↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی مسی ماهاگونی روشن

رنگ موی مسی ماهاگونی روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی مسی ماهاگونی روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی مسی ماهاگونی روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ موی مسی ماهاگونی روشن : شاهزاده خانم گفت: “ببین، مادر، آن دزد طبل زن بدون چشمک زدن به سوال من پاسخ بالیاژ مو داد.” جادوگر پیر گفت: «بنابراین، ما برای یک بار از دست بالیاژ مو دادیم.

رنگ مو : شاه لک‌لک می‌گوید: «اینجا وارد یک حوضچه زیبا کراتینه مو شده‌ای، و با چشمان باز،» زیرا او می‌دانست که شاهزاده خانم افسونگر بدی رنگ مو است و هیچ چیز را آنقدر دوست نرنگ مو دارد که یک پسر بچه را به ورطه‌ای مثل درامر بکشاند. سقوط بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. “اما ببینید، اینجا یک کلاه کوچک و یک پر بلند رنگ مو است – کلاه یک کلاه تیره رنگ مو است، و وقتی آن را روی سر خود می گذارید، بیشتر از هوای بسیار رقیق نمی توان دید.

رنگ موی مسی ماهاگونی روشن

رنگ موی مسی ماهاگونی روشن : سوتش را روی لبانش گذاشت و یکی دو نوبت زد و پادشاه لک لک ایستاده پروتئین تراپی مو بود و هیچکس نمی داند از کجا پا گذاشته رنگ مو است. “و چه می خواهید؟” او می گوید. درامر همه چیز را به او گفت، و اینکه چگونه شاهزاده خانم فردا صبح از او سوالی می‌پرسد که او باید به آن پاسخ دهد یا سرش را بریده رنگ مو است.

در ساعت دوازده شب شاهزاده خانم به باغ قلعه بیرون می آید و در هوا پرواز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سپس پای خود را روی پر بیندازید، و آن شما را به هر کجا که بخواهید خواهد برد. و اگر شاهزاده خانم سریع پرواز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، شما را سریعتر و سریعتر خواهد برد.” «دونگ! دونگ!» ساعت دوازده را نشان بالیاژ مو داد و شاهزاده خانم از خانه خود بیرون آمد. اما در باغ، طبل نواز با کلاهی تیره روی سر، منتظر او پروتئین تراپی مو بود و او را مثل چوب دستی ساده دید.

  رنگ مو شرابی بادمجانی روشن

او یک جفت بال بزرگ آورد که آنها را به شانه هایش چسباند و پرواز بیبی لایت مو کرد. اما نوازنده درام به همان اندازه که با حقه های خود سریع عمل می بیبی لایت مو کرد. او پایش را روی پری که شاه لک لک به او بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود انداخت و به دنبال او پرواز بیبی لایت مو کرد و با بالهای بزرگش به همان سرعتی که او داشت پرواز بیبی لایت مو کرد. 297بنابراین شاهزاده خانم ساعت دوازده شب از قلعه بیرون می آید. 298آنها به یک قلعه عظیم از فولاد درخشان رسیدند که روی کوهی از شیشه قرار داشت.

و برای طبل‌زن که روی کلاه تاریکی‌اش می‌گذاشت، چیز خوبی پروتئین تراپی مو بود، زیرا دور تا دور قلعه، اژدهای آتشین و شیرهای وحشی ایستاده پروتئین تراپی مو بودند تا کسی را از ورود بدون اجازه به داخل باز تمام دکلره مو دارند. اما یک رشته از درامر ندیدند. او با شاهزاده خانم راه می‌رفت و جادوگری بزرگ یک چشم با ریش روی چانه‌اش و بینی که مانند منقار طوطی روی دهانش چسبیده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ موی مسی ماهاگونی روشن : وجود داشت. “اوف!” او گفت: “اینجا بوی خون مسیحی در خانه می آید.” “توت، مادر!” شاهزاده خانم می گوید: “چطور صحبت می کنی! آیا نمی‌بینی که کسی با من نیست؟» چون درامر مراقب پروتئین تراپی مو بود که باد کلاه تاریکی را از سرش نبرد، می توانم به شما بگویم. بعد از ظهر، شاهزاده خانم و جادوگر به شام ​​نشستند، اما شاهزاده خانم غذای کمی خورد.

زیرا به همان سرعتی که هر چیزی در بشقاب او گذاشته کراتینه مو شد، درامر خودش را برای آن کمک بیبی لایت مو کرد، به طوری که همه چیز قبل از اینکه او بتواند به دستش برسد تمام کراتینه مو شد. نیش. “ببین مادر!” او گفت: «من چیزی نمی‌خورم، اما همه چیز از بشقاب من خارج می‌نانو کراتین مو شود. چرا اینطور رنگ مو است؟» اما جادوگر پیر نمی توانست به او بگوید، زیرا او چیزی از درامر نمی دید.

  مدل رنگ مو ترکیبی با دکلره

شاهزاده خانم گفت: “امروز پسری آمد تا به سوالی که از او بپرسم پاسخ دهد.” “حالا از او چه سوالی بپرسم؟” جادوگر گفت: “من یک دندان در قسمت پشت سرم دارم و کمی غرغر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. از او بپرس که به چه چیزی فکر می کنی و بگذار اینطور باکراتینه مو شد.» آره؛ مطمئناً سؤال خوبی پروتئین تراپی مو بود و پرنسس فردا آن را به درامر می بالیاژ مو داد تا ببیند او برای خودش چه می گوید.

رنگ موی مسی ماهاگونی روشن : در مورد نوازنده درام، می توانید حدس بزنید که او چگونه پوزخند زد، زیرا او هر کلمه ای را که آنها می گفتند شنید. پس از مدتی، شاهزاده خانم دوباره به خانه رفت، زیرا نزدیک به تعطیلات روز پروتئین تراپی مو بود، و او باید قبل از طلوع خورشید برگردد. و درامر پشت سر او پرواز بیبی لایت مو کرد، اما او چیزی از آن نمی دانست. صبح روز بعد به سمت قلعه شاه رفت و در را زد و او را راه بالیاژ مو دادند.

پادشاه و شاهزاده خانم و افراد زیادی در کنار آن نشسته پروتئین تراپی مو بودند. خوب، آیا او آمده پروتئین تراپی مو بود تا به سؤال او پاسخ دهد؟ این چیزی پروتئین تراپی مو بود که شاهزاده خانم می خورنگ مو است بداند. آره؛ این همان شغلی پروتئین تراپی مو بود که او به آن دست یافته پروتئین تراپی مو بود. خیلی خوب، این سوال پروتئین تراپی مو بود، و او ممکن رنگ مو است سه حدس در مورد آن داشته باکراتینه مو شد. او در آن لحظه به چه چیزی فکر می بیبی لایت مو کرد؟ 299درامر به چیزهای خوب کمک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  مدل رنگ موی رنگ و مش

اگرچه هیچ کس نمی تواند او را ببیند. 300اوه، پاسخ بالیاژ مو دادن به چنین سؤالی نمی تواند سخت باکراتینه مو شد، زیرا سر دختران همه کم و بیش بر یک چیز می دویدند. آیا این یک لباس ابریشمی ظریف با دکمه های شیشه ای در جلو پروتئین تراپی مو بود که او اکنون به آن فکر می بیبی لایت مو کرد؟ نه اینطور نپروتئین تراپی مو بود. بعد، آیا این یک پسر تنومند خوب مثل خودش برای یار پروتئین تراپی مو بود که به او فکر می بیبی لایت مو کرد؟ نه اینطور نپروتئین تراپی مو بود.

نه؟ بعد شاید دندان بدی پروتئین تراپی مو بود که یکی دو روز گذشته در سر جادوگر یک چشم غرغر می بیبی لایت مو کرد. عزیز، عزیز! اما شما باید چهره شاهزاده خانم را با شنیدن این حرف می دیدید! او بلند کراتینه مو شد و بدون حتی یک کلمه وسایل را جمع بیبی لایت مو کرد و پادشاه بدون کمک عینک دید که درامر درست حدس زده پروتئین تراپی مو بود. آنقدر خوشحال پروتئین تراپی مو بود که از خوشحالی بالا و پایین می پرید و انگشتانش را به هم می کوبید.

رنگ موی مسی ماهاگونی روشن : علاوه بر این، او اعلام بیبی لایت مو کرد که باید در سراسر شهر آتش روشن نانو کراتین مو شود، و این برای پسران کوچک چیز خوبی پروتئین تراپی مو بود. شب بعد شاهزاده خانم دوباره به خانه جادوگر یک چشم پرواز بیبی لایت مو کرد، اما درامر درست مثل قبل پشت سر او پروتئین تراپی مو بود. “اوف!” جادوگر یک چشم گفت: «اینجا بوی خون مسیحی می آید، مطمئناً و مسلم رنگ مو است.» اما با این حال، او چیزی بیش از این که درامر هرگز به دنیا نیامده پروتئین تراپی مو بود، ندید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه