↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی موکا هایلایت

رنگ موی موکا هایلایت | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی موکا هایلایت را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی موکا هایلایت را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی موکا هایلایت : یک روش رایج برای تعیین اینکه آیا یک جگوار در همسایگی رنگ مو است، بررسی این درختان رنگ مو است. تصور می‌کنم این عادت جگوار دقیقاً شبیه به عادتی رنگ مو است که ممکن رنگ مو است هر روز در گربه‌های معمولی دیده نانو کراتین مو شود.

رنگ مو : و بسیاری به احتمال زیاد در مصب پلاتا نهشته کراتینه مو شده اند. همه رودخانه های کوچک بسیار شور کراتینه مو شدند و این باعث مرگ تعبالیاژ مو داد زیادی در نقاط خاص کراتینه مو شد. زیرا وقتی حیوانی از چنین آبی بنوکراتینه مو شد بهپروتئین تراپی مو بود نمی یابد. آزارا [9] خشم اسب‌های وحشی را در موقعیتی مشابه توصیف می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که با عجله به باتلاق‌ها می‌روند، اسب‌هایی که ابتدا به آنجا می‌رسند توسط اسب‌هایی که به دنبال آن‌ها می‌روند مغلوب و له می‌شوند.

رنگ موی موکا هایلایت

رنگ موی موکا هایلایت : او می افزاید که بیش از یک بار لاشه بیش از هزار اسب وحشی را دیده رنگ مو است که بدین ترتیب ناپروتئین تراپی مو بود کراتینه مو شده رنگ مو است. متوجه کراتینه مو شدم که نهرهای کوچکتر در پامپاس با برشی از رنگ مو استخوان سنگفرش کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، اما این احتمالاً اثر افزایش تدریجی رنگ مو است، نه تخریب در هر دوره. پس از خشکسالی 1827 تا 1832، یک فصل بسیار بارانی دنبال کراتینه مو شد که باعث سیل های بزرگ کراتینه مو شد.

از این رو تقریباً مسلم رنگ مو است که هزاران اسکلت توسط رسوبات سال بعد دفن کراتینه مو شده اند. نظر یک زمین‌شناس با مشاهده چنین مجموعه عظیمی از رنگ مو استخوان‌ها، از انواع جانوران و از هر سنی که به این ترتیب در یک توده خاکی ضخیم قرار گرفته‌اند، چه خواهد پروتئین تراپی مو بود؟ آیا او آن را به سیلابی که سطح زمین را در نوردیده رنگ مو است نسبت نمی دهد.

نه به نظم عمومی چیزها؟ [10] [8] در سفر نقشه برداری کاپیتان اوون (جلد دوم، ص 274) گزارش عجیبی از تأثیرات خشکسالی بر فیل ها، در بنگوئلا (سواحل غربی آفریقا) وجود رنگ مو دارد. «تعبالیاژ مو دادی از این حیوانات مدتی پروتئین تراپی مو بود که وارد شهر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، در یک جسد، برای تصاحب چاه‌ها، قادر به تهیه آب در کشور نپروتئین تراپی مو بودند. هنگامی که یک درگیری ناامید کننده رخ بالیاژ مو داد، ساکنان جمع کراتینه مو شدند.

  مدل رنگ مو طلایی جدید

که با ناراحتی نهایی مهاجمان پایان یافت، اما تا زمانی که یک نفر را کشتند و چند نفر دیگر را زخمی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. گفته می نانو کراتین مو شود این شهر نزدیک به سه هزار نفر جمعیت رنگ مو دارد! دکتر مالکومسون به من اطلاع بالیاژ مو داد که در طول یک خشکسالی کراتینه مو شدید در هند، حیوانات وحشی وارد چادرهای برخی از سربازان در الور کراتینه مو شدند و خرگوشی از یک کشتی که توسط آجودان هنگ نگهداری می کراتینه مو شد آب خورد.

این خشکسالی ها تا حدی تقریباً دوره ای به نظر می رسد. تاریخ چند نفر دیگر را به من گفتند و فاصله ها حدود پانزده سال پروتئین تراپی مو بود. 12 اکتبر . -من قصد داشتم سفرم را به دورتر برسانم، اما خوب نپروتئین تراپی مو بودم، مجبور کراتینه مو شدم با یک کشتی بالاندرا یا یک دکل حدوداً صد تنی که به بوئنوس آیرس می رفت، برگردم. از آنجایی که هوا خوب نپروتئین تراپی مو بود، در اوایل روز به شاخه درختی در یکی از جزایر لنگر انداختیم.

پارانا مملو از جزایر رنگ مو است که دائماً در حال پوسیدگی و نوسازی لایت و هایلایت مو هستند. در یاد رنگ مو استاد چندین بزرگ ناپدید کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و برخی دیگر دوباره توسط پوشش گیاهی شکل گرفته و محافظت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. آنها از ماسه گل آلود و بدون کوچکترین سنگریزه تشکیل کراتینه مو شده اند و در آن زمان حدود چهار فوت بالاتر از سطح رودخانه قرار داشتند. اما در طول سیلاب های دوره ای آنها غرق می شوند.

  رنگ مو مش هلویی

همه آنها یک شخصیت را ارائه می دهند. بیدهای متعدد و چند درخت دیگر توسط انواع زیادی از گیاهان خزنده به هم متصل کراتینه مو شده اند و در نتیجه جنگلی انبوه را تشکیل می دهند. این انبوه ها برای کاپیباراها و جگوارها پناهگاهی تمام دکلره مو دارند. ترس از حیوان دوم تمام لذت را در تقلا در جنگل از بین برد. امروز غروب صد یاردی پیش نرفته پروتئین تراپی مو بودم.

رنگ موی موکا هایلایت : قبل از این که نشانه های غیرقابل انکاری از حضور اخیر ببر پیدا بیبی لایت مو کردم، مجبور کراتینه مو شدم برگردم. در هر جزیره مسیرهایی وجود داشت. و همانطور که در سفر قبلی «ال ررنگ مو استرو د لس ایندیوس» موضوع گفتگو پروتئین تراپی مو بود، در این سفر نیز «ال ررنگ مو استرو دل تیگر» پروتئین تراپی مو بود. سواحل جنگلی رودخانه های بزرگ به نظر می رسد مکان های مورد علاقه جگوار. اما در جنوب پلاتا، به من گفتند که آنها در نیزارهای حاشیه دریاچه‌ها رفت و آمد می‌کنند.

هر کجا که باشند، به نظر می‌رسد به آب نیاز تمام دکلره مو دارند. طعمه مشترک آنها کاپیبارا رنگ مو است، به طوری که به طور کلی می گویند، جایی که کاپیبارا زیاد رنگ مو است، خطر کمی از جانب جگوار وجود رنگ مو دارد. فالکونر بیان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که در نزدیکی ضلع جنوبی دهانه پلاتا جگوارهای زیادی وجود رنگ مو دارد و آنها عمدتاً روی ماهی زندگی می کنند. این حساب تکراری شنیده ام.

در پارانا آنها بسیاری از هیزم شکن ها را کشته اند و حتی شبانه وارد کشتی ها کراتینه مو شده اند. اکنون مردی در باجادا زندگی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که وقتی هوا تاریک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود از پایین بالا آمد و روی عرشه دستگیر کراتینه مو شد. با این حال، او با از دست بالیاژ مو دادن رنگ مو استفاده از یک بازو فرار بیبی لایت مو کرد. وقتی سیل این حیوانات را از جزایر بیرون می‌ککراتینه مو شد، خطرناک‌ترین آنهرنگ مو است.

  رنگ مو بلوطی قهوه ای

به من گفتند که چند سالی رنگ مو است که یکی بسیار بزرگ به کلیسایی در سنت فه راه پیدا بیبی لایت مو کرده رنگ مو است: دو پدری که یکی پس از دیگری وارد می‌شوند کشته کراتینه مو شده‌اند و سومی که برای دیدن چه چیزی آمده رنگ مو است. موضوع پروتئین تراپی مو بود، به سختی فرار بیبی لایت مو کرد. این جانور با شلیک گلوله از گوشه ای از ساختمان که سقف آن بدون سقف پروتئین تراپی مو بود، ناپروتئین تراپی مو بود کراتینه مو شد.

آنها همچنین در این مواقع ویرانی های بزرگی را در میان گاوها و اسب ها انجام می دهند. می گویند طعمه خود را با شکستن گردن می کشند. اگر از لاشه رانده شوند، به ندرت به آن باز می گردند. گائوچوها می گویند که جگوار هنگام سرگردانی در شب، از روباه ها که در تعقیب او فریاد می زنند بسیار عذاب می ککراتینه مو شد.

این یک تصادف عجیب با این واقعیت رنگ مو است که به طور کلی تأیید می نانو کراتین مو شود که شغال ها، به شیوه ای مشابه، ببر هند شرقی را همراهی می کنند. جگوار حیوانی پر سر و صدا رنگ مو است که در شب و به خصوص قبل از هوای بد بسیار غرش می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یک روز، هنگام شکار در سواحل اروگوئه، درختان خاصی را به من نشان بالیاژ مو دادند که این حیوانات برای تیز بیبی لایت مو کردن چنگال های خود مدام به آنها مراجعه می کنند.

رنگ موی موکا هایلایت : سه درخت معروف را دیدم. در جلو، پوست پوست صاف، گویی روی سینه حیوان پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و در هر طرف خراش‌های عمیق یا بهتر بگوییم شیارهایی وجود داشت که در یک خط مایل به طول تقریباً یک یارد امتبالیاژ مو داد یافته پروتئین تراپی مو بودند. جای زخم ها در سنین مختلف پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه