نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو دودی روشن با دکلره

رنگ مو دودی روشن با دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو دودی روشن با دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو دودی روشن با دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو دودی روشن با دکلره : تا جایی که پرچینی دور از تیر چراغ دید، ادامه بالیاژ مو داد و پشت آن چرخید. در عرض یک دقیقه چندین سری از قدم ها را شنید – منتظر ماند – یک زن پروتئین تراپی مو بود و نفسش را حبس بیبی لایت مو کرد تا اینکه او گذشت. . . و سپس یک مرد، یک کارگر. پاسور بعدی، او احساس بیبی لایت مو کرد، همان چیزی خواهد پروتئین تراپی مو بود که او می‌خورنگ مو است. . . پای کارگر در خیابان خیس کراتینه مو شده مرده رنگ مو است.

رنگ مو : دیگر قدم‌ها رکراتینه مو شد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند نزدیک‌ها ناگهان بلندتر کراتینه مو شدند. دالیریمپل خودش را آماده بیبی لایت مو کرد. “دستها بالا!” مرد ایستاد، غرغر کوچکی پوچ بیبی لایت مو کرد و بازوهای پژمرده را به سمت آسمان پرتاب بیبی لایت مو کرد. دالیریمپل از جلیقه عبور بیبی لایت مو کرد. او گفت: “حالا ای میگو،” او به شکلی تحسین برانگیز دستش را روی جیب باسنش گذاشت، “تو می دوی، و با صدای بلند ضرب می زنی! اگر صدای ایستادن پاهایت را بشنوم.

رنگ مو دودی روشن با دکلره

رنگ مو دودی روشن با دکلره : سیاه مثل زمین او به سرعت به سمت شهر برگشت و منتظر برداشتن ماسک نپروتئین تراپی مو بود، اما به سختی جاده را از میان سوراخ های ناهموار چشم تماشا بیبی لایت مو کرد. حواسش به هیچ عصبی نپروتئین تراپی مو بود. . . تنها تنش ناشی از تمایل به انجام هر چه سریعتر آن کار پروتئین تراپی مو بود. به اولین پیاده رو رسید.

یک گلوله به دنبالت می زنم!” سپس با خنده‌های غیرقابل‌کنترل ناگهانی ایستاد، در حالی که گام‌های ترسناکی که به‌طور شنیده‌ای در شب می‌دویدند. بعد از لحظه‌ای، رول اسکناس‌ها را در جیب‌اش فرو بیبی لایت مو کرد، ماسک‌اش را برداشت و به سرعت در خیابان دوید و به سمت کوچه رفت. IV با این حال، هر قدر هم که دالیریمپل خود را از نظر فکری توجیه بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو دودی روشن با دکلره : لحظات بد بسیاری را در هفته های بلافاصله پس از تصمیم خود داشت. فشار عظیم احساسات و جاه‌طلبی موروثی با نگرش او باعث شورش می‌کراتینه مو شد. از نظر اخلاقی احساس تنهایی می بیبی لایت مو کرد. ظهر بعد از اولین سرمایه‌گذاری‌اش، او در یک اتاق ناهار کوچک با چارلی مور غذا خورد و با تماشای او که کاغذ را پخش می‌بیبی لایت مو کرد.

  رنگ موی لاکچری فانتزی

منتظر اظهارنظری در مورد وضعیت روز قبل پروتئین تراپی مو بود. اما یا به توقف اشاره نکراتینه مو شد یا چارلی علاقه ای نداشت. او با بی حوصلگی به سمت برگه ورزشی چرخید، محصول دکتر کرین از برمیدهای چاشنی کراتینه مو شده را خواند، سرمقاله ای درباره جاه طلبی با دهانش کمی باز بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو دودی روشن با دکلره : سپس به سراغ مات و جف رفت. بیچاره چارلی – با هاله ضعیف شرارت و ذهنش که حاضر به تمرکز نیست، با بازی یک نفره بی جان با شیطنت های دور ریخته کراتینه مو شده. با این حال چارلی متعلق به آن سوی حصار پروتئین تراپی مو بود. همه شعله ها و نکوهش های عدالت را می توان در او برانگیخت. او در صحنه فضیلت از دست رفته قهرمان قهرمان صحنه گریه می بیبی لایت مو کرد.

او می توانست در برابر ایده بی شرمی بلندمرتبه و تحقیرکننده نانو کراتین مو شود. دالیریمپل فکر بیبی لایت مو کرد از طرف من، هیچ مکان رنگ مو استراحتی وجود نرنگ مو دارد. مردی که جنایتکار قوی رنگ مو است به دنبال جنایتکاران ضعیف نیز لایت و هایلایت مو هست، بنابراین همه چیز در اینجا جنگ چریکی رنگ مو است. همه اینها با من چه خواهد بیبی لایت مو کرد؟ او با خستگی مداوم فکر بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو دودی روشن با دکلره : آیا با افتخار رنگ را از زندگی می گیرد؟ آیا شجاعت من را پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و ذهنم را خسته می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ – مرا کاملاً ناامید می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – آیا این به معنای عقیم پروتئین تراپی مو بودن، پشیمانی نهایی، شکست رنگ مو است؟ با خشم کراتینه مو شدیدی، ذهنش را روی دیوار پرتاب می بیبی لایت مو کرد و با سرنیزه درخشان غرورش آنجا می ایستاد.

  انواع رنگ مو فانتزی

مردان دیگری که قوانین عدالت و نیکوکاری را زیر پا گذاشتند به تمام دنیا دروغ گفتند. او به هر حال به خودش دروغ نمی گوید. او اکنون بیش از بایرونیک پروتئین تراپی مو بود: نه شورشی روحانی، دون خوان. نه شورشی فلسفی، فاوست. اما یک شورشی روان‌شناختی جدید قرن خودش – که اشکال احساساتی پیشینی ذهن خود را به چالش می‌ککراتینه مو شد.

رنگ مو دودی روشن با دکلره : خوشبختی همان چیزی پروتئین تراپی مو بود که او می خورنگ مو است – مقیاسی که به آرامی در حال افزایش از ارضای اشتهای معمولی پروتئین تراپی مو بود – و او اعتقاد قوی داشت که مواد، اگر الهام بخش شادی نباکراتینه مو شد، می تواند با پول خریداری نانو کراتین مو شود. V شبی فرا رسید که او را به سفر دومش کشاند، و وقتی در خیابان تاریک قدم می‌زد، شباهت زیادی به یک گربه در خود احساس بیبی لایت مو کرد.

نرمی خاصی که در حال چرخش رنگ مو است. ماهیچه‌هایش به نرمی و براق زیر گوشت سالم و یدکی‌اش موج می‌زد – میل پوچ به بستن در خیابان، دویدن در میان درختان، چرخاندن «چرخ‌های گاری» روی علف‌های نرم داشت. واضح نپروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو دودی روشن با دکلره : اما در هوا یک تظاهرات ضعیف از تند، الهام بخش پروتئین تراپی مو بود تا سرد کننده. “ماه پایین رنگ مو است – من ساعت را نشنیده ام!” او با خوشحالی به خطی که خاطره‌های اولیه زیبایی شگفت‌انگیزی در سکوت بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، خندید. او یک مرد و سپس یک چهارم مایل بعد از آن مرد گذشت. او اکنون در خیابان فیلمور پروتئین تراپی مو بود و هوا بسیار تاریک پروتئین تراپی مو بود.

او شورای شهر را به خاطر عدم نصب چراغ‌های جدید آن‌طور که پروتئین تراپی مو بودجه اخیر توصیه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، تبریک گفت. اینجا اقامتگاه رنگ مو استرنر با آجر قرمز پروتئین تراپی مو بود که ابتدای خیابان را مشخص می بیبی لایت مو کرد. اینجا خانه جردون، آیزنهاورها، دنت ها، مارکامزها، فریزرها پروتئین تراپی مو بود. هاوکینز، جایی که او مهمان پروتئین تراپی مو بود.

  مدل رنگ مو قرمز یاقوتی

رنگ مو دودی روشن با دکلره : ویلوبیز، اورت، رنگ مو استعماری و آررنگ مو استه. کلبه کوچکی که در آن خدمتکاران قدیمی واتس بین جبهه های باشکوه میسی ها و کروپشتات ها زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. کریگ ها – آه . . . اونجا ! مکث بیبی لایت مو کرد، به کراتینه مو شدت تکان خورد – خیلی بالاتر از خیابان یک لکه پروتئین تراپی مو بود.

مردی در حال راه رفتن، احتمالاً یک پلیس. پس از یک ثانیه ابدی، خود را به دنبال سایه مبهم و ناهموار تیر چراغ در سراسر یک چمن، که خم کراتینه مو شده بسیار پایین در حال اجرا رنگ مو است. سپس در سایه شکار آهکی خود، بدون نفس و نیاز به تنش ایستاده پروتئین تراپی مو بود. او بی‌وقفه گوش می‌بالیاژ مو داد – یک مایلی دورتر، گربه‌ای زوزه می‌کشید.

رنگ مو دودی روشن با دکلره : در صد یاردی دیگری، سرود را با خرخری اهریمنی خواند، و احساس بیبی لایت مو کرد که قلبش فرو می‌رود و می‌چرخد و مانند ضربه‌گیر ذهنش عمل می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. صداهای دیگری هم می آمد. کمرنگ ترین قطعه از آهنگ دور. خنده های تند و غیبت آمیز از ایوان پشتی به صورت مورب در سراسر کوچه. و جیرجیرک ها، جیرجیرک هایی که در چمن های وصله دار، طرح دار و مهتابی حیاط آواز می خوانند.

در داخل خانه به نظر می رسید که سکوت شومی نهفته رنگ مو است. او خوشحال پروتئین تراپی مو بود که نمی دانست چه کسی اینجا زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. لرز خفیفش سخت کراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه