↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مرواریدی روی موی تیره

رنگ مرواریدی روی موی تیره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مرواریدی روی موی تیره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مرواریدی روی موی تیره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مرواریدی روی موی تیره : پارچ چینی هرگز برای فرستادن به چاه مناسب نپروتئین تراپی مو بود و زمانی که با چنین همسر چپ دستی ازدواج بیبی لایت مو کردم، روز بارانی پروتئین تراپی مو بود. این چیزی پروتئین تراپی مو بود که غاز گفت با این حال، شاهزاده خانم باید دوباره تلاش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این بار او باید یک سبد سیب به بازار ببرد تا بفروکراتینه مو شد. زیرا هر اتفاقی افتاد او نتوانست آنها را بشالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پس او دوباره رفت. خوب، هر چند وقت یک بار، یک همکار خوکی در حال رانندگی آمد، و شاهزاده خانم در سر راه نشسته پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : او باید آن را به هر قیمتی داشته باکراتینه مو شد و خواهد داشت. اما این بار پنج و بیست بوسه ای پروتئین تراپی مو بود که پسر برای جعبه موزیکالش می خورنگ مو است، و او چیزی بیشتر و کمتر از همین مقدار برای آن نمی گرفت. علاوه بر این، او باید از دامنه تپه بالا می آمد و آنها را به او می بالیاژ مو داد، زیرا او حتی برای بیست و پنج بوسه هم نمی توانست غازهایش را رها الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما باید می دیدی که شاهزاده خانم در این چه خورشتی پروتئین تراپی مو بود!

رنگ مرواریدی روی موی تیره

رنگ مرواریدی روی موی تیره : دستگیره را چرخاند و وقتی موسیقی پخش کراتینه مو شد از قطره های عسل شیرین تر پروتئین تراپی مو بود. و در تمام این مدت مردان و زنان کوچک به یکدیگر تعظیم آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و با رقصی به راه افتادند، برای تمام دنیا که انگار می‌دانستند در مورد چه چیزی لایت و هایلایت مو هستند و با عقل خود این کار را انجام می‌دهند. خوب بخشنده! چگونه شاهزاده خانم از جعبه زیبای موزیکال شگفت زده کراتینه مو شد!

  رنگ مو قرمز و آبی

پنج و بیست بوسه، واقعا! و آیا آن شخص فکر می بیبی لایت مو کرد که برای امثال اوست که یک غاز بیچاره را ببوسند؟ او ممکن رنگ مو است جعبه موزیکال خود را حفظ الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند اگر این قیمتی پروتئین تراپی مو بود که او برای آن می خورنگ مو است. این چیزی پروتئین تراپی مو بود که او گفت در مورد پسر، او فقط موسیقی را می نواخت و موسیقی را می نواخت، و هر چه شاهزاده خانم بیشتر می شنید و می دید بیشتر می خورنگ مو است.

او در نهایت گفت: «بالاخره، یک بوسه فقط یک بوسه رنگ مو است، و من برای بالیاژ مو دادن یکی دوتا از آنها فقیرتر نخواهم پروتئین تراپی مو بود. من فقط به او اجازه می‌دهم آنها را داشته باکراتینه مو شد، زیرا او هیچ چیز دیگری نخواهد برد.» پس او با همه دوشیزگانش به راه افتاد تا بهای خود را به غاز بپردازد، اگرچه چهره ای ترش از آن ساخته پروتئین تراپی مو بود، و این حقیقت رنگ مو است.

حالا یک نفر در گوش پادشاه وزوز بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و به او گفته پروتئین تراپی مو بود که غاز آن طرف روسری شاهزاده خانم و گردنبند طلایی او را پوشیده رنگ مو است و مردم گفتند که او آنها را به میل خود به او بالیاژ مو داده رنگ مو است. 273پادشاه به پرچین نگاه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و می بیند که در طرف دیگر چه خبر رنگ مو است. 274″چی!” پادشاه می گوید: «اینطور رنگ مو است؟ روسری او! گردنبند طلا! ما باید این تجارت را بررسی کنیم.

بنابراین او راهپیمایی بیبی لایت مو کرد و سگ کوچولوی خود را پشت پا داشت تا بفهمد که در مورد آن چه می تواند داشته باکراتینه مو شد. در بالای تپه به جایی رفت که غاز گله او را تماشا می بیبی لایت مو کرد. و هنگامی که به پرچینی که در آن بوسیدن در جریان پروتئین تراپی مو بود رسید، شنید که آنها را می شمردند – “بیست و یک، بیست و دو، بیست و سه -” و متعجب کراتینه مو شد که آنها همه در مورد چیست. بنابراین او فقط به بوته ها نگاه بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو صدفی مرواریدی دوماسی

و آنجا کل تجارت را دید. رحمت بر ما! او در چه خشمی پروتئین تراپی مو بود! بنابراین؛ پرنسس بینی خود را به سمت افراد خوب مانند خودش برمی گرداند، نه؟ و اینجا داشت غاز پشت پرچین را می بوسید. اگر او همان کسی پروتئین تراپی مو بود که او دوست داشت، باید او را برای همیشه داشته باکراتینه مو شد. بنابراین وزیر را فراخواندند و شاهزاده خانم و غاز پس از مدتی با هم ازدواج آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و این پایان کار پروتئین تراپی مو بود. سپس آنها را جمع آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ مرواریدی روی موی تیره : تا برای خود در دنیای گسترده جابجا شوند، زیرا قرار نپروتئین تراپی مو بود در قلعه پادشاه زندگی کنند، و این طولانی و کوتاه پروتئین تراپی مو بود. اما پسر کاری جز غر زدن و غرغر نبیبی لایت مو کرد و به نظر می رسید که بر سر معامله اش آنقدر دردناک به نظر می رسید که انگار می خورنگ مو است یک یهودی را فریب دهد. او با یک زن چه می خورنگ مو است برای زنی که نه می توانست لوبیا آبی دم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و نه بپزد و نه بجوشاند؟ این همان چیزی رنگ مو است که او گفت.

با این حال، آنها به یک گاوآهن متصل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، و چیزی برای آن وجود نداشت جز اینکه به بهترین شکل ممکن را جمع کنند. بنابراین آنها وسایل را جمع آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و شاهزاده خانم بیچاره به دنبال او رفت و بسته او را حمل بیبی لایت مو کرد. پس ادامه بالیاژ مو دادند تا به کلبه کوچکی فقیرانه رسیدند. در آنجا او مجبور کراتینه مو شد لباس‌های زیبای خود را در بیاورد و پارچه‌های پارچه‌ای بپوکراتینه مو شد. و این راهی پروتئین تراپی مو بود که او به خانه آمد.

  مدل مو کوتاه رنگ تیره

غاز یک روز گفت: «خب، این پایان خوش معامله ای نیست که من در ازدواج داشته ام. با این حال، باید بهترین قوطی را از یک چوب کج بسازید، در حالی که هیچ قوطی دیگری برای بریدن در پرچین وجود نرنگ مو دارد. شما برای آن مناسب نیستید یا اصلاً کم رنگ مو است. اما اینجا یک سبد تخم مرغ رنگ مو است و آنها را به بازار ببرید و بفروشید.» پس شاهزاده خانم بیچاره به شهر بزرگ رفت و با تخم مرغ هایش در گوشه بازار ایستاد.

رنگ مرواریدی روی موی تیره : هر چند وقت یک بار یک هموطن بداخلاق – ولگرد آمد! با صدا راه رفتن! با صدا راه رفتن! در مورد سبد تخم مرغ، او بیش از این همه سیب سبز به آنها توجه نمی بیبی لایت مو کرد. درهم کوبیدن! و در آنجا روی زمین دراز کشیدند، و برای چیزی جز وصله بیبی لایت مو کردن وعده های شکسته، همانطور که ما در شهر خود می گوییم، مناسب نپروتئین تراپی مو بودند. پس چگونه شاهزاده خانم بیچاره دستانش را به هم فشار بالیاژ مو داد و گریه بیبی لایت مو کرد و گریه بیبی لایت مو کرد.

زیرا می ترسید به خاطر کلمات سخت شوهرش به خانه برود. 275مطمئناً به سمت او پرت می نانو کراتین مو شود. با این حال، جای دیگری برای رفتن او وجود نداشت. پس او رفت. شاهزاده خانم تخم‌هایش را به بازار می‌برد. “آنجا!” او گفت: “من همیشه می دانستم که تو برای چیزی جز نگاه بیبی لایت مو کردن خوب نیستی، و اکنون بیشتر از همیشه به آن اطمینان دارم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه