↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو خوشگل جدید

مدل رنگ مو خوشگل جدید | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو خوشگل جدید را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو خوشگل جدید را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل رنگ مو خوشگل جدید : قورباغه بزرگ در قلبش می‌دانست که او عاقل‌تر از یپس نیست، اما اینکه یک قورباغه به اندازه یک شخص بداند بسیار قابل توجه پروتئین تراپی مو بود، و قورباغه‌مان به اندازه‌ای زیرک پروتئین تراپی مو بود که مردم را متقاعد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که او بسیار عاقل‌تر از آن چیزی رنگ مو است که واقعاً پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : ییپی ها که مانند آنها به تنهایی زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، روش ها و تصورات عجیب و غریب خود را داشتند و به هیچ مردم دیگری از سرزمین اوز شباهت نداشتند. خانه های آنها در سراسر سطح صاف پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده پروتئین تراپی مو بود. نه مانند یک شهر، که در کنار هم قرار گرفته اند، بلکه در هر جایی که صاحبانشان می خواهند، با مزارع اینجا، درختان آنجا، و مسیرهای کوچک عجیب و غریب که خانه ها را به یکدیگر متصل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، قرار رنگ مو دارد.

مدل رنگ مو خوشگل جدید

مدل رنگ مو خوشگل جدید : اما در بالای آن ییپ ها زندگی می کنند، و اگرچه فضایی که آنها اشغال می کنند از نظر وسعت زیاد نیست، اما کشور کوچک متعلق به آنهرنگ مو است. ییپس ها هرگز – تا زمانی که این درنگ مو استان شروع می نانو کراتین مو شود – زمین های پهناور خود را ترک نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند تا به سرزمین اوز بروند، و همچنین مردم اوز هرگز به کشور ییپس ها صعود نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند.

اینجا پروتئین تراپی مو بود، صبحی که اوزما به طرز عجیبی از شهر زمرد ناپدید کراتینه مو شد، کیکه کوکی کوکی متوجه کراتینه مو شد که ظرف طلای الماس او را دزدیده اند، و برای از دست بالیاژ مو دادن خود چنان صدای بلندی بلند بیبی لایت مو کرد و ناله بیبی لایت مو کرد و آنقدر فریاد زد که بسیاری از ییپ ها در اطراف خانه او جمع کراتینه مو شدند تا بپرسند قضیه چیست. در هر نقطه ای از سرزمین اوز، متهم بیبی لایت مو کردن یکی به دزدی یک چیز جدی پروتئین تراپی مو بود.

  جدیدترین رنگ مو فانتزی دخترانه

بنابراین وقتی ییپ ها شنیدند که کیک آشپز کوکی اعلام بیبی لایت مو کرد ظرف جواهراتش دزدیده کراتینه مو شده رنگ مو است، هم تحقیر کراتینه مو شده و هم مزاحم کراتینه مو شدند و کیک را مجبور آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که با او برود. آنها را به قورباغه ای رساند تا ببیند چه کاری می توان در مورد آن انجام بالیاژ مو داد. گمان نمی‌کنم قبلاً در مورد مرد قورباغه‌ای چیزی نشنیده باشید، زیرا مانند سایر ساکنان آن دشت.

او هرگز از آن دور نپروتئین تراپی مو بوده و کسی برای دیدن او به آنجا نیامده پروتئین تراپی مو بود. قورباغه‌مان در حقیقت از نسل قورباغه‌های معمولی اوز پروتئین تراپی مو بود و زمانی که برای اولین بار به دنیا آمد، در رنگ مو استخری در کشور وینکی زندگی می‌بیبی لایت مو کرد و بسیار شبیه هر قورباغه دیگری پروتئین تراپی مو بود. او که طبیعتی ماجراجو داشت، به زودی از رنگ مو استخر خود بیرون پرید و شروع به سفر بیبی لایت مو کرد که پرنده بزرگی آمد و او را در منقار گرفت و با او به سمت لانه پرواز بیبی لایت مو کرد.

مدل رنگ مو خوشگل جدید : هنگامی که در هوا پروتئین تراپی مو بود، قورباغه چنان دیوانه وار تکان می خورد که شل کراتینه مو شد و به داخل یک رنگ مو استخر کوچک مخفی در دشت ییپس افتاد. اکنون به نظر می رسد که این رنگ مو استخر برای یپی ها ناشناخته پروتئین تراپی مو بود زیرا بوته های انبوه آن را احاطه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و نزدیک هیچ خانه ای نپروتئین تراپی مو بود و ثابت کراتینه مو شد که حوضچه ای مسحور کننده رنگ مو است، زیرا قورباغه بسیار سریع و بسیار بزرگ می کراتینه مو شد و از جادو تغذیه می بیبی لایت مو کرد.

  بهترین رنگ موی سال دخترانه

که در هیچ جای دیگر روی زمین به جز در آن یک رنگ مو استخر یافت نمی نانو کراتین مو شود. و اسکوش نه تنها قورباغه را بسیار بزرگ بیبی لایت مو کرد، به طوری که وقتی روی پاهای عقبش می‌ایستاد، قدش مانند سایر یپ‌ها در کشور پروتئین تراپی مو بود، بلکه او را به طرز غیرمعمولی باهوش بیبی لایت مو کرد، به طوری که به زودی بیشتر از ییپ‌ها می‌دانست و می‌توانست. در واقع خیلی خوب رنگ مو استدلال و رنگ مو استدلال کنند.

تصویر در دسترس نیست هیچ‌کس نمی‌توانست انتظار داشته باکراتینه مو شد که قورباغه‌ای با این رنگ مو استعبالیاژ مو دادها در یک رنگ مو استخر پنهان بماند، بنابراین سرانجام از آن خارج کراتینه مو شد و با مردم این سرزمین که از ظاهر او شگفت‌زده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و از آموخته‌های او بسیار تحت تأثیر قرار گرفتند، آمیخت. آنها قبلاً قورباغه ای ندیده پروتئین تراپی مو بودند و قورباغه قبلاً یک یپ ندیده پروتئین تراپی مو بود.

اما از آنجایی که تعبالیاژ مو داد زیادی ییپ وجود داشت و فقط یک قورباغه وجود داشت، قورباغه مهمترین آنها کراتینه مو شد. او دیگر نپرید، بلکه بر روی پاهای عقب خود ایستاد و لباسهای زیبا پوشید و روی صندلی نشست و همه کارهایی را که مردم انجام می بالیاژ مو دادند انجام بالیاژ مو داد. بنابراین به زودی او را قورباغه مرد نامیدند و این تنها نامی رنگ مو است که تا به حال داشته رنگ مو است.

مدل رنگ مو خوشگل جدید : پس از گذشت چند سال، مردم قورباغه‌خوار را مشاور خود در همه اموری می‌دانستند که آنها را متحیر می‌بیبی لایت مو کرد. همه سختی هایشان را برایش آوردند و وقتی چیزی نمی دانست تظاهر به دانستن آن بیبی لایت مو کرد که به نظر می رسید به همان خوبی جواب می دهد. در واقع، ییپس ها فکر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که قورباغه ای بسیار عاقل تر از آن چیزی رنگ مو است که واقعاً پروتئین تراپی مو بود.

و او به آنها اجازه بالیاژ مو داد که چنین فکر کنند، زیرا به موقعیت اقتدار خود بسیار افتخار می بیبی لایت مو کرد. حوض دیگری در زمین دشت وجود داشت که مسحور نپروتئین تراپی مو بود اما حاوی آب زلال خوبی پروتئین تراپی مو بود و نزدیک به خانه ها قرار داشت. اینجا مردم برای قورباغه خانه ای برای خودش درست آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، نزدیک لبه حوض، تا هر وقت خورنگ مو است حمام الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یا شنا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او معمولاً صبح زود.

  رنگ مو پوست گندمی

قبل از اینکه دیگران بیدار شوند، در رنگ مو استخر شنا می‌بیبی لایت مو کرد و در طول روز لباس‌های زیبایش را می‌پوشید و در خانه‌اش می‌نشست و همه یپی‌هایی را که برای مشورت به او می‌آمدند، ملاقات می‌بیبی لایت مو کرد. لباس معمولی قورباغه‌دار شامل شلوارهای زانویی پروتئین تراپی مو بود که از مخمل‌های ساتن زرد ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، با قیطان‌های طلایی و سگک‌های زانو نگین‌دار.

مدل رنگ مو خوشگل جدید : یک جلیقه ساتن سفید با دکمه‌های نقره‌ای که در آن یاقوت‌های یک نفره قرار گرفته پروتئین تراپی مو بود. کت دم چلچله ای به رنگ زرد روشن؛ جوراب‌های سبز و کفش‌های چرمی قرمز در نوک انگشتان پا و دارای سگک‌های الماسی لایت و هایلایت مو هستند. وقتی بیرون رفت، کلاهی ابریشمی بنفش بر سر داشت و عصایی سر طلا به دست داشت. روی چشمانش عینک های عالی با لبه های طلا می زد.

نه به این دلیل که چشمانش بد پروتئین تراپی مو بود، بلکه به این دلیل که عینک او را عاقل نشان می بالیاژ مو داد، و ظاهرش چنان متمایز و باشکوه پروتئین تراپی مو بود که همه یپی ها به او افتخار می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در کشور ییپ پادشاه یا ملکه ای وجود نداشت، بنابراین ساکنان ساده طبیعتاً به مرد قورباغه ای به عنوان رهبر خود و همچنین مشاور خود در تمام مواقع اضطراری نگاه می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه