↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مش یاسی

رنگ مو مش یاسی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مش یاسی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مش یاسی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو مش یاسی : او نیز دارای ماشین پرنده خود رنگ مو است. او آن را در ساعت نیازش انجام می دهد و وقتی سفر تمام کراتینه مو شد دیگر به آن فکر نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. عنکبوت پارچه ای کلاتو اسپایدر با شکلی زیبا و روکش، تا جایی که یک اسپایدر می تواند باکراتینه مو شد، بیش از همه، یک اسپینستر بسیار هوشمندانه رنگ مو است. نام او برگرفته از از دوران برنگ مو استان رنگ مو است.

رنگ مو : خورشید، روح جهان، برترین انرژی دهنده رنگ مو است. آیا این انرژی خورشیدی به جای اینکه در غذا سرو نانو کراتین مو شود و از طریق معده هضم نانو کراتین مو شود، نمی تواند مستقیما وارد حیوان نانو کراتین مو شود و آن را با فعالیت شارژ الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، درست همانطور که باتری الکتریکی یک انباشته را با قدرت شارژ می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ چرا روی آفتاب زندگی نکنیم، چون می‌بینیم که بالاخره در میوه‌هایی که می‌خوریم چیزی جز آفتاب نمی‌یابیم.

رنگ مو مش یاسی

رنگ مو مش یاسی : زغال سنگ واقعاً نور خورشید ذخیره کراتینه مو شده رنگ مو است و لوکوموتیو که آن را می بلعد، نور خورشید را می بلعد. حیوانات گوشتی و خونی غیر از این عمل نمی کنند. چه آنها یکدیگر را بخورند و چه گیاهان، آنها همیشه با محرک گرمای خورشید زندگی می کنند، گرمای ذخیره کراتینه مو شده در علف، میوه، دانه و آنهایی که از آنها تغذیه می کنند.

شیمیدان ها می گویند که قرار رنگ مو است روزی ما را از مواد غذایی مصنوعی که در داروخانه ها تهیه می نانو کراتین مو شود تغذیه کنند. شاید آزمایشگاه و کارخانه جای مزرعه را بگیرند. چرا علم فیزیک نیز نباید این کار را انجام دهد؟ تهیه مواد غذایی بافت ساز را به شیمیدان واگذار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به ما غذای انرژی می دهد. با کمک برخی دستگاه های مبتکرانه، انرژی روزانه ما از خورشید را به درون ما پمپ می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا بعداً در حرکت صرف نانو کراتین مو شود.

  رنگ مرواریدی آوایی

تا بتوانیم بدون غذا خوردن ادامه دهیم. چه دنیای لذت بخشی، که در آن با یک پرتو آفتاب ناهار بخوریم! آیا ما رویا می بینیم یا روزی چنین چیزی اتفاق می افتد؟ مطمئناً ارزش رنگ مو دارد که دانشمندان در مورد آن فکر کنند. اینها پل های معلق لایت و هایلایت مو هستند. و هیولای من زیرکانه در کنار آنها می دوند پرواز بچه رتیل وقتی ماه مارس به پایان می رسد، رتیل مادر بیرون از لانه خود رنگ مو است و روی جان پناه در ورودی چمباتمه زده رنگ مو است.

وقت آن رنگ مو است که جوانان او را ترک کنند. او به آنها اجازه می دهد هر طور که می خواهند انجام دهند، به نظر می رسد کاملا بی تفاوت به آنچه اتفاق می افتد. حرکت در هوای باشکوه، در گرم ترین ساعات صبح آغاز می نانو کراتین مو شود. اول اینها، بعد آن بچه‌ها، همانطور که احساس می‌کنند غرق آفتاب لایت و هایلایت مو هستند، مادر را دسته‌جمعی رها می‌کنند، لحظه‌ای روی زمین می‌دوند و بعد به سرعت به قفس قفس در آزمایشگاه من می‌رسند.

که با سرعت شگفت انگیزی از آن بالا می روند. همه آنها ارتفاعات را می سازند، اگرچه مادرشان عادت رنگ مو دارد روی زمین محکم بماند. یک حلقه عمودی در بالای قفس وجود رنگ مو دارد. جوانان به آن عجله می کنند. آنها نخ ها را در سراسر دهانه آویزان می کنند. آنها دیگران را از رینگ به نزدیکترین نقاط پرده می کشانند. روی این پل های پا تمرینات طناب کشی را انجام می دهند.

رنگ مو مش یاسی : پاهای ریز هر از گاهی باز می شوند که انگار به دورترین نقاط می رسند. من شروع به درک می کنم که آنها می خواهند بالاتر بروند. دوباره پرده را با شاخه ای به ارتفاع بالا می روم. عنکبوت‌های کوچک با عجله آن را بالا می‌برند، به نوک بالای شاخه‌ها می‌رسند و از آنجا رشته‌هایی را می‌فرستند که خود را به هر جسم اطراف می‌چسبند. اینها پل های معلق لایت و هایلایت مو هستند.

  بهترین رنگ مو صورتی

و حیوانات من زیرکانه در امتبالیاژ مو داد آنها می دوند و بی وقفه به این طرف و آن طرف می روند. به نظر می رسد که آنها آرزو تمام دکلره مو دارند هنوز بالاتر بروند. یک نی 9 فوتی با شاخه های ریز که تا بالا پخش کراتینه مو شده رنگ مو است برمی دارم و آن را بالای قفس قرار می دهم. رتیل های کوچک به سمت قله صعود می کنند. در اینجا آنها نخ‌های بلندتری را می‌فرستند.

که به حالت شناور رها می‌شوند و وقتی انتهای شل آنها به شیئی برخورد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند دوباره پل‌هایی را تشکیل می‌دهند. طناب زنی ها سوار آنها شوید و حلقه‌هایی بسازید که کمترین دم هوا به آرامی می‌چرخند. تا زمانی که تارها بین چشم و خورشید قرار نگیرند، به هیچ وجه نمی توان آن را دید. عنکبوت ها طوری به نظر می رسند.

که انگار در حال رقصیدن در هوا لایت و هایلایت مو هستند. سپس، ناگهان، با تکان بالیاژ مو دادن جریان هوا، لنگر ظریف شکسته و در فضا پرواز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ببینید عنکبوت های کوچک پرواز می کنند و دور می شوند و به نخ هایشان آویزان می شوند! اگر باد مساعد باکراتینه مو شد، آنها می توانند در فواصل دور فرود آیند. گروه‌های عنکبوت کوچولو به این ترتیب برای یک یا دو هفته ادامه می‌دهند.

رنگ مو مش یاسی : اگر هوا خوب باکراتینه مو شد. در روزهای ابری، هیچ کس آرزوی رفتن را نرنگ مو دارد. مسافران به بوسه های خورشید نیاز تمام دکلره مو دارند که به آنها انرژی و نشاط می دهد. در نهایت، تمام خانواده ناپدید کراتینه مو شده اند، با طناب های پرنده اش دور کراتینه مو شده اند. مادر تنهرنگ مو است. از دست بالیاژ مو دادن فرزندانش به سختی او را ناراحت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او با انرژی بیشتری به شکار خود ادامه می دهد.

  رنگ مو های فانتزی بدون دکلره

حالا که مانعی برای کت بچه های کوچکش نرنگ مو دارد. او خانواده های دیگری خواهد داشت، مادربزرگ و مادربزرگ می نانو کراتین مو شود، زیرا رتیل ها چندین سال زندگی می کنند. در این گونه رتیل، همانطور که دیدیم، غریزه ای ناگهانی در جوان ها ایجاد می نانو کراتین مو شود که به سرعت و برای همیشه چند ساعت بعد ناپدید می نانو کراتین مو شود. این غریزه بالا رفتن رنگ مو است.

که برای رتیل های مسن ناشناخته رنگ مو است و به زودی توسط جوانان فراموش می نانو کراتین مو شود، کسانی که روی زمین فرود می آیند و قبل از اینکه شروع به ساختن گورهای خود کنند، روزهای طولانی در آنجا سرگردان می شوند. هیچ یک از آنها رویای صعود به آن را نتمام دکلره مو دارند بالای یک ساقه چمن با این حال، در اینجا ما رتیل جوان را داریم.

رنگ مو مش یاسی : که می‌خواهد مادرش را ترک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و با ساده‌ترین و سریع‌ترین روش‌ها به دوردست‌ها سفر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و ناگهان به یک کوهنورد مشتاق تبدیل نانو کراتین مو شود. ما هدف او را می دانیم. از بالا، با یافتن فضای وسیعی در زیر خود، نخی را به حالت شناور می فرستد. توسط باد گرفتار می نانو کراتین مو شود و او را به حالت آویزان می برد. ما هواپیماهای خود را داریم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه