↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بلوند شکلات عسلی پلاتینه بیول

بلوند شکلات عسلی پلاتینه بیول | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بلوند شکلات عسلی پلاتینه بیول را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بلوند شکلات عسلی پلاتینه بیول را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بلوند شکلات عسلی پلاتینه بیول : در ساعاتی دیگر، پل می‌توانست پیاده نانو کراتین مو شود، و در حالی که پیرمردها و دختران برای شنیدن الی می‌رفتند، پدر و بانی و پل در ایوان هتل نشستند و در مورد وضعیت جهان صحبت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. روس ها به تازگی با آلمان صلح بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند و به طور کامل از جنگ عقب نشینی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و سرزمین های زیادی را به دشمن واگذار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ مو : و چگونه می‌توانست به بیرون راندن آلمانی‌ها از فرانسه کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ یونیس خیلی شکننده پروتئین تراپی مو بود، خیلی زیبا، و قرار پروتئین تراپی مو بود خیلی ناراضی باکراتینه مو شد! او با دختران دیگر متفاوت پروتئین تراپی مو بود، درک آن دشوار پروتئین تراپی مو بود، و هموطن بعدی به اندازه بانی با او خوب نپروتئین تراپی مو بود! همچنین، دنیایی که می‌خورنگ مو است آنها را از هم بپاکراتینه مو شد، همان دنیای کور و احمقی پروتئین تراپی مو بود که میلیون‌ها انسان را می‌کشت. شاید بالاخره حق با مادربزرگ پروتئین تراپی مو بود.

بلوند شکلات عسلی پلاتینه بیول

بلوند شکلات عسلی پلاتینه بیول : با بابا بر فراز تپه‌ها پرسه می‌زد و بلدرچین گلوله می‌زد و شب در رختخواب تنهایش دراز می‌کشید و از بدبختی می‌پیچید. به نظرش می رسید که رنگ مو دارد به یک پیرمرد تبدیل می نانو کراتین مو شود – مطمئناً صبح تمام موهایش خاکستری می نانو کراتین مو شود! خوابش بیشتر از این پروتئین تراپی مو بود که یونیس را به رقص ببرد، و این چه حسی داشت؟ در مدرسه به او زیست‌شناسی و شاعران انگلیسی قرن نوزدهم آموزش می‌بالیاژ مو دادند.

همه چیز یک آشوب از ظلم پروتئین تراپی مو بود، و مهم نپروتئین تراپی مو بود که شما چه کار بیبی لایت مو کردید یا کدام طرف پیروز کراتینه مو شد. بعد از آن صبح، پدر پروتئین تراپی مو بود و ماشین بزرگ عظیمشان در روز سنگ زنی می بیبی لایت مو کرد. بابا حداقل قابل اعتماد پروتئین تراپی مو بود، پدر چیزی داشت که از آن مطمئن پروتئین تراپی مو بود. همچنین، به نظر می‌رسید که او همه چیز را در مورد بانی بدون اینکه به او گفته نانو کراتین مو شود می‌دانست، به روشی با درایت مهربان و دلسوز پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو قهوه ای گپ

حرفی نمی‌زد، اما سعی می‌بیبی لایت مو کرد بانی را سرگرم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و کارهایی را که می‌توانستند با هم انجام دهند، بیابد. فکرش را بکن، بابا خودش هم از این قبیل چیزها گذشته پروتئین تراپی مو بود! صحبت مستقیم با او جالب پروتئین تراپی مو بود – فقط باعث خجالت او می کراتینه مو شد. بانی به “مامان کوچک” خود فکر بیبی لایت مو کرد که بیش از یک سال پروتئین تراپی مو بود او را ندیده پروتئین تراپی مو بود. او به نیویورک رفته پروتئین تراپی مو بود و بانی مشکوک پروتئین تراپی مو بود.

که پدر کمک هزینه او را افزایش بالیاژ مو داده رنگ مو است به شرطی که او در آنجا بماند. بانی آرزو داشت که در مورد یونیس با او صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و نظر او را در مورد معشوق های مبادله ای جلب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او آن را بیرون آورد و وقتی به خانه برگشت، به دیدن یونیس نرفت. هر وقت او را ملاقات می بیبی لایت مو کرد، قلبش پرش می بیبی لایت مو کرد که درد می بیبی لایت مو کرد.

بلوند شکلات عسلی پلاتینه بیول : اما از طرف دیگر می پیچید و چند مایل راه می رفت تا از آن عبور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این خبر در میان “زولوها” پخش کراتینه مو شد که این جفت برای همیشه از هم پاشیده رنگ مو است و چندین خانم جوان باهوش شروع به اورتور بیبی لایت مو کردن با شاهزاده جوان نفت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. اما بانی به سختی آنها را دید، قلبش در درونش مرده پروتئین تراپی مو بود، با خود گفت که هرگز به دختر دیگری نگاه نخواهد بیبی لایت مو کرد.

یکی از شاعران قرن نوزدهم بایرون پروتئین تراپی مو بود و بانی در رمان های عاشقانه اش دقیقاً حال و هوای دلشکسته اشرافی را یافت که می توانست به آن پاسخ دهد. در مورد یونیس، او با کاپیتان سابق فوتبال خود به مهمانی‌های نوازش می‌رفت و ظاهراً موفق کراتینه مو شد از همه بلاهایی که بانی برای او می‌ترسید فرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. فصل نهم پیروزی من اولین ترم مدرسه بانی در فوریه به پایان رسید و او امتحانات خود را با موفقیت معقول گذراند.

  بهترین رنگ مو برای خانم ها

پس از آن یک تعطیلات کوتاه وجود داشت، و پدر طرح فوق العاده ای ارائه بیبی لایت مو کرد. او نمی‌توانست کمی احساس ناراحتی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا خانواده واتکینز دقیقاً در آنجا زندگی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و میلیون‌ها دلار را از زمینی که سی و هفتصد به آنها پرداخت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، برداشت. پدر انگیزه ای برای انجام کاری داشت، با این حال از انجام بالیاژ مو دادن بیش از حد می ترسید.

از ترس اینکه ممکن رنگ مو است آنها را «تباه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند» و به آنها این تصور را بدهد که بیشتر به آنها بدهکار رنگ مو است. پیشنهاد او یک سفر خانوادگی پروتئین تراپی مو بود. او بانی و روث و میلی و سادی را در لیموزین بزرگ می برد و یک ماشین اضافی برای آقای واتکینز پیر و همسرش کرایه می بیبی لایت مو کرد و به سمت کانتونی که پل در آن کار می بیبی لایت مو کرد رانندگی می بیبی لایت مو کرد و او را ملاقات می بیبی لایت مو کرد و ارتش جدید را در آنجا می دید.

ساختن. آنها چند روز در هتلی در آن نزدیکی می ماندند و همه مناظر، از جمله جلسات احیاء را که الی در یک چادر بزرگ در نزدیکی اردوگاه برگزار می بیبی لایت مو کرد، می دیدند. دخترها البته از خوشحالی وحشی پروتئین تراپی مو بودند. این اولین باری پروتئین تراپی مو بود که آنها یک سفر طولانی با ماشین در کل زندگی ساده خود داشتند. بانی با روث صحبت بیبی لایت مو کرد، او با مادرش صحبت بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو مش صدفی

او نیز به نوبه خود با شوهرش صحبت بیبی لایت مو کرد و قول او را گرفت که تمام تلاش خود را برای متقاعد بیبی لایت مو کردن روح القدس به کار خواهد گرفت تا هیچ مکاشفه ای برای آنها نفرستد یا الهام بخش نباکراتینه مو شد تا زمانی که آنها به زبان بیاورند. به جلسه کمپ رسیده پروتئین تراپی مو بود. در حقیقت، روح القدس اخیراً از طریق الی به عنوان پیامبر مکاشفه سوم اعلام بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

بلوند شکلات عسلی پلاتینه بیول : که این ژیمنرنگ مو استیک های الهام بخش به هدف خود عمل بیبی لایت مو کرده و باید کنار گذاشته شوند. هیچ دلیلی ثابت نکراتینه مو شد، اما شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه افراد مرفهی که از علی در مبارزات انجیلی او حمایت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، با غلت زدن مخالف پروتئین تراپی مو بودند و سخنان فرشتگان فرشتگان را برای گوش های فانی معنی نمی دانستند.

یکی از این شاگردان قاضی برجسته و دیگری مالک خواربار فروشی های زنجیره ای پروتئین تراپی مو بود. همسرانشان الی را در دست گرفته پروتئین تراپی مو بودند و نقاط ناهموار را می‌مالیدند و دستور زبان او را بهپروتئین تراپی مو بود می‌بخشیدند و توضیح می‌بالیاژ مو دادند که چون یکی می‌گوید بت‌ها، لزوماً نمی‌گوید شفا. همچنین به او یاد بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند که لباس هایش را از کجا بیاورد و چاقو و چنگال را در دست بگیرد تا الی به یک موفقیت اجتماعی تبدیل نانو کراتین مو شود.

تقریباً مثل رفتن به دیدن جنگ پروتئین تراپی مو بود: این شهر عظیم از جنس بوم و آهن راه راه و چوب قرمز که گویی با جادوی شب های عربی برخرنگ مو استه پروتئین تراپی مو بود، با جوانان مشتاق خاکی پوشیده ازدحام می بیبی لایت مو کرد، همه آنها به اندازه مورچه ها مشغول پروتئین تراپی مو بودند – اما هرگز هم نپروتئین تراپی مو بودند. مشغول توجه به حضور سه دختر خوش قیافه پشت سر هم! اگر مجوز لازم را داشتید می توانید در ساعات خاصی از این شهر عبور کنید و کمی از حفاری را ببینید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه