↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو بلوند تنباکویی روشن

رنگ مو بلوند تنباکویی روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو بلوند تنباکویی روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو بلوند تنباکویی روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو بلوند تنباکویی روشن : و فلرهایی که برای من کار می‌کنند، فلرهایی لایت و هایلایت مو هستند که من می‌شناسم. من کار خود را می کنم که آنجا باشم و کار آنها را ببینم. من ابزارم را در سوراخ گم نمی کنم و ماه ها را صرف ماهیگیری می کنم.

رنگ مو : پشت سر او مرد دیگری ایستاده پروتئین تراپی مو بود، آن هم بزرگ گفت، و آنها دوچندان تحت تاثیر قرار گرفتند، این یک وکیل مشهور از شهر آنجل رنگ مو است. همچنین پسر کوچکی وارد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که ظاهراً پسر آقای راس پروتئین تراپی مو بود. زنانی که در اتاق پروتئین تراپی مو بودند، بسیاری از آنها پسران کوچکی برای خود داشتند، که هر کدام قرار پروتئین تراپی مو بود تبدیل به یک مرد نفتی بزرگ شوند.

رنگ مو بلوند تنباکویی روشن

رنگ مو بلوند تنباکویی روشن : بنابراین آنها پسر راس را تماشا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و فهمیدند که چنین پسری در کنار پدرش می ماند و چیزی نمی گوید، اما همه چیز را با چشمان پرشور پرشور می پذیرد. در اسرع وقت روی طاقچه می نشیند، جایی که می نشیند و گوش می دهد، چنان که انگار یک مرد رنگ مو است. خانم گروتی تمام صندلی‌هایی را که همسایه‌هایش می‌توانستند در اختیارشان بگذارند.

به دست آورده پروتئین تراپی مو بود، و از «مارتشی‌ها» دیدن بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و ده‌ها صندلی کمپ اجاره بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. اما هنوز هم کمپروتئین تراپی مو بود وجود داشت و کتاب آداب به شما نگفت چه باید بکنید. اما این مردان خشن و آماده غربی مشکل را حل بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند و به دنبال سوله چوبی پروتئین تراپی مو بودند که در پشت گاراژ قرار داشت و تعبالیاژ مو دادی “جعبه” خالی آوردند، مانند زمانی که هلو و زردآلو و آلو برای کنسرو خریدید.

اینها در پایان راه اندازی کراتینه مو شدند، صندلی های رضایت بخشی ایجاد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و شرکت به زودی مستقر کراتینه مو شد. آقای اسکات با مهربانی گفت: “خب، مردم.” “همه چیز آماده رنگ مو است؟” صدای اسیدی آقای هنک گفت: “نه.” “ما آماده نیستیم. ما نمی توانیم توافق کنیم.» “چی؟” “سگ اجاره ای” فریاد زد. “چرا، به من گفتی که دور هم جمع کراتینه مو شده ای!” “میدانم.

  بهترین رنگ مو فانتزی برای پوست سبزه

اما ما دوباره از کار افتاده ایم.» “مشکل چیه؟ چته؟” نیم دوجین نفر شروع به گفتن آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که قضیه چیست. صدای آقای سهم بر بقیه چیره کراتینه مو شد. برخی از افراد با وکلای خیلی خوبی به اینجا آمده اند و آنچه را که ادعا می کنند قوانینی را وضع بیبی لایت مو کرده اند که بقیه ما از آن حمایت نخواهیم بیبی لایت مو کرد. آقای اسکات با مودبانه گفت: «خب حالا، آقای اسکات. پرنتیس در اینجا وکیل بسیار خوبی رنگ مو است و شاید بتواند به روشن کراتینه مو شدن موضوع کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بنابراین، کم و بیش در گروه کر، توضیح بالیاژ مو دادند و اعتراضات خود را در همان زمان اعلام آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. سپس وکیل آقای راس، که از کاتدرا صحبت می بیبی لایت مو کرد، به آنها توصیه بیبی لایت مو کرد که بیانیه قانون کاملاً صحیح رنگ مو است، اجاره نامه به شکل فعلی به معنای منطقه تا وسط خیابان ها و کوچه ها تفسیر می نانو کراتین مو شود. اما مسلماً هیچ مانعی وجود نداشت.

رنگ مو بلوند تنباکویی روشن : که در صورت صلاحدید، ترتیب دیگری را انجام دهند و در اجاره نامه مشخص کنند. و سپس چربی در آتش پروتئین تراپی مو بود. آنها شروع به بحث در مورد حق و نادرست خود آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و دشمنی های آنها چنان داغ کراتینه مو شد که حتی حضور جی آرنولد راس و وکیل برجسته او را فراموش آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. خانم اسنایپ گفت: “من یک بار گفتم و دوباره می گویم” – “هرگز! هرگز!” “اگر ما به آن رای دهیم.

شما امضا می کنید!” آقای هنک گریه بیبی لایت مو کرد. “شما امتحان کنید و ببینید!” “یعنی فکر می کنید می توانید توافق را زیر پا بگذارید؟” منظورم این رنگ مو است که وکیلی دارم که می‌گوید هر روز که به او بگویم می‌تواند آن را نقض الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.» آقای دیبل را بنویسید: «خب، من این را خواهم گفت. به عنوان یک وکیل صحبت می کنم – و فکر می کنم همکارانم، آقای پرنتیس و آقای مریودر از من حمایت خواهند بیبی لایت مو کرد.

  رنگ موی ماهاگونی با لایت

این توافق کاملاً آهنین رنگ مو است. «خب، حداقل می‌توانیم تو را در بالیاژ مو دادگاه ببندیم!» گریه بیبی لایت مو کرد آقای سهم. “و شما را برای یک یا دو سال آنجا نگه دارم!” “خیلی خوب رنگ مو است که شما را خوب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند!” مسخره بیبی لایت مو کرد آقای هنک. خانم اسنایپ گفت: “خب، به محض اینکه یک سری دزد از ما دزدیده می شوند.” “حالا، حالا، مردم!” بن اسکات را با عجله قرار دهید. “مطمئناً ما هیچ یک از ما نیستیم.

که بینی خود را برای کینه توزی با صورت خود قطع کنیم. فکر نمی کنید بهتر رنگ مو است اجازه دهید آقای راس در مورد برنامه هایش به شما بگوید؟» “البته، بیایید آقای راس را بشنویم!” آقای گولایتی فریاد زد. و یک گروه کر وجود داشت – بله، آنها به هر طریقی آقای راس را می شنیدند. اگر کسی می توانست آنها را نجات دهد، او پروتئین تراپی مو بود! ما آقای راس به آرامی و با جدیت بلند کراتینه مو شد.

رنگ مو بلوند تنباکویی روشن : او قبلاً کت بزرگش را درآورده پروتئین تراپی مو بود و تا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و روی فرش کنار صندلیش گذاشته پروتئین تراپی مو بود. خانم‌های خانه‌دار این را یادداشت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند و در بحث‌های خانگی آینده از آن رنگ مو استفاده می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. او اکنون با آنها روبرو کراتینه مو شد، فردی خوش اخلاق با کت و شلوار سرژی راحت، با ظاهری جدی اما مهربان، و با صدایی خیرخواهانه و تقریباً پدرانه با آنها صحبت می بیبی لایت مو کرد.

اگر از این واقعیت که او در رنگ مو استفاده از زبان با شما تفاوت رنگ مو دارد، ناراحت لایت و هایلایت مو هستید، به خاطر داشته باشید که این زبان انگلیسی نیست، بلکه زبان آمریکای جنوب غربی رنگ مو است که رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. شما باید بازی نفت را در آن کشور انجام دهید، تا متوجه شوید که مردی ممکن رنگ مو است بگوید “من از اول این کار را انجام بالیاژ مو دادم و می خواهم.

  بهترین مارک رنگ موی دودی

دوباره آن را انجام دهم” و در عین حال مانند لباس بپوشید. یک بانکدار کلان شهر، و از اطمینان آرام یک فرمانده سرلشکر و شأن مهربانانه یک اسقف اسقفی برخوردار باشید. آقای جی آرنولد راس گفت: «خانم‌ها و آقایان، من تقریباً نیمی از ایالت خود را برای رسیدن به اینجا طی بیبی لایت مو کردم. نمی‌توانستم زودتر فرار کنم. زیرا چاه جدیدم در رودخانه لوبوس وارد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و باید در مورد آن می‌دیدم.

آن چاه اکنون چهار هزار بشکه جریان رنگ مو دارد و درآمدی معادل پنج هزار دلار در روز به من می دهد. من دو تمرین دیگر گرفتم و شانزده بار در تولید بیبی لایت مو کردم. خب، خانم ها و آقایان، اگر بگویم من نفتی لایت و هایلایت مو هستم، باید قبول کنید. خانم ها و آقایان، شما در اینجا یک شعار عالی دریافت بیبی لایت مو کردید. اما به خاطر داشته باشید، اگر مراقب نباشید می توانید همه چیز را از دست بدهید.

از میان همه فلرهایی که از شما التماس می کنند برای حفاری زمینتان شعاری بخواهید، شاید از هر بیست نفر یک نفر نفتی باکراتینه مو شد. بقیه سفته بازان خواهند پروتئین تراپی مو بود، فلرهایی که سعی می کنند بین شما و نفتی ها قرار بگیرند، تا مقداری از پولی را که حقوق باید به شما برسد، بدست آورند. حتی اگر کسی را بیابید که پول و ابزار حفاری داشته باکراتینه مو شد.

رنگ مو بلوند تنباکویی روشن : او ممکن رنگ مو است چیزی در مورد حفاری نداند و مجبور باکراتینه مو شد کار را به صورت قراربالیاژ مو دادی رنگ مو استخدام الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – و سپس شما به پیمانکاری وابسته لایت و هایلایت مو هستید که سعی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند عجله الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. کار را تمام الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا هرچه سریعتر به یک قراربالیاژ مو داد دیگر برسد. اما، خانم‌ها و آقایان، من تمرینات خودم را انجام می‌دهم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه