نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو طلایی دودی زیتونی

رنگ مو طلایی دودی زیتونی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو طلایی دودی زیتونی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو طلایی دودی زیتونی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو طلایی دودی زیتونی : مطمئنم که موش ها برای خوردن من مناسب لایت و هایلایت مو هستند.” دختر پاسخ بالیاژ مو داد: “عزیز، این بزرگی نیست، تنوع آن رنگ مو است.” “اینها حیوانات خانگی آقای جادوگر لایت و هایلایت مو هستند، همانطور که شما حیوان خانگی من لایت و هایلایت مو هستید.

رنگ مو : مرد در حالی که جعبه‌ای را برداشت و به آرامی با آن دست می‌گرفت، گفت: «این شامل دوازده خش‌خش رنگ مو است – برای دوام هر خانمی در سال کافی رنگ مو است. می‌خری، عزیزم؟» او با خطاب به دوروتی پرسید. او با لبخند گفت: لباس من ابریشمی نیست. مرد با جدیت گفت: “مهم نیست. وقتی جعبه را باز می کنی، خش خش ها فرار می کنند.

رنگ مو طلایی دودی زیتونی

رنگ مو طلایی دودی زیتونی : ممکن رنگ مو است برخی از این مقالات را بررسی کنیم؟ “بله، در واقع، لطفاً به مغازه من بیایید” و مرد بافته کراتینه مو شده برگشت و راه را به سمت غاری کوچکتر هدایت بیبی لایت مو کرد، جایی که ظاهراً در آنجا زندگی می بیبی لایت مو کرد. در اینجا، روی یک قفسه پهن، چندین جعبه مقوایی در اندازه های مختلف وجود داشت که هر کدام با طناب پنبه ای بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

چه لباس ابریشمی بپوشی یا نه.” سپس جعبه دیگری را برداشت. او ادامه بالیاژ مو داد: “در این زمینه، اهتزازهای مختلف وجود رنگ مو دارد. آنها برای به اهتزاز درآوردن پرچم ها در یک روز آرام و بدون باد بسیار ارزشمند لایت و هایلایت مو هستند. شما، آقا” که رو به جادوگر می کنید، “باید این مجموعه را داشته باشید. یک بار. شما کالاهای من را امتحان بیبی لایت مو کردید.

مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که هرگز بدون آنها نخواهید پروتئین تراپی مو بود.” جادوگر با طفره رفتن گفت: من پولی با خودم ندارم. مرد بافته کراتینه مو شده گفت: «من پول نمی‌خواهم، زیرا اگر پول داشتم نمی‌توانستم آن را در این مکان متروک خرج کنم. اما خیلی دوست دارم یک نوار موی آبی داشته باشم. متوجه می‌شوید که بافته‌های من با زرد بسته کراتینه مو شده‌اند. ، صورتی، قهوه ای، قرمز، سبز، سفید و سیاه؛ اما من روبان آبی ندارم.” “من برات یکی میارم!” دوروتی که برای مرد فقیر متاسف پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی نسکافه ای روشن جدید

فریاد زد. پس به سمت کالسکه دوید و یک روبان آبی زیبا از کیفش برداشت. این برای او خوب پروتئین تراپی مو بود که ببیند چگونه چشمان مرد بافته هنگام دریافت این گنج برق می زد. “تو منو خیلی خیلی خوشحال بیبی لایت مو کردی عزیزم!” او فریاد زد؛ و سپس اصرار بیبی لایت مو کرد که جادوگر جعبه بال و دختر کوچک جعبه خش خش را بپذیرد. او گفت: «ممکن رنگ مو است برای مدتی به آنها نیاز داشته باشید.

و واقعاً هیچ فایده‌ای در تولید من از این چیزها وجود نرنگ مو دارد، مگر اینکه کسی از آنها رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.» چرا سطح زمین را ترک بیبی لایت مو کردی؟ از جادوگر پرسید. “نتونستم جلوی این رو بگیرم. درنگ مو استان غم انگیزی رنگ مو است، اما اگر سعی کنید اشک های خود را مهار کنید، در مورد آن به شما خواهم گفت. روی زمین، من سازنده سوراخ های وارداتی برای پنیر سوئیسی آمریکایی پروتئین تراپی مو بودم.

تصدیق خواهم بیبی لایت مو کرد که من تهیه بیبی لایت مو کرده ام. یک مقاله برتر که تقاضای زیادی داشت.همچنین منافذی برای گچ های متخلخل و سوراخ های با عیار بالا برای دونات ها و دکمه ها درست بیبی لایت مو کردم.در نهایت یک سوراخ پست قابل تنظیم جدید اختراع بیبی لایت مو کردم که فکر می بیبی لایت مو کردم ثروت من باکراتینه مو شد.من مقدار زیادی تولید بیبی لایت مو کردم. از این سوراخ‌های پستی و نداشتن جایی برای نگهداری آن‌ها، همه آن‌ها را سرتاسر قرار بالیاژ مو دادم و قسمت بالایی را در زمین گذاشتم.

رنگ مو طلایی دودی زیتونی : همانطور که تصور می‌کنید، یک سوراخ طولانی و خارق‌العاده ایجاد بیبی لایت مو کرد و به عمق زمین رسید. و وقتی روی آن خم کراتینه مو شدم و سعی بیبی لایت مو کردم تا ته آن را ببینم، تعادلم را از دست بالیاژ مو دادم و به داخل فرو رفتم. متأسفانه، سوراخ مستقیماً به فضای وسیعی که بیرون از این کوه می‌بینید منتهی کراتینه مو شد؛ اما موفق کراتینه مو شدم نقطه‌ای از سنگ را بگیرم که از این غار بیرون آمدم.

  رنگ مو زرد زنانه

و به این ترتیب خودم را از غلتیدن با سر به امواج سیاه زیر آن نجات بالیاژ مو دادم، جایی که زبانه های شعله ای که به بیرون پرتاب می شوند قطعاً مرا می بلعیدند. در اینجا، پس، من خانه خود را ساختم. و با وجود اینکه مکان خلوتی رنگ مو است، من خودم را سرگرم ساختن خش‌خش و بال زدن می‌کنم، و بنابراین خیلی خوب با هم کنار می‌آیم.» وقتی مرد بافته این درنگ مو استان عجیب را کامل بیبی لایت مو کرد.

دوروتی تقریباً خندید، زیرا همه چیز بسیار پوچ پروتئین تراپی مو بود. اما جادوگر به طرز چشمگیری به پیشانی او ضربه زد تا نشان دهد که فکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند مرد بیچاره دیوانه رنگ مو است. بنابراین آنها مؤدبانه به او روز بخیر گفتند و به غار بیرونی بازگشتند تا سفر خود را از سر بگیرند. 11. آنها با گارگویل های چوبی ملاقات می کنند یک صعود بدون نفس دیگر، ماجراجویان ما را به فرود سومی رساند که در آن شکافی در کوه وجود داشت.

وقتی به بیرون نگاه می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، تنها چیزی که می توانستند ببینند، سواحل غلتیدن ابرها پروتئین تراپی مو بود، چنان غلیظ که همه چیزهای دیگر را پنهان آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. اما مسافران مجبور به رنگ مو استراحت پروتئین تراپی مو بودند و در حالی که روی زمین سنگی نشسته پروتئین تراپی مو بودند، جادوگر در جیب خود احساس بیبی لایت مو کرد و 9 خوکچه ریز را بیرون آورد. برای خوشحالی او آنها اکنون به وضوح قابل مشاهده پروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ مرواریدی صدفی

که ثابت بیبی لایت مو کرد آنها از نفوذ دره جادویی Voe عبور بیبی لایت مو کرده اند. “چرا، ما می توانیم دوباره همدیگر را ببینیم!” یکی با خوشحالی گریه بیبی لایت مو کرد. اورکا آهی کشید: «بله. “و همچنین می توانم دوباره شما را ببینم، و این منظره مرا به کراتینه مو شدت گرسنه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لطفاً آقای جادوگر، آیا می توانم فقط یکی از خوکچه های کوچک چاق را بخورم؟ مطمئنم شما هرگز یکی از آنها را از دست نمی دهید!” “چه جانور وحشی وحشتناکی!” خوکچه ای فریاد زد. “و بعد از اینکه ما دوستان خوبی هم کراتینه مو شدیم و با هم بازی بیبی لایت مو کردیم!” بچه گربه با تحقیر گفت: “وقتی گرسنه نیستم، دوست دارم با همه شما بازی کنم.” “اما وقتی شکم من خالی رنگ مو است.

به نظر می رسد که هیچ چیز به اندازه یک خوکچه چاق آن را پر نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” “و ما به شما اعتماد بیبی لایت مو کردیم!” یکی دیگر از آن نه نفر با سرزنش گفت. “و فکر میبیبی لایت مو کردم قابل احترام لایت و هایلایت مو هستی!” دیگری گفت. سومی که با ترس به بچه گربه نگاه می بیبی لایت مو کرد گفت: “به نظر می رسد ما اشتباه بیبی لایت مو کردیم، مطمئنم هیچ کس با چنین آرزوهای قاتل نباید.

رنگ مو طلایی دودی زیتونی : به حزب ما تعلق داشته باکراتینه مو شد.” دوروتی با سرزنش گفت: “می بینی، یورکا، تو خودت را دوست نداشتی. چیزهای خاصی برای خوردن یک بچه گربه مناسب رنگ مو است؛ اما من هرگز نشنیده ام که بچه گربه ای در هر شرایطی خوک را بخورد.” “آیا قبلا چنین خوک های کوچکی را دیده پروتئین تراپی مو بودید؟” از بچه گربه پرسید. “آنها بزرگتر از موش نیستند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه