↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو عسلی زیتونی

انواع رنگ مو عسلی زیتونی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو عسلی زیتونی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو عسلی زیتونی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو عسلی زیتونی : نمایشی باشکوه و درخشان ایجاد می‌بیبی لایت مو کرد که هیچ کس حاضر نمی‌کراتینه مو شد آن را فراموش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. شاید هرگز در هیچ نقطه ای از جهان در هیچ زمانی مجموعه دیگری از مردم فوق العاده مانند آنچه که امروز عصر برای گرامیداشت روز تولد حاکم اوز گرد هم آمده پروتئین تراپی مو بودند، وجود نداشته رنگ مو است. وقتی همه اعضای گروه در جای خود پروتئین تراپی مو بودند.

رنگ مو : و چه مراسم بزرگی پروتئین تراپی مو بود! ابتدا هزار دختر جوان – زیباترین آنها در زمین – آمدند که لباس های موسلین سفید پوشیده پروتئین تراپی مو بودند، با ارسی های سبز و نوارهای مو، سبدهای بزرگی از گل های رز قرمز به همراه داشتند. همانطور که آنها راه می رفتند، آنها این گل ها را روی سنگفرش های مرمر پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، به طوری که راه با گل رز فرش کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود تا راهپیمایی روی آن راه برود.

انواع رنگ مو عسلی زیتونی

انواع رنگ مو عسلی زیتونی : در انتهای پایین اتاق بزرگ، میز دیگری قرار داشت که روی آن رایل ها و نوکس ها که با بابانوئل آمده پروتئین تراپی مو بودند، سربازان چوبی که با ملکه مریلند آمده پروتئین تراپی مو بودند و هیلندرها و لولندرهایی که با جان دوغ آمده پروتئین تراپی مو بودند، نشسته پروتئین تراپی مو بودند. افسران کاخ سلطنتی و ارتش اوزما نیز در اینجا نشسته پروتئین تراپی مو بودند. لباس‌های باشکوه آن‌هایی که در سه میز پروتئین تراپی مو بودند.

یک ارکستر پانصد قطعه، در بالکن مشرف به اتاق ضیافت، شروع به نواختن موسیقی شیرین و لذت بخش بیبی لایت مو کرد. سپس دری که با رنگ سبز سلطنتی پوشانده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود باز کراتینه مو شد و پرنسس اوزمای زیبا و دخترانه وارد کراتینه مو شد که اکنون برای اولین بار شخصاً از مهمانانش رنگ مو استقبال بیبی لایت مو کرد. همانطور که او در کنار تخت خود در سر میز ضیافت ایستاده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو شامپاینی یخی

همه چشم ها مشتاقانه به شاهزاده خانم دوست داشتنی دوخته کراتینه مو شد، که همان قدر با وقار پروتئین تراپی مو بود که او جادوگر پروتئین تراپی مو بود، و به همه دوستان قدیمی و جدید خود لبخند می زد، به گونه ای که قلب آنها را متاثر می بیبی لایت مو کرد. لبخندی پاسخگو به هر صورت آورد. هر مهمان با یک جام کریستالی پر از لاکاسا سرو کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که نوعی شهد معروف در اوز رنگ مو است و نوشیدنی آن بهتر از نوشابه یا لیموناد رنگ مو است.

بابانوئل اکنون یک سخنرانی زیبا در شعر انجام بالیاژ مو داد و تولد اوزما را تبریک گفت و از همه حاضران خورنگ مو است که برای سلامتی و شادی میزبان عزیزشان نوشیدنی بنوشند. این کار را کسانی که طوری ساخته پروتئین تراپی مو بودند که اصلاً آب بنوشند، با اشتیاق فراوان انجام می‌بالیاژ مو دادند و کسانی که نمی‌توانستند آب بنوشند، مودبانه لبه‌های جام‌هایشان را به لب‌هایشان می‌کشیدند.

همه پشت میزها نشستند و خدمتگزاران شاهزاده خانم شروع به خدمت در جشن آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. من کاملاً مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که فقط در سرزمین پریان می توان چنین شیرینی خوشمزه ای تهیه بیبی لایت مو کرد. ظروف از فلزات گرانبها با جواهرات درخشان و چیزهای خوب برای خوردن که روی آنها گذاشته می کراتینه مو شد از نظر تعبالیاژ مو داد بی شمار و طعم بدیع پروتئین تراپی مو بود.

تعبالیاژ مو دادی از حاضران، مانند مرد آب نباتی، خرس لرنگ مو استیکی، تیک توک و مترسک ساخته نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند تا بتوانند غذا بخورند، و ملکه مریلند به یک ظرف کوچک خاک اره بسنده بیبی لایت مو کرد. اما اینها از شکوه و زرق و برق صحنه زرق و برق دار به همان اندازه که آنهایی که جشن گرفتند لذت بردند. نوشیدن سلامتی شاهزاده اوزما اوز نوشیدن سلامتی شاهزاده اوزما اوز خود را خواند که با ریتم بسیار خوبی نوشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و مورد رنگ مو استقبال شرکت قرار گرفت.

  رنگ موی قهوه ای بژ آلبورا

انواع رنگ مو عسلی زیتونی : جادوگر با قرار بالیاژ مو دادن یک پای بزرگ در مقابل دوروتی به سرگرمی اضافه بیبی لایت مو کرد، و وقتی دختر کوچک پای را برید، 9 خوکچه ریز از آن بیرون پریدند و دور میز می رقصیدند، در حالی که ارکستر آهنگ شادی را می نواخت. این باعث سرگرمی شرکت کراتینه مو شد، اما وقتی پلی کروم که گرسنگی اش به راحتی برطرف کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، از روی میز بلند کراتینه مو شد و رقص رنگین کمان برازنده و گیج کننده خود را برای آنها اجرا بیبی لایت مو کرد.

خوشحال تر کراتینه مو شدند. وقتی کار تمام کراتینه مو شد، مردم دست می زدند و حیوانات پنجه هایشان را می زدند، در حالی که بیلینا زمزمه می بیبی لایت مو کرد و پادشاه الاغ تایید می بیبی لایت مو کرد. جانی دویت حضور داشت و البته ثابت بیبی لایت مو کرد که می‌تواند در نحوه غذا خوردن و همچنین در هر کار دیگری که انجام می‌دهد معجزه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. چوب‌دار حلبی یک آهنگ عاشقانه خواند و همه به گروه کر پیوستند.

و سربازان چوبی از مریلند نمایشگاهی از مته صاعقه با تفنگ های چوبی خود ارائه بالیاژ مو دادند. رایل ها و نوکس ها حلقه پری را رقصیدند. و خرس لرنگ مو استیکی خودش را در تمام اتاق پرتاب بیبی لایت مو کرد. از هر طرف خنده و شادی وجود داشت و همه اوقات خوشی را سپری می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. باتن-برایت به قدری هیجان زده و علاقه مند پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی شرابی قرمز ماهاگونی روشن

که توجه چندانی به شام ​​خوب خود و توجه زیادی به همراهان عجیب و غریب خود نداشت. و شاید او عاقل پروتئین تراپی مو بود که این کار را انجام دهد، زیرا می توانست در هر زمان دیگری غذا بخورد. جشن و شادی تا پاسی از غروب ادامه داشت تا اینکه صبح روز بعد از هم جدا کراتینه مو شدند تا دوباره همدیگر را ببینند و در جشن تولد شرکت کنند.

انواع رنگ مو عسلی زیتونی : که این ضیافت سلطنتی صرفاً مقدمه آن پروتئین تراپی مو بود. تصویر در دسترس نیست جشن تولد یک روز صاف و عالی، با نسیم ملایم و آسمانی آفتابی، به پرنسس اوزما که صبح روز بعد، سالگرد تولدش، از خواب بیدار می کراتینه مو شد، خوشامد گفت. در حالی که هنوز زود پروتئین تراپی مو بود، همه شهر پر از هیاهو پروتئین تراپی مو بود و انبوهی از مردم از همه نقاط سرزمین اوز آمده پروتئین تراپی مو بودند تا شاهد جشن های جشن تولد دخترشان باشند.

بازدیدکنندگان برجسته از کشورهای خارجی، که همگی با رنگ مو استفاده از کمربند جادویی به شهر زمرد منتقل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، به همان اندازه برای اوزیت‌ها نمایشی پروتئین تراپی مو بودند که مشاهیر آشنای خود، و خیابان‌هایی که از کاخ سلطنتی به دروازه‌های جواهری منتهی می‌کراتینه مو شدند. مردان، زنان و کودکان برای دیدن راهپیمایی که به سمت مزارع سرسبزی که قرار پروتئین تراپی مو بود مراسم برگزار نانو کراتین مو شود، ازدحام آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه