↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ تنباکویی روشن با دکلره

رنگ تنباکویی روشن با دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ تنباکویی روشن با دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ تنباکویی روشن با دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ تنباکویی روشن با دکلره : و بانی ناگهان متوجه کراتینه مو شد که دختری کاملاً زیبا رنگ مو است. او نظر بانی مبنی بر اینکه پدرش مرد بزرگی رنگ مو است را به اشتراک گذاشت و تحسین خود را با پختن کیک و پودینگ برای او ابراز بیبی لایت مو کرد، صرف نظر از این که او سعی داشت وزن خود را پایین نگه رنگ مو دارد! هر چهار نفر هر شب بعد از اتمام کار روزانه با هم شام می‌خوردند.

رنگ مو : و جیک کافی کسری پروتئین تراپی مو بود که برای آنها تصمیم گیری بیبی لایت مو کرد – او آن سرعت و کارایی را که مردان تجاری باید داشته باشند، ارائه بیبی لایت مو کرد و این امر تحت سیستم آمریکایی ما قابل قبول نپروتئین تراپی مو بود. III مردان چاه آب دست به کار کراتینه مو شدند و خطوط تلفن. و پدر گفت وقت آن رسیده رنگ مو است که محل زندگی خدمه خود را مشخص کنند. آنها در حالی که در حال جستجو پروتئین تراپی مو بودند با یک خانه دو طبقه کنار می آمدند.

رنگ تنباکویی روشن با دکلره

رنگ تنباکویی روشن با دکلره : سپس، اگر نفت پیدا می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، کابین های خوبی برای خانواده های مردان می گذاشتند. پدر به پل گفت که او احمق رنگ مو است که وقت خود را با لوبیا و توت فرنگی تلف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا او را در تمام زندگی فقیر نگه می رنگ مو دارد. بهتر رنگ مو است نجار نانو کراتین مو شود و این کار ساختمانی را انجام دهد و بعد از آن حفاری نفت را بیاموزد. پدر از رئیس نجارش می خورنگ مو است که بیاید و مصالح خانه دوطبقه را بسازد و به پایه ها و طاقچه ها نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بعد از آن پل می تواند کار را با نجارهایی که در همسایگی انتخاب می بیبی لایت مو کرد تمام الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و پدر پول می بالیاژ مو داد. او پنج دلار در روز پروتئین تراپی مو بود، که تقریباً پنج برابر آن چیزی پروتئین تراپی مو بود که او به تنهایی در این مزرعه قدیمی کار می بیبی لایت مو کرد. پل گفت خوب رنگ مو است و یک روز عصر نشستند و نقشه های خانه را تنظیم آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. بابا گفت خیلی خوب پروتئین تراپی مو بود، چون این چاه بانی پروتئین تراپی مو بود و بانی داشت به یک اصلاح‌گر اجتماعی کوچک تبدیل می‌کراتینه مو شد.

  رنگ مو مش تکه ای جدید

قصد داشت به مردانش غذای پتی دوار گرر بدهد. به جای داشتن یک اتاق طویل با دو طبقه، آنها سوراخ های کوچک کوچکی تمام دکلره مو دارند که هر کدام با پنجره جداگانه و دو طبقه، یکی روی دیگری، برای مرد روز و مرد شب. چند دوش وجود رنگ مو دارد، و علاوه بر اتاق غذاخوری و آشپزخانه و انبار، یک اتاق نشیمن خوب، با یک ویکترولا و چند مجله و کتاب. این ایده خود بانی پروتئین تراپی مو بود.

او می‌خورنگ مو است خدمه نفتی با فرهنگ کافی داشته باکراتینه مو شد. بابا و بانی با ماشین به روزویل رفتند تا برای کابین خودشان که دیگر کامل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، اثاثیه و وسایل بیاورند. پدر یک کپی از «عقاب» را که تازه از روی پرس پروتئین تراپی مو بود خرید، و آن را باز بیبی لایت مو کرد و با صدای بلند خنده بلند کراتینه مو شد. بانی قبلاً هرگز او را در زندگی ندیده پروتئین تراپی مو بود که این کار را انجام دهد، بنابراین با عجله نگاه بیبی لایت مو کرد.

و در صفحه اول درنگ مو استانی در مورد یکی از آدونیا پرسکات، یک دامدار پروتئین تراپی مو بود که در نزدیکی سرسره بین بهشت ​​و روزویل زندگی می بیبی لایت مو کرد. حدود سه ماه پیش واگن او واژگون کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و رنگ مو استخوان یقه اش شکسته پروتئین تراپی مو بود، و اکنون او علیه شهرستان شکایت می بیبی لایت مو کرد تا پانزده هزار دلار خسارت بدهد. بیش از آن، او از تک تک اعضای هیئت نظارت شهرستان شکایت می بیبی لایت مو کرد.

رنگ تنباکویی روشن با دکلره : به اتهام بی توجهی به وظایف عمومی آنها در خروج از جاده در شرایط ناامن! در صفحه تحریریه یک گفتمان دو ستونی در مورد وضعیت وحشتناک جاده فوق الذکر ظاهر کراتینه مو شد. چشمه های آب معدنی در نزدیکی آن وجود داشت و پیشنهاد توسعه آن ها کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، اما به دلیل کمپروتئین تراپی مو بود حمل و نقل، پروژه کنار گذاشته کراتینه مو شد. و اکنون احتمالات نفت وجود داشت.

  انواع رنگ مو استخوانی

اما اینها نیز در خطر پروتئین تراپی مو بودند، به دلیل جاده های بد، که سن الیدو را یکی از عقب مانده ترین شهرستان های ایالت نگه داشت. “عقاب” اظهار داشت که یک دامدار با روحیه عمومی، آقای جو لیماچر، بالیاژ مو دادخورنگ مو استی را برای تعمیر فوری جاده در امتبالیاژ مو داد سرسره ارسال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و می توان امیدوار پروتئین تراپی مو بود که همه شهروندان و مالیات دهندگان ثبت نام کنند.

روز بعد آقای لیماچر با یک فورد زنگ زده آمد و از پدر خورنگ مو است که امضا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند! پدر بسیار متفکر به نظر می رسید و می گفت که این برای او مالیات هنگفتی تمام می نانو کراتین مو شود. آقای لیماچر با روحیه عمومی – که جیک کافی در روز سه دلار حقوق می گرفت – مدتی با پدر بحث بیبی لایت مو کرد و در نهایت پدر گفت خیلی خب، او نمی خورنگ مو است همسایه ها او را یک اسکیت ارزان تصور کنند.

با بقیه امضا می کنم چهار روز بعد خبر رسید که ناظران جلسه ای ویژه تشکیل بالیاژ مو داده اند و رای به تعمیر فوری سرسره بالیاژ مو داده اند. و دو روز پس از آن گروه درجه‌بندی آمدند، تیم‌هایی از اسب‌های بزرگ با گاوآهن‌های سنگین – هرگز حدس نمی‌زنید که تعبالیاژ مو داد آنها در این شهرستان به این تعبالیاژ مو داد زیاد باکراتینه مو شد، باید تعبالیاژ مو داد زیادی از آنها در این مسیر دو مایلی وجود داشته باکراتینه مو شد.

رنگ تنباکویی روشن با دکلره : آنها زمین را پاره آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و مردانی که میله های کلاغی داشتند، تخته سنگ ها را از سر راه بیرون آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و تیم های بیشتری با خراش ها خاک را به این طرف و آن طرف می لغزیدند، و خیلی زود شبیه یک بزرگراه کراتینه مو شد. و سپس، از انتهای بهشت ​​شروع کراتینه مو شد، بارهای بی‌شماری سنگ خرد کراتینه مو شده، در کامیون‌های موتوری بزرگ که به سمت عقب کج می‌کراتینه مو شدند و بار خود را بیرون می‌کشیدند، آمد.

  ترکیب رنگ موی کنفی یخی

ماشین‌هایی برای تراز بیبی لایت مو کردن این مواد و غلتک‌های بخار عالی برای صاف بیبی لایت مو کردن آن وجود داشت. آنها الوار خانه دوطبقه را سفارش بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند، و با بارهای کوچک آن را وارد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و پل با ده نفر از مردان همسایه سر کار پروتئین تراپی مو بود. او خودش آنها را نامزد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و از بهشت ​​تلفن می بیبی لایت مو کرد. و اگر هر یک از آنها از کار بیبی لایت مو کردن زیر نظر یک رئیس نوزده ساله احساس تحقیر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

چک بیست و دو دلاری پدر احساسات آنها را در ساعت دوازده و نیم هر شنبه برطرف می بیبی لایت مو کرد. حتی آقای واتکینز پیر، پدر پل، تحت تأثیر این ظهور ناگهانی “گوسفند سیاه” خود قرار گرفت و دیگر چیزی در مورد آتش جهنم و گوگرد نگفت. متوجه می‌شوید که همه این فعالیت‌ها در مزرعه او انجام می‌کراتینه مو شد. چکش‌های نجار در تمام طول روز می‌کوبیدند.

و نزدیک سر آرویو، چاه آرتزین در جریان پروتئین تراپی مو بود، و گروهی از مردان و اسب‌ها جاده‌ای را تا محل حفاری هموار می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. برای خانواده واتکینز به نظر می رسید که کل شهرستان ناگهان به مزرعه آنها نقل مکان بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. این به معنای قیمت های بالا پروتئین تراپی مو بود، دقیقاً در محل، برای هر چیزی که می توانستند بخورند. شما نمی توانستید تحت تأثیر این همه فعالیت قرار نگیرید.

رنگ تنباکویی روشن با دکلره : اگرچه می دانستید که این فعالیت شیطان رنگ مو است! بهترین از همه تأثیر روی روت پروتئین تراپی مو بود که از موفقیت پل نسبتاً از خوشحالی می درخشید. روت علاوه بر کارهایی که برای پل و خودش انجام بالیاژ مو داد، برای پدر و بانی خانه داشت. اما به نظر می رسید که با او موافق رنگ مو است، او پر بیبی لایت مو کرد و گونه هایش گلگون کراتینه مو شدند. او برای خرید کفش و جوراب و لباس تمیز پول داشت.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه