↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مش بیسکویتی

رنگ مو مش بیسکویتی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مش بیسکویتی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مش بیسکویتی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو مش بیسکویتی : بقیه به آن می خندیدند. من با رنگ مو استنباط آموخته پروتئین تراپی مو بودم که خورشید را با چشمانم می بینم یک یافته دیگر هنگام غروب، در میان بوته های همسایه، نوعی صدای جیر جیر توجه من را به خود جلب بیبی لایت مو کرد که در سکوت عصرگاهی بسیار ضعیف و ملایم به نظر می رسید.

رنگ مو : با اطمينان از نقطه دقيقي كه آن چيز در آن قرار رنگ مو دارد، مستقيماً پايين را حفر مي‌كند و هرگز از رسيدن به آن كوتاهي نمي‌كند. تا زمانی که آذوقه پابرجرنگ مو است، دیگر بیرون نمی رود. او با خوشبختی در ته چاهی که حفر بیبی لایت مو کرده رنگ مو است تغذیه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا به قارچ برسد. برایش مهم نیست که در خانه اش باز رنگ مو است یا نه. هنگامی که او تمام غذای خود را خورد، حرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو مش بیسکویتی

رنگ مو مش بیسکویتی : در آرامش گرگ و میش، گدابوت کوچولو به مزارع می‌رود، در حالی که می‌رود آرام غوغا می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و با آواز خود را تشویق می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او خاک را کاوش می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و از محتوای آن سؤال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، درست همانطور که سگ هنگام شکار ترافل انجام می دهد. حس بویایی او به او می گوید که چه زمانی لقمه مورد علاقه زیر آن قرار رنگ مو دارد و چند اینچ شن پوشیده کراتینه مو شده رنگ مو است.

به دنبال چیزهای بیشتری می گردد و برای یافتن آن، لانه جدیدی حفر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که به نوبه خود رها می نانو کراتین مو شود. بنابراین او تمام پاییز و بهار بعد، فصول قارچ را می گذراند و از یکی از هتل های کوچک خود به هتل دیگر سفر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به نظر می رسد این ترافل که سوسک شکار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند بوی خاصی نرنگ مو دارد. پس چگونه می تواند آن را از روی زمین بر روی محل دفن آن تشخیص دهد؟ او یک سوسک باهوش رنگ مو است و ما هنوز نمی دانیم.

  رنگ مو قهوه ای زیتونی

که چگونه آن را مدیریت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. فصل شانزدهم پسری که عاشق حشرات پروتئین تراپی مو بود امروزه مردم همه چیز را به ارث می گذارند. یعنی می گویند انسان و حیوان هر دو رنگ مو استعبالیاژ مو دادهای ویژه خود را از اجبالیاژ مو داد خود دریافت می کنند که شاید در طول نسل ها در حال شکوفا کراتینه مو شدن آنها پروتئین تراپی مو بوده اند. من اصلا با این نظریه موافق نیستم. من می خواهم درنگ مو استان خودم را برای شما تعریف کنم تا نشان دهم.

که علاقه ام به حشرات را از هیچ یک از اجبالیاژ مو دادم به ارث نبرده ام. نه پدربزرگم و نه مادربزرگم از طرف مادرم کمترین اهمیتی به حشرات نداشتند. من پدربزرگم را نمی شناختم اما می دانم که او به سختی امرار معاش می بیبی لایت مو کرد و مطمئنم تنها توجهی که به حشره ای می بیبی لایت مو کرد، در صورت برخورد با آن، له بیبی لایت مو کردن آن زیر پایش پروتئین تراپی مو بود. مادربزرگ که حتی نمی‌توانست بخواند، مطمئناً به علم یا حشرات اهمیتی نمی‌بالیاژ مو داد.

رنگ مو مش بیسکویتی : اگر گاهی هنگام آبکشی سالادش در شیر آب، یک کاترپیلار روی برگ های کاهو پیدا بیبی لایت مو کرد، با شروع ترس، چیز نفرت انگیز را دور می انداخت. پدربزرگ و مادربزرگ دیگرم، پدر و مادر پدرم را خوب می شناختم. در واقع، من در پنج شش سالگی نزد آنها زندگی بیبی لایت مو کردم، زیرا پدر و مادرم فقیرتر از آن پروتئین تراپی مو بودند که از من مراقبت کنند. این پدربزرگ ها و مادربزرگ ها در یک مزرعه فقیر در خارج از کشور زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  رنگ مو زنانه مدل سال

خواندن بلد نپروتئین تراپی مو بودند. آنها هرگز در زندگی خود کتابی باز نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند. پدربزرگ چیزهای زیادی در مورد گاو و گوسفند می دانست، اما هیچ چیز دیگری را نمی دانست. چقدر مات و مبهوت می کراتینه مو شد که می فهمید در آینده ای دور یکی از خانواده اش وقتش را صرف مطالعه حشرات بی اهمیت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند! اگر حدس می زد که آن دیوانه من لایت و هایلایت مو هستم که کنارش روی میز نشسته ام.

چه بدی باید به گردنش می انداختم! “ایده هدر بالیاژ مو دادن وقت خود با آن مزخرفات!” او رعد و برق می بیبی لایت مو کرد. مادربزرگ، جان عزیز، آنقدر مشغول شستن لباس ها، مراقبت از بچه ها، دیدن غذای خانه، ریسندگی، رسیدگی به مرغ ها، کشک و کشک، کره و ترشی پروتئین تراپی مو بود که به چیز دیگری فکر نمی بیبی لایت مو کرد. گاهی عصرها، وقتی دور آتش می نشستیم، از گرگی که در باله ها زندگی می بیبی لایت مو کرد.

برایمان قصه می گفت. من باید خیلی دوست داشتم این گرگ را ببینم، قهرمان درنگ مو استان های زیادی که باعث خزیدن گوشت ما کراتینه مو شده رنگ مو است، اما هرگز این کار را نبیبی لایت مو کردم. مادربزرگ عزیز من خیلی مدیون شما لایت و هایلایت مو هستم. در دامان تو پروتئین تراپی مو بود که برای اولین غم هایم تسلیت یافتم. شاید به من تحویل بالیاژ مو دادی کمی از قدرت بدنی شما، کمی از عشق شما به کار.

رنگ مو مش بیسکویتی : اما مطمئناً عشق من به حشرات را به من نبالیاژ مو دادی. و نه هیچ یک از والدین خودم. مادرم کاملاً بی سواد پروتئین تراپی مو بود. پدرم در کودکی به مدرسه رفته پروتئین تراپی مو بود، او کمی خواندن و نوشتن می‌دانست، اما آنقدر مشغول گذران زندگی پروتئین تراپی مو بود که جایی برای هر مراقبت دیگری نداشت. یک یا دو کاف خوب وقتی دید که من یک حشره را به چوب پنبه می چسبانم، تمام تشویقی پروتئین تراپی مو بود که از او دریافت بیبی لایت مو کردم.

  رنگ مروارید اصل

و با این حال، زمانی که تقریباً نوزاد پروتئین تراپی مو بودم، شروع به مشاهده و پرس و جو بیبی لایت مو کردم. اولین خاطرات من از این گرایش شما را سرگرم خواهد بیبی لایت مو کرد. یک روز، وقتی پنج یا شش ساله پروتئین تراپی مو بودم، روی لنگرگاه مقابل مزرعه‌مان ایستاده پروتئین تراپی مو بودم، با پوشیدن یک جوراب خاکی که به پاشنه‌های برهنه‌ام تکان می‌خورد: به یاد می‌آورم که دستمالی را که با کمی ریسمان از کمرم آویزان بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

متأسفم که بگویم دستمال اغلب گم می نانو کراتین مو شود و پشت آستین من جایگزین می نانو کراتین مو شود. صورتم به سمت خورشید چرخیده پروتئین تراپی مو بود. شکوه خیره کننده مرا مجذوب خود بیبی لایت مو کرد. هیچ پروانه ای بیش از این توسط نور لامپ جذب نمی کراتینه مو شد. همان‌طور که ایستادم داشتم از خودم سوال می‌پرسیدم. با چه با دهان یا چشم از درخشندگی باشکوه لذت می بردم؟ خواننده، لبخند نزن.

رنگ مو مش بیسکویتی : این یک کنجکاوی علمی واقعی پروتئین تراپی مو بود. دهانم را باز بیبی لایت مو کردم و چشمانم را بستم: شکوه ناپدید کراتینه مو شد. چشمانم را باز بیبی لایت مو کردم و دهانم را بستم: شکوه دوباره ظاهر کراتینه مو شد. اجرا را تکرار بیبی لایت مو کردم، با همان نتیجه. سوال حل کراتینه مو شد: من با کسر یاد گرفته پروتئین تراپی مو بودم که خورشید را با چشمانم می بینم. آه، چه کشفی! عصر آن روز به تمام خانه این موضوع را گفتم. مادربزرگ با محبت به سادگی من لبخند زد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه