نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی ماهاگونی روشن با دکلره

رنگ موی ماهاگونی روشن با دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی ماهاگونی روشن با دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی ماهاگونی روشن با دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ موی ماهاگونی روشن با دکلره : که آنها را برده های خود بیبی لایت مو کرده ام، زیرا همه ساکنان دریا لایت و هایلایت مو هستند. ممنوع رنگ مو است به من خدمت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند نجات شیاطین دریایی و آنها جرات نمی کنند وارد قلعه من شوند.

رنگ مو : که درهای آن بسته و قفل پروتئین تراپی مو بود و علاوه بر کابینت ها میز و صندلی و مبل هم وجود داشت که روی دومی را با نرم ترین پوسته های مهر پوشانده پروتئین تراپی مو بودند. قالیچه های زیبایی از جلبک های دریایی نفیس بافته کراتینه مو شده در اطراف پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که رنگ های آن به طرز هنرمندانه ای با هم ترکیب کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. در گوشه‌ای فواره‌ای از هوا در آب می‌چرخد.

رنگ موی ماهاگونی روشن با دکلره

رنگ موی ماهاگونی روشن با دکلره : زیرا مردم دریا می دانستند که بهترین ها را کجا پیدا کنند و آنها را در جایی پنهان کنند که مردم نتوانند آنها را کشف کنند. کف طلایی با طرح هایی با زیبایی کمیاب حکاکی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که نه تنها زندگی دریایی، بلکه بسیاری از ماجراهای روی خشکی را به تصویر می کشید. در اتاق چند کابینت بزرگ و طلایی پروتئین تراپی مو بود.

تمام اتاق چنان درخشان پروتئین تراپی مو بود که گویی در معرض اشعه های مستقیم خورشید قرار گرفته پروتئین تراپی مو بود، اما دوستان ما نمی توانستند تصور کنند که این نور از کجا آمده رنگ مو است. هیچ لامپ یا دستگاه مشابه دیگری در هیچ کجا قابل مشاهده نپروتئین تراپی مو بود. غریبه ها در ابتدا به سختی به همه این چیزهای زیبا نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، زیرا خود زوگ، شگفت انگیزتر از هر موجود زنده دیگری، روی صندلی راحتی نشسته پروتئین تراپی مو بود.

و همانطور که به او خیره می کراتینه مو شدند، چشمانشان مجذوب به نظر می رسید که گویی توسط یک طلسم گرفته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. صورت زوگ صورت مردی پروتئین تراپی مو بود با این تفاوت که بالای گوش هایش مانند شاخ نوک تیز پروتئین تراپی مو بود و به جای ابرو شاخ های کوچکی داشت و در انتهای چانه شاخ داشت. با وجود این بدشکلی ها، حالت چهره ناخوشایند و دافعه نپروتئین تراپی مو بود. موهایش را با دقت باز بیبی لایت مو کرده و برس زده پروتئین تراپی مو بودند.

  ترکیب رنگ مو یاسی بنفش

رنگ موی ماهاگونی روشن با دکلره : دهان و بینی‌اش نه تنها از نظر ظاهری بی‌نقص، بلکه بسیار خوش‌تیپ پروتئین تراپی مو بودند. فقط چشم ها به زوگ خیانت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و او را برای همه بینندگان وحشتناک ساختند. آن‌ها مانند زغال‌هایی از آتش درخشان به نظر می‌رسیدند و چنان برق می‌زدند که هیچ‌کس برای بیش از یک لحظه اهمیت نمی‌بالیاژ مو داد که نگاهشان را ببیند. شاید هیولا متوجه این موضوع کراتینه مو شده باکراتینه مو شد.

زیرا معمولاً مژه های بلند خود را روی چشمان آتشین خود می انداخت تا تابش خیره کننده آنها را از بین ببرد. زوگ دو پای خوش‌شکل داشت که به جای پا به سم حیوانات ختم می‌کراتینه مو شد و این سم‌ها با طلا نعلین کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. بدن او توده‌ای بی‌شکل پروتئین تراپی مو بود که با لباس‌های گلدوزی‌کراتینه مو شده‌ای پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، که ردای بزرگی از پارچه‌ای از طلا در چین‌های متعدد بر روی آن می‌افتاد.

این لباس قصد داشت جسد جادوگر را از دید پنهان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما تروت متوجه کراتینه مو شد که پارچه مدام به صورت موج‌های کوچک حرکت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، گویی چیزی که زیر آن قرار رنگ مو دارد ثابت نمی‌ماند. بهترین ویژگی‌هایی که زوگ می‌توانست به آن ببالد، بازوها و دست‌هایش پروتئین تراپی مو بود، دست‌هایی که به خوبی شکل گرفته پروتئین تراپی مو بودند، ظریف و سفید مانند دست‌های یک زن خوش‌رشته.

وقتی صحبت می بیبی لایت مو کرد صدایش شیرین و واضح پروتئین تراپی مو بود و لحن هایش بسیار ملایم پروتئین تراپی مو بود. او چند لحظه به آنها فرصت بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود که به او خیره شوند، زیرا او به نوبه خود با کنجکاوی قابل توجهی آنها را بررسی می بیبی لایت مو کرد. او گفت: “خوب، آیا من را نفرت انگیزترین موجودی که تا به حال دیده اید نمی یابید؟” ملکه از پاسخ بالیاژ مو دادن خودداری بیبی لایت مو کرد، اما تروت بی درنگ گفت: “ما این کار را می کنیم.

  ترکیب رنگ مو مش قرمز

به نظر من، هیچ چیز نمی تواند ترسناک تر یا نفرت انگیزتر از شما باکراتینه مو شد.” هیولا گفت: “خیلی خوب، واقعاً خیلی خوب.” سپس به سمت کپن بیل چرخید. او ادامه بالیاژ مو داد: “آدم ماهی”، “تو در مورد من چه فکر می کنی؟” ملوان پاسخ بالیاژ مو داد: «کوچولو. “شما از پرسیدن یک سوال خجالت میکشید، چون میدونید که بدتر از خود شیطان به نظر میرسید.” زوگ با اخم پاسخ بالیاژ مو داد: «بسیار درست رنگ مو است.

رنگ موی ماهاگونی روشن با دکلره : او احساس بیبی لایت مو کرد که مورد تعارف بالایی قرار گرفته رنگ مو است و اخم نشان بالیاژ مو داد که از کپن بیل راضی رنگ مو است. اما اکنون ملکه آکوارین در مقابل اسیر کننده آنها به سمت موقعیتی پیش رفت و گفت: “به من بگو، زوگ، چرا ما را به دام انداختی و به اینجا رساندی؟” “برای ناپروتئین تراپی مو بود بیبی لایت مو کردن تو” پاسخ سریع پروتئین تراپی مو بود، و جادوگر برای یک لحظه چرخید تا چشمانش را به پری دریایی زیبا برساند. دویست سال رنگ مو است.

که منتظر فرصتی لایت و هایلایت مو هستم تا بتوانم دوست مار دریایی آنکو را به دست بیاورم – از آنکو که از او متنفرم! او با لبخند شیرینی اضافه بیبی لایت مو کرد. “وقتی امروز از کاخ خود خارج کراتینه مو شدید، جاسوسان سریع من به من هکراتینه مو شدار بالیاژ مو دادند و بنابراین شیاطین دریایی را فرستادم تا شما را دستگیر کنند. اغلب آنها قبلاً سعی در انجام این کار داشتند، اما همیشه شکست می خوردند.

امروز به فرمان من شما را فریب بالیاژ مو دادند و با احاطه بیبی لایت مو کردن تو، تو را مجبور به ورود به ورودی قلعه مسحور من بیبی لایت مو کرد. نتیجه این رنگ مو است که شخصیت های مهم را به خوبی ضبط می کنم. من اکنون ملکه و پرنسس پری پری دریایی و همچنین دو انسان سرگردان زمین را در اختیار دارم و به شما اطمینان می دهم. من از اینکه شما را کاملاً ناپروتئین تراپی مو بود کنم.

بسیار خوشحال خواهم کراتینه مو شد.» ملکه با افتخار گفت: “تو یک ترسو لایت و هایلایت مو هستی.” جرأت نبیبی لایت مو کردی ما را در دریای آزاد ملاقات کنی. زوگ در حالی که هنوز لبخند می زند اعتراف بیبی لایت مو کرد: «نه، من جرات ندارم این قلعه را ترک کنم. “اما اینجا در قلمرو خودم قدرت من عالی رنگ مو است. هیچ چیز نمی تواند در انتقام من دخالت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” آکوارین که محکم با نگاه چشمان وحشتناک روبرو کراتینه مو شد.

  رنگ موی بلوند بژ روشن بدون دکلره

رنگ موی ماهاگونی روشن با دکلره : گفت: “این را باید دید.” او با حرکتی زیبا سرش را تکان بالیاژ مو داد و گفت: البته. “تو سعی خواهی بیبی لایت مو کرد من را ناکام کنی و فرار کنی. قدرت پری خود را در برابر قدرت جادوی من قرار خواهی بالیاژ مو داد. این به من لذت زیادی خواهد بالیاژ مو داد، زیرا هر چه بیشتر مبارزه کنی، انتقام من بیشتر خواهد پروتئین تراپی مو بود.” اما چرا باید از ما انتقام بگیری؟ از کلیا پرسید. ما هرگز به شما آسیبی نرسانده ایم.

زوگ پاسخ بالیاژ مو داد: «این درست رنگ مو است. “من هیچ اراده بدی برای شما قائل نیستم. اما شما دوستان دشمن بزرگ من، پادشاه آنکو لایت و هایلایت مو هستید، و وقتی متوجه نانو کراتین مو شود که شما توسط من ناپروتئین تراپی مو بود کراتینه مو شده اید، او را بسیار آزار خواهد بالیاژ مو داد. من نمی توانم به خود مار دریایی وحشی آسیب بزنم، اما از طریق تو می توانم کاری کنم که او انتقام من را احساس الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” ملکه با لحنی از غرور گفت: “پری دریایی ها هزاران سال رنگ مو است.

که وجود داشته اند.” “آیا تصور می کنید زوگ تحقیر کراتینه مو شده و تسخیر کراتینه مو شده قدرتی برای ناپروتئین تراپی مو بودی آنها رنگ مو دارد؟” پاسخ آرام پروتئین تراپی مو بود: “نمی دانم.” جالب خواهد پروتئین تراپی مو بود که کشف کنیم کدام قدرتمندتر رنگ مو است. “من شما را به چالش می کشم تا بلافاصله امتحان را شروع کنید، شعبده باز پست!” آکوآرین فریاد زد. زوگ با ملایم ترین لحن خود پاسخ بالیاژ مو داد: “عجله ای وجود نرنگ مو دارد.

رنگ موی ماهاگونی روشن با دکلره : ملکه منصف.” “من آنقدر سالها را در دستیابی به اسارت تو گذرانده ام که اکنون عجولانه عمل بیبی لایت مو کردن احمقانه رنگ مو است. علاوه بر این، من تنها لایت و هایلایت مو هستم. اینجا در بازنشستگی اجباری خود فقط آن فانی های زمینی بی علاقه را می بینم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه