↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو طلایی جدید

مدل رنگ مو طلایی جدید | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو طلایی جدید را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو طلایی جدید را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

مدل رنگ مو طلایی جدید : یک جیره بدون فسفر برای از بین بردن حیوان. پس از یک ماه از این رژیم غذایی، موجودات جداگانه کشته کراتینه مو شدند و مشخص کراتینه مو شد که گوشت فسفات – زیرا فسفر به این شکل در بدن وجود رنگ مو دارد. از رنگ مو استخوان ها برای تامین آن می گیرد. به عبارت دیگر، بدن رنگ مو استخوان های خود را می خورد!

رنگ مو : تهیه این صبحانه عملاً زمان نمی برد. البته نان باید پخته نانو کراتین مو شود، اما این کار به صورت عمده انجام می نانو کراتین مو شود. ما چهار نان را در یک زمان می خریم و در پایان چند هفته به همان اندازه زمانی که آن را می خریم خوب رنگ مو است. وقتی در دنیای آشپزها زندگی می بیبی لایت مو کردم، سس سیب می خورنگ مو استم. یعنی یک نفر باید سیب ها را پاره می بیبی لایت مو کرد، برش می بالیاژ مو داد.

مدل رنگ مو طلایی جدید

مدل رنگ مو طلایی جدید : خورش می بیبی لایت مو کرد، با شکر مخلوط می بیبی لایت مو کرد، کمی جوز هندی روی آن ها رنده می بیبی لایت مو کرد، روی یخ می گذاشت و روی یک ظرف شیشه ای با کمی پارچ خامه برایم سرو می بیبی لایت مو کرد. اما حالا اتفاقی که می افتد این رنگ مو است که من یک دوجین سیب را در یک قابلمه بزرگ ریختم و اجازه بالیاژ مو دادم تا زمانی که دارم غذا می خورم بپزند. ما در خانواده مان یک قانون داریم که جز در زمان غذا خوردن، آشپزی نمی کنیم.

زیرا اگر در ساعت دیگری از روز آن را امتحان کنیم، در یک کتاب یا دست نوشته دفن می شویم و آن را فراموش می کنیم تا زمانی که دود باعث می نانو کراتین مو شود کسی در خیابان آتش نشانی را احضار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بنابراین سیب برای صبحانه من در شام دیشب پخته کراتینه مو شد. و در طول صبحانه برای ناهار مقداری سبزیجات پخته می نانو کراتین مو شود. در این ناهار، که «غذای مربعی» من رنگ مو است.

  رنگ مو مش خطی

یک تکه بزرگ بیفت رنگ مو استیک، مثلاً یک سوم پوند، می‌خورم. جک لندن می‌گفت تنها مردی که می‌توانست یک رنگ مو استیک بپزد، آتش‌نشان لوکوموتیو راه‌آهن پروتئین تراپی مو بود، زیرا او گرم داشت،بیل تمیز بهترین تقلیدی که می توانید تهیه کنید یک ماهیتابه داغ و تمیز رنگ مو است. و وقتی مطمئن کراتینه مو شدید که داغ رنگ مو است، بگذارید داغتر نانو کراتین مو شود. تمام راز پختن گوشت در این رنگ مو است که آب آن داخل آن بماند و برای این کار باید آن را سریع بپزید.

وقتی آن را روی ماهیتابه داغ می‌کوبید، گوشت سرخ می‌نانو کراتین مو شود و آب آن داخل آن می‌ماند و اگر آن را برنگردانید تا تقریباً بسوزد، نیازی به پخت طولانی نیست. طرف دیگر این تنها راز آشپزی رنگ مو است که ارزش دانستن رنگ مو دارد. هیچ هزینه ای نرنگ مو دارد و به جای اتلاف آن در زمان صرفه جویی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. از آنجایی که هرگز کسی را پیدا نبیبی لایت مو کرده ام که بتواند آن را بیاموزد.

پختن گوشت گاو را به عنوان یکی از وظایف خانوادگی خود محفوظ می دانم. برای ادامه ناهار یک تکه نان سبوس دار و مقدار زیادی سالاد تازه مانند کرفس یا کاهو و گوجه فرنگی بدون سس میل کنید. برای بخشی از این می توان یک سبزی، یک یا دو چغندر یا شلغم را جایگزین بیبی لایت مو کرد که در وعده غذایی قبلی پخته کراتینه مو شده و ظرف چند دقیقه گرم نانو کراتین مو شود.

و سر شلغم و چغندر و کرفس را دور نمی اندازیم و می گذاریم و می پزیم و برای غذای روز بعد سرو می کنیم. اگر روزی یک بار مقدار زیادی از این گونه سبزی بخورید، از بسیاری از بیماری هایی که گوشت شما در حال حاضر وارث آن رنگ مو است، در امان خواهید پروتئین تراپی مو بود. در آخر برای دسر یک پرتقال و یک مشت کشمش کوچک یا یکی دو عدد انجیر. وعده عصرانه مانند صبحانه خواهد پروتئین تراپی مو بود.

  شیک ترین مدل رنگ مو زنانه

به جز هر چند وقت یکبار که به خصوص گرسنه لایت و هایلایت مو هستم و گوشت میل دارم. من در فصل زمستان می نویسم، بنابراین میوه های پیشنهادی آنهایی لایت و هایلایت مو هستند که در زمستان موجود لایت و هایلایت مو هستند. منو با هر نوع میوه ای در فصلی که ارزان ترین و راحت ترین به دست می آید، متنوع خواهد پروتئین تراپی مو بود. رنگ مو استیک گوشت گاو تقریباً در سه وعده از چهار وعده غذایی ظاهر می نانو کراتین مو شود.

مدل رنگ مو طلایی جدید : گاهی اوقات با گوشت بدون چربی خوک یا گوسفند یا ماهی جایگزین می نانو کراتین مو شود. نان را می توان با برنج یا سیب زمینی آب پز، سفید یا شیرین، و گاهی اوقات کراکر گراهام جایگزین نان بیبی لایت مو کرد. می‌دانم که اینها مقدار کمی چربی و قند تمام دکلره مو دارند، اما سعی می‌کنم در مورد رژیم غذایی‌ام تعصب نداشته باشم و قوانینی که پیشنهاد می‌کنم مجازات اعدام نرنگ مو دارد.

زمانی به دوستانم اجازه می‌بالیاژ مو دادم که وقتی مرا به غذا دعوت می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند با تهیه غذاهای مخصوص برایم بدبخت شوند، اما حالا به آن‌ها می‌گویم «فراموش کن» و مودبانه همه چیز را خرد می‌کنم. و بیشتر آنچه را که سالم می دانم بخورم. اگر هیچ چیز سالمی وجود نداشته باکراتینه مو شد، به تظاهر به الف راضی لایت و هایلایت مو هستموعده غذایی. اگر خودم را در یک رستوران بیابم.

کاملاً بی شرمانه یک تکه پای سیب یا کدو تنبل می گیرم و بیشتر پوسته آن را حذف می کنم. از آنجایی که من بیش از یک یا دو بار در ماه از خانه بیرون نمی روم، لازم نیست نگران چنین زیاده خواهی باشم. نکته اصلی این رنگ مو است که رژیم غذایی خود را در خانه تنظیم کنیم و یاد بگیریم از غذاهای ساده و سالم لذت ببریم، غذاهایی که تنوع بسیار زیادی تمام دکلره مو دارند و با قیمت هایی که برای همه به جز فقرای بدبخت امکان پذیر رنگ مو است.

  چند مدل رنگ موی روشن

در خاتمه، از آنجایی که همه دوست تمام دکلره مو دارند گاه و بیگاه ضیافتی داشته باشند، مشخص می‌کنم که رژیم غذایی من اجازه تعطیلات را می‌دهد. با فرض اینکه من یک روز مهمان شما لایت و هایلایت مو هستم و می خواهید بدون در نظر گرفتن هزینه، من را “دم بکشید”، منو در اینجا خواهد پروتئین تراپی مو بود. صبحانه، مقداری کراکر گراهام، یک دسته کشمش، یک قوطی آناناس ورقه کراتینه مو شده در زمستان، یا یک تکه بزرگ هندوانه در تابستان.

شام یا ناهار، گوشت خوک کبابی، یک سیب پخته کراتینه مو شده، یک سیب زمینی شیرین پخته و مقداری اسفناج. شام، کاهو، خرما و یک ظرف پاپ کورن با طعم کره بادام زمینی. کریسمس بعدی را امتحان کنید! PS بعد از اینکه این کتاب تایپ کراتینه مو شد، شانس آوردم که کتاب روشنگر هربرت کوئیک، «در کشتی خوب زمین» را بررسی کنم.

مدل رنگ مو طلایی جدید : دکتر کوئیک در مورد اهمیت برخی از نمک‌های آلی برای بدن می‌گوید: “به عنوان یک آزمایش، حیوانات از غذاهایی با کمپروتئین تراپی مو بود فسفر تغذیه کراتینه مو شده‌اند. مدتی به نظر می‌رسید که عملبیبی لایت مو کرد خوبی داشتند. سپس از بین رفتند. فقط سه ماه طول می‌ککراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه