↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مش ترکیبی

رنگ مو مش ترکیبی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مش ترکیبی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مش ترکیبی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو مش ترکیبی : وقتی خبر بیماری را شنیدی، به خانه او برو و به او پیشنهاد درمان بده. من آنجا خواهم پروتئین تراپی مو بود که برای همه جز تو نامرئی رنگ مو است. اگر پای تخت مرد بیمار بایستم.

رنگ مو : که آن نجیب بی درنگ به او گفت که چگونه مرد غریبه از همسرش کلاهبرداری بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. “اوه، سرکش!” کارگر گریه بیبی لایت مو کرد “به فکر کلاهبرداری او هم چنین خانم خوبی باشید! رنگ مو استاد، ای کاش می توانستم به شما کمک کنم. اگر می توانستم آن اسب شما را می گرفتم و خودم دنبالش می رفتم. اما نمی توانم. من یک اسب را حمل می کنم. پرنده ای با ارزش برای آقایی که در بعدی زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو مش ترکیبی

رنگ مو مش ترکیبی : او به سمت جنگل می دوید و تمام مدت به عقب نگاه می بیبی لایت مو کرد. او با این بخش ها غریبه پروتئین تراپی مو بود. یادم می آید که اکنون به این فکر می کنم. من که او شبیه یکی از آن سرکش ها به نظر می رسید که از شهرهای بزرگ می آیند تا مردم روستایی صادق را کلاهبرداری کنند. بله، رنگ مو استاد، این راهی پروتئین تراپی مو بود که او رفت، آنجا.» کارگر آنقدر ساده و صادق به نظر می رسید.

من پرنده را اینجا زیر کلاهم دارم و جرات ترکش را ندارم.” نجیب زاده فکر بیبی لایت مو کرد همانطور که کارگر کلاهبردار را دیده رنگ مو است ممکن رنگ مو است بتواند او را بگیرد. پس گفت: “مرد خوب من، اگر من اینجا می نشستم و از کلاه تو محافظت می بیبی لایت مو کردم، آیا حاضر می کراتینه مو شدی سوار اسب من بشوی و دنبال آن رذل بروی؟” “در واقع، آقای من، در یک دقیقه، من نمی توانم تحمل کنم که به این خانم بداخلاق مثل همسر شما فکر کنم.

اما باید از شما خواهش کنم که خیلی مراقب این پرنده باشید. دستم را زیر کلاهم بگذار وگرنه ممکن رنگ مو است فرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و من باید از دست بالیاژ مو دادن آن را تحمل کنم.” آن بزرگوار قول بالیاژ مو داد که بیشتر مراقب پرنده باکراتینه مو شد و در حال پیاده کراتینه مو شدن، افسار خود را به دست پرنده بالیاژ مو داد. کارگر آن یکی بر اسب آن بزرگوار سوار کراتینه مو شد و تاخت. نیازی به گفتن نیست که آن بزرگوار دیگر هرگز مرد و اسبی را ندید. صبر بیبی لایت مو کرد و منتظر ماند.

  رنگ موی زیبا بدون دکلره برای پوست گندمی

سرانجام وقتی دیگر نتوانست صبر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تصمیم گرفت که باید پرنده را با خود به خانه ببرد و اجازه دهد کارگر دنبالش بیاید. پس لبه کلاه را با احتیاط بالا برد، در دستش لیز خورد و چنگ زد – کلوخه خشک زمین! او با ناراحتی عمیق به خانه رفت و مجبور کراتینه مو شد لبخند مردمش را تحمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند زیرا آنها در میان خود زمزمه می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که آقای من و خانم من کلاهبرداری کراتینه مو شده اند. کارگر وقتی به کلبه اش نزدیک می کراتینه مو شد.

به همسرش صدا زد: “اشکال نداره، همسر! تو این ضرب و شتم را نخواهی گرفت! من متوجه کراتینه مو شدم که دنیا پر از افراد ساده لوح تر از توست!” شمع های زندگی درنگ مو استان کودکی که مرگ برایش مادرخوانده پروتئین تراپی مو بود پرنده روی گل شمع های زندگی روزی مرد فقیری به نام مارتین پروتئین تراپی مو بود. او آنقدر فقیر پروتئین تراپی مو بود که وقتی همسرش پسری به دنیا آورد، کسی را پیدا نبیبی لایت مو کرد که مادرخوانده بچه باکراتینه مو شد.

رنگ مو مش ترکیبی : او به همسرش گفت: «نه، کسی نیست که از او بپرسم چه کسی حاضر رنگ مو است این نوزاد را در مراسم تعمید در آغوش بگیرد». مادر بیچاره گریه و ناله می بیبی لایت مو کرد و سعی می بیبی لایت مو کرد تا جایی که می توانست او را دلداری دهد. “ناامید نباش، همسر عزیزم. بهت قول می‌دهم که پسرت تعمید بگیرد. من خودم او را به کلیسا می‌برم.

  بهترین رنگ مو برای موهای مشکی بدون دکلره

اگر مادرخوانده‌ای پیدا کنم به هیچ وجه از زنی که در جاده ملاقات می‌کنم می‌پرسم. ” بنابراین مارتین نوزاد را دسته بندی بیبی لایت مو کرد و به کلیسا برد. در راه با زنی آشنا کراتینه مو شد که از او خورنگ مو است تا مادرخوانده نانو کراتین مو شود. او بلافاصله بچه را در آغوش گرفت و در هنگام تعمید نگه داشت. حالا مارتین تصور می بیبی لایت مو کرد که او فقط یک زن معمولی رنگ مو است مثل بقیه. اما او نپروتئین تراپی مو بود.

او مرگی پروتئین تراپی مو بود که در میان مردم می چرخد ​​و وقتی زمانشان فرا رسید آنها را می برد. بعد از مراسم تعمید، او مارتین را به خانه دعوت بیبی لایت مو کرد او او را از اتاق‌های مختلف خانه‌اش نشان بالیاژ مو داد و به زیرزمین‌های بزرگ رفت. آنها مسیر طولانی را در زیر زمین از طریق سرداب به سرداب رفتند تا جایی که هزاران هزار شمع در آن می سوختند. شمع‌های بلندی پروتئین تراپی مو بودند که تازه روشن کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

رنگ مو مش ترکیبی : شمع‌ها تا نیمه سوختند، و شمع‌های کوتاه تقریباً سوختند. در یک انتهای مکان انبوهی از شمع های تازه وجود داشت که هنوز روشن نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. مرگ گفت: “اینها شمع های همه مردم دنیرنگ مو است. وقتی شمع مردی خاموش کراتینه مو شد، وقت آن رنگ مو است که به دنبال او بروم.” مارتین با اشاره به شمعی که در حال سوختن پروتئین تراپی مو بود، گفت: “مادرخوانده، مال کیست؟” “دوست من، این شمع توست.

مارتین ترسیده پروتئین تراپی مو بود و از مرگ التماس بیبی لایت مو کرد که شمعش را بلند الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما مرگ سرش را تکان بالیاژ مو داد. او گفت: “نه، دوست من، من نمی توانم این کار را انجام دهم.” او دستش را به سمت یک شمع تازه دراز بیبی لایت مو کرد تا آن را برای نوزادی که تازه تعمید گرفته پروتئین تراپی مو بود روشن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در حالی که پشت او چرخانده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، مارتین یک شمع بلند قاپید، آن را روشن بیبی لایت مو کرد.

  مدل رنگ مو جدید و زیبا

سپس آن را روی قسمت خرد شمع خودش که تقریباً سوخته پروتئین تراپی مو بود فشار بالیاژ مو داد. وقتی مرگ برگشت و دید که او چه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، به طرز سرزنشی اخمی بیبی لایت مو کرد. “دوست من این حقه بی ارزشی پروتئین تراپی مو بود. عمر تو را طولانی بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، زیرا آنچه انجام می‌نانو کراتین مو شود، انجام می‌نانو کراتین مو شود و قابل بازگشت نیست.» سپس چند دوکت طلایی به عنوان هدیه تعمید به مارتین بالیاژ مو داد.

بچه را دوباره در آغوش گرفت و گفت: حالا بیایید به خانه برویم و این جوان را به مادرش برگردانیم.» در کلبه زن بیمار را راحت بیبی لایت مو کرد و در مورد پسرش با او صحبت بیبی لایت مو کرد. مارتین به میخانه رفت و یک کوزه آلو خرید. سپس سفره را با غذا پهن بیبی لایت مو کرد، بهترین چیزی که می توانست بخرد، و مادرخوانده مرگ روی نیمکت نشست و با هم خوردند و نوشیدند.

رنگ مو مش ترکیبی : سرانجام به او گفت: “مارتین، تو خیلی فقیری لایت و هایلایت مو هستی و من باید کاری برایت بکنم. من به تو می گویم که چه کار خواهم بیبی لایت مو کرد: از تو یک پزشک بزرگ خواهم ساخت. بیماری را در جهان گسترش خواهم بالیاژ مو داد. و آن را معالجه خواهی بیبی لایت مو کرد، شهرتت به خارج خواهد رفت و مردم به دنبال تو خواهند فرستاد و دستمزد هنگفتی به تو خواهند بالیاژ مو داد، ما اینگونه با هم کار خواهیم بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه