↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مرواریدی شماره 12

رنگ مرواریدی شماره 12 | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مرواریدی شماره 12 را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مرواریدی شماره 12 را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مرواریدی شماره 12 : پله‌ها به اندازه‌ای گشاد پروتئین تراپی مو بود که دو دختر بتوانند دست در دست هم در کنار هم راه بروند. در پایین پنج پله، گذرگاه به سمت ررنگ مو است پیچید و از ده پله دیگر بالا رفتند، اما در بالای پرواز پنج پله را پیدا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که مستقیماً به پایین می‌رفتند. دوباره گذرگاه ناگهان پیچید، این بار به چپ، و ده پله دیگر به بالا منتهی کراتینه مو شد. گذرگاه اکنون کاملاً تاریک پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : بنابراین چیزی بیشتر در مورد این موضوع نگفت و در حال حاضر یک مطلب جدید داشت دلیلی برای شگفت زده کراتینه مو شدن زیرا زمانی که آنها کاملاً غذای خود را تمام آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، میز غذا و محتویات یک لحظه ناپدید کراتینه مو شد. “بدون ظرف برای شستن، اوزما!” با خنده گفت “من حدس می‌زنم اگر بتوانید فقط همین یک ترفند را به آنها بیاموزید.

رنگ مرواریدی شماره 12

رنگ مرواریدی شماره 12 : بسیاری از مردم را خوشحال می‌بیبی لایت مو کردید.” اوزما به مدت یک ساعت درنگ مو استان می گفت و با دوروتی در مورد افراد مختلفی که به آنها علاقه داشتند صحبت می بیبی لایت مو کرد. و بعد وقت خواب پروتئین تراپی مو بود و آنها لباسهایشان را درآوردند و به رختخوابهای نرمشان خزیدند و تقریباً به محض اینکه سرشان به بالشهایشان برخورد بیبی لایت مو کرد به خواب رفتند.

فصل 5 پلکان جادویی کوه مسطح در نور روشن آفتاب صبح بسیار نزدیکتر به نظر می رسید، اما دوروتی و اوزما می دانستند که ولگردی طولانی در مقابل آنها وجود رنگ مو دارد، حتی هنوز. آنها تمام آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند فقط لباس پوشیدند تا یک صبحانه گرم و خوشمزه در انتظارشان باکراتینه مو شد و پس از صرف غذا چادر را ترک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به سمت کوه که اولین هدفشان پروتئین تراپی مو بود شروع آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

پس از کمی راه رفتن، دوروتی به عقب نگاه بیبی لایت مو کرد و متوجه کراتینه مو شد که چادر پری به طور کامل ناپدید کراتینه مو شده رنگ مو است. تعجب نبیبی لایت مو کرد، زیرا می دانست که این اتفاق خواهد افتاد. “آیا جادوی شما نمی تواند به ما یک اسب یک واگن یا یک ماشین بدهد؟” از دوروتی پرسید. دوست پری او اعتراف بیبی لایت مو کرد: “نه عزیز، متاسفم که چنین جادویی از توان من خارج رنگ مو است.” دوروتی متفکرانه گفت: شاید گلیندا بتواند.

  ترکیب رنگ موی کرم گلی

اوزما گفت: “گلیندا یک ارابه لک‌لک رنگ مو دارد که او را در هوا می‌برد، اما حتی جادوگر بزرگ ما نیز نمی‌تواند روش‌های دیگر سفر را به ذهن متبادر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آنچه را که دیشب به شما گفتم، فراموش نکنید که هیچ‌کس آنقدر قدرتمند نیست که انجام دهد. همه چيز.” دوروتی پاسخ بالیاژ مو داد: «خب، فکر می‌کنم باید بدانم که مدت زیادی در سرزمین اوز زندگی بیبی لایت مو کرده‌ام. “اما من اصلاً نمی توانم هیچ جادویی انجام دهم.

بنابراین نمی توانم به درستی بفهمم که شما یک “گلیندا” و “جادوگر” چگونه این کار را انجام می دهید.” اوزما خندید: “سعی نکن.” “اما تو حداقل یک هنر جادویی داری، دوروتی: تو حقه به دست آوردن همه قلب ها را می دانی.” دوروتی با جدیت گفت: “نه، نمی دانم.” “اگر واقعا می توانم انجامش دهم، اوزما، مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که نمی دانم.

چگونه این کار را انجام دهم.” دو ساعت طول کشید تا به دامنه کوه گرد و هموار برسند و بعد آن‌قدر شیب کناره‌ها را پیدا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که مثل دیوار خانه‌ای پروتئین تراپی مو بود. دوروتی در حالی که به بالا خیره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، گفت: «حتی بچه گربه ارغوانی من هم نمی توانست از آن بالا برود. اوزما اظهار داشت: “اما راهی وجود رنگ مو دارد که دوباره پایین و بالا برود.” در غیر این صورت آنها نمی توانستند.

با اسکیزرها جنگ کنند یا حتی با آنها ملاقات کنند و با آنها نزاع کنند. “اینطور رنگ مو است، اوزما. بیایید یک راه دور بزنیم، شاید یک نردبان یا چیزی پیدا کنیم.” آنها مسافت زیادی را طی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، زیرا کوه بزرگی پروتئین تراپی مو بود، و همانطور که دور آن حلقه زدند و به سمتی که رو به درختان خرما پروتئین تراپی مو بود رسیدند، ناگهان یک راه ورودی را پیدا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که از دیواره سنگی بریده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی قهوه ای تیره برای موهای سفید

رنگ مرواریدی شماره 12 : این ورودی در بالای سرش قوسی شکل پروتئین تراپی مو بود و خیلی عمیق نپروتئین تراپی مو بود زیرا صرفاً به یک پلکان سنگی کوتاه منتهی می کراتینه مو شد. اوزما اعلام بیبی لایت مو کرد: “اوه، بالاخره راهی برای رسیدن به قله پیدا بیبی لایت مو کردیم.” و دو دختر برگشتند و مستقیم به سمت ورودی رفتند. ناگهان به چیزی برخورد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و ثابت ایستادند و نتوانستند جلوتر بروند. “عزیز من!” دوروتی فریاد زد و بینی خود را مالش بالیاژ مو داد.

که به چیزی محکم برخورد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، اگرچه می توانست نبینم چی پروتئین تراپی مو بود “این به این آسانی که به نظر می رسد نیست. چه چیزی ما را متوقف بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، اوزما؟ آیا این یک نوع جادو رنگ مو است؟” اوزما اطراف را احساس می بیبی لایت مو کرد و دستانش را دراز بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. او پاسخ بالیاژ مو داد: “بله، عزیز، این جادو رنگ مو است.” «فلت هدها باید از قله کوه خود از دشت پایین راهی می‌داشتند.

اما برای جلوگیری از هجوم دشمنان از پله‌ها برای تسخیر آنها، در فاصله کمی قبل از ورودی دیواری از سنگ ساخته‌اند که سنگ‌ها سیمان در جای خود نگه داشت و سپس دیوار را نامرئی ساختند.” “من تعجب می کنم که چرا آنها این کار را آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند؟” دوروتی متفکر “یک دیوار به هر حال مردم را دور نگه می‌رنگ مو دارد، چه دیده نانو کراتین مو شود یا نه، بنابراین نامرئی بیبی لایت مو کردن آن فایده‌ای نداشت.

به نظر من بهتر پروتئین تراپی مو بود که آن را محکم رها می‌بیبی لایت مو کردم، زیرا در آن صورت هیچ‌کس آن را نمی‌دید. ورودی پشت آن. حالا هر کس می تواند ورودی را ببیند، مانند ما. اوزما بلافاصله جوابی نبالیاژ مو داد. صورتش سنگين و متفكر پروتئین تراپی مو بود. او پس از مدتی گفت: فکر می‌کنم دلیل نامرئی بیبی لایت مو کردن دیوار را می‌دانم. «فلت هدها از پله ها برای پایین آمدن و بالا رفتن رنگ مو استفاده می کنند.

  رنگ موی مرواریدی روشن با دکلره

دیوار سنگی محکمی پروتئین تراپی مو بود تا آنها را از رسیدن به دشت باز رنگ مو دارد و خودشان در حصار دیوار محبوس می کراتینه مو شدند. بنابراین آنها مجبور پروتئین تراپی مو بودند جایی را ترک کنند تا دیوار را دور بزنند و اگر دیوار قابل مشاهده پروتئین تراپی مو بود، همه غریبه ها یا دشمنان جایی را برای دور زدن آن پیدا می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و سپس دیوار بی فایده می کراتینه مو شد. بنابراین، با حیله گری دیوار خود را نامرئی ساختند.

و معتقد پروتئین تراپی مو بودند که هر کسی که ورودی کوه را ببیند، مانند ما مستقیماً به سمت آن راه می رود و دورتر رفتن را غیرممکن می داند. فکر می‌کنم دیوار واقعاً بلند و ضخیم رنگ مو است و نمی‌توان آن را شکست، بنابراین کسانی که آن را سر راه خود می‌بینند، مجبورند دوباره بروند.” دوروتی گفت: “خوب، اگر راهی برای دور زدن دیوار لایت و هایلایت مو هست.

کجرنگ مو است؟” اوزما پاسخ بالیاژ مو داد: «باید آن را پیدا کنیم. وقتی اوزما نزدیک به ربع مایل از ورودی فاصله گرفته پروتئین تراپی مو بود، دوروتی دنبالش رفت و ناامید کراتینه مو شد. اما حالا دیوار نامرئی به سمت کناره کوه خمیده کراتینه مو شد و ناگهان به پایان رسید و فقط فضای کافی بین دیوار و کوه برای عبور یک فرد عادی باقی گذاشت. دخترها با یک پرونده وارد کراتینه مو شدند و اوزما توضیح بالیاژ مو داد که آنها اکنون پشت مانع لایت و هایلایت مو هستند و می توانند به در ورودی برگردند.

رنگ مرواریدی شماره 12 : آنها با هیچ مانع دیگری روبرو نکراتینه مو شدند. دوروتی خاطرنشان بیبی لایت مو کرد: «اکثر مردم، اوزما، این موضوع را آنطور که شما انجام بالیاژ مو دادید متوجه نمی کراتینه مو شدند. “اگر تنها پروتئین تراپی مو بودم، دیوار نامرئی مطمئناً مرا زیر پا می گذاشت.” با رسیدن به ورودی شروع به سوار کراتینه مو شدن بر پله های سنگی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنها ده پله بالا رفتند و سپس از پنج پله پایین آمدند و به دنبال گذرگاهی بریده کراتینه مو شده از صخره رفتند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه