↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی زیتونی طلایی روشن بدون دکلره

رنگ موی زیتونی طلایی روشن بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی زیتونی طلایی روشن بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی زیتونی طلایی روشن بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

4/5 - (1 امتیاز)

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی زیتونی طلایی روشن بدون دکلره : برخی دیگر طرح هایی شبیه به گل یا سبزیجات تمام دکلره مو دارند، و برخی دیگر دارای مربع هایی شبیه به وافل بریده کراتینه مو شده به شکل ترد. صلیب روی سرشان همه آنها بالهای چوبی کوتاهی می پوشیدند که به وسیله لولاهای چوبی با پیچ های چوبی به بدنه چوبی آنها بسته می کراتینه مو شد و با این بالها به سرعت و بی سروصدا به این طرف و آن طرف پرواز می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و پاهایشان برایشان فایده چندانی نداشت.

رنگ مو :  یا نه. او گفت: “در این صورت آنها را به حال خود رها می کنم. تو خیلی دندان نمانده ای، جیم، اما تعبالیاژ مو داد اندکی که داری به اندازه ای تیز لایت و هایلایت مو هستند که مرا به لرزه درآورد. پس خوک ها در آینده کاملاً ایمن خواهند پروتئین تراپی مو بود. تا جایی که می دانم.” جادوگر با جدیت گفت: “درست رنگ مو است، یورکا.” بیایید همه ما یک خانواده شاد باشیم.

رنگ موی زیتونی طلایی روشن بدون دکلره

رنگ موی زیتونی طلایی روشن بدون دکلره : و خوردن آنها برای شما بهتر از این نیست که جیم شما را بخورد.” جیم با چشمان گرد و درشتش به بچه گربه خیره کراتینه مو شد و گفت: “و اگر آن توپ های کوچک گوشت خوک را تنها نگذارید، همین کار را انجام خواهم بالیاژ مو داد.” “اگر به یکی از آنها صدمه بزنی، فوراً تو را می جوم.” بچه گربه متفکرانه به اسب نگاه بیبی لایت مو کرد، انگار می خورنگ مو است تصمیم بگیرد که منظورش این رنگ مو است.

یکدیگر را دوست داشته باشیم. یورکا خمیازه ای کشید و خود را دراز بیبی لایت مو کرد. او گفت: “من همیشه بچه خوک ها را دوست داشتم.” “اما آنها من را دوست نتمام دکلره مو دارند.” دوروتی گفت: “هیچکس نمی تواند کسی را که از او می ترسد دوست داشته باکراتینه مو شد.” “اگر رفتار کنی و خوک های کوچک را نترسانی، مطمئنم که آنها به تو علاقه زیادی خواهند داشت.” جادوگر اکنون 9 عدد کوچک را در جیب خود گذاشت و سفر از سر گرفته کراتینه مو شد.

  رنگ مو گیاهی مشکی

پسر در حالی که با خستگی از پله های تاریک و پر پیچ و خم بالا می رفتند، گفت: “الان باید نزدیک قله باشیم.” دوروتی گفت: «کشور گورگل ها نمی تواند از بالای زمین دور باکراتینه مو شد. “این پایین خیلی خوب نیست. مطمئنم می خواهم دوباره به خانه برگردم.” هیچ کس به این پاسخ نبالیاژ مو داد، زیرا متوجه کراتینه مو شدند که برای صعود به تمام نفس خود نیاز تمام دکلره مو دارند. پله‌ها باریک‌تر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

زیب و جادوگر اغلب باید به جیم کمک می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا کالسکه را از یک پله به پله دیگر بککراتینه مو شد، یا از گیر بیبی لایت مو کردن آن با دیوارهای سنگی جلوگیری کنند. با این حال، سرانجام نوری کم نور جلوی آنها ظاهر کراتینه مو شد که با پیشروی آنها روشن تر و قوی تر کراتینه مو شد. “خدا را شکر که ما نزدیک به آنجا بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم!” جادوگر کوچولو نفس نفس زد جیم که جلوتر پروتئین تراپی مو بود.

آخرین پله را پیش از خود دید و سرش را بالای لبه های سنگی راه پله گرفت. سپس ایستاد، فرود آمد و شروع به عقب نشینی بیبی لایت مو کرد، به طوری که نزدیک پروتئین تراپی مو بود با کالسکه روی بقیه بیفتد. “بیا دوباره بریم پایین!” با صدای خشنش گفت. “مزخرف!” جادوگر خسته را گرفت. – چی کراتینه مو شده پیرمرد؟ اسب غرغر بیبی لایت مو کرد: همه چیز. “من نگاهی به این مکان انداخته ام.

رنگ موی زیتونی طلایی روشن بدون دکلره : و این کشور مناسبی برای رفتن به موجودات واقعی نیست. همه چیز در آن بالا مرده رنگ مو است – هیچ گوشت یا خون یا چیزی در حال رکراتینه مو شد در هیچ کجا.” دوروتی گفت: “مهم نیست، ما نمی توانیم به عقب برگردیم.” و به هر حال ما قصد نداریم آنجا بمانیم. جیم با لحنی سرسختانه غرغر بیبی لایت مو کرد: خطرناک رنگ مو است.

  مدل رنگ موی قرمز آتشین

در جادوگر گفت: «اینجا را ببین اسب خوب من، دوروتی کوچولو و من در سفرهایمان در بسیاری از کشورهای عجیب و غریب پروتئین تراپی مو بوده‌ایم و همیشه بدون هیچ آسیبی فرار بیبی لایت مو کرده‌ایم. ما حتی به سرزمین شگفت‌انگیز اوز هم رفته‌ایم. ما، دوروتی؟—بنابراین ما خیلی اهمیتی نمی‌دهیم که کشور گارگویل‌ها چگونه رنگ مو است. برو، جیم، و هر اتفاقی بیفتد.

ما بهترین رنگ مو استفاده را خواهیم بیبی لایت مو کرد.» اسب پاسخ بالیاژ مو داد: بسیار خوب. “این سفر شمرنگ مو است و نه سفر من، پس اگر به مشکل خوردید مرا سرزنش نکنید.” با این سخنرانی به جلو خم کراتینه مو شد و کالسکه را تا پله های باقی مانده بالا کشید. بقیه به دنبالشان آمدند و به زودی همگی روی یک سکوی وسیع ایستادند و به کنجکاوترین و شگفت انگیزترین منظره ای که چشمانشان دیده پروتئین تراپی مو بود خیره کراتینه مو شدند. “کشور گارگویل ها همه چوبی رنگ مو است!” زیب فریاد زد؛ و همینطور پروتئین تراپی مو بود.

زمین خاک اره پروتئین تراپی مو بود و سنگریزه های پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده در اطراف گره های سخت درختان پروتئین تراپی مو بودند که در طول زمان صاف و صاف کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. خانه های چوبی عجیب و غریبی وجود داشت که در حیاط جلویی آن گل های چوبی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کاری کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. تنه درختان از چوب درشت پروتئین تراپی مو بود، اما برگ درختان تراشیده پروتئین تراپی مو بود. تکه‌های علف تکه‌های چوب پروتئین تراپی مو بود و جایی که نه علف و نه خاک اره دیده می‌کراتینه مو شد، کفپوش چوبی محکمی پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو تنباکوی متوسط

پرندگان چوبی در میان درختان بال می‌زدند و گاوهای چوبی روی علف‌های چوبی می‌گردیدند. اما شگفت‌انگیزترین چیزها انسان‌های چوبی پروتئین تراپی مو بودند – موجوداتی که به نام گارگویل شناخته می‌شوند. تعبالیاژ مو داد این افراد بسیار زیاد پروتئین تراپی مو بود، زیرا محل سکونت انبوهی پروتئین تراپی مو بود و گروه بزرگی از افراد عجیب و غریب در این نزدیکی جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و به غریبه هایی که از راه پله های مارپیچ بلند بیرون آمده پروتئین تراپی مو بودند خیره می کراتینه مو شدند.

گارگویل ها قد بسیار کوچکی داشتند و قدشان کمتر از سه فوت پروتئین تراپی مو بود. بدنشان گرد، پاهایشان کوتاه و ضخیم و بازوهایشان فوق العاده بلند و تنومند پروتئین تراپی مو بود. سرهای آنها برای بدنشان بزرگتر از آن پروتئین تراپی مو بود و چهره هایشان کاملاً زشت پروتئین تراپی مو بود که نمی کراتینه مو شد به آنها نگاه بیبی لایت مو کرد. برخی بینی و چانه های دراز و خمیده، چشمان کوچک و دهان های گشاد و خندان داشتند.

رنگ موی زیتونی طلایی روشن بدون دکلره : برخی دیگر دارای بینی های صاف، چشم های بیرون زده و گوش هایی پروتئین تراپی مو بودند که به شکل فیل پروتئین تراپی مو بود. انواع زیادی وجود داشت، در واقع، به ندرت دو تا شبیه هم پروتئین تراپی مو بودند. اما همه از نظر ظاهری به یک اندازه ناسازگار پروتئین تراپی مو بودند. بالای سر آنها بدون مو پروتئین تراپی مو بود، اما به اشکال مختلف حکاکی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، برخی دارای یک ردیف نقطه یا توپ در اطراف بالا لایت و هایلایت مو هستند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه