↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل مو جدید رنگ موی بلوند بژ

مدل مو جدید رنگ موی بلوند بژ | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل مو جدید رنگ موی بلوند بژ را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل مو جدید رنگ موی بلوند بژ را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

مدل مو جدید رنگ موی بلوند بژ : مواد کافی در آنجا وجود داشت که او را قادر می ساخت چندین ترفند جدید را که از برخی از شعبده بازان سیرک آموخته پروتئین تراپی مو بود آماده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و بخشی از شب را برای آماده بیبی لایت مو کردن آنها سپری بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : م، زیرا شاهزاده خانم از زمانی که تغییر بیبی لایت مو کرده رنگ مو است دوست نرنگ مو دارد من حرف بزنم. نام او از تیپ تا اوزما.” درست در همان لحظه حاکم دخترانه اوز در را باز بیبی لایت مو کرد و با یک بوسه صبح بخیر به دوروتی سلام بیبی لایت مو کرد.

مدل مو جدید رنگ موی بلوند بژ

مدل مو جدید رنگ موی بلوند بژ : به افتخار بازدیدکنندگانش، تعطیلاتی را در سرتاسر شهر زمرد برگزار کنند. مردم فهمیده پروتئین تراپی مو بودند که جادوگر قدیمی آنها نزد آنها بازگشته رنگ مو است و همه مشتاق دیدار دوباره او پروتئین تراپی مو بودند، زیرا او همیشه مورد علاقه کمیاب پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. بنابراین ابتدا باید یک راهپیمایی بزرگ در خیابان ها برگزار می کراتینه مو شد و پس از آن از پیرمرد کوچولو خورنگ مو استه کراتینه مو شد تا برخی از جادوگری های خود را در اتاق بزرگ تخت سلطنتی کاخ انجام دهد.

بعد از ظهر قرار پروتئین تراپی مو بود بازی ها و مسابقه ها برگزار نانو کراتین مو شود. راهپیمایی بسیار باشکوه پروتئین تراپی مو بود. ابتدا گروه امپریال کورنت اوز، با لباس‌های مخملی زمردی با بریده‌هایی از ساتن سبز نخودی و دکمه‌هایی از زمردهای برش‌خورده بسیار بالا آمد. آنها پخش هوای ملی به نام “بیرق اوز اسپنگلد” را پخش آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و پشت سر آنها پرچمداران پرچم سلطنتی پروتئین تراپی مو بودند. این پرچم به چهار قسمت تقسیم می کراتینه مو شد.

پرنسس کوچولو سرحال و شاداب و سرحال به نظر می رسید. او گفت: “صبحانه سرو می نانو کراتین مو شود، عزیزم، و من گرسنه لایت و هایلایت مو هستم. پس اجازه نده یک دقیقه هم منتظرش بمانیم.” 17. نه خوکچه کوچک بعد از صبحانه، اوزما اعلام بیبی لایت مو کرد که دستور بالیاژ مو داده رنگ مو است.

  مدل رنگ موی مش زیتونی

که یکی به رنگ آبی آسمانی، دیگری صورتی، سومی اسطوخودوس و چهارمی سفید پروتئین تراپی مو بود. در وسط یک ستاره سبز زمردی بزرگ قرار داشت، و در چهار ربع آن، تکه هایی دوخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که در زیر نور خورشید به زیبایی می درخشیدند. رنگ ها نمایانگر چهار کشور اوز و ستاره سبز شهر زمردی پروتئین تراپی مو بودند.

درست پشت سر پرچمداران سلطنتی، شاهزاده خانم اوزما در ارابه سلطنتی خود قرار داشت که از طلای پوشیده از زمرد و الماس با طرح های نفیس ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. ارابه به این مناسبت توسط شیر ترسو و ببر گرسنه کشیده کراتینه مو شد که با کمان های صورتی و آبی بسیار تزئین کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. در ارابه سوار اوزما و دوروتی کراتینه مو شد.

اولی با لباسی زیبا و تاج سلطنتی خود، در حالی که دختر کوچک کانزاس کمربند جادویی را که زمانی از پادشاه نوم گرفته پروتئین تراپی مو بود، به دور کمر خود می‌بست. به دنبال ارابه مترسک سوار بر اسب اره ای آمد، و مردم تقریباً به همان صدایی که فرمانروای دوست داشتنی خود را تشویق آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، او را تشویق آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. مرد ماشینی معروف به نام تیک توک که دوروتی به همین مناسبت او را زخمی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

پشت سر او با قدم های منظم و تند و ناگهانی دنبالش می رفت. تیک توک با ساعت حرکت می بیبی لایت مو کرد و تماماً از مس پخته کراتینه مو شده ساخته می کراتینه مو شد. او واقعاً به دختر کانزاس تعلق داشت که برای افکار او پس از زخمی کراتینه مو شدن و راه افتادن آنها احترام زیادی قائل پروتئین تراپی مو بود. اما از آنجایی که مرد مسی در هر جایی بی‌فایده پروتئین تراپی مو بود، به جز کشور پری، دوروتی او را به سرپرستی اوزما سپرده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی شامپاینی خیلی روشن

مدل مو جدید رنگ موی بلوند بژ : او می‌دید که به درستی از او مراقبت می‌نانو کراتین مو شود. پس از این گروه گروه دیگری به نام «بند سلطنتی دربار» دنبال کراتینه مو شد، زیرا اعضای آن همه در کاخ زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. یونیفرم های سفید با دکمه های الماس واقعی پوشیدند و «اوز چه بدون اوزما» را بسیار شیرین نواختند. سپس پروفسور ووگل-باگ به همراه گروهی از دانشجویان کالج سلطنتی دو و میدانی علمی آمدند.

پسرها موهای بلند و ژاکت های راه راه می پوشیدند و در هر قدمی که برمی داشتند فریادهای دانشگاهی خود را فریاد می زدند تا مردم رضایت زیادی داشته باشند که از داشتن این شواهد نشان می دهد که ریه هایشان در شرایط خوبی رنگ مو است خوشحال پروتئین تراپی مو بودند. تین وودمن بسیار صیقل خورده، در رأس ارتش سلطنتی اوز که از بیست و هشت افسر تشکیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

از ژنرال گرفته تا کاپیتان، راهپیمایی بیبی لایت مو کرد. سربازی در ارتش وجود نداشت، زیرا همه آنقدر شجاع و ماهر پروتئین تراپی مو بودند که یکی یکی ارتقاء یافته پروتئین تراپی مو بودند تا اینکه سربازی نمانده پروتئین تراپی مو بود. جیم و کالسکه به دنبال آن پروتئین تراپی مو بودند، اسب تاکسی پیر توسط زیب رانده می کراتینه مو شد در حالی که جادوگر روی صندلی ایستاده پروتئین تراپی مو بود و سر طاس خود را به ررنگ مو است و چپ خم می بیبی لایت مو کرد.

تا در پاسخ به تشویق مردمی که در اطراف او ازدحام زیادی جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. در مجموع این راهپیمایی موفقیت بزرگی پروتئین تراپی مو بود، و هنگامی که به کاخ بازگشت، شهروندان به اتاق بزرگ تخت جمع کراتینه مو شدند تا جادوگر را در حال اجرای حقه های خود ببینند. اولین کاری که هومگوگ کوچک انجام بالیاژ مو داد این پروتئین تراپی مو بود که از زیر کلاه خود یک خوکچه سفید کوچک بیرون آورد و وانمود بیبی لایت مو کرد.

که آن را از هم جدا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و دو تا ساخت. او این کار را تکرار بیبی لایت مو کرد تا زمانی که همه 9 خوکچه ریز دیده کراتینه مو شدند و آنها از بیرون آمدن از جیب او آنقدر خوشحال پروتئین تراپی مو بودند که با حالتی بسیار پر جنب و جوش به اطراف دویدند. موجودات کوچک زیبا در هر کجای دنیا چیز جدیدی پروتئین تراپی مو بودند، بنابراین مردم به همان اندازه که حتی جادوگر هم می‌توانست از ظاهر آنها شگفت زده و خوشحال کراتینه مو شدند.

  رنگ موی مرواریدی خیلی روشن بیول

وقتی دوباره همه آنها را ناپدید بیبی لایت مو کرد، اوزما اعلام بیبی لایت مو کرد که از رفتن آنها متاسف رنگ مو است، زیرا می خورنگ مو است یکی از آنها را نوازش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و با او بازی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بنابراین جادوگر وانمود بیبی لایت مو کرد که یکی از خوک‌ها را از موهای شاهزاده خانم بیرون می‌آورد (در حالی که واقعاً با حیله‌گری آن را از جیب درونی‌اش بیرون می‌آورد) و اوزما با خوشحالی لبخندی زد که موجودی در آغوش او لانه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

مدل مو جدید رنگ موی بلوند بژ : او قول بالیاژ مو داد که یقه زمردی درست الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. برای گردن چاقش و اینکه جیغ کوچولو همیشه در دسترسش باکراتینه مو شد تا او را سرگرم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پس از آن متوجه کراتینه مو شد که جادوگر همیشه ترفند معروف خود را با هشت خوکک انجام می دهد، اما به نظر می رسید که مردم را به همان اندازه که 9 تای آنها پروتئین تراپی مو بوده اند راضی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

جادوگر در اتاق کوچکش در پشت اتاق تاج و تخت چیزهای زیادی را پیدا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که وقتی با بالون رفت پشت سرش گذاشته پروتئین تراپی مو بود، زیرا در غیاب او کسی آپارتمان را اشغال نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه