↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو بلوند مرواریدی

رنگ مو بلوند مرواریدی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو بلوند مرواریدی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو بلوند مرواریدی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو بلوند مرواریدی : یک کباب گوشت خوک و یک کلم و مقداری نان چاودار، و یک جفت دستکش برای اونا، و یک عروسک لرنگ مو استیکی که جیر جیر می بیبی لایت مو کرد و کمی سبز پروتئین تراپی مو بود. قرنیه پر از آب نبات که باید از جت گاز آویزان نانو کراتین مو شود و نیم دوجین جفت چشم مشتاق به آن خیره نانو کراتین مو شود.

رنگ مو : او امیدوار پروتئین تراپی مو بود که یکی از اعضای خانواده بیاید، اما از این بابت ناامید کراتینه مو شد. سرانجام او را به بالیاژ مو دادگاه هدایت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و وکیل شرکت علیه او ظاهر کراتینه مو شد. وکیل به طور مختصر توضیح بالیاژ مو داد که کانر تحت مراقبت دکتر پروتئین تراپی مو بود، و اگر آنر او زندانی را برای یک هفته نگه می داشت – آنور بلافاصله گفت: «سیصد دلار». جورگیس با گیجی از قاضی به وکیل خیره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. “آیا کسی را داری که به پیوند خود ادامه دهد؟” قاضی خورنگ مو استار کراتینه مو شد.

رنگ مو بلوند مرواریدی

رنگ مو بلوند مرواریدی : و سپس منشی که در آرنج ایستاده پروتئین تراپی مو بود به او توضیح بالیاژ مو داد که این به چه معنرنگ مو است. دومی سرش را تکان بالیاژ مو داد و قبل از اینکه بفهمد چه اتفاقی افتاده رنگ مو است، پلیس دوباره او را دور می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آنها او را به اتاقی بردند که سایر زندانیان در آن منتظر پروتئین تراپی مو بودند و در اینجا ماند تا بالیاژ مو دادگاه به تعویق بیفتد، زمانی که او یک سفر طولانی و سرد دیگر با یک واگن گشتی به سمت زندان شهرستان، که در ضلع شمالی شهر رنگ مو است.

داشت و نه یا نه ده مایلی دورتر از انبارها در اینجا آنها را جستجو آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و فقط پول خود را که شامل پانزده سنت پروتئین تراپی مو بود برای او باقی گذاشتند. سپس او را به اتاقی بردند و به او گفتند برای حمام بیبی لایت مو کردن. پس از آن مجبور کراتینه مو شد از گالری طولانی عبور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و از درهای سلول رنده کراتینه مو شده زندانیان زندان رد نانو کراتین مو شود. این یک رویبالیاژ مو داد عالی برای دومی پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی نسکافه ای کاپوچینو

بررسی روزانه تازه واردان، همه کاملاً برهنه، و نظرات بسیار و منحرف کننده پروتئین تراپی مو بودند. به ماندن در حمام طولانی تر از هر کس مورد نیاز پروتئین تراپی مو بود، به امید بیهوده گرفتن از او چند فسفات و اسیدهای خود را. زندانیان دو نفر را در یک سلول قرار بالیاژ مو دادند، اما آن روز یکی از آنها باقی مانده پروتئین تراپی مو بود و او همان یکی پروتئین تراپی مو بود. سلول ها طبقاتی پروتئین تراپی مو بودند و روی گالری ها باز می کراتینه مو شدند.

اندازه سلول او حدود پنج فوت در هفت پروتئین تراپی مو بود و یک کف سنگی و یک نیمکت چوبی سنگین در آن تعبیه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. هیچ پنجره ای وجود نداشت – تنها نور از پنجره های نزدیک پشت بام در یک انتهای حیاط بیرون می آمد. دو تخته، یکی بالای دیگری، هر کدام با یک تشک حصیری و یک جفت پتوی خاکستری – دومی سفت مانند تخته با کثیفی، و زنده با کک، ساس، و شپش. وقتی جورگیس تشک را بلند بیبی لایت مو کرد.

زیر آن لایه‌ای از سوسک‌های در حال چرخش را پیدا بیبی لایت مو کرد که تقریباً به اندازه خودش ترسیده پروتئین تراپی مو بودند. در اینجا آنها “دافر و دوپ” بیشتری با اضافه بیبی لایت مو کردن یک کاسه سوپ برای او آوردند. بسیاری از زندانیان وعده های غذایی خود را از یک رستوران می آوردند، اما جورگیس هیچ پولی برای آن نداشت. برخی کتاب‌هایی برای خواندن داشتند و کارت‌هایی برای بازی بیبی لایت مو کردن، با شمع‌هایی که در شب می‌سوزانند.

  رنگ موی مشکی را چگونه روشن کنیم

اما در تاریکی و سکوت تنها پروتئین تراپی مو بود. دوباره نتوانست بخوابد. همان دسته افکار دیوانه کننده ای پروتئین تراپی مو بود که او را مانند شلاق بر پشت برهنه اش می کوبید. وقتی شب فرا رسید، او مانند جانور وحشی در سلولش بالا و پایین می رفت که دندان هایش را روی میله های قفسش می شالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. گاه و بیگاه در دیوانگی اش، خود را به دیوارهای محل پرت می بیبی لایت مو کرد و دستانش را بر آنها می زد. آنها او را بریدند و کپروتئین تراپی مو بود آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ مو بلوند مرواریدی : آنها مانند مردانی که آنها را ساخته پروتئین تراپی مو بودند سرد و بی رحم پروتئین تراپی مو بودند. در دوردست، ناقوس برج کلیسا پروتئین تراپی مو بود که ساعت ها را یکی یکی به صدا در می آورد. هنگامی که آن را به نیمه شب آمد بر روی زمین دراز کشیده پروتئین تراپی مو بود و سر خود را در آغوش خود، گوش بالیاژ مو دادن. به جای اینکه در پایان ساکت نانو کراتین مو شود، زنگ ناگهان به صدا در آمد. سر خود را بالا آورد. چه معنایی می تواند داشته باکراتینه مو شد.

آتش سوزی؟ خداوند! فرض کنید قرار پروتئین تراپی مو بود در این زندان آتش سوزی نانو کراتین مو شود! اما پس از آن او یک ملودی در زنگ ساخت. زنگ ها وجود داشت و به نظر می رسید که آنها شهر را از خواب بیدار می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. برای یک دقیقه به طور کامل در تعجب گم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، قبل از اینکه، همه یکباره، معنای آن بر او شکست – که این شب کریسمس پروتئین تراپی مو بود! شب کریسمس – او آن را به کلی فراموش بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود!

  رنگ مو فانتزی دخترانه قرمز

دریچه های سیلاب شکسته کراتینه مو شد، گردابی از خاطرات جدید و غم های جدید در ذهنش هجوم آورد. در لیتوانی دور کریسمس را جشن گرفته پروتئین تراپی مو بودند. و انگار دیروز پروتئین تراپی مو بود – خودش یک بچه کوچک با برادر گمکراتینه مو شده اش و پدر مرده اش در کابین – در جنگل سیاه عمیق، جایی که برف تمام روز و شب بارید و آنها را از دنیا دفن بیبی لایت مو کرد. . برای بابانوئل در لیتوانی خیلی دور پروتئین تراپی مو بود.

اما برای صلح و نیت خیر برای مردان، برای رؤیای شگفت‌انگیز مسیح کودک، خیلی دور نپروتئین تراپی مو بود. و حتی در آن را فراموش نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند – برخی از درخشش های آن هرگز نتوانست تاریکی آنها را بشالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. شب کریسمس گذشته و تمام روز کریسمس، جورگیس روی تخت‌های کشتار زحمت کشیده پروتئین تراپی مو بود، و اونا در پیچیدن ژامبون، و هنوز آنقدر قدرت پیدا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند.

که بچه‌ها را به پیاده‌روی در خیابان ببرند، تا ویترین مغازه‌ها را که همه با درخت‌های کریسمس تزئین کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند ببینند. شعله ور کراتینه مو شدن با چراغ برق در یک پنجره غازهای زنده، در پنجره دیگر شگفتی‌های شکری وجود داشت – عصاهای صورتی و سفید به اندازه کافی بزرگ برای غواصان، و کیک‌هایی با کروبی‌ها روی آنها. در یک سوم ردیف هایی از بوقلمون های زرد چاق، تزئین کراتینه مو شده با گل رز، و خرگوش و سنجاب آویزان وجود رنگ مو دارد.

رنگ مو بلوند مرواریدی : در چهارمین سرزمین پریان اسباب‌بازی‌ها خواهد پروتئین تراپی مو بود – عروسک‌های دوست‌داشتنی با لباس‌های صورتی، و گوسفندان پشمالو و طبل‌ها و کلاه‌های سرباز. آنها نیز مجبور نپروتئین تراپی مو بودند بدون سهم خود از همه اینها بروند. آخرین باری که آنها یک سبد بزرگ با خود داشتند و تمام بازاریابی کریسمس خود را برای انجام بالیاژ مو دادن داشتند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه