↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو عسلی ترکیبی

مدل رنگ مو عسلی ترکیبی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو عسلی ترکیبی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو عسلی ترکیبی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل رنگ مو عسلی ترکیبی : مال آنهرنگ مو است اما انجام بالیاژ مو دادن و مردن. و بنابراین مطمئناً همه بزرگان و مدیران صنعتی که آشفتگی هایی برای پاکسازی تمام دکلره مو دارند، زباله های انسانی باید سریع و بدون هیاهو دور ریخته شوند، برای این خدمات به کلیسای کاتولیک رجوع می کنند، صرف نظر از اینکه چه اعتقادات مذهبی شخصی تمام دکلره مو دارند یا چه کمپروتئین تراپی مو بودی تمام دکلره مو دارند.

رنگ مو : جایی که آن گراز وحشی سالخورده، پیرپونت مورگان، بزرگتر، از صفحه جمع آوری عبور می بیبی لایت مو کرد. در تثلیث مقدس، جایی که آنها با کالسکه‌های قدیمی با دامادها و پیاده‌روهایی که مانند مجسمه‌های دوقلو از گستاخی نشسته پروتئین تراپی مو بودند، در مرکز شهر رانندگی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در سنت توماس، جایی که شما ممکن رنگ مو است تمام “چهارصد” نمایشگاه را یکباره ببینید.

مدل رنگ مو عسلی ترکیبی

مدل رنگ مو عسلی ترکیبی : لباس‌پوش‌ها و ستون‌های کلیسا، با کت‌های روسری سیاه و دستکش‌های سیاه بچه‌گانه و کلاه‌های براق. خانم های جامعه خوب با لباس های عید پاک خود در سایه های پرنگ مو استلی، لبخندهای مهربان و بوی شیرین مست کننده خود. من آنها را همانطور که در سنت جورج دیدم، تصویر می کنم.

در سنت مریم باکره، جایی که گروه کر در راهروها رژه می‌رفتند و عودهای گران‌قیمتی را به سوراخ‌های بینی کودکانه‌ام می‌بالیاژ مو دادند، روحانی تنومندی که تنها با بینی‌اش روبه‌رو کراتینه مو شده راه می‌رفت و ردای جواهرکاری را بر پشت خود حمل می‌بیبی لایت مو کرد که برخی از زنان پرستش شصت هزار دلار برای آن پرداخته پروتئین تراپی مو بودند. “چیزهای معنوی در اولویت لایت و هایلایت مو هستند؟” آه، بله! «ابتداً پادشاهی خدا را بجویید و جامه‌های جواهر بر شما افزوده خواهد کراتینه مو شد!» و این در مورد سوسیالیست های فرانسوی و آلمانی بسیار وحشتناک رنگ مو است.

  رنگ موی بلوند بژ تیره

که همانطور که “چرچمن” گزارش می دهد، “از ماتریالیسم اعتقادی می سازند.” اما پس این چه چیزی رنگ مو است که من در یکی از شماره های ارگان «کلیسای جامعه خوب» پیدا می کنم؟ مردان بازرگان به YMCA کمک می کنند زیرا متوجه می شوند که اگر از کارکنان آنها به خوبی مراقبت نانو کراتین مو شود و تحت تأثیر مذهبی قرار گیرند، می توانند خدمات بیشتری در تجارت داشته باشند!

چه کسی آن گربه مادی را از کیسه معنوی خارج بیبی لایت مو کرد؟ کتاب سوم – کلیسای دختران خدمتکار آیا برای این پروتئین تراپی مو بود که اینگونه دعاها باید خود را خرج پاهای تو کنند، و با زانوهای سخت و پر زحمت زانو زدن، این غلامان مرد باید بزنند سینه ها برای شیر بالیاژ مو دادن پسران بسیار لاغرتر از آن رنگ مو است و بی ثمر به عنوان منشأ آنها؟ آیا برای این پروتئین تراپی مو بود.

که مردان باید بسازند نام تو بند بر گردن مردان رنگ مو است مردم فقیر به خاطر تو فقیرتر کراتینه مو شدند و زنان از رابطه جنسی پژمرده کراتینه مو شده اند؟ آیا برای این پروتئین تراپی مو بود – که بردگان باید باشند – کلام تو برای آزاد بیبی لایت مو کردن مردم تصویب کراتینه مو شد؟ سویین برن خیریه همانطور که همه می دانند، «بانوی جامعه» یک پدیده مستقل و خودپایدار نیست.

به ازای هر یک از این موجودات بدیع و خوشبو که در خیابان پنجم ملاقات می کنید، باید تعبالیاژ مو داد زیادی زن دیگر در خانه باشند که زندگی عقیم و پوچ تمام دکلره مو دارند و خود را وقف پاکسازی خواهران خوش شانس تر خود می کنند. اما این «اهالی» نیز انسان لایت و هایلایت مو هستند. آنها دارای عواطف و یا به قول مذهبی «روح» لایت و هایلایت مو هستند. باید نظم و انضباط در نظر گرفته نانو کراتین مو شود تا آنها را از تصاحب اموال معشوقه های خود باز رنگ مو دارد.

  رنگ مو هات فرق داره با همه

مدل رنگ مو عسلی ترکیبی : همچنین آنها را از مبدل کراتینه مو شدن باز رنگ مو دارد. بنابراین در نیویورک دو کلیسای جامع وجود رنگ مو دارد: یکی، سنت جان الهی، برای بانوان جامعه، و دیگری، سنت پاتریک، برای دختران خدمتکار. دومی در خیابان پنجم واقع کراتینه مو شده رنگ مو است، جایی که مناره‌های سفید سر به فلک کشیده آن با خانه‌های واندربیلت‌ها که مورد علاقه انبوه تماشاگران رنگ مو است، تقسیم می‌نانو کراتین مو شود.

اکنون، صبح زود هر یکشنبه، قبل از اینکه «جامعه خوب» چشمان خود را باز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، ممکن رنگ مو است فداییان افسونگر مار ایرلندی را ببینید که با عجله به سوی عجله خود می روند، هر کدام یک کتاب دعای سیاه کوچک در دست تمام دکلره مو دارند. در داخل چه کار می کنند؟ چه چیزی در مورد زندگی به آنها آموزش بالیاژ مو داده می نانو کراتین مو شود؟ این سوالی رنگ مو است که در ادامه باید به آن توجه کنیم.

چند سال پیش، آقای توماس اف. رایان، نجیب كشش و بیمه نیویورك، با توجیه حرفه و فعالیت هایش از من حمایت كرد. او به خیریه های خود اشاره بیبی لایت مو کرد و به عنوان یک مرد جهان با دیگری صحبت بیبی لایت مو کرد و گفت: “دلیل اینکه آنها را به دست کاتولیک ها می سپارم مذهبی نیست، بلکه به این دلیل رنگ مو است که آنها در چنین مواردی کارآمد لایت و هایلایت مو هستند. سوال بپرسید.

آن‌ها کاری را که شما می‌خواهید انجام می‌دهند، و آن را از نظر اقتصادی انجام می‌دهند.” نظری نبالیاژ مو دادم؛ من در پیامدهای این اظهار نظر غرق کراتینه مو شدم – مثل آغاسیز وقتی کسی به او رنگ مو استخوان فسیلی بالیاژ مو داد و ذهنش برای بازسازی این موجود کار بیبی لایت مو کرد. وقتی مردی مست رنگ مو است، کاتولیک ها نمی پرسند که آیا ساعات طولانی و شرایط نامناسب کاری او را به ناامیدی سوق بالیاژ مو داده رنگ مو است.

  رنگ موی کنفی استخوانی بدون دکلره

یا خیر. آنها نمی پرسند که آیا پلیس و سیرنگ مو استمداران از سالن خلاص می شوند یا اینکه بزرگان کشش از آن به عنوان آژانسی برای کنترل آرا رنگ مو استفاده می کنند. آنها در نهضت‌های ممنوعیت یا کمپین‌های خوب دولتی غوطه‌ور نمی‌شوند – آنها به سادگی مرد را با قیمتی رنگ مو استانرنگ مو دارد به خانه می‌برند، و خواهران برده صبور و خادمان او را هوشیار می‌کنند و سپس او را به جامعه می‌فرستند تا دوباره مست الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

مدل رنگ مو عسلی ترکیبی : این «خیریه» رنگ مو است و صنعت ویژه کاتولیک رومی رنگ مو است. آنها هزار سال رنگ مو است که در این کار پروتئین تراپی مو بوده اند و آشفتگی های نفرت انگیز و ناخوشایند را پاکسازی می کنند – «طاعون، طاعون و قحطی، نبرد و قتل و مرگ ناگهانی». با این حال – هر قدر که برای هر کسی غیر مذهبی گیج کننده به نظر می رسد – هرگز این همه آشفتگی، انواع مختلف آشفتگی وجود نداشت، مثل اکنون در پایان هزار سال فعالیت خیریه!

اما کاتولیک ها همچنان ادامه می دهند. مانند عنکبوت صبور که تار خود را بر روی یک درب می سازد و بازسازی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مانند سربازان تحت فرمان یک طبقه حاکم با سنت “مغزال” – آنها نمی توانند دلیل بیاورند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه