نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مرواریدی نسکافه ای

رنگ مو مرواریدی نسکافه ای | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مرواریدی نسکافه ای را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مرواریدی نسکافه ای را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو مرواریدی نسکافه ای : این چنین مسئولیتی پروتئین تراپی مو بود – آنها نباید بچه را بزرگ کنند تا مانند آنها رنج بککراتینه مو شد. و این در واقع اولین چیزی پروتئین تراپی مو بود که در مورد خود فکر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود – او دستان خود را گره بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و خود را دوباره برای مبارزه آماده بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، به خاطر آن کنه کوچک امکان انسانی. و بنابراین اونا به براون بازگشت و محل و دستمزد یک هفته خود را پس انداز بیبی لایت مو کرد. و بنابراین او یکی از هزاران بیماری را که زنان تحت عنوان “مشکلات رحم” گروه بندی می کنند.

رنگ مو : با این حال، در میان مه، بازدیدکننده ناگهان متوجه چهره متشنج، با دو چین و چروک حک کراتینه مو شده در پیشانی، و رنگ پریدگی وحشتناک گونه ها می نانو کراتین مو شود. و بعد ناگهان به یاد می آورد که وقتش رسیده رنگ مو است. زن ادامه نبالیاژ مو داد. او همان جا ماند – ساعت به ساعت، روز از نو، سال به سال، حلقه های سوسیس را پیچ و تاب می بالیاژ مو داد و با مرگ مسابقه می بالیاژ مو داد.

رنگ مو مرواریدی نسکافه ای

رنگ مو مرواریدی نسکافه ای : این کار تکه تکه پروتئین تراپی مو بود و او می‌توانست خانواده‌ای داشته باکراتینه مو شد تا زنده بماند. و قوانین سختگیرانه و ظالمانه اقتصادی ترتیب بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند که او فقط می تواند این کار را انجام دهد که همان طور که انجام می بالیاژ مو داد، با تمام وجود روی کارش کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و حتی یک لحظه نگاهی به خانم ها و آقایان خوش لباسی که برای خیره کراتینه مو شدن آمده پروتئین تراپی مو بودند.

در او، مانند یک حیوان وحشی در یک باغ. فصل چهاردهم از آنجایی که یک عضو در کارخانه کنسروسازی گوشت گاو را اصلاح می‌بیبی لایت مو کرد و یکی دیگر در کارخانه سوسیس‌سازی کار می‌بیبی لایت مو کرد، خانواده از اکثریت کلاهبرداری‌های پکینگ‌تاون آگاهی مستقیم داشتند. زیرا این رسم پروتئین تراپی مو بود، همانطور که آنها دریافتند، هر زمان که گوشت چنان فاسد می کراتینه مو شد که نمی کراتینه مو شد از آن برای چیز دیگری رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو فانتزی ترند

یا آن را برای کنسرو بیبی لایت مو کردن یا در غیر این صورت آن را به سوسیس خرد می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. با آنچه که توسط جوناس که در اتاق های ترشی کار بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود به آنها گفته پروتئین تراپی مو بود، اکنون می توانند کل صنعت گوشت خراب را در داخل مطالعه کنند و معنایی جدید و تلخ را در آن شوخی قدیمی بخوانند – اینکه آنها از همه چیز رنگ مو استفاده می کنند.

از خوک جز جیغ. جوناس به آنها گفته پروتئین تراپی مو بود که چگونه گوشتی را که از ترشی بیرون می آورند اغلب ترش پیدا می کنند و چگونه آن را با نوشابه می مالند تا بوی آن از بین برود و آن را می فروشند تا در پیشخوان های ناهار رایگان خورده نانو کراتین مو شود. همچنین از تمام معجزات شیمی که انجام می بالیاژ مو دادند، به هر نوع گوشت، تازه یا شور، کامل یا خرد کراتینه مو شده، هر رنگ و هر طعم و هر بویی که می خورنگ مو استند می بالیاژ مو دادند.

رنگ مو مرواریدی نسکافه ای : چیزهایی که کاملاً غیرقابل بیان پروتئین تراپی مو بودند، همیشه در خانه‌های بسته‌بندی اتفاق می‌افتند و همه آنها را بدیهی می‌انگاشتند. فقط آنها مانند دوران برده داری قدیم خود را نشان نمی بالیاژ مو دادند، زیرا تفاوت رنگی بین ارباب و برده وجود نداشت. یک روز صبح در خانه ماند، و تا به حال مرد دکتر، با توجه به میل خود، و او با خیال راحت از یک نوزاد خوب تحویل بالیاژ مو داده کراتینه مو شد.

این یک پسر بزرگ و بزرگ پروتئین تراپی مو بود و اونا خودش موجود بسیار کوچکی پروتئین تراپی مو بود که کاملاً باورنبیبی لایت مو کردنی به نظر می رسید. جورجیس می ایستاد و ساعت به ساعت به غریبه خیره می کراتینه مو شد و نمی توانست باور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که واقعاً اتفاق افتاده رنگ مو است. آمدن این پسر یک رویبالیاژ مو داد تعیین کننده با پروتئین تراپی مو بود. این او را به طور غیرقابل بازگشتی به یک مرد خانواده تبدیل بیبی لایت مو کرد.

  مدل رنگ مو هایلایت یخی

این آخرین انگیزه ماندگار را از بین برد که شاید مجبور نانو کراتین مو شود عصرها بیرون برود و با مردان سالن بنشیند و صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. حالا به هیچ چیز آنقدر اهمیت نمی بالیاژ مو داد که بنشیند و به بچه نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این بسیار کنجکاو پروتئین تراپی مو بود، زیرا قبلاً هرگز به نوزادان علاقه مند نپروتئین تراپی مو بود. اما پس از آن، این یک نوع بسیار غیر معمول از یک نوزاد پروتئین تراپی مو بود. او درخشان ترین چشمان سیاه و کوچولو را داشت و حلقه های سیاه کوچکی روی سرش داشت.

همه می گفتند که او تصویر زنده پدرش پروتئین تراپی مو بود – و جورجیس این را یک موقعیت جذاب یافت. این به اندازه کافی گیج کننده پروتئین تراپی مو بود که این کنه کوچک حیات باید اصلاً به شکلی که آمده به دنیا آمده باکراتینه مو شد. اینکه باید با تقلید خنده دار از بینی پدرش می آمد، به سادگی عجیب پروتئین تراپی مو بود. شاید، جورجیس فکر می‌بیبی لایت مو کرد، این به این معنی پروتئین تراپی مو بود که کودک او پروتئین تراپی مو بود. که مال او و اونا پروتئین تراپی مو بود.

که تمام عمر از آن مراقبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. هرگز چیزی تقریباً به این جالبی نداشت – وقتی به آن فکر می بیبی لایت مو کردید یک نوزاد مطمئناً دارایی شگفت انگیزی پروتئین تراپی مو بود. بزرگ می‌نانو کراتین مو شود تا یک انسان، یک روح انسانی، با شخصیتی خاص، اراده‌ای برای خودش! چنین افکاری به جورگیس دامن می زد و او را با انواع هیجانات عجیب و تقریبا دردناک پر می بیبی لایت مو کرد.

او به طرز شگفت انگیزی به آنتاناس کوچک افتخار می بیبی لایت مو کرد. او در مورد تمام جزئیات او کنجکاو پروتئین تراپی مو بود – شستن و لباس پوشیدن، غذا خوردن و خوابیدن او، و انواع سؤالات پوچ را می پرسید. مدت زیادی طول کشید تا زنگ خطر کوتاهی باورنبیبی لایت مو کردنی پاهای موجود کوچک را پشت سر بگذارد. جورجیس، افسوس، زمان بسیار کمی برای دیدن نوزادش داشت.

  رنگ موی یخی به چه پوستی میاد

او هرگز بیش از آن زمان زنجیر را در مورد او احساس نبیبی لایت مو کرد. هنگامی که او شب به خانه آمد، نوزاد در خواب پروتئین تراپی مو بود، و اگر قبل از اینکه مجبور به خوابیدن نانو کراتین مو شود، از خواب بیدار می کراتینه مو شد. سپس صبح وقت برای نگاه بیبی لایت مو کردن به او وجود نداشت، بنابراین واقعاً تنها فرصتی که پدر داشت یکشنبه ها پروتئین تراپی مو بود. این برای اونا ظالمانه تر پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو مرواریدی نسکافه ای : دکتر گفت که باید در خانه می ماند و از او پرستاری می بیبی لایت مو کرد، برای سلامتی خودش و همچنین کودک. اما اونا مجبور کراتینه مو شد سر کار برود و او را به تتا الزبیتا بسپارد تا از سم آبی کم رنگی که در خواربار فروشی گوشه شیر نامیده می‌کراتینه مو شد تغذیه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در حبس اونا فقط دستمزد یک هفته‌اش را از دست بالیاژ مو داد – او دوشنبه دوم به کارخانه می‌رفت و بهترین چیزی که جورجیس می‌توانست او را متقاعد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند این پروتئین تراپی مو بود.

که سوار ماشین نانو کراتین مو شود و به او اجازه بالیاژ مو داد که پشت سرش بدود و در هنگام پیاده‌کراتینه مو شدن به براون کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اونا گفت، بعد از آن همه چیز درست می‌نانو کراتین مو شود. و اگر بیشتر صبر می بیبی لایت مو کرد، ممکن پروتئین تراپی مو بود متوجه نانو کراتین مو شود که پیشکسوت وحشتناکش یکی دیگر را به جای او گذاشته رنگ مو است. اونا به خاطر بچه ادامه بالیاژ مو داد که الان فاجعه ای بزرگتر از همیشه خواهد پروتئین تراپی مو بود. همه آنها باید اکنون بیشتر روی حساب او کار کنند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه