↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی مش بلوند و مشکی

رنگ موی مش بلوند و مشکی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی مش بلوند و مشکی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی مش بلوند و مشکی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ موی مش بلوند و مشکی : که با لمس غلاف دانه هایشان منفجر می شوند. سپس دانه های سبکی مانند قاصدک وجود تمام دکلره مو دارند که دارای توده ها یا ستون هایی لایت و هایلایت مو هستند که آنها را با خود می برد. “کلیدهای” نارون از یک بادبزن پهن و سبک تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است که لایت و هایلایت مو هسته آن در مرکز قرار رنگ مو دارد. افرا دو به دو به هم پیوسته اند و مانند بال های باز کراتینه مو شده پرنده لایت و هایلایت مو هستند.

رنگ مو : مستقیماً در میان چند نخ که آن را ثابت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، آویزان رنگ مو است. بالای لانه عنکبوت در یک کاسه که با یک لایه ابریشمی پوشیده کراتینه مو شده رنگ مو است، توخالی کراتینه مو شده رنگ مو است. تمام بقیه لانه را یک لفاف سفید فشرده و ضخیم می پوشاند ساتن، تزئین کراتینه مو شده با نوارها و الگوهای ابریشم قهوه ای و حتی سیاه. ما به یکباره رنگ مو استفاده از این لفاف ساتن را می دانیم.

رنگ موی مش بلوند و مشکی

رنگ موی مش بلوند و مشکی : شکل آن یک بادکنک رنگ مو است که وارونه کراتینه مو شده رنگ مو است، تقریباً به اندازه یک تخم کبوتر. قسمت بالایی مانند گلابی مخروطی می نانو کراتین مو شود و کوتاه می نانو کراتین مو شود و با لبه ای دلمه ای تاج می نانو کراتین مو شود که گوشه های آن با لنگه هایی بلند می نانو کراتین مو شود که لانه را به شاخه های نزدیک می چسباند. کل، یک شیء تخم مرغی شکل برازنده.

این یک پوشش ضد آب رنگ مو است که نه شبنم و نه باران نمی توانند به آن نفوذ کنند. لانه عنکبوت، در میان علف های مرده، نزدیک به زمین، باید محتویات خود را از سرمای زمستان محافظت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بیایید با قیچی لفاف را برش دهیم. در زیر، لایه ای ضخیم از ابریشم قهوه ای مایل به قرمز را می بینیم که این بار روی پارچه کار نکراتینه مو شده رنگ مو است.

  رنگ مو نقره ای بدون دکلره

اما به شکل یک پارچه بسیار ظریف پف بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. این یک تسلی دهنده، یک لحاف، برای نوزادان عنکبوت رنگ مو است، نرم تر از هر قو و مانند نان تست گرم. در وسط این لحاف یک جیب رنگ مو استوانه‌ای آویزان رنگ مو است که در پایین گرد، از بالا مربع برش خورده و با درب بسته کراتینه مو شده رنگ مو است. از ساتن بسیار ظریف ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است. تخم‌های عنکبوت را نگه می‌رنگ مو دارد.

دانه‌های کوچک نارنجی رنگی که با چسباندن به هم، کره‌ای به اندازه یک نخود را تشکیل می‌دهند. اینها گنج هایی لایت و هایلایت مو هستند که باید در برابر آب و هوا محافظت شوند. هنگامی که عنکبوت در حال ساخت کیسه خود رنگ مو است، به آرامی دور و بر می‌چرخد و یک نخ می‌پردازد. پاهای عقب آن را بیرون می کشند و در موقعیتی که قبلا انجام کراتینه مو شده رنگ مو است قرار می دهند.

رنگ موی مش بلوند و مشکی : به این ترتیب کیف ساتن تشکیل می نانو کراتین مو شود. طناب‌های گای آن را به نزدیک‌ترین نخ‌ها می‌بندند و به‌ویژه در دهانه آن کشیده نگه می‌تمام دکلره مو دارند. کیسه به اندازه ای بزرگ رنگ مو است که تمام تخم مرغ ها را در خود جای دهد، بدون اینکه فضایی باقی بماند. زمانی که عنکبوت تخم‌گذاری بیبی لایت مو کرد، یک بار دیگر شروع به کار بیبی لایت مو کردن با نخ ریسی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما به شیوه‌ای متفاوت. بدنش غرق می نانو کراتین مو شود و نقطه ای را لمس می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

می رود عقب، دوباره غرق می نانو کراتین مو شود و نقطه دیگری را لمس می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، ابتدا اینجا، سپس آنجا، و زیگزاگ های گیج کننده ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در همان زمان، پاهای عقبی مواد بالیاژ مو داده کراتینه مو شده را زیر پا می گذارند. نتیجه یک پارچه بافته نیست، بلکه نوعی نمد رنگ مو است، یک پتو. برای ساختن لحاف دمپایی، از ابریشم قهوه‌ای مایل به قرمز رنگ مو استفاده می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که از دیگری ظریف‌تر رنگ مو است و در ابرها بیرون می‌آید.

  رنگ مو قهوه ای کاکائویی

که با پاهای عقبش به نوعی کف می‌کوبد. جیب تخم مرغ ناپدید می نانو کراتین مو شود، غرق در این وای نفیس. کیسه شکل بادکنکی خود را گرفته و به سمت گردن باریک کراتینه مو شده رنگ مو است او دوباره مواد خود را تغییر می دهد و ابریشم سفید لفاف بیرونی را می سازد. در حال حاضر کیف شکل بادکنکی خود را گرفته رنگ مو است و به سمت گردن باریک می نانو کراتین مو شود. او اکنون لانه را با خطوط قهوه‌ای تزئین می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و برای این منظور همچنان نوع متفاوتی از ابریشم را می‌سازد.

رنگ موی مش بلوند و مشکی : که رنگ‌های متفاوتی از رست تا سیاه رنگ مو دارد. وقتی این کار انجام کراتینه مو شد، کار تمام می نانو کراتین مو شود. عنکبوت چه کارخانه ابریشم شگفت انگیزی را اداره می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند! او با یک گیاه بسیار ساده و غیر قابل تغییر، متشکل از پاهای عقب و نخ ریسی خودش، به نوبت کارهای طناب‌سازی، ریسندگی، بافنده، روبان‌سازی و نمد را تولید می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او چگونه این کار را انجام می دهد؟ او چگونه می‌تواند آن‌طور که می‌خواهد.

اسکله‌هایی با رنگ‌ها و درجات مختلف به دست آورد؟ چگونه او آنها را اول به این شکل، سپس به آن شکل نشان می دهد؟ من نتایج را می بینم، اما ماشین آلات و حتی فرآیند را درک نمی کنم. کلا منو شکست میده وقتی عنکبوت لانه اش را تمام بیبی لایت مو کرد، بدون اینکه نگاهی به کیسه بیندازد، با گام های آلایت و هایلایت مو هسته دور می نانو کراتین مو شود. بقیه برای او جالب نیست: زمان و خورشید از تخم ها بیرون می آیند.

  انواع رنگ مو مسی قهوه ای

با بافتن خانه برای فرزندانش تمام ابریشم خود را مصرف بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. اگر او اکنون به وب خود باز می گشت، هیچ چیزی برای بستن طعمه خود نداشت. علاوه بر این، او دیگر اشتها نرنگ مو دارد. پژمرده و بی حال، چند روزی وجودش را دراز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و سرانجام می میرد. وقتی عنکبوت‌ها را در قفس نگه می‌دارم، همه چیز به این شکل اتفاق می‌افتد. این چگونه رنگ مو است که آنها باید در اتفاق بیفتند.

رنگ موی مش بلوند و مشکی : خانواده عنکبوت باند تعبالیاژ مو داد تخم‌های نارنجی مایل به زرد زیبای عنکبوت باندی بالای پانصد عدد رنگ مو است. به یاد خواهید آورد، آنها در یک لانه ساتن سفید محصور کراتینه مو شده اند، که هیچ روزنه ای در آن وجود نرنگ مو دارد. چگونه عنکبوت‌های کوچک بیرون می‌آیند، وقتی زمان آنها فرا می‌رسد و مادرشان برای کمک به آنها نیست؟ پادشاهی حیوانات و سبزیجات گاهی اوقات بسیار شبیه به هم لایت و هایلایت مو هستند.

لانه عنکبوت به نظر من مانند یک میوه حیوانی رنگ مو است که به جای دانه تخم در خود نگه می رنگ مو دارد. اکنون دانه ها انواع و اقسام راه های پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندگی تمام دکلره مو دارند. میوه بالسان باغی، پس از رسیدن، حداقل به پنج دریچه گوشتی تقسیم می‌نانو کراتین مو شود که جمع می‌شوند و دانه‌های خود را به فاصله‌ای دور پرتاب می‌کنند. همه شما جواهرات یا علف های هرز را در کنار راه می شناسید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه