↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی زیتونی تنباکویی روشن

رنگ موی زیتونی تنباکویی روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی زیتونی تنباکویی روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی زیتونی تنباکویی روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی زیتونی تنباکویی روشن : با این حال، طبیعی رنگ مو است که پولیپ را که دارای دهان، روده و سایر اندام‌ها رنگ مو است، به عنوان یک فرد متمایز در نظر بگیریم، در حالی که فردیت یک جوانه برگ به راحتی قابل درک نیست.

رنگ مو : اما فک پایین را می توان بسیار بیشتر از منقار پرنده واقعی باز بیبی لایت مو کرد. سر خود دارای قدرت حرکت قابل توجهی رنگ مو است، به واسطه گردن کوتاه. در یکی از زئوفیت ها، سر خود ثابت پروتئین تراپی مو بود، اما فک پایین آزاد پروتئین تراپی مو بود: در دیگری جایگزین کراتینه مو شد یک کلاه مثلثی شکل، با یک دری که به زیبایی تعبیه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، که ظاهراً به پایین فک پایین پاسخ می بالیاژ مو داد.

رنگ موی زیتونی تنباکویی روشن

رنگ موی زیتونی تنباکویی روشن : اما آنها از علاقه عمومی چندانی برخوردار نیستند. من فقط یک دسته از حقایق را ذکر می کنم که مربوط به جانوران حیوانات در تقسیم بندی بسیار سازمان یافته آن طبقه رنگ مو است. چندین جنس موافق لایت و هایلایت مو هستند که اندام‌های متحرک منفرد که در دریاهای اروپا یافت می‌نانو کراتین مو شود) به سلول‌هایشان متصل باشند. اندام، در تعبالیاژ مو داد بیشتری از موارد، بسیار شبیه به سر کرکس رنگ مو است.

در تعبالیاژ مو داد بیشتری از گونه ها، هر سلول دارای یک سر پروتئین تراپی مو بود، اما در سایر گونه ها، هر سلول دارای دو سر پروتئین تراپی مو بود. [11] با شمارش تخم‌های یک دوریس سفید بزرگ (این ماهی حلزون دریایی سه و نیم اینچ طول داشت) شگفت‌زده کراتینه مو شدم که تعبالیاژ مو داد آن‌ها چقدر فوق‌العاده رنگ مو است. از دو تا پنج تخم (قطر هر سه هزارم اینچ) در جعبه کوچک کروی قرار گرفتند.

اینها در دو ردیف عرضی عمیق چیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و یک نوار را تشکیل می بالیاژ مو دادند. روبان از طریق لبه خود به صخره در یک گلدسته بیضی شکل چسبیده رنگ مو است. یکی که من پیدا بیبی لایت مو کردم تقریباً بیست اینچ طول و نیمی از عرض داشت. با شمارش چند توپ در یک دهم اینچ در ردیف و چند ردیف در طول روبان، در متوسط ​​ترین محاسبه ششصد هزار تخم وجود داشت.

  رنگ مو قهوه ای تیره بدون قرمزی

رنگ موی زیتونی تنباکویی روشن : با این حال، این دوریس مطمئناً خیلی رایج نپروتئین تراپی مو بود: اگرچه اغلب زیر سنگ ها جستجو می بیبی لایت مو کردم، اما فقط هفت نفر را دیدم. هیچ مغالطه ای در میان طبیعت گرایان رایج تر از این نیست که تعبالیاژ مو داد گونه های منفرد به قدرت تکثیر آن بستگی رنگ مو دارد. سلول‌های جوان انتهای شاخه‌های این مرجان‌ها حاوی پولیپی کاملاً نابالغ لایت و هایلایت مو هستند.

با این حال سر کرکس‌های متصل به آن‌ها، اگرچه کوچک لایت و هایلایت مو هستند، اما از هر نظر عالی لایت و هایلایت مو هستند. هنگامی که پولیپ توسط یک سوزن از هر یک از سلول ها برداشته کراتینه مو شد، این اندام ها کمترین آسیب دیده پروتئین تراپی مو بودند. هنگامی که یکی از سرهای کرکس مانند از سلول جدا کراتینه مو شد، فک پایینی قدرت باز و بسته کراتینه مو شدن خود را حفظ بیبی لایت مو کرد.

شاید منحصربه‌فردترین بخش ساختار آنها این باکراتینه مو شد که وقتی بیش از دو ردیف سلول روی یک شاخه وجود داشت، سلول‌های مرکزی با این زائده‌ها، فقط یک چهارم زائده‌های بیرونی، تجهیز می‌کراتینه مو شدند. حرکات آنها با توجه به گونه متفاوت پروتئین تراپی مو بود. اما در برخی من هرگز کمترین حرکتی را ندیدم. در حالی که دیگران، با فک پایین به طور کلی باز، به عقب و جلو با سرعت حدود پنج ثانیه در هر چرخش نوسان می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

دیگران به سرعت و با شروع حرکت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. هنگامی که با سوزن لمس می نانو کراتین مو شود، منقار به طور کلی نقطه را چنان محکم می گیرد که ممکن رنگ مو است کل شاخه تکان بخورد. این اجسام هیچ ارتباطی با تولید تخم‌ها یا جواهر نتمام دکلره مو دارند، زیرا قبل از ظاهر کراتینه مو شدن پولیپی‌های جوان در سلول‌های انتهای شاخه‌های در حال رکراتینه مو شد، تشکیل می‌شوند.

  رنگ مو یخی سوزنی

همانطور که آنها مستقل از پولیپی حرکت می کنند و به نظر نمی رسد که به هیچ وجه با آنها مرتبط باشند. و از آنجایی که اندازه آنها در ردیف های بیرونی و داخلی سلول ها متفاوت رنگ مو است، من شک ندارم که در عملبیبی لایت مو کرد آنها بیشتر به محور شاخی شاخه ها مرتبط لایت و هایلایت مو هستند تا پولیپی در سلول ها. زائده گوشتی در انتهای پایینی قلم دریایی (توصیف کراتینه مو شده در باهیا بلانکا) نیز بخشی از زوفیت را تشکیل می دهد.

به طور کلی، به همان صورتی که ریشه های یک درخت بخشی از کل درخت را تشکیل می دهد، نه از درخت. تک برگ یا جوانه گل. در یک مرجان کوچک زیبا دیگر (Crisia؟) هر سلول با یک موی دندانه بلند مجهز کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که قدرت حرکت سریع را داشت. هر یک از این موها و هر یک از سرهای کرکس مانند عموماً کاملاً مستقل از بقیه حرکت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

اما گاهی اوقات همه در دو طرف یک شاخه، گاهی اوقات فقط آنهایی که در یک طرف پروتئین تراپی مو بودند، به طور همزمان با هم حرکت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. گاهی اوقات هر کدام به ترتیب منظم یکی پس از دیگری حرکت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در این اقدامات ما ظاهراً انتقال اراده را در زئوفیت کامل می بینید، هرچند که از هزاران پولیپی مجزا تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است.

  جدیدترین مدل رنگ مو زیتونی

رنگ موی زیتونی تنباکویی روشن : مانند هر حیوانی. در واقع، این مورد با قلم‌های دریایی تفاوتی نرنگ مو دارد، که وقتی لمس می‌شوند، خود را به شن‌های ساحل باهیا بلانکا می‌کشانند. من یک نمونه دیگر از کنش یکنواخت را بیان می کنم، هرچند ماهیت بسیار متفاوتی رنگ مو دارد، در یک زئوفیت که نزدیک به کلیتیا رنگ مو است، و بنابراین بسیار ساده سازماندهی کراتینه مو شده رنگ مو است.

با نگه داشتن یک دسته بزرگ از آن در یک حوض آب نمک، وقتی هوا تاریک کراتینه مو شد، متوجه کراتینه مو شدم که هر وقت قسمتی از یک شاخه را می مالیم، کل آن با نور سبز به کراتینه مو شدت فسفری می نانو کراتین مو شود: فکر نمی کنم هرگز دیده باشم. هر شی زیباتر بنابراین. اما شرایط قابل توجه این پروتئین تراپی مو بود که جرقه های نور همیشه از شاخه ها، از پایه به سمت انتها بالا می رفتند.

بررسی این حیوانات مرکب همیشه برای من بسیار جالب پروتئین تراپی مو بود. چه چیزی قابل توجه تر از دیدن یک بدن گیاه مانند رنگ مو است که تخمی تولید می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، قادر به شنا بیبی لایت مو کردن و انتخاب مکان مناسب برای چسبیدن رنگ مو است، که سپس به شاخه هایی جوانه می زند که هر کدام مملو از حیوانات متمایز بی شماری لایت و هایلایت مو هستند که اغلب دارای سازمان های پیچیده لایت و هایلایت مو هستند.

علاوه بر این، شاخه ها، همانطور که قبلاً دیدیم، گاهی اوقات دارای اندام هایی لایت و هایلایت مو هستند که قادر به حرکت و مستقل از پولیپی لایت و هایلایت مو هستند. تعجب آور رنگ مو است که از آنجایی که این اتحاد افراد جداگانه در یک سهام مشترک همیشه باید ظاهر نانو کراتین مو شود، هر درختی واقعیت یکسانی را نشان می دهد، زیرا جوانه ها باید به عنوان گیاهان منفرد در نظر گرفته شوند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه