نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی دودی مرواریدی نسکافه ای

رنگ موی دودی مرواریدی نسکافه ای | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی دودی مرواریدی نسکافه ای را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی دودی مرواریدی نسکافه ای را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی دودی مرواریدی نسکافه ای : زیرا زن آنقدر سریع کار می بیبی لایت مو کرد که چشم به معنای واقعی کلمه نمی توانست او را تعقیب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و فقط مه حرکتی وجود داشت و در هم پیچیده سوسیس ها ظاهر می کراتینه مو شد.

رنگ مو : اما یک یا دو قربانی وجود داشت که آنها آن را برای مدت طولانی بسیار سنگین می دانستند – خیلی بد پروتئین تراپی مو بود که پسرها مجبور شوند در سن خود کاغذ بفروشند. هکراتینه مو شدار بالیاژ مو دادن به آنها و التماس با آنها کاملاً بی فایده پروتئین تراپی مو بود. بدون اینکه بدانند، آنها لحن محیط جدید خود را به خود می گرفتند. آن‌ها یاد می‌گرفتند که به زبان انگلیسی فزاینده سوگند بخورند. آن‌ها یاد می‌گرفتند.

رنگ موی دودی مرواریدی نسکافه ای

رنگ موی دودی مرواریدی نسکافه ای : که الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده‌های سیگار را برتمام دکلره مو دارند و سیگار بکشند، ساعت‌ها از وقت خود را با قمار با سکه‌ها و تاس‌ها و کارت‌های سیگار بگذرانند. آنها محل همه خانه های تن فروشی در «لوه» و نام «مادام»هایی که آنها را نگه می داشتند و روزهایی که ضیافت های دولتی خود را برگزار می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، که فرماندهان پلیس و سیرنگ مو استمداران بزرگ همه در آن شرکت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

اما آنقدر بد پروتئین تراپی مو بود که نمی‌توانست کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بنابراین تابستان دیگری گذشت. تابستانی پر از رونق در سراسر کشور پروتئین تراپی مو بود، و کشور سخاوتمندانه از محصولات بسته بندی خانگی می خورد، و علی رغم تلاش کوله بران برای نگه داشتن نیروی اضافی، کار زیادی برای همه خانواده وجود داشت. آنها دوباره توانستند بدهی های خود را بپردازند و شروع به پس انداز کمی کنند.

یاد می گرفتند. اگر قرار پروتئین تراپی مو بود یک «مشتری کشوری» بازدیدکننده از آنها بپرسد، آنها می‌توانند به او نشان دهند که سالن معروف «هینکی‌دینک» کدام رنگ مو است، و حتی می‌توانستند با نام قماربازان، اراذل و اوباش و «مردان نگهتمام دکلره مو دارنده» که این مکان را برای خود ساخته‌اند، به او نشان دهند. مرکز فرماندهی. و بدتر از این، پسرها عادت داشتند شب ها به خانه بیایند.

  رنگ مو های دخترانه بدون دکلره

آن‌ها می‌پرسیدند که اتلاف وقت و انرژی و یک وسیله نقلیه احتمالی که هر شب هنگام هوا خوب پروتئین تراپی مو بود و می‌توانستند زیر یک کامیون یا در درگاه خالی خزیده شوند و دقیقاً بخوابند، به حیاط‌ها می‌روند چه فایده‌ای داشت؟ تا زمانی که برای هر روز نیم دلار به خانه می آوردند، چه اهمیتی داشت که آن را آوردند؟ اما جورگیس اعلام بیبی لایت مو کرد.

که از این مرحله تا پایان کار، گام خیلی طولانی نخواهد پروتئین تراپی مو بود، و بنابراین تصمیم گرفته کراتینه مو شد که ویلیما و نیکالوژوس باید در پاییز به مدرسه برگردند، و در عوض الزبیتا باید بیرون برود و کمی کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. جایی که دختر کوچکترش در خانه گرفته رنگ مو است. کوترینای کوچولو مثل اکثر بچه های فقیران پروتئین تراپی مو بود که زود پیر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. او باید از برادر کوچکش که یک معلول پروتئین تراپی مو بود و همچنین از نوزاد مراقبت می بیبی لایت مو کرد.

او باید غذاها را می پخت و ظرف ها را می شست و خانه را تمیز می بیبی لایت مو کرد و شام را که کارگران عصر به خانه می آمدند آماده می بیبی لایت مو کرد. او فقط سیزده سال داشت و برای سنش کوچک پروتئین تراپی مو بود، اما همه این کارها را بدون زمزمه انجام بالیاژ مو داد. و مادرش بیرون رفت و پس از چند روز گشت و گذار در حیاط ها، به عنوان خدمتکار یک «ماشین سوسیس» ساکن کراتینه مو شد.

الزبیتا به کار عادت داشت، اما این تغییر را سخت می‌دید، به این دلیل که مجبور پروتئین تراپی مو بود از ساعت هفت صبح تا دوازده و نیم و دوباره از یک تا پنج و نیم بی‌حرکت روی پاهایش بایستد. . برای چند روز اول به نظر می رسید که او نمی تواند آن را تحمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – او تقریباً به اندازه یورگیس از کود رنج می برد و در غروب آفتاب با سر نسبتاً در حال چرخش بیرون می آمد.

  رنگ مو افراد معروف

رنگ موی دودی مرواریدی نسکافه ای : علاوه بر این، او در یکی از سوراخ‌های تاریک، با نور الکتریکی کار می‌بیبی لایت مو کرد، و رطوبت نیز کشنده پروتئین تراپی مو بود – همیشه گودال‌های آب روی زمین وجود داشت، و بوی بدی از گوشت مرطوب در اتاق وجود داشت. مردمی که در اینجا کار می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند از رسم برنگ مو استانی طبیعت پیروی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که به موجب آن پترمیگان رنگ برگ‌های مرده در پاییز و برف در زمستان رنگ مو است و آفتاب‌پرست که وقتی روی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده دراز می‌ککراتینه مو شد سیاه رنگ مو است و وقتی حرکت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند سبز می‌نانو کراتین مو شود.

به یک برگ مردان و زنانی که در این بخش کار می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند دقیقاً به رنگ «سوسیس روستایی تازه» پروتئین تراپی مو بودند. اتاق سوسیس برای دو یا سه دقیقه مکان جالبی برای بازدید پروتئین تراپی مو بود، البته به شرطی که به مردم نگاه نکنید. ماشین‌ها شاید شگفت‌انگیزترین چیزها در کل کارخانه پروتئین تراپی مو بودند. احتمالاً زمانی سوسیس‌ها را با دست خرد بیبی لایت مو کرده و پر می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و اگر چنین رنگ مو است، جالب رنگ مو است بدانید که چند کارگر به دلیل این اختراعات آواره کراتینه مو شده‌اند.

در یک طرف اتاق قیف‌هایی پروتئین تراپی مو بود که مردان بارهای گوشت و چرخ‌چرخ‌های پر از ادویه را در آن بیل می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در این کاسه های بزرگ چاقوهایی چرخان پروتئین تراپی مو بودند که دو هزار دور در دقیقه می چرخیدند و وقتی گوشت به خوبی آسیاب کراتینه مو شد و با آرد سیب زمینی تقلبی کراتینه مو شد و خوب با آب مخلوط کراتینه مو شد، مجبور کراتینه مو شد به دستگاه های پرکن آن طرف اتاق برود. دومی توسط زنان مراقبت می کراتینه مو شد.

  رنگ موی سبز مغز پسته ای

یک نوع دهانه مانند نازل شلنگ وجود داشت، و یکی از خانم ها یک رشته بلند از “کاسینگ” را می گرفت و انتهای آن را روی نازل قرار می بالیاژ مو داد و سپس همه چیز را روی آن کار می بیبی لایت مو کرد، همانطور که شخص روی انگشت کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یک دستکش تنگ این رشته باید بیست یا سی فوت طول داشته باکراتینه مو شد، اما زن تمام آن را در یک لحظه به تن می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

و وقتی چند تا را می پوشید، اهرمی را فشار می بالیاژ مو داد و جریانی از گوشت سوسیس به بیرون پرتاب می کراتینه مو شد و بدنه آن را با خود می برد. بنابراین می توان ایستاد و دید که به طور معجزه آسایی از دستگاه متولد کراتینه مو شده رنگ مو است، مار سوسیس چرخان با طولی باورنبیبی لایت مو کردنی. جلوی آن یک ماهیتابه بزرگ پروتئین تراپی مو بود که این موجودات را گرفت و دو زن دیگر به همان سرعتی که ظاهر کراتینه مو شدند.

رنگ موی دودی مرواریدی نسکافه ای : آنها را گرفتند و به شکل حلقه درآوردند. این برای افراد ناآشنا گیج کننده ترین کار پروتئین تراپی مو بود. زیرا تمام چیزی که زن باید می بالیاژ مو داد یک چرخش مچ پروتئین تراپی مو بود. و به نحوی آن را تدبیر بیبی لایت مو کرد تا به جای زنجیره ای بی پایان از سوسیس، یکی پس از دیگری، دسته ای از رشته ها در زیر دستانش رکراتینه مو شد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که همه از یک مرکز آویزان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. این کاملاً شبیه شاهکار یک پرستیژیجتر پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه