نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

نمونه رنگ مو بنفش

نمونه رنگ مو بنفش | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت نمونه رنگ مو بنفش را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با نمونه رنگ مو بنفش را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

نمونه رنگ مو بنفش : خانم اسمیت به او بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود که بفهمد اگر او را ترک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، خودش را خواهد کشت. در اینجا مجدداً با قانون ایالت نیویورک روبرو بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم که توسط کلیسای کاتولیک روم بر عموم مردم تحمیل کراتینه مو شده رنگ مو است و دلایل خیانت طلاق به اضافه یک رسوایی را ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : به دست آورد و یک هفته بعد در بخش مجله “نیویورک ساندی آمریکایی” درنگ مو استان ترسناکی درباره “مستعمره عشق آزاد” منتشر کراتینه مو شد. که هرون در میان یک حومه مسکونی منحصر به فرد نیوجرسی تأسیس بیبی لایت مو کرد. تصویری از همسر عشق آزاد و نوزاد عشق آزاد، و هرون که روی نردبان ایستاده پروتئین تراپی مو بود و انکار نهاد ازدواج را به دیوار می چسباند. سرفصل ها اینگونه پروتئین تراپی مو بود.

نمونه رنگ مو بنفش

نمونه رنگ مو بنفش : هرون و همسرش برای دفن او به خانه آمدند و دوباره طوفان شروع کراتینه مو شد. او مزرعه ای را در ، نیوجرسی خریداری بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و قصد داشت در آنجا زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. خبرنگاری آمد که نشان می‌بالیاژ مو داد «مجله جهانی» می‌خواهد مجموعه‌ای از مقالات درباره همسران نویسندگان برجسته آمریکایی منتشر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به این بهانه خبرنگار عکسی از نقاشی که هرون از همسر و نوزادش کشیده پروتئین تراپی مو بود.

میلیون دلار برای ترویج این دکترین چگونه از ثروت هنگفت خانم رند فقید، که دلار به همسر رها کراتینه مو شده پروفسور هرون برای طلاق بالیاژ مو داد، در جنگی شگفت انگیز بر سر ازدواج و مذهب تحت رهبری هرون و دختر خانم رند رنگ مو استفاده می نانو کراتین مو شود. این درنگ مو استان سراسر کشور را فرا گرفت و اخیراً هنگامی که هرون توسط رئیس جمهور ویلسون به عنوان یکی از نمایندگان برای گفتگو با شوروی روسیه معرفی کراتینه مو شد.

  رنگ موی لایت نسکافه ای

این ماجرا در روزنامه های ما بازتاب یافت و موضوع اعتراض خشمگین هیأت های مذهبی قرار گرفت. پس از بازدید از این خانه متوچن و مشاهده کل درنگ مو استان در حال ساخت، در موقعیتی لایت و هایلایت مو هستم که بگویم «مستعمره عشق آزاد» متوچن کاملاً محصول ذهن ناپسند سردبیران «زردهای یکشنبه» پروتئین تراپی مو بود. شخصیت اخلاقی این سردبیران «زرد» چیست، می‌توانید از این واقعیت قضاوت کنید.

که بلافاصله پس از آن، یکی از سردبیران «دنیای یکشنبه» توسط آنتونی کامستاک دستگیر و به دلیل داشتن یک یا دو سال به زندان فرستاده کراتینه مو شد. چندین هزار عکس زننده در اختیار داشت که در فساد پسران رنگ مو استفاده می بیبی لایت مو کرد. در چنین ذهن هایی درنگ مو استان متولد کراتینه مو شد. و هفده سال بعد جسد کثیف آن توسط “چرچمن”، ارگان “کلیسای جامعه خوب” در نیویورک نبش قبر کراتینه مو شد و اساس یک تمسخر شریرانه به رئیس جمهور ویلسون کراتینه مو شد.

نقل می کنم: در برخورد با لیبرال‌های روسی، ممکن رنگ مو است لازم باکراتینه مو شد مردانی را به عنوان میانجی انتخاب کنیم که عقاید سیاسی خود را به اشتراک بگذارند. لازم نیست مردانی را انتخاب کنید که در اعمال اخلاقی خود سهیم باشند. می خوانیم که اتحادیه پروتستان نیوآرک قطعنامه هایی در اعتراض به انتصاب جورج دی. هرون به عنوان نماینده ایالات متحده برای گفتگو با بلشویک ها اتخاذ بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

این قطعنامه هرون را به عنوان مردی محکوم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که قوانین خدا و انسان را آشکارا نقض بیبی لایت مو کرده رنگ مو است و آنها از رئیس جمهور ویلسون می خواهند که انتصاب خود را لغو الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آنها به تاریخ گذشته می پردازند و ادعا می کنند که آقای هرون زمانی تلاش بیبی لایت مو کرد تا یک کلنی عشق آزاد در ، نیوجرسی ایجاد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. زمان تلف کراتینه مو شده! ما به معترضان نیوآرک هکراتینه مو شدار می دهیم. انتصاب آقای هرون لغو نخواهد کراتینه مو شد.

  بهترین رنگ مو برای خانم های سبزه

نمونه رنگ مو بنفش : نذر ازدواج در بین سازندگان هزاره چیست؟ و مبادا فکر کنید که این صرفاً رنگ مو است ، من یک نمونه از اظهار نظر افراد غیر مذهبی را از “هفته‌نامه هاروی” می‌آورم: چرا هرون را ترکی اجباری نمی کنید؟ دیدگاه های زناشویی هرون گسترده و جامع رنگ مو است. معیار اخلاقی او ممکن رنگ مو است کمی سست‌تر از اخلاق ترکی باکراتینه مو شد، اما او بدون شک خود را در تئوری و عمل با تعصبات زناشویی محدودتر ترک تطبیق می‌دهد.

نمی دانم کدام پدیده ناخوشایندتر رنگ مو است، مجوز جنسی یا ریاکاری خونخوار. این سوالی رنگ مو است که وقتی در روزنامه های سرمایه داری نکوهش اخلاقیات رادیکال ها را می خوانم با آن مواجه می شوم. من مردان و زنان را در جهان های مختلف می شناسم. من با آنها صحبت بیبی لایت مو کرده‌ام و اخلاق جنسی آنها را مقایسه بیبی لایت مو کرده‌ام و می‌دانم که روزنامه‌ها نمی‌توانند به بقیه سنگ پرتاب کنند.

البته دلایلی برای این وجود رنگ مو دارد. کار آنها نامنظم و طاقت فرسا رنگ مو است. آنها آب از مراکز عصبی خود را بیرون می کشند، آنها تحت فشار بالا، در رقابتی خشمگین کار می کنند. چنین مردانی مستعد رنگ مو استفاده بی رویه از تنباکو و مشروبات الکلی لایت و هایلایت مو هستند و لذت خود را در جایی که آن را پیدا می کنند، ببرند. اما این فقط در مورد رتبه و پرونده در دنیای روزنامه، برای خبرنگاران و روزنامه نگاران صدق می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

در مورد مردان بزرگ در بالا صدق نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این مردان آسودگی و امنیت تمام دکلره مو دارند، و مطمئناً ممکن رنگ مو است انتظار داشته باشیم که آنها با قوانین اخلاقی که برای بقیه بشر وضع می کنند، مطابقت داشته باشند! من یک ویرایشگر خاص را در ذهن دارم. در این کتاب که من از هیچ کس دریغ نمی کنم، شاید نام او را بیاورم. اما من به ضعف انسانی تسلیم می شوم که در خانه او مهمان پروتئین تراپی مو بودم.

  نمونه رنگ موی عسلی

کافی رنگ مو است بگوییم که این سردبیر یکی از بزرگ‌ترین ویررنگ مو استاران آمریکرنگ مو است، کسی که توده‌های آمریکایی هر روز به دنبال روشنگری او لایت و هایلایت مو هستند. این مرد فجیع ترین سرمقاله را در مورد اخلاق جنسی هرون نوشت و منتشر بیبی لایت مو کرد. و زندگی جنسی خودش در آن زمان چگونه پروتئین تراپی مو بود؟ وقتی «جنگل» منتشر کراتینه مو شد، این سردبیر برای من نوشت که دوستی رنگ مو دارد که خیلی آرزو رنگ مو دارد با من ملاقات الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

من پذیرفتم و برای شام در یک آپارتمان زیبا در نیویورک، با مبلمان مجلل، رفتم و در آنجا با خانمی جذاب و با فرهنگ آشنا کراتینه مو شدم که من او را خانم اسمیت صدا می کنم. دو بچه دوست داشتنی پروتئین تراپی مو بودند و آقای اسمیت، آقایی ساکت و نسبتاً بی اهمیت. من یک شب لذت بخش را گذراندم و بدون شک هیچ چیز غیرعادی در خانواده اسمیت رفتم.

نمونه رنگ مو بنفش : اما پس از آن، وقتی موضوع را برای دیگرانی که این ویررنگ مو استار را می‌شناختند مطرح بیبی لایت مو کردم، متوجه کراتینه مو شدم که سردبیر پدر بچه‌ها رنگ مو است و آقای اسمیت به عنوان یک نابینا برای پوشش این وضعیت در تجملات نگهداری می‌کراتینه مو شد. به سختی می توانستم گوش هایم را باور کنم. اما متوجه کراتینه مو شدم که همه کسانی که این ویررنگ مو استار را از نزدیک می‌شناختند.

همه چیز را می‌دانستند، و ویررنگ مو استار آن را در میان دوستانش پنهان نمی‌بیبی لایت مو کرد. بعداً با یک رهبر جوان باهوش و زیبای حق رای آشنا کراتینه مو شدم که از زمان فوتش به من گفت که چطور 118از امتیاز زن جوان رهایی یافته مدرن رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کرد و از این سردبیر خورنگ مو است که با او ازدواج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پاسخ او این پروتئین تراپی مو بود که بسیار متاسف رنگ مو است، اما او آزاد نیست.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه