نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو مش روی موی مشکی

مدل رنگ مو مش روی موی مشکی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو مش روی موی مشکی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو مش روی موی مشکی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل رنگ مو مش روی موی مشکی : و مبادا، از شهرت رایج، که اغلب اشتباه رنگ مو است، تصورات دیگری از آداب و رسوم مردم اینجا و کسب و کار خود به عنوان یک معلم آموزش دیده باشید، تا زمانی که متوجه شوید، واقعاً درست رنگ مو است. امیدوارم اگر جرأت کنم قوانینی را برای هدایت شما که از یک سال مشاهده جمع آوری بیبی لایت مو کرده ام، بیهوده یا بی موقع فکر نکنید . آنچه را که باید بگویم به ترتیب زیر طبقه بندی می کنم.

رنگ مو : من روز را در سکوت در اتاقم نوشتم – بالیاژ مو دادا گامبی یک هندوانه کوچک برایم فرستاد. یکشنبه 7. من به سمت کلیسا حرکت بیبی لایت مو کردم – هوا ابری پروتئین تراپی مو بود، در غرب رعد و برق پروتئین تراپی مو بود: اما من سوار کراتینه مو شدم باب همراه من پروتئین تراپی مو بود – به کلیسا رسیدیم و زین هایمان را در ارابه گذاشتیم – وقتی طوفان کراتینه مو شدیدی آمد – همه ما در آنجا پروتئین تراپی مو بودیم کلیسا؛ بسیاری از خانم ها حضور داشتند.

مدل رنگ مو مش روی موی مشکی

مدل رنگ مو مش روی موی مشکی : او آقای راندولف را برای یک جفت کفش به فروشگاه فرستاد، باب را به اتاق مطالعه خود برد و به دلیل عدم اطلاع فصلی به کراتینه مو شدت شلاق زد و فوراً او را به رقص فرستاد. – شنبه 6. دیشب، و امروز صبح مه آلود باد جنوب شرقی، باران را تهدید می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – در حال رونویسی قطعات من، دیروز و به روز – من یک دعوت قوی برای جشن ماهی دکتر تامپسون داشتم.

تندر خشن پروتئین تراپی مو بود! خیلی ها وحشت بزرگی را کشف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند – نه پارسون و نه کارمند – آنجا در سکوت نشستیم تا طوفان تمام نانو کراتین مو شود، وقتی هرکدام از آنها بیرون رفتند و به طرف خانه پاشیدند – آقا و خانم کارتر باید از کنار آب می رفتند – آنها حرکت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند اما دیدند ابر قبل از اینکه پاروی دوری بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند و عاقلانه برگشته پروتئین تراپی مو بودند.

  مدل رنگ موی هیر لایت

به سوی عصر خانم بتسی کارتر ، خانم پولی کارتر از ریچموند و خانم توربرویل برای دیدن دختران ما آمدند. خانم بتسی هارپسیکورد را بسیار خوب می نوازد، به نظر من بهتر از هر بانوی جوانی که در ویرجینیا دیده ام. دوشنبه 8. یک بار دیگر در مدرسه – با ما غذا خوردند – جرج لی و آقای گراب – آنها بعد از ظهر را در خانه بزرگ گذراندند.

پس از اینکه قهوه لی به خانه رفت – آقای گراب تمام شب را با ما ماند – دنیس به اتاق ما آمد تا یک کاسه پانچ برای ما بیاورد. ; گراب در را بست و او را متهم بیبی لایت مو کرد که شنبه شب گذشته با بت، دختر لبنیات، در اصطبل گرفتار کراتینه مو شده رنگ مو است – به نظر می رسید دنیس در ناراحتی کراتینه مو شدیدی پروتئین تراپی مو بود، او این واقعیت را با قاطعیت زیاد انکار بیبی لایت مو کرد.

مدل رنگ مو مش روی موی مشکی : پسر ما نلسون با او وارد کراتینه مو شد. یک شمع – گراب به نلسون می گوید، دنیس اینجا ، شما را به چندین جنایت متهم بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. او می‌گوید شنبه شب گذشته نصف بیت به او بالیاژ مو دادی تا در درب اصطبل بایستد در حالی که او با بت – نلسون ستاره – گراب یک اطلس بزرگ مولز را باز بیبی لایت مو کرد که در اتاق خوابیده پروتئین تراپی مو بود. و پرونده و کیفرخورنگ مو است آنها را بخوانید.

پسرها دیوانه به نظر می رسیدند – وقتی همه چیزهای جدید تمام کراتینه مو شد آنها را اخراج بیبی لایت مو کردیم، اما به محض اینکه آزاد کراتینه مو شدند مانند هندی ها به سرعت به حرکت در آمدند – ما تا یازده ساعت بیدار پروتئین تراپی مو بودیم – بن برای او نوشید نان تست، خانم جولیا رنگ مو استاکتون از نیوجرسی؛ گراب خانم بتسی کارتر – من با کمال میل رقیب همه آنها لایت و هایلایت مو هستم.

پیشنهاد می‌کنم در صبحانه به دکتر جونز تا دی مراجعه کنم و بگویم خانم کارتر در صبحانه – ببین و کالسکه را تا ساعت ده ساعت برای من آماده کن – بنی با پریس برد و نانسی – ما مدرسه‌ای باریک داریم – آقای گراب[158] با ما شام خورد – تا غروب ماندم، وقتی با بن به خانه رفت – من به پایان رساندم و به اندازه کافی خوشحالم که پایان نامه لاتین خود را احساس می کنم.

  موی رنگ شده مشکی را چگونه روشن کنیم

آب و هوا اکنون بسیار قابل تحمل رنگ مو است، حدود دوازده روز باید یک دوش خوب داشته باشیم- چهارشنبه 10. همه در مدرسه—خانم فانی به کراتینه مو شدت از نیش های گزیده کنه های دانه ناراحت رنگ مو است —آقای رنگ مو استدلی که من همیشه او را با لذت می بینم نزدیک عصر آمده رنگ مو است—بعد از مدرسه به دختران هر کدام درس می دهد.

مدل رنگ مو مش روی موی مشکی : حدود شش ما یک دوش خوب داریم با تندر و رعد و برق، مخصوصاً در شب رعد و برق شارپ- پنجشنبه 11. با ما دو جنتلمن نام‌های ناشناخته شام ​​خوردند – آنها به ما اطلاع بالیاژ مو دادند که فلاکس در یکی از شهرستان‌های همسایه رنگ مو است که بسیاری از آنها می‌میرند! – آگ نیز در حال رکراتینه مو شد رنگ مو است. از این اختلالات، که می ترسم اینجا ناراحت کننده باکراتینه مو شد!

از طریق مهربانی بهشت، من هنوز در سلامت کامل لایت و هایلایت مو هستم – آقای کارتر و آقای رنگ مو استدلی هر دو را با سازدهنی اجرا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که من با صداها جذاب لایت و هایلایت مو هستم! ملودی متورم، سنگین و بزرگ رنگ مو است! هوا به کراتینه مو شدت گرم – جمعه دوازدهم. خیلی داغ – سام آرایشگر ما با تب و تب گرفتار کراتینه مو شده رنگ مو است – فانی با تب در اتاقش محبوس کراتینه مو شده رنگ مو است.

من می‌توانم باور کنم که نیش ملتهب کنه‌های دانه‌ای که او را مانند یک آبله کوچک مشخص می‌پوشاند. -خانواده آقای توربرویل و خانم بتسی لی با دعوت خاصی با ما شام خوردند – گفتگو در میز در مورد اختلالاتی پروتئین تراپی مو بود که به نظر می رسد همه گیر لایت و هایلایت مو هستند، تب ها ، دردها ، شارها – قطار غم انگیزی! خانه؛ رژیم غذایی من کم و یکنواخت باکراتینه مو شد.

  رنگ مو خرمایی تیره زنانه

از ورزش متوسط ​​ثابت رنگ مو استفاده کنید. تا حد امکان کمتر شراب بنوشید و وقتی باید نان تست بنوشم هرگز از رقیق بیبی لایت مو کردن آنها با آب کوتاهی نمی کنم. من تقریبا هر نوع میوه ای را حذف می کنم. و وقتم را برای خوابیدن از شب به شب یکسان، یعنی تا ده تا به رختخواب، و همیشه شش بار بیدار شوم – هرگز به اندازه تابستان امسال بر اساس قانون زندگی نبیبی لایت مو کردم. و به من هنر آموزش بالیاژ مو داده می‌نانو کراتین مو شود.

مدل رنگ مو مش روی موی مشکی : و یک مثال ثابت در آقا و خانم کارتر دارم – آقای رنگ مو استدلی چندین آهنگ و سرود کلیسا را ​​با دقت بسیار با هارپسیکورد و سازدهنی نواخت. [159][ نامه فیلیپ پنجم فیثیان به جان پک ] سالن نومینی 12 اوت 1774. “اگر من [مانئو] را خوب نصیحت بیبی لایت مو کردم، توجه داشته باشید.” آقا​ من هرگز فکر نمی کنم.

اما با لذتی پنهانی و عجیب، به زمانی که در دیرفیلد با شما و چندین همراه دلپذیر دیگر، زیر نظر رنگ مو استاد مشترک و بسیار محترممان، آقای گرین ، درس می خواندم . و اکنون، با قلب سپاسگزار، به لطف فراوانی که از خانواده شما در زمانی که عضوی از آن پروتئین تراپی مو بودم، اعتراف می کنم. این احساس تعهد به خانواده شما. و دوستی شخصی برای شما، در زمانی که در اختیار من پروتئین تراپی مو بود.

مرا به وجد آورد تا شما را با شغلی که اکنون مشغول لایت و هایلایت مو هستم آشنا کنم. به خانواده ای تبدیل شوید که اگر محتاط و سخت کوش باشید، مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که به سرعت هم افتخار و هم سود را برای خود به دست خواهید آورد – اما از آنجایی که شما کاملاً با این رنگ مو استان بیگانه لایت و هایلایت مو هستید. و تجربه اندکی یا هیچ تجربه ای در کسب و کاری داشته اید که به زودی وارد آن خواهید کراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه