↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو جدید سال

مدل رنگ مو جدید سال | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو جدید سال را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو جدید سال را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل رنگ مو جدید سال : زیرا مردم شروع به جمع کراتینه مو شدن و خیره کراتینه مو شدن به غریبه ها بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند.[صفحه 186] “گید دپ!” پسر فریاد زد و جیم به آرامی وارد حیاط کراتینه مو شد. کالسکه را در امتبالیاژ مو داد خیابان جواهرات دار به سمت ورودی بزرگ کاخ سلطنتی کشید.

رنگ مو : دوروتی پاسخ بالیاژ مو داد: شاید بتوانم. “سعی می کنم.” “نتونستی منو تو بغلت بگیری؟” از تاکسی اسب پرسید. دوروتی خندید. او قول بالیاژ مو داد: “من بهتر از این کار خواهم بیبی لایت مو کرد.” “چطور؟” آنها پرسیدند. “با رنگ مو استفاده از کمربند جادویی. تنها کاری که باید انجام دهم این رنگ مو است که با من آرزو کنم، و آنجا خواهید پروتئین تراپی مو بود—در قصر سلطنتی امن!” “خوب!” زیب گریه بیبی لایت مو کرد.

مدل رنگ مو جدید سال

مدل رنگ مو جدید سال : اگرچه می گویند یک گربه 9 زندگی رنگ مو دارد و بنابراین باید 9 بار بمیرد. “تا حالا مردی؟” پسر را جویا کراتینه مو شد. یورکا گفت: “نه، و من برای شروع کار مشتاق نیستم.” دوروتی فریاد زد: «نگران نباش عزیزم، من تو را در آغوشم خواهم گرفت و تو را با خودم خواهم برد.» “ما را هم ببر!” نه خوکچه کوچک، همه در یک نفس گریه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

جادوگر با لحنی متفکرانه گفت: “من آن کاخ و شهر زمردی را نیز ساختم” و من می خواهم[صفحه 181]دوباره آنها را ببین، زیرا در میان مانچکینزها، وینکی‌ها، کوادلینگ‌ها و گیلیکینی‌ها بسیار خوشحال پروتئین تراپی مو بودم.» آنها چه کسانی لایت و هایلایت مو هستند؟ از پسر پرسید. پاسخ این پروتئین تراپی مو بود: «چهار ملتی که در سرزمین اوز ساکن لایت و هایلایت مو هستند». نمی دانم اگر دوباره به آنجا بروم با من رفتار خوبی خواهند داشت یا خیر. “البته که آنها می کنند!” دوروتی اعلام بیبی لایت مو کرد. “آنها هنوز به جادوگر سابق خود افتخار می کنند.

  رنگ موی شرابی با مش صورتی

اغلب با مهربانی از شما صحبت می کنند.” “آیا اتفاقی می‌دانی که در مورد مرد چوب‌دار حلبی و مترسک چه گذشت؟” او پرسید. دختر گفت: “آنها هنوز در اوز زندگی می کنند و افراد بسیار مهمی لایت و هایلایت مو هستند.” “و شیر ترسو؟” “اوه، او نیز آنجا زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، با دوستش ببر گرسنه؛ و بیلینا آنجرنگ مو است، زیرا او این مکان را بیشتر از کانزاس دوست داشت و با من به رنگ مو استرالیا نمی رفت.” جادوگر در حالی که سرش را تکان می بالیاژ مو داد.

گفت: می ترسم ببر گرسنه و بیلینا را نشناسم. “بیلینا دختر رنگ مو است؟” دوروتی گفت: “نه، او یک مرغ زرد رنگ مو است و دوست بزرگ من رنگ مو است. وقتی بیلینا را بشناسید مطمئناً دوستش خواهید داشت.” زیب گفت: “دوستان شما مانند یک باغ خانه به نظر می رسند.”[صفحه 182]با ناراحتی نمی‌توانی برای من در جایی امن‌تر از اوز آرزو کنی؟ دختر جواب بالیاژ مو داد: نگران نباش. “وقتی با هم آشنا شوید.

مدل رنگ مو جدید سال : شما فقط عاشق مردم اوز خواهید کراتینه مو شد. ساعت چند رنگ مو است، آقای جادوگر؟” مرد کوچولو به ساعتش نگاه بیبی لایت مو کرد – یک ساعت نقره ای بزرگ که در جیب جلیقه اش حمل می بیبی لایت مو کرد. گفت: سه و نیم. او ادامه بالیاژ مو داد: «پس باید نیم ساعت صبر کنیم. اما بعد از آن زمان زیادی طول نخواهد کشید تا همه ما را به شهر زمردی ببریم. مدتی ساکت نشستند و فکر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

سپس جیم ناگهان پرسید: “آیا در اوز اسبی وجود رنگ مو دارد؟” دوروتی پاسخ بالیاژ مو داد: “فقط یکی، و او یک اسب اره رنگ مو است.” “چی؟” “یک اسب اره. شاهزاده اوزما زمانی که پسر پروتئین تراپی مو بود او را با پودر جادوگر زنده بیبی لایت مو کرد.” “آیا اوزما زمانی پسر پروتئین تراپی مو بود؟” زیب با تعجب پرسید. “بله، یک جادوگر شرور او را طلسم بیبی لایت مو کرد، بنابراین او نتوانست بر پادشاهی خود حکومت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما او اکنون یک دختر رنگ مو است.

  رنگ مو قهوه ای خیلی تیره

شیرین ترین و دوست داشتنی ترین دختر در تمام جهان رنگ مو است.” جیم با بو کشیدن گفت: «اسب اره چیزی رنگ مو است که روی آن تخته‌ها می‌دیدند».[صفحه 183] دختر اذعان بیبی لایت مو کرد: “زمانی رنگ مو است که زنده نیست.” “اما این اسب اره می تواند هر چه سریعتر یورتمه سواری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، جیم، و او نیز بسیار عاقل رنگ مو است.” “پا! من هر روز در هفته با الاغ چوبی بدبخت مسابقه خواهم بالیاژ مو داد!” تاکسی اسب گریه بیبی لایت مو کرد.

مدل رنگ مو جدید سال : دوروتی به آن پاسخی نبالیاژ مو داد. او احساس می‌بیبی لایت مو کرد که جیم بعداً درباره اسب اره‌ای بیشتر می‌داند. زمان به اندازه کافی برای ناظران مشتاق کشیده کراتینه مو شد، اما سرانجام جادوگر اعلام بیبی لایت مو کرد که ساعت چهار فرا رسیده رنگ مو است و دوروتی بچه گربه را گرفت و شروع به بالیاژ مو دادن سیگنالی بیبی لایت مو کرد که با اوزمای دوردست و نامرئی موافقت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. زیب با تردید گفت: “به نظر می رسد.

هیچ اتفاقی نمی افتد.” دختر پاسخ بالیاژ مو داد: “اوه، ما باید به اوزما زمان دهیم تا کمربند جادویی را ببندد.” او به سختی کلمات را به زبان آورده پروتئین تراپی مو بود که ناگهان از غار ناپدید کراتینه مو شد و با او بچه گربه هم رفت. هیچ صدایی و هیچ هکراتینه مو شداری شنیده نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. یک لحظه دوروتی در حالی که بچه گربه در بغل داشت کنار آنها نشست و لحظه ای بعد اسب، خوکچه ها، جادوگر و پسر همه آنهایی پروتئین تراپی مو بودند که در زندان زیرزمینی باقی ماندند.

  رنگ مو بلوند گردویی تیره

دوروتی سیگنال را ساخت. جادوگر با لحنی بسیار آرام اعلام بیبی لایت مو کرد: “من معتقدم که به زودی او را دنبال خواهیم بیبی لایت مو کرد.” “چون من چیزی در مورد آن می دانم[صفحه 185]جادوی سرزمین پریان که سرزمین اوز نامیده می نانو کراتین مو شود. بگذارید آماده باشیم، زیرا ممکن رنگ مو است برای هر لحظه اعزام شویم.” دوباره خوک ها را با خیال راحت در جیبش گذاشت و سپس او و زیب وارد.

کالسکه کراتینه مو شدند و منتظر روی صندلی نشستند. “آیا درد خواهد داشت؟” پسر با صدایی که کمی میلرزید پرسید. جادوگر پاسخ بالیاژ مو داد: «به هیچ وجه. “همه چیز به سرعت یک چشمک اتفاق می افتد.” و این راهی پروتئین تراپی مو بود که اتفاق افتاد. اسب تاکسی شروعی عصبی بیبی لایت مو کرد و زیب شروع به مالیدن چشمانش بیبی لایت مو کرد تا مطمئن نانو کراتین مو شود که خوابش نمی برد.

مدل رنگ مو جدید سال : زیرا آن‌ها در خیابان‌های شهری سبز زمردی زیبا، غرق در نور سبز سپاس‌گزاری پروتئین تراپی مو بودند که به‌ویژه چشمانشان را خوشایند می‌بیبی لایت مو کرد، و اطرافشان را افرادی با چهره‌های شاد با لباس‌های سبز و طلایی زیبا با طرح‌های خارق‌العاده احاطه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در جلوی آنها دروازه‌های پر از جواهرات یک قصر باشکوه قرار داشت و حالا دروازه‌ها به آرامی باز می‌کراتینه مو شدند.

که انگار آنها را دعوت می‌بیبی لایت مو کرد تا وارد حیاط شوند، جایی که گل‌های باشکوه شکوفا کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و فواره‌های زیبا اسپری‌های نقره‌ای خود را به هوا پرتاب می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. زیب افسار را تکان بالیاژ مو داد تا اسب تاکسی را از گیجی و حیرت بیدار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه