نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو طبیعی

رنگ مو طبیعی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو طبیعی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو طبیعی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

22 آوریل 2024

رنگ مو طبیعی : دوروتی تصمیم گرفت: “اوه، او احتمالاً به جادوگر کمک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” گلیندا، جادوگر خوب، دیگر روی صندلی خود در پای میز نپروتئین تراپی مو بود، و دوروتی با عجله به سمت تخته پر زرق و برق رفت و پنج جای خالی دیگر را دید.

مو : با هر وعده شام ​​خوشمزه اوزما پادشاه، ملکه یا سلبریتی متفاوتی در کنار خود داشت، و همه چیز را هوشمندانه ترتیب بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، هر مهمان این افتخار را داشت که برای مدتی در کنار حاکم پری کوچک پادشاهی بنشیند. موسیقی ملایمی از بالکن که ارکستر سلطنتی در پشت ستونی از کف دست پنهان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود به پایین شناور پروتئین تراپی مو بود. لباس‌های درخشان و جواهرات ضیافت‌ها و سرویس شام زمرد و نقره در درخشش جادویی هزار شمع چشمک می‌زدند.

رنگ مو طبیعی

رنگ مو طبیعی : به راحتی به بزرگی یک پارک شهری، تنها برای دو میز ضیافت طولانی، درخشان و پر از گل جا داشت، اولی برای درباریان و مهمانان اوزما، دومی برای حیوانات خانگی قصر و حیوانات بازدیدکننده. مترسک غرشی از خنده ایجاد بیبی لایت مو کرد زیرا غذاخوری ها با زدن یک جفت عینک تیره جای خود را گرفتند تا از چشمک زدن بسیاری از جواهرات و تاج ها جلوگیری کنند.

می‌درخشیدند. دوروتی با کمی هیجان به اطراف نگاه می بیبی لایت مو کرد و با کمی رضایت به اطراف می نگریست، سخنرانی ها کوتاه و شاد پروتئین تراپی مو بودند، سخنرانی ها کوتاه و شاد پروتئین تراپی مو بودند، هرگز جشنی به این بزرگی و در عین حال لذت بخش برگزار نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود! ببر گرسنه ذائقه و اشتهای هر یک از مهمانانش را به یاد آورده پروتئین تراپی مو بود، و نه تنها با همان غذاهای لذیذی که بازدیدکنندگان دو پا از آن ها لذت می بردند سرو می کراتینه مو شد.

  رنگ موی کرم فندقی

بلکه هر کدام غذای مخصوص خود را داشتند. به نظر می‌رسید که حتی اژدها هم از کبریت و خردل خود بی‌نهایت لذت می‌برد، سپس با صدای خشن سه سطل زغال داغ را صدا بیبی لایت مو کرد، پس از آن یک سری حلقه‌های دود زد و راحت به خواب رفت. دوروتی و جادوگر با کمال تواضع مدالهای خود را برای کشف اوز پذیرفته پروتئین تراپی مو بودند و کل شرکت که برای این مراسم چشمگیر روی پای خود ایستاده پروتئین تراپی مو بودند.

ناگهان با فریاد هولناک دختر پچ کار مبهوت کراتینه مو شدند. “ریشش! ریشش! به ریشش نگاه کن!” ضایعات به بهترین وجه صدای هیجان‌انگیز این دوشیزه سرکوب‌ناپذیر را توصیف می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.) گفتم ریشش داره قرمز میشه! با کلمه “ریش” هر چشمی به سربازی با سبیل سبز معطوف کراتینه مو شد، زیرا ریش او بلندترین و مشهورترین ریش در اوز پروتئین تراپی مو بود. “چرا، اینطور رنگ مو است!” دوروتی با حیرت فریاد زد. “قرمز؟” سرباز را خفه بیبی لایت مو کرد.

ناامیدانه سبیل های معروفش را چنگ زد. “اوه! اوه! ریش سبز زیبای من – مثل آتش قرمز رنگ مو است. اوه! اوه! اگر ریش من قرمز بماند، چگونه می توانم سربازی با سبیل های سبز باشم؟ چه کسی این کار را بیبی لایت مو کرده رنگ مو است؟ جادوگر! جادوگر، داری با من حقه بازی می کنی؟ ؟” “مطمئنا نه، سرباز. من آخرین کسی خواهم پروتئین تراپی مو بود که ریش مقدس تو را دستکاری می کنم. ساکت، لطفا! ساکت! این بسیار عجیب و ناراحت کننده رنگ مو است.

  بهترین رنگ مو سال 1402

جادوگر کوچک شهر اوز با پریدن روی صندلی خود، با نگرانی به اطراف اتاق نگاه بیبی لایت مو کرد. “آیا آنها درد تمام دکلره مو دارند؟ آیا سبیل قرمز دردناک رنگ مو است؟” اسکراپس پرسید، در حالی که مهمانان سلطنتی، به سختی می دانستند بخندند یا همدردی کنند، با کنجکاوی به ریش سوزان ارتش اوز خیره کراتینه مو شدند. سرباز بیچاره با انزجار سبیل های موزش را دراز بیبی لایت مو کرد: «آنها احساسات من را جریحه دار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. “من هرگز به ریش قرمز عادت نمی کنم.

رنگ مو طبیعی : هرگز! هرگز!” “چرا قطعش نمیکنی؟” شاهزاده پمپادور با کمی مشکل در کنترل خنده هایش پرسید. سرباز با لرزی وحشتناک ناله بیبی لایت مو کرد: “چی؟ سبیل های زیبای من را قطع کن؟ چرا، چرا، ترجیح می دهم سرم را از دست بدهم.” “چطور به نظر می رسیدم؟ چگونه می جنگیدم؟ اوه! اوه! این مسخره رنگ مو است!” ارتش پریشان اوزما با فرو بردن صورتش در دستمال سفره با خشونت از اتاق بیرون رفتند. مترسک با صدای هولناکش مشاهده بیبی لایت مو کرد.

مزخرف، اگر از من بپرسی.” “نه، نه، این جادو رنگ مو است!” جادوگر زمزمه بیبی لایت مو کرد و به سرعت از صندلی پایین آمد. “صبر کن، من باید با کتاب جادوی قرمز و نشانه هایم مشورت کنم.” جینیکی که به سرعت از صندلی پوشیده کراتینه مو شده خود بیرون می‌غلتد، گفت: “و من با تو خواهم رفت.” “میدونی جادوی قرمز تخصص منه.” بنابراین، دست در دست، جادوگر شهر اوز و جادوگر ایو با هم دور کراتینه مو شدند.

  مدل رنگ مو سوسکی دخترانه

مترسک گفت: «خب، می‌توانم بدون مشورت با کتاب‌ها معنی آن را به شما بگویم.» در حالی که اوزما که نسبتاً آشفته به نظر می‌رسید، دوباره جای او را گرفت و به بقیه اشاره بیبی لایت مو کرد که همین کار را انجام دهند. مترسک در حالی که بازویش را سفت بلند بیبی لایت مو کرد گفت: “این یک هکراتینه مو شدار رنگ مو است.” او با عذرخواهی به اوزما تعظیم بیبی لایت مو کرد.

سپس با جدیت ادامه بالیاژ مو داد: «یکی می‌آید تا ما را در لانه‌مان ریش بگذارد (عزیز من، چنین اشاره غیر رسمی به قلعه شما را ببخشید.» چه کسی جرات رنگ مو دارد حاکمیت کشور ما را تهدید الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ شوالیه زرد را خورنگ مو است و شمشیر خود را به اهتزاز درآورد. “چه خبر؟” هایبوی نعره زد و ناگهان خود را بلند بیبی لایت مو کرد و سرش را به سقف کوبید.

رنگ مو طبیعی : مترسک که حتی زمانی که جدی‌تر پروتئین تراپی مو بود نمی‌توانست در برابر شوخی‌ها مقاومت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، خندید: «تو باید بدانی که خیلی بالا لایت و هایلایت مو هستی». “اما خودت را آرام کن اسب خوب من، تو هنوز در خطر نیستی.” خطر! کلمه کوتاه و زشت مانند بمبی در آن مجموعه همجنس گرا و بی خیال فرو ریخت. دوروتی، با اندکی ناراحتی، شیر ترسو را دید که زیر میز می‌خزد و در جیبش دستمالش را می‌کشید.

به جای آن یکی از قرص‌های آرزوی جادوگر را بیرون می‌کشید. او آن را به او بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود تا بتواند هفته بعد از قصر بلال ذرت مترسک دیدن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و این کار را فقط با آرزو بیبی لایت مو کردن خودش در آنجا به جای سفر انجام دهد. دوروتی یک یا دو دقیقه متفکرانه قرص را انگشت گذاشت و سپس با یک حرکت سریع ناگهانی قرص کوچک را در دهانش فرو بیبی لایت مو کرد. دوروتی زمزمه بیبی لایت مو کرد: “هر اتفاقی که بیفتد.

  ترکیب رنگ موی ماهاگونی بنفش

رنگ مو طبیعی : به من کمک کن تا اوزما و اوز را نجات دهم” و با قورت بالیاژ مو دادن قرص، نگاه تیزبینانه ای به اطراف اتاق بیبی لایت مو کرد تا نشانه های هکراتینه مو شدار یا فاجعه بیشتری پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. فصل 7 چه جادوگری؟ در ابتدا همه چیز مثل همیشه به نظر می رسید. سپس، دوروتی برای پرسیدن سوالی از مرد چوب‌دار حلبی برگشت و متوجه کراتینه مو شد که صندلی‌اش به عقب رانده کراتینه مو شده و او هیچ جا دیده نمی‌نانو کراتین مو شود.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱