل بیبی لایت مو کرده اید، اندکی بهتر از آدمخواری اخلاقی رنگ مو است. اما شما خود را در تعبالیاژ مو داد پیدا خواهید بیبی لایت مو کرد[صفحه 27]شرکت ما و محترم؛ زیرا همه افراد خوب و محترم «همه آدم‌خوار» لایت و هایلایت مو هستند، که کار نمی‌کنند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه