↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو دودی زیتونی روشن

مدل رنگ مو دودی زیتونی روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو دودی زیتونی روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو دودی زیتونی روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

مدل رنگ مو دودی زیتونی روشن : چادرشان در لودلو سوزانده کراتینه مو شد و سه زن و چهارده کودک در اثر خفگی جان باختند. من در کارنگی هال، شهر نیویورک، در میان سه هزار تماشاگر نشستم و به گزارش شاهدان عینی از این شرایط گوش بالیاژ مو دادم.

رنگ مو : تصور نکنید که ون هام هرست رنگ مو است. هرست دقیقا می داند که ون هام چه کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و اگر ون هام موفق به انجام آن ننانو کراتین مو شود، شغل خود را از دست می دهد. این تا حدودی بدبینانه به نظر می‌رسید، اما به نظر می‌رسید که مسیر آقای هرست آن را تأیید الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او ترجیح بالیاژ مو داد خود را در سکوت المپیک بپوشاند. نامه مودبانه دومی را برایش نوشتم.

مدل رنگ مو دودی زیتونی روشن

مدل رنگ مو دودی زیتونی روشن : چرا آن روزنامه از درنگ مو استان رنگ مو استفاده نبیبی لایت مو کرده رنگ مو است؟ آقای بریزبن پاسخ بالیاژ مو داد که او اکنون در شیکاگو رنگ مو است و دیگر کاری با “نیویورک ایونینگ ژورنال” نرنگ مو دارد، اما بدون شک این موضوع توسط آقای هرست بررسی خواهد کراتینه مو شد. یکی از دوستان من که یک روزنامه نگار قدیمی پروتئین تراپی مو بود، به عنوان پیشنهاد این موضوع به من نوشت: «حتی یک دقیقه هم تصور نکن که کاری در مورد آن انجام نانو کراتین مو شود.

به این مضمون که اگر از او چیزی نشنیده باشم و توضیحی دریافت نکنم، مجبور می شوم فرض کنم که او قصد رنگ مو دارد اعمال زیردستانش را از آن خود الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او به آن نامه پاسخ نبالیاژ مو داده رنگ مو است، بنابراین من فرض می کنم که من در این فرض موجه لایت و هایلایت مو هستم. و این مرد آرزو رنگ مو دارد سناتور ایالات متحده از نیویورک نانو کراتین مو شود! چندین سال پیش او آرزو داشت فرماندار نانو کراتین مو شود.

و طوفانی از خشم عمومی به وجود آمد، چنان گروهی از افشاگری و تقبیح که او را تحت تأثیر قرار بالیاژ مو داد. اگر او پوست خیلی سختی نداشت برای همیشه از زندگی سیاسی فرار می بیبی لایت مو کرد. بدون شک یک معامله از این محکوم بیبی لایت مو کردن آمد 141از منافعی که با رادیکالیسم خود ترسیده پروتئین تراپی مو بود. اما، از سوی دیگر، یک یادداشت نفرت شخصی را نشان بالیاژ مو داد که غیرقابل انکار پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی سر تنباکویی

در آن زمان از آن شگفت زده کراتینه مو شدم. اما الان فکر می کنم متوجه کراتینه مو شدم درنگ مو استان دوشیزه برانچ فراموش می نانو کراتین مو شود، اما درنگ مو استان های دیگری روز به روز کاغذهای هرست را پر می کنند. آیا همه آنها به یکسان به هر ملاحظاتی از نجابت، به تمام قوانینی که بر رفتار مردان متمدن با یکدیگر نظارت می‌کنند، بی‌اعتنایی می‌کنند؟ معنای این ماجرای من را روشن کنید.

دلیل این همه دروغ، دزدی، جعل کابل‌گرام، رشوه بالیاژ مو دادن به پسران سالن، تجاوز به ناموس و حسن نیت. برای گرفتن درنگ مو استان پروتئین تراپی مو بود؟ نه، «ژورنال» درنگ مو استان را در سینی نقره ای به آن عرضه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود! دلیل این همه حیله گری این پروتئین تراپی مو بود که از پرداخت سیصد دلار به یک زن بی بضاعت و حواس پرت خودداری کنند – این و فقط همین! و اگر نگرش هرست به کتاب جیبی‌اش چنین باکراتینه مو شد.

اگر روش‌های دستگاه روزنامه‌اش در مورد کتاب جیبی‌اش چنین باکراتینه مو شد، باید هزاران و ده‌ها هزار نفر در نیویورک وجود داشته باشند – سیرنگ مو استمداران، روزنامه‌نگاران، نویسندگان، تاجران- که مانند من با آن دستگاه برخورد بیبی لایت مو کرده اند و کپروتئین تراپی مو بود و خون آلود به خندق کوبیده کراتینه مو شده اند. وقتی آقای هرست نامزد انتخابات می نانو کراتین مو شود، همه این مردان به میدان می روند و انتقام خود را می گیرند!

مجلس عزاداری آن زمستان کتابی برای نوشتن داشتم و سلامتی همسرم که باید به آن فکر کنم. تا آنجا که می‌دانستیم از روزنامه‌ها دور کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودیم – کلبه‌ای کوچک در یکی از دورافتاده‌ترین بخش‌های جزایر برمودا، با تپه‌های شنی و صخره‌های مرجانی در اطراف ما، و یک جارو از اقیانوس جنوبی در جلو. ما چندین ماه در آنجا زندگی بیبی لایت مو کردیم و فکر می بیبی لایت مو کردیم در امان بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم.

  مدل رنگ مو بلوند زنانه

من هرگز جایی نرفتم، جز برای بازی تنیس – پس مطمئناً باید در امان پروتئین تراپی مو بودم! اما من نپروتئین تراپی مو بودم. یکباره دفتر کلیپینگ من شروع به ارسال مقالاتی از روزنامه های سراسر ایالات متحده برای من بیبی لایت مو کرد. داشتم یک مزرعه برای آموزش پسران اصلاح ناپذیر در نوادا راه اندازی می بیبی لایت مو کردم! اول، من در شیکاگو برای مجموعه ای از پسران پروتئین تراپی مو بودم.

مدل رنگ مو دودی زیتونی روشن : من وحشی ترین و تشنه ترین خونی را که می توان یافت می خورنگ مو استم. من چند جوان جنایتکار را انتخاب بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم که اصلاح طلبان آنها را رها بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند. سپس، کمی بعد، در نوادا پروتئین تراپی مو بودم و این “آخرین فرصت مزرعه” را با یک یا دو پسر شروع بیبی لایت مو کردم. و سپس یکی از پسرها فرار بیبی لایت مو کرد. او شکایت بیبی لایت مو کرد که من به او غذای گیاهی بالیاژ مو دادم و او نتوانست تحمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

همانطور که اتفاق افتاد، من برای مدت طولانی گیاهخوار نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودم. همچنین، همانطور که اتفاق افتاد، من به جای نوادا در برمودا پروتئین تراپی مو بودم. اما چه اهمیتی برای روزنامه ها داشت؟ طولی نکشید که سوار بر اسب از بیابان عبور بیبی لایت مو کردم و این پسر فراری، جان فارگو را تعقیب بیبی لایت مو کردم. سه روز پروتئین تراپی مو بود که سوار کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودم و جز بادام زمینی و کنسرو لوبیا چیزی در زین نداشتم.

و من آنجا مانده پروتئین تراپی مو بودم. تا امروز نمی دانم چه بر سرم آمده رنگ مو است. چه من «جان فارگو» را گرفتم یا «آخرین شانس مزرعه» من چه کراتینه مو شد. آیا آپتون سینکلر فانتومی وجود رنگ مو دارد که همچنان «جان فارگو» را بر فراز صحرای نوادا تعقیب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و با بادام زمینی و کنسرو لوبیا زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ البته ممکن رنگ مو است یکی از آنها جعل هویت من پروتئین تراپی مو بوده باکراتینه مو شد. یکی از دوستانم که معلم مدرسه پروتئین تراپی مو بود.

  مدل رنگ مو کیوت

روز پیش به من گفت که یکی از شاگردانش کاملاً به او اطمینان بالیاژ مو داده که من را خوب می شناسد. من یک معلول پروتئین تراپی مو بودم و با ویلچر می چرخیدم. همچنین، یک گارسون در یک به من گفت 143هتل لس آنجلس که یک مرد کچل میزی به نام من رزرو بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و یک شام مفصل بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود و کارکنان هتل فکر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که تمام دکلره مو دارند به من غذا می خورند.

من می‌پرسم اگر آن مرد کچل بیش از حد شامپاین می‌نوشید و بطری را از یکی از آینه‌های اتاق غذاخوری پرت می‌بیبی لایت مو کرد، در روزنامه‌ها چه می‌کراتینه مو شد؟ من به آمریکا برگشتم و تحقیقی در مورد اعتصاب زغال سنگ کلرادو انجام بالیاژ مو دادم و یکی از هیجان انگیزترین قسمت های زندگی من شروع کراتینه مو شد. این درنگ مو استان طولانی رنگ مو است.

اما من آن را به طور کامل تعریف می کنم، زیرا این یک درنگ مو استان شخصی نیست، بلکه درنگ مو استان یازده هزار معدنچی با همسران و فرزندانشان رنگ مو است که در بردگی در قلعه های کولایت و هایلایت مو هستانی تنها زندگی می کنند و مبارزه ای ناامیدانه برای احقاق حقوق می کنند. انسان‌ها، و توسط همه‌ی عوامل سرکوب سرمایه‌داری دوباره به قلم‌های برده‌شان له کراتینه مو شدند.

مدل رنگ مو دودی زیتونی روشن : من به کلرادو رفته پروتئین تراپی مو بودم و شرایط را از نزدیک می دانستم. اکنون اعتصاب ادامه داشت و معدنچیان و خانواده‌هایشان که در مستعمره‌های چادری زندگی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند مورد حمله، ضرب و شتم و تیراندازی افراد مسلح قرار گرفتند. سرانجام چند مسلسل روی آنها شل کراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه