↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو سرخابی

رنگ مو سرخابی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو سرخابی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو سرخابی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

21 آوریل 2024

رنگ مو سرخابی : ویژگی های گسترده و کاملا آمریکایی او به سر درخشان و تازه تراشیده اش متمایز می نانو کراتین مو شود. رید دو بار در روز با تیغ برقی اصلاح می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این بازیگر 55 ساله با خنده می گوید: «دانشجوی من در سریال نقش روزولت را بازی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و البته برای چهار بازی که او مجبور کراتینه مو شد برای من ادامه دهد.

مو : مثلاً اگر مقداری نخود بپزم، می‌خواهم روی قابلمه را با کاهو بپوشانم و کمی شکر و نعنا اضافه کنم.» او که 59 سال پیش در لندن به دنیا آمد و نهمین فرزند یک مرد ذغال سنگ پروتئین تراپی مو بود، از سن 6 سالگی شروع به ساختن آهنگ های رادیویی روی پیانو بیبی لایت مو کرد و در اوایل دهه 20 خود یکی از بهترین پیانیست های جاز انگلستان به شمار می رفت. او در سال 1947 به ایالات متحده نقل مکان بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو سرخابی

رنگ مو سرخابی : جایی که اخیراً از سانفرانسیسکو نقل مکان بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، بازدید بیبی لایت مو کردم. مردی فوق‌العاده دوست‌داشتنی، شوخ و آگاه که با لهجه‌ای ملایم بریتانیایی صحبت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، او مرا به راحتی در آپارتمان بزرگ و مبله با سلیقه راهنمایی بیبی لایت مو کرد و مجموعه نوارهای علامت‌گذاری کراتینه مو شده با خط بریل، ماشین حساب صوتی و کتابخانه بریل خود را به من نشان بالیاژ مو داد. او همه چیز را، از پرده گرفته تا مبلمان، طوری توصیف بیبی لایت مو کرد که گویی دید کاملی رنگ مو دارد.

او از بدو تولد نابینا رنگ مو است، او یک بازیکن متخصص بریج و یک آشپز خوب رنگ مو است. شیرینگ با لبخندی که مدام روی صورتش معلق پروتئین تراپی مو بود روی مبل دراز بیبی لایت مو کرد، گفت: «من تازه شروع بیبی لایت مو کردم به درس آشپزی. “من و همسرم در حال گذراندن یک دوره آموزشی بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم. این دوره در انجمن صنفی نابینایان رنگ مو است. طبیعتاً برای من بهتر رنگ مو است از کسی که بدون نگاه بیبی لایت مو کردن به ویژگی‌های خاص آشپزی می‌داند درس بگیرم. … من به ذائقه علاقه زیادی دارم.

  رنگ مو سبز یشمی

دو سال بعد با ضبط گروه پنج‌گانه‌ای که به تازگی تشکیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، «سپتامبر در باران» را ضبط بیبی لایت مو کرد، که 900000 نسخه فروخت. شیرینگ تا به امروز بیش از 50 آلبوم ضبط بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. زمانی که او سرانجام گروه پنج نفری خود را از هم پاشید، این پروتئین تراپی مو بود که به خود آزادی موسیقی بیشتری بدهد. نوازندگی او ترکیبی از جاز، کلاسیک و پاپ رنگ مو است که نیاز به بداهه نوازی زیادی رنگ مو دارد.

معروف ترین آهنگ اصلی او، “لالایی سرزمین پرندگان”، “زمانی که در اتاق غذاخوری خود در نیوجرسی نشسته پروتئین تراپی مو بودم و یک رنگ مو استیک می خوردم. فقط 10 دقیقه طول کشید تا آن را بنویسم. چندین بار به آن قصاب برگشتم.” پس از آن، اما من هرگز همان رنگ مو استیک را دریافت نبیبی لایت مو کردم.” شیرینگ که شخصیت محبوب تلویزیونی رنگ مو است، در تمام برنامه های گفتگوی تلویزیونی بزرگ ظاهر کراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ مو سرخابی : در حدود 15 سال گذشته، او همچنین به نوازنده مکرر ارکسترهای سمفونیک تبدیل کراتینه مو شده رنگ مو است و معمولاً در نیمه اول برنامه یک کنسرتو پیانو و در نیمه دوم یک قطعه جاز می نوازد. او که در انگلستان مستقر پروتئین تراپی مو بود، دسامبر گذشته به لندن بازگشت و کنسرتی را در تالار رویال آلبرت با 6500 صندلی اجرا بیبی لایت مو کرد. نیویورک جایی رنگ مو است که حرفه آمریکایی او آغاز کراتینه مو شد و او پس از گذراندن 16 سال در ساحل غربی تصمیم گرفت به عقب برگردد.

  رنگ مو استخوانی کنفی

در درجه اول به این دلیل که نیویورک برای سفرهای گسترده‌اش در مرکز قرار رنگ مو دارد. او را انتخاب بیبی لایت مو کرد زیرا “مشکل رنگ مو است که بفهمیم ما در قلب منهتن بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، اینجا خیلی ساکت رنگ مو است.” به محض اینکه کلمات را به زبان آورد، نوزادی در آپارتمانی در طبقه پایین با صدای بلند شروع به گریه بیبی لایت مو کرد. “آیا کسی کیسه پلرنگ مو استیکی رنگ مو دارد؟” او مرده پنبه بیبی لایت مو کرد. یکی از علایق اصلی شیرینگ – علاوه بر موسیقی، بریج و آشپزی – قانون تجارت رنگ مو است.

او یک بار دوره ای را با این موضوع گذراند “چون می خورنگ مو استم بدانم حقوق طرف مقابل چیست. اگر بدانم حقوق او چیست، می دانم که حقوق من چیست.” او در مورد ناامیدی‌های فراوان خود در هتل‌ها و متل‌ها گفت: “تبلیغات نادرست و نادرست را می‌توان هر زمانی که بخواهد با آن مبارزه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، شکست خورد. من تا به حال در این نبرد شکست نخورده‌ام.” شاید اضافه می بیبی لایت مو کرد، اگر حیا مانع از آن نمی کراتینه مو شد.

در بازی زندگی نیز هیچ نبردی را از دست نبالیاژ مو داده رنگ مو است. میلیاردر خوش قلب آنی 12-22-79 آنی ، موزیکال تاثیرگذار در مورد هفت دختر کوچک یتیم در شهر نیویورک در زمان کریسمس در طول رکود بزرگ، از زمانی که در آوریل 1977 افتتاح کراتینه مو شد، نمایش برادوی پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است که همه نمایش های دیگر را باید با آن مقایسه بیبی لایت مو کرد. آن سال برنده هفت جایزه تونی کراتینه مو شد. بعدها حقوق فیلم با رکورد 9.5 میلیون دلار فروخته کراتینه مو شد.

  رنگ مو ترکیبی تیره

رنگ مو سرخابی : اکنون شرکت هایی در لس آنجلس، بوستون، آتلانتا، انگلستان، آفریقای جنوبی، رنگ مو استرالیا، ژاپن و اسکاندیناوی مشغول اجرای این موزیکال لایت و هایلایت مو هستند. آلبوم طلایی کراتینه مو شد هنوز هم تقریباً هر شب در Alvin Theatre فروخته می‌نانو کراتین مو شود، بلیت‌های آن در بین هر نمایشی در شهر سخت‌تر رنگ مو است. دو نفر از سه شخصیت اصلی – آنی و میس هانیگان، مدیر یتیم خانه بی‌رحم و غمگین – دو بار با بازیگران جدید جایگزین کراتینه مو شده‌اند.

اما الیور «بابا» وارباکس، میلیاردر سر طاس با قلبی به بزرگی حساب بانکی‌اش، از همان ابتدا توسط رید شلتون، بازیگر وست‌ساید، بازیگر نقش وست‌ساید، که مدت‌ها به‌خاطر نمایش چهره‌های قدرتمند روی صحنه شناخته می‌کراتینه مو شد – کاردینال‌ها و پادشاهان، بازی می‌بیبی لایت مو کرد. دولتمردان و رؤسای جمهور در 23 دسامبر، تنها چند روز مانده به اجرای 1200، رید سرانجام شرکت نیویورک را ترک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو سرخابی : تا در آنی در ساحل غربی بازی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او در حال حاضر قصد نرنگ مو دارد نقشی را که نامزدی تونی بهترین بازیگر مرد را برایش به ارمغان آورد، کنار بگذارد. رید در یک بعدازظهر اخیر در رختکن خود می‌گوید: «دو مرخصی سه هفته‌ای داشته‌ام و تقریباً در سه سال گذشته چهار اجرا را از دست بالیاژ مو داده‌ام. قاب بلند و حجیم خود را روی مبل قرار می دهد و بلافاصله شخصیتی خونگرم، خوش ذوق و مشتاق جلب رضایت را نشان می دهد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه