↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی مش روی مشکی

رنگ موی مش روی مشکی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی مش روی مشکی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی مش روی مشکی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ موی مش روی مشکی : به سراغ گل‌ها می‌رود و زندگی بی‌دقت و سرگردانی را پیش می‌برد تا اینکه اولین سرمای او به وجودش که بسیار پر از وظایف و هیجان‌ها پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است پایان می‌دهد. فصل X زنبور شکار مگس شما در مورد زنبورهایی خوانده اید که کاترپیلارها و جیرجیرک های فلج کراتینه مو شده را برای غذای بچه هایشان ذخیره می کنند، سپس سلول ها را می بندند و دور می شوند. اکنون در مورد زنبوری خواهید شنید که هر روز به فرزندان خود غذای تازه می دهد.

رنگ مو : سپس به مفصل دو حلقه جلویی قفسه سینه، یا بخشی از کنار گردن، و در آخر به سمت شکم در کمتر از زمان لازم برای گفتن، قتل انجام می نانو کراتین مو شود. و زنبور، پس از مرتب بیبی لایت مو کردن دوباره خود، آماده می نانو کراتین مو شود تا قربانی را به خانه ببرد. باید تصدیق کنید که او می داند چگونه بجنگد، حتی بهتر از زنبورهایی که به بیتل ها حمله می کنند یا کسانی که کاترپیلارها را دستگیر می کنند.

رنگ موی مش روی مشکی

رنگ موی مش روی مشکی : در همان زمان پاهای میانی او دو طرف حشره مورد ضرب و شتم را در آغوش می‌گیرد و پاهای عقبی او مفصل گردن را مجبور می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا کاملا باز نانو کراتین مو شود. سپس زنبور خود را به سمت بیرون خم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا به کریکت فرصتی برای گاز گرفتن او ندهد و نیش مسموم خود را یک بار به گردن قربانی می زند.

آن حشرات نمی توانند پرواز کنند، آنها هیچ سلاح دفاعی نتمام دکلره مو دارند. چه تفاوتی بین آنها و کریکت وجود رنگ مو دارد! جیرجیرک با آرواره های وحشتناکی مسلح رنگ مو است که اگر موفق به دستگیری زنبور شوند، می توانند چیزهای حیاتی زنبور را بخورند. او یک جفت پا قدرتمند، چماق‌های معمولی با یک ردیف دوتایی از میخ‌های تیز رنگ مو دارد، که کریکت می‌تواند.

  مدل رنگ موی مسی شکلاتی

از آن‌ها برای پریدن از دسترس دشمنش یا برای فرستادن او با لگدهای وحشیانه رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بنابراین به اقدامات احتیاطی که زنبور قبل از به حرکت درآوردن نیش خود انجام می دهد توجه کنید. او کریکت را به پشت او می چرخاند تا نتواند از پاهای عقب خود رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند برای فرار. او پاهای خار کراتینه مو شده او را با پاهای جلویش کنترل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا نتواند او را لگد بزند.

و آرواره هایش را با پاهای عقبی خودش از هم دور نگه می رنگ مو دارد. او با گرفتن یکی از نخ های انتهای شکم او را بی حرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یک ورزشکار، یک کشتی گیر خبره، نمی توانست بهتر از این کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. علم او را نیز در نظر سامبره مو بگیرید. او می‌خواهد طعمه را بدون کشتن آن فلج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا برای هفته‌های متمادی در وضعیت مناسبی برای غذای بچه‌هایش بماند.

رنگ موی مش روی مشکی : اگر کریکت هر گونه قدرت حرکتی را ترک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، تخم‌ها را از بین می‌برد. اگر او آن را به طور کامل بککراتینه مو شد، از بین می رود. او چگونه این فلج را ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ او همان کاری را انجام می دهد که یک جراح به او توصیه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او به مراکز عصبی قسمت‌های مختلف بدن کریکت که احتمالاً آسیب می‌رسانند، ضربه می‌زند، سه مرکز عصبی که پاها را به حرکت در می‌آورند.

اگر یک هفته، دو هفته یا حتی بیشتر پس از قتل به کریکت نگاه کنیم، شکم را کمی حرکت می‌دهیم، نشانه‌ای از اینکه او هنوز زنده رنگ مو است. پس از اینکه زنبور کریکت خود را فلج بیبی لایت مو کرد، او را با پاهای خود می گیرد و یکی از آنتن های خود را نیز در دهان خود نگه می رنگ مو دارد و به این ترتیب با او پرواز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او باید گاهی توقف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا یک دقیقه رنگ مو استراحت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو بلوند پلاتینه پادینا

سپس بار دیگر بار خود را به دوش می ککراتینه مو شد و با تلاش فراوان او را با یک پرواز تقریباً تا خانه اش می برد. زنبوری که من در حال تماشای آن لایت و هایلایت مو هستم در وسط یک روستای زنبورک فرود آمد. بقیه راه را پیاده طی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او به قربانی خود دست می زند و پیش می رود، سرش را با افتخار بالا می گیرد و کریکت را که بین پاهایش رد می نانو کراتین مو شود، می ککراتینه مو شد.

آنتن بین آرواره هایش نگه داشته کراتینه مو شده رنگ مو است. اگر زمین خالی باکراتینه مو شد، او زمان آسانی رنگ مو دارد. اما گاهی اوقات او با چند شاخه چمن پخش می نانو کراتین مو شود و سپس دیدن راهپیمایی ها و راهپیمایی های متقابل او کنجکاو می نانو کراتین مو شود، تلاش های مکرر او برای عبور از آن، که در نهایت با هر وسیله ای انجام می دهد، یا با پرواز یا با در پیش گرفتن مسیری دیگر. سرانجام او به خانه می رسد و کریکت را طوری قرار می دهد.

رنگ موی مش روی مشکی : که آنتن او دقیقاً دهان لانه را لمس الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سپس زنبور او را ترک می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و با عجله به پایین غار می‌رود، شاید ببیند که همه چیز همانطور که باید باکراتینه مو شد و هیچ زنبور دیگری در آنجا لانه‌اش را درست نبیبی لایت مو کرده رنگ مو است. چند ثانیه بعد او دوباره ظاهر می نانو کراتین مو شود و سرش را بیرون از در نشان می دهد و کمی فریاد شادی می دهد. آنتن کریکت در دسترس او رنگ مو است. او آنها را می گیرد و بازی به سرعت به لانه می رسد.

  رنگ مو زنانه استخوانی

وقتی زنبور بال زرد برای هر سلول سه یا چهار جیرجیرک روی هم می‌گذارد، روی یکی از آنها تخم می‌گذارد و حفره را می‌بندد. او این کار را با جارو بیبی لایت مو کردن شن‌های انباشته بیرون از در و پایین لانه انجام می‌دهد. او تکه‌های سنگریزه‌ای را با شن مخلوط می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا محکم‌تر نانو کراتین مو شود. اگر او نتواند سنگریزه با اندازه مناسب را در دسترس پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، می رود و در محله جستجو می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به نظر می رسد.

رنگ موی مش روی مشکی : که قطعات را با دقت انتخاب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که سنگ تراشی سنگ های اصلی ساختمان خود را انتخاب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در چند لحظه او خانه زیرزمینی را چنان با احتیاط بسته رنگ مو است که چیزی باقی نمانده رنگ مو است که نشان دهد کجا پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. سپس ادامه می دهد، لانه دیگری حفر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، برای آن شکاری می گیرد و آن را دیوار می ککراتینه مو شد. و همینطور بر. وقتی تمام تخم‌گذاری‌هایش را تمام می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه