↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مش تکه ای جدید

رنگ مو مش تکه ای جدید | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مش تکه ای جدید را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مش تکه ای جدید را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو مش تکه ای جدید : وقتی آنها ملاقات آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند “پدرخوانده، این” و “پدرخوانده، آن” پروتئین تراپی مو بود. کفاش مرد کوچولوی پرتلاشی پروتئین تراپی مو بود، اما با این همه دهان فقیر ماند. از طرف دیگر کشاورز به زودی ثروتمند کراتینه مو شد زیرا فرزندی نداشت که از پس انداز خود بخورد. سالها گذشت و پول و دارایی شروع به تغییر خلق و خوی کشاورز بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : زمان گذشت و شهرت مارتین به عنوان یک پزشک بزرگ به دور و بر گسترده کراتینه مو شد. هر جا که مرگ مادرخوانده باعث بیماری می کراتینه مو شد، مارتین به آنجا می رفت و معالجه های شگفت انگیزی ایجاد می بیبی لایت مو کرد. دوک ها و شاهزادگان از او شنیدند و به دنبال او فرستادند. وقتی آنها را با مرهم مالید یا یک یا دو دوز داروی تلخ به آنها بالیاژ مو داد و بهپروتئین تراپی مو بود یافتند، آنقدر از او سپاسگزاری آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ مو مش تکه ای جدید

رنگ مو مش تکه ای جدید : می دانی که او خوب می نانو کراتین مو شود. شما دارید او را درمان بیبی لایت مو کرد اما اگر سر بالین مریض بایستم، می دانی که باید بمیرد. در این صورت باید قاطعانه به نظر برسید و بگویید که او از کمک خارج رنگ مو است. وقتی او بمیرد مردم خواهند گفت که چقدر عاقل پروتئین تراپی مو بودی که از قبل بدانی.» او دستورات بیشتری به او بالیاژ مو داد و بعد از خداحافظی مهربانانه با فرزندخوانده و مادرش رفت.

که هر چه می خورنگ مو است و اغلب بیشتر از آنچه می خورنگ مو است به او می بالیاژ مو دادند. او همیشه هکراتینه مو شدار مرگ را به یاد می آورد که اگر یک مرد بیمار جلوی سر او بایستد، درمان ننانو کراتین مو شود. اما یک بار نافرمانی بیبی لایت مو کرد. او فراخوانده کراتینه مو شد تا برای یک دوک دارای ثروت هنگفت تجویز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. وقتی وارد اتاق کراتینه مو شد مرگ را دید که جلوی سر دوک ایستاده پروتئین تراپی مو بود. “آیا می توانید او را درمان کنید؟” از مارتین پرسیدند.

  رنگ مو فانتزی زیبا دخترانه

مارتین گفت: «من نمی توانم قول بدهم، اما هر کاری از دستم بر بیاید انجام خواهم بالیاژ مو داد.» او از خدمتکاران خورنگ مو است تخت دوک را بچرخانند تا اینکه پا به جای سر جلوی مرگ پروتئین تراپی مو بود. دوک بهپروتئین تراپی مو بود یافت و به مارتین پاداش فراوان بالیاژ مو داد. اما مرگ وقتی مارتین را ملاقات بیبی لایت مو کرد، او را سرزنش بیبی لایت مو کرد: “دوست من، دیگر آن حقه را روی من امتحان نکن. علاوه بر این، این یک درمان واقعی نیست.

زمان دوک فرا رسیده رنگ مو است؛ او باید به محل تعیین کراتینه مو شده خود برود؛ و وظیفه من رنگ مو است که او را به آنجا ببرم. او را از دست من نجات بالیاژ مو داده‌اید و او چنین می‌پنرنگ مو دارد، اما شما هر دو اشتباه می‌کنید، تنها یک لحظه به او مهلت بالیاژ مو داده‌اید. سالها گذشت و مارتین پیر کراتینه مو شد. موهایش سفید کراتینه مو شد و ماهیچه هایش سفت کراتینه مو شدند. ناتوانی های سنی به سراغش آمد و زندگی دیگر لذتی نداشت.

رنگ مو مش تکه ای جدید : با گریه گفت: «مرگ مادرخوانده عزیزم، من پیر و خسته ام! اما مرگ سرش را تکان بالیاژ مو داد. “نه دوست من، من هنوز نمی توانم تو را ببرم. تو شمع عمرت را طولانی بیبی لایت مو کردی و حالا باید صبر کنی تا بسوزد.” سرانجام یک روز در حالی که او پس از ملاقات با مردی بیمار به خانه می رفت، مرگ با او به کالسکه رفت. با او از زمان های قدیم صحبت می بیبی لایت مو کرد و با هم می خندیدند.

  رنگ مو بژ پلاتینه روشن

سپس به شوخی با شاخه ای سبز رنگ چانه او را مسواک زد. بلافاصله چشمان مارتین سنگین کراتینه مو شد. سرش پایین و پایین می لغزید و خیلی زود در دامان مرگ به خواب رفت. مردم وقتی در کالسکه را نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند گفتند: “او مرده رنگ مو است.” “دکتر مارتین معروف مرده! آه، چه مرد بزرگ و خوبی پروتئین تراپی مو بود! افسوس که می تواند جای او را بگیرد!” او را با شکوه به خاک سپردند و همه جهان برای مرگش سوگوار کراتینه مو شدند.

پسرش که یوزف نام داشت، آدم احمقی پروتئین تراپی مو بود. یک روز که او به کلیسا می رفت، مادرخوانده اش او را ملاقات بیبی لایت مو کرد. او پرسید: “خوب، یوزف، “حالت چطور رنگ مو است؟” “اوه، خیلی خوب، متشکرم. من می توانم برای مدتی با چیزی که پدرم پس انداز بیبی لایت مو کرده زندگی کنم. وقتی آن از بین رفت، نمی دانم چه کار خواهم بیبی لایت مو کرد.” توت! گفت مرگ “این راهی برای صحبت نیست. اگر فقط می دانستی.

من مادرخوانده تو لایت و هایلایت مو هستم که تو را در مراسم تعمید نگه داشته ام. من به پدرت کمک بیبی لایت مو کردم تا ثروت و شهرت داشته باکراتینه مو شد و اکنون به تو کمک خواهم بیبی لایت مو کرد. به شما می گویم که چه کار خواهم بیبی لایت مو کرد: من شما را نزد یک دکتر موفق شاگرد خواهم بیبی لایت مو کرد و به زودی بیشتر از آنچه او می داند خواهید دانست.» مرگ مقداری مرهم به گوش یوزف مالید و او را نزد پزشک برد. او گفت: “آرزو دارم که این جوان را به شاگردی ببری.” او احتمالاً پسری رنگ مو است و به شما اعتبار خواهد بالیاژ مو داد. دکتر یوسف را به شاگردی پذیرفت و هنگامی که برای جمع آوری گیاهان دارویی و ساده به مزارع رفت.

  بهترین رنگ مو سالنی

رنگ مو مش تکه ای جدید : جوانان را با خود برد. حالا مرهم جادویی که مادرخوانده مرگ با آن یوزف را مسح بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، او را قادر ساخت تا زمزمه گیاهان را بشنود و بفهمد. هر یک در حالی که آن را انتخاب می بیبی لایت مو کرد، ویژگی های مخفی آن را با او زمزمه می بیبی لایت مو کرد. یکی زمزمه بیبی لایت مو کرد: “من تب را درمان می کنم.” “و من راش.” “و من یک جوش.” دکتر از دانش شاگردش در مورد گیاهان شگفت زده کراتینه مو شد.

او گفت: «شما بهتر از من آنها را می شناسید. “شما هرگز اشتباه نمی کنید. این رنگ مو است که من باید شاگرد باشم، نه شما. بگذارید با هم شریک شویم. من زیر نظر شما کار خواهم بیبی لایت مو کرد و با هم درمان های فوق العاده ای خواهیم داشت.” و به این ترتیب، به واسطه هدیه مادرخوانده‌اش، یوزف پزشکی بزرگ کراتینه مو شد که گفته می‌نانو کراتین مو شود هیچ بیماری وجود نرنگ مو دارد که نتواند برایش گیاه دارویی پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو مش تکه ای جدید : او طولانی و شاد زندگی بیبی لایت مو کرد تا اینکه سرانجام شمعش سوخت و مرگ، مادرخوانده مهربانش، او را گرفت. هدایای شیطان درنگ مو استان مردی که شیطان با او دوست کراتینه مو شد شیطان هدایای شیطان یک بار دو مرد، یک کفاش و یک کشاورز، پروتئین تراپی مو بودند که در جوانی با هم دوست پروتئین تراپی مو بودند. کفاش ازدواج بیبی لایت مو کرد و صاحب فرزندان زیادی کراتینه مو شد که کشاورز پدرخوانده آنها پروتئین تراپی مو بود. به همین دلیل این دو مرد یکدیگر را “پدرخوانده” صدا می زدند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه