↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو بلوند بژ نسکافه ای روشن

رنگ مو بلوند بژ نسکافه ای روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو بلوند بژ نسکافه ای روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو بلوند بژ نسکافه ای روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو بلوند بژ نسکافه ای روشن : اما یک چیز چوبی زهوار مانند تو حق نرنگ مو دارد زنده بماند.” دیگری، نسبتاً به هم ریخته پاسخ بالیاژ مو داد: «نتوانستم جلوی آن را بگیرم. اوزما به من پودر جادویی پاشید و من فقط باید زندگی می‌بیبی لایت مو کردم. می‌دانم که حسابی زیاد نیستم؛ اما من تنها اسب در تمام سرزمین اوز لایت و هایلایت مو هستم، بنابراین آنها با من احترام زیادی تمام دکلره مو دارند. “تو، یک اسب!” “اوه، البته نه یک اسب واقعی. اینجا اصلاً اسب واقعی وجود نرنگ مو دارد.

رنگ مو : و امروز مثل همیشه با مهربانی و محبت می تپد. ” جادوگر گفت: از شنیدن آن خوشحالم. “می ترسیدم در آن بدن حلبی تو کپک بزند.” نیک چاپر پاسخ بالیاژ مو داد: «به هیچ وجه. “به خوبی نگه می رنگ مو دارد و در سینه من که هوا محفوظ رنگ مو است حفظ می نانو کراتین مو شود.” زیب زمانی که برای اولین بار با این افراد عجیب و غریب آشنا کراتینه مو شد کمی خجالتی پروتئین تراپی مو بود. اما آنها آنقدر صمیمی و صمیمی پروتئین تراپی مو بودند که او خیلی زود آنها را بسیار تحسین بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو بلوند بژ نسکافه ای روشن

رنگ مو بلوند بژ نسکافه ای روشن : حتی برخی از ویژگی های خوب را در مرغ زرد یافت. اما وقتی بازدید کننده بعدی اعلام کراتینه مو شد دوباره عصبی کراتینه مو شد. پرنسس اوزما گفت: “این دوست من آقای اچ. ام. وگل-باگ، تی ای رنگ مو است که زمانی که در مضیقه کراتینه مو شدید پروتئین تراپی مو بودم، به من کمک بیبی لایت مو کرد و اکنون رئیس کالج سلطنتی علوم ورزشی رنگ مو است.” جادوگر گفت: آه. “از ملاقات با شخصیت برجسته ای خوشحالم.” با شکوه گفت: “HM” به معنی بسیار بزرگ کراتینه مو شده رنگ مو است؛ و TE به معنای کاملاً تحصیل بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. جادوگر گفت: “چقدر خوب آن را پنهان می کنی.” “اما من به حرف شما شک ندارم.” ووگل باگ پاسخ بالیاژ مو داد: “هیچ کس در آن شک نرنگ مو دارد.

قربان” و حشره عجیب و غریب از جیبش کتابی بیرون کشید و پشتش را به شرکت بیبی لایت مو کرد و در گوشه ای نشست تا بخواند. هیچ کس به این بی‌ادبی اهمیت نمی‌بالیاژ مو داد، که ممکن پروتئین تراپی مو بود در افرادی که تحصیلات کمتری داشتند، بی ادبانه‌تر به نظر برسد. بنابراین آنها فوراً او را فراموش آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و در یک گفتگوی شاد شرکت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که آنها را تا زمان رسیدن به خواب سرگرم بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو گردویی بدون دکلره

جیم، تاکسی اسب جیم تاکسی اسب خود را در اختیار اتاق بزرگی با کف مرمر سبز و جلیقه های سنگ مرمر حکاکی کراتینه مو شده یافت که ظاهر آن چنان باشکوه پروتئین تراپی مو بود که هر کس دیگری را برانگیخت. جیم آن را صرفاً به عنوان یک جزییات پذیرفت و به دستور او خادمان کت او را به خوبی مالیدند، یال و دم او را شانه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و سم و پاهای او را شستند.

سپس به او گفتند که شام ​​مستقیماً سرو می نانو کراتین مو شود و او پاسخ بالیاژ مو داد که نمی توانند آن را خیلی سریع برای راحتی او سرو کنند. ابتدا یک کاسه سوپ بخار پز برای او آوردند که اسب با ناراحتی به آن چشم دوخت. “این چیزها را بردارید!” او دستور بالیاژ مو داد. “مرا برای سمندر می بری؟” آنها فوراً اطاعت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و سپس یک سوپاپ بزرگ خوب را روی یک بشقاب نقره ای سرو آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و روی آن آب گوشت ریخته کراتینه مو شد. “ماهی!” جیم با بویی فریاد زد. “آیا مرا برای یک گربه تام می گیرید؟ دور با آن!” خادمان کمی دلسرد کراتینه مو شدند.

رنگ مو بلوند بژ نسکافه ای روشن : اما به زودی سینی بزرگی را آوردند که حاوی دو دوجین بلدرچین برشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. “خب خب!” گفت: اسب در حال حاضر کاملا تحریک کراتینه مو شده رنگ مو است. “آیا مرا راسو می گیری؟ چقدر احمق و نادان لایت و هایلایت مو هستی، در سرزمین اوز، و از چه چیزهای وحشتناکی تغذیه می کنی! آیا در این قصر چیزی وجود نرنگ مو دارد که خوردن آن شایسته باکراتینه مو شد؟” خادمان لرزان به دنبال مباشر سلطنتی فرستادند که با عجله آمد و گفت: “اعلیحضرت برای شام چه میل دارید؟” “عالی!” جیم که به چنین عناوینی عادت نداشت تکرار بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو مش جلو سر

مهماندار گفت: “تو حداقل شش فوت ارتفاع داری و این بالاتر از هر حیوان دیگری در این کشور رنگ مو است.” اسب گفت: “خب، اعلیحضرت مقداری جو میل تمام دکلره مو دارند.” مهماندار با احترام زیاد پاسخ بالیاژ مو داد: “جو؟ ما جوی کامل نداریم.” مهماندار با فروتنی اضافه بیبی لایت مو کرد: “اما مقدار زیادی بلغور جو دوسر وجود رنگ مو دارد که ما اغلب آن را برای صبحانه می پزیم.

بلغور جو دوسر یک غذای صبحانه رنگ مو است.” جیم گفت: “من آن را یک غذای شام درست می کنم.” “آن را بیاورید، اما نپزید، زیرا برای زندگی خود ارزش قائل لایت و هایلایت مو هستید.” می بینید، احترامی که به اسب تاکسی کهنه و فرسوده نشان بالیاژ مو داد، او را کمی مغرور بیبی لایت مو کرد و فراموش بیبی لایت مو کرد که مهمان رنگ مو است و از روزی که به دنیا آمد، تا زمان ورودش به سرزمین، هرگز جز به عنوان خدمتکار با او رفتار نآمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

اوز اما خادمان سلطنتی به خلق و خوی بد حیوان توجه نآمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنها به زودی یک وان بلغور جو دوسر را با کمی آب مخلوط آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و جیم آن را با ذوق فراوان خورد. سپس خادمان فرش‌های زیادی روی زمین ریختند و اسب پیر روی نرم‌ترین تختی که در عمرش دیده پروتئین تراپی مو بود، خوابید. صبح، به محض اینکه روشن کراتینه مو شد، تصمیم گرفت قدم بزند و سعی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند برای صبحانه علف پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو بلوند بژ نسکافه ای روشن : پس با آرامش از طاق زیبای در عبور بیبی لایت مو کرد، گوشه قصر را که همه در آن خواب پروتئین تراپی مو بودند پیچید و با اسب اره روبرو کراتینه مو شد. جیم ناگهان ایستاد، مبهوت و متحیر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. اسب اره در همان زمان ایستاد و با چشم های بیرون زده عجیب و غریب خود که گره هایی در الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده ای پروتئین تراپی مو بود که بدنش را تشکیل می بالیاژ مو داد به دیگری خیره کراتینه مو شد. پاهای اسب اره چهار چوب پروتئین تراپی مو بود که به سوراخ های الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کراتینه مو شده در الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده می رفتند.

  رنگ مو مش شیک

دمش شاخه كوچكي پروتئین تراپی مو بود كه تصادفاً رها کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و دهانش جايي در يك سر بدن خرد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود كه كمي بيرون مي آمد و به عنوان سر عمل مي كرد. انتهای پاهای چوبی با صفحاتی از طلای جامد پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و زین پرنسس اوزما که از چرم قرمز رنگ با الماس های درخشان ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، به بدن ناهموار بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

چشم‌های جیم به اندازه چشم‌های اسب اره‌ای بیرون زده پروتئین تراپی مو بود و در حالی که گوش‌هایش را برافراشته پروتئین تراپی مو بود و سر بلندش را به عقب کشیده پروتئین تراپی مو بود، به آن موجود خیره کراتینه مو شد تا جایی که روی گردن قوس‌دارش قرار گرفت. در این موقعیت خنده‌دار، دو اسب برای مدتی به آرامی دور یکدیگر حلقه زدند، هر کدام نمی‌توانستند بفهمند چه چیزی منحصر به فرد رنگ مو است که اکنون برای اولین بار مشاهده می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

سپس جیم فریاد زد: “به خاطر خدا، تو چه جور موجودی لایت و هایلایت مو هستی؟” دیگری پاسخ بالیاژ مو داد: “من یک اسب اره لایت و هایلایت مو هستم.” اسب تاکسی گفت: “اوه، من باور دارم که در مورد شما شنیده ام.” “اما تو شبیه هیچ چیزی نیستی که انتظار داشتم ببینم.” اسب اره با لحنی از غرور گفت: «من شک ندارم. “من کاملاً غیرعادی در نظر گرفته می شوم.” “تو واقعا لایت و هایلایت مو هستی.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه