↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

ترکیب رنگ مو ارغوانی روشن

ترکیب رنگ مو ارغوانی روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ترکیب رنگ مو ارغوانی روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ترکیب رنگ مو ارغوانی روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

17 آوریل 2024

ترکیب رنگ مو ارغوانی روشن : با چشمان متعجب او را دیده پروتئین تراپی مو بودند که سم اسبی را به راحتی بازی می گیرد و آن را در دامان خود می گیرد و روی کفش میخکوب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آنها با هم در زمستان بر سورتمه سواری می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

مو : همانطور که زمستان پیش می رفت و هوا بیشتر و بیشتر سرد می کراتینه مو شد، به سختی می توانستم به اندازه ای که عادت به عرضه آن داشتم و تاجر می خورنگ مو است، شکاری تهیه کنم. یک روز صبح زود، تقریباً اواسط زمستان، یک الک را شروع بیبی لایت مو کردم. تا شب تعقیب بیبی لایت مو کردم و تقریباً از او پیشی گرفته پروتئین تراپی مو بودم. اما امید و قدرت در عین حال من را ناکام گذاشت. آن لباسی که بر تن داشتم.

ترکیب رنگ مو ارغوانی روشن

ترکیب رنگ مو ارغوانی روشن : او نه تنها او را به خاطر آن سرزنش بیبی لایت مو کرد، بلکه شلاق کراتینه مو شدیدی به او زد. طبق رسم سرخپوستان در همان روز یکی از کری ها یک خرس و یک گوزن را کشت و سهم زیادی از گوشت را به مادرم بالیاژ مو داد. در یکی از زمستان‌ها به دنبال تاجری به نام «آنیب» که هندی‌ها آن را می‌خوانند، به‌معنای درخت نارون رفتم.

با وجود سردی کراتینه مو شدید هوا، خیس عرق پروتئین تراپی مو بود. دیری نگذشت که به سمت خانه چرخیدم که احساس بیبی لایت مو کردم در مورد من سفت کراتینه مو شده رنگ مو است. شلوارهای ساق من پارچه ای پروتئین تراپی مو بودند و در دویدن از میان بوته ها تکه تکه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. قبل از اینکه صبح به محلی که اقامتگاهمان را ایستاده ترک بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم، برسم تا حدودی یخ زده پروتئین تراپی مو بودم، و اکنون نیمه شب پروتئین تراپی مو بود. من می دانستم که قصد پیرزن این پروتئین تراپی مو بوده که حرکت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو مش مسی

می دانستم که او به کجا خواهد رفت. اما به من اطلاع نبالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند که او در آن روز خواهد رفت. همانطور که راه آنها را ادامه بالیاژ مو دادم، به زودی دیگر از سرما رنج نبردم و احساس خواب آلودگی بیبی لایت مو کردم که می دانستم قبل از آخرین مرحله ضعف مانند مردن از سرما رنگ مو است. من تلاشم را مضاعف بیبی لایت مو کردم، اما با آگاهی کامل از خطر موقعیتم. با هیچ مشکل کوچکی توانستم جلوی دراز کشیدن خود را بگیرم.

در نهایت برای مدتی تمام هوشیاری خود را از دست بالیاژ مو دادم، مدتی رنگ مو است که نمی توانم بگویم، و در حالی که از خواب بیدار کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودم، متوجه کراتینه مو شدم که در یک دایره کوچک که بیش از بیست یا بیست و پنج یاردی نپروتئین تراپی مو بود، دور و بر راه می رفتم. پس از بازگشت حواس، به دنبال تلاش برای کشف مسیر خود پروتئین تراپی مو بودم، زیرا آن را از دست بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودم. اما در حالی که نگاه می بیبی لایت مو کردم.

ترکیب رنگ مو ارغوانی روشن : نوری را از دور کشف بیبی لایت مو کردم که به وسیله آن مسیرم را هدایت بیبی لایت مو کردم. یک بار دیگر، قبل از رسیدن به لژ، حواسم را از دست بالیاژ مو دادم. اما من زمین نخوردم. اگر داشتم، هرگز نباید دوباره بلند می کراتینه مو شدم. اما من مثل قبل دور و بر دایره دویدم. وقتی بالاخره وارد لژ کراتینه مو شدم، فوراً به زمین افتادم، اما مثل قبل خودم را گم نبیبی لایت مو کردم. می توانم به یاد بیاورم که پوشش ضخیم و درخشان یخبندان را در داخل لژ پوکوی دیدم و شنیدم.

  مدل رنگ مو شاتوش

که مادرم می گفت که آتش بزرگی را در انتظار آمدن من نگه داشته رنگ مو است. و اینکه او فکر نمی بیبی لایت مو کرد که من باید تا این حد صبح رفته پروتئین تراپی مو بودم، اما من باید خیلی قبل از شب می دانستم که او حرکت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. یک ماه پروتئین تراپی مو بود که دوباره توانستم بیرون بروم، صورت، دست‌ها و پاهایم خیلی یخ زده پروتئین تراپی مو بودند. پس از بسیاری از تجربیات خطرناک و ناخوشایند، جان تانر، زمانی که تقریباً یک پیرمرد پروتئین تراپی مو بود.

به جمع سفیدپوستان بازگشت تا تاریخ خود را تعریف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، که چون نمی توانست بنویسد، به دیکته او حذف کراتینه مو شد. بشارت آکادیا توسط هنری دبلیو. لانگفلو بیش از دویست سال پیش در آکادیا، به نام نوا اسکوشیا، دوشیزه ای زیبا به نام اوانجلین زندگی می بیبی لایت مو کرد. بندیکت بلفونتین، پدر اوانجلین، ثروتمندترین کشاورز محله پروتئین تراپی مو بود. هکتارهای خوب او تا حدودی از دهکده کوچک گراند پره جدا پروتئین تراپی مو بود.

اما به اندازه کافی نزدیک پروتئین تراپی مو بود که اوانجلین احساس تنهایی نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مردم گراند پره ساده و مهربان پروتئین تراپی مو بودند و در عشق خدا و انسان با هم زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنها نه قفل درهایشان داشتند و نه میله هایی به پنجره هایشان. بازدیدکنندگان همیشه مورد رنگ مو استقبال قرار می‌گرفتند، و همه تلاش خود را به هرکسی که ممکن پروتئین تراپی مو بود بیاید می‌بالیاژ مو دادند. خانه بندیکت بلفونتین، که محکم با تیرهای بلوط ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

ترکیب رنگ مو ارغوانی روشن : روی تپه ای پروتئین تراپی مو بود که بر دریا فرمان می بالیاژ مو داد. انبارها به سمت شمال ایستاده پروتئین تراپی مو بودند و خانه را از طوفان محافظت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنها پر از یونجه و ذرت پروتئین تراپی مو بودند و آنقدر زیاد پروتئین تراپی مو بودند که تقریباً یک دهکده را به تنهایی تشکیل می بالیاژ مو دادند. اسب‌ها، گاوها، گوسفندان و مرغ‌ها همگی خوب تغذیه و مراقبت می‌کراتینه مو شدند. در آسایش و فراوانی وجود داشت. مردان و کنیزان هرگز غر نمی زدند. همه مردها برابر پروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ موی بلوند پلاتینه یخی

همه برادر و خواهر پروتئین تراپی مو بودند. در آکادیا ثروتمندترین مرد فقیر پروتئین تراپی مو بود، اما فقیرترین آنها به وفور زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. اوانجلین خانه دار پدرش پروتئین تراپی مو بود. مادرش مرده پروتئین تراپی مو بود بندیکت هفتاد ساله پروتئین تراپی مو بود، اما دمدمی مزرعه پر رونق خود را مدیریت می بیبی لایت مو کرد. موهایش مثل برف سفید و صورتش مثل برگ های بلوط قهوه ای پروتئین تراپی مو بود. موهای اوانجلین قهوه ای تیره و چشمانش مشکی پروتئین تراپی مو بود. او دوست‌داشتنی‌ترین دختر گراند پری پروتئین تراپی مو بود.

ترکیب رنگ مو ارغوانی روشن : بسیاری از پسران عاشق او پروتئین تراپی مو بودند. در میان همه خورنگ مو استگاران اوانجلین، تنها یکی مورد رنگ مو استقبال قرار گرفت و آن گابریل لاژئونس، پسر باسیل آهنگر پروتئین تراپی مو بود. گابریل و اوانجلین با هم مثل خواهر و برادر بزرگ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. کشیش نامه هایشان را از همان کتاب به آنها یاد بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود و با هم سرودها و آیاتشان را یاد گرفته پروتئین تراپی مو بودند. آنها با هم ریحان را در مزرعه اش تماشا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه