↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو خاکستری روشن

مدل رنگ مو خاکستری روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو خاکستری روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو خاکستری روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل رنگ مو خاکستری روشن : او آماده رنگ مو است با یک «تعبیر اقتصادی»، به همان اندازه که خشمگین ترین خرچنگ می تواند بخواهد! به نظر می رسد که پادشاه خورنگ مو استار یک همسر جدید پروتئین تراپی مو بود و از پاپ خورنگ مو است که اجازه لازم را بدهد.

رنگ مو : که من آن را حفظ خواهم بیبی لایت مو کرد تا روز مرگم آقا: که هر پادشاهی سلطنت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند من همچنان نایب بری خواهم پروتئین تراپی مو بود، قربان! بنابراین، روحانیون انگلیکن را هر کجا که می‌برید، محافظه‌کاران و مرتجعین، محافظه‌کاران و مرتجعان، دوستان هر بی‌عدالتی لایت و هایلایت مو هستند که به نفع طبقه مالک رنگ مو است. و همیشه آنها را در میان خود می یابید که بر سر تقسیم غنائم دعوا و دعوا می کنند.

مدل رنگ مو خاکستری روشن

مدل رنگ مو خاکستری روشن : خانواده های قدیمی زمین را از دست بالیاژ مو داده اند و خانواده های جدید آن را به دست آورده اند. اما وفاداری و ادای احترام کلیسا توسط زمین حفظ کراتینه مو شده رنگ مو است، همانطور که سوزن قطب نما توسط یک توده فلز نگه داشته کراتینه مو شده رنگ مو است. حدود دویست و پنجاه سال پیش، یک آهنگ محبوب این تصور کلی را ایجاد بیبی لایت مو کرد – زیرا این قانونی رنگ مو است.

همیشه آنها را در حال لذت بردن از اوقات فراغت و آسایش می یابی، در حالی که مردم رنج می برند و شورشیان شکایت می کنند. می توان از راهروی تاریخ انگلیس گذشت و این گفته را با سخنان انگلیسی های هر نسل ثابت بیبی لایت مو کرد. قرن چهاردهم را در نظر سامبره مو بگیرید. “مجلس خوب” اعلام می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که رؤسای نالایق و ناآموخته به منفعت های هزار مارکی منصوب می شوند.

در حالی که فقیر و دانشمند به سختی یکی از بیست مارک را به دست می آورند. خداوند گوسفندها را به چراگاه بالیاژ مو داده رنگ مو است نه اینکه تراشیده و کوتاه شوند. و کمی بعد شاعر مردم، پیرس پلومن می آید. اما اکنون دین یک سوار رنگ مو است، یک پرسه‌زن در خیابان‌ها، یک رهبر در روز عشق، یک خریدار زمین رنگ مو است، از این ارباب به ارباب خانه می‌خرد، انبوهی از سگ‌های سگ شکاری در پشت اوست، همانطور که او یک ارباب پروتئین تراپی مو بود.

  انواع رنگ موی گیاهی خارجی

و اگر غلامش وقتی جام خود را می آورد زانو نزند، بر او میل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و می پرسد چه کسی ادب را به او آموخته رنگ مو است. اربابان بدی بیبی لایت مو کرده اند که زمین های وارثان خود را به ارکانی که رحم نمی کنند واگذار بیبی لایت مو کرده اند. پول بر قربانگاه آنها می بارد. در آنجا که چنین کشیانی در آسودگی زندگی می کنند، به فقرا رحم نمی کنند. این “صدقه” آنهرنگ مو است. شما شما را به عنوان اربابان می دانید.

مدل رنگ مو خاکستری روشن : سرزمین شما بسیار وسیع رنگ مو است، اما پادشاهی خواهد آمد و او همه شما را از پا در خواهد آورد و همانطور که کتاب مقدس می گوید به دلیل شکستن حکومت شما، شما را خواهد زد. گامی دیگر در طول تاریخ، و در اوایل قرن شانزدهم، در اینجا سایمون فیش رنگ مو است، که در «دعای گدایان»، پادشاه هنری هشتم را خطاب قرار می‌دهد و از «قدیس و یدل قوی، سخت‌گیر و تقلبی» شکایت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

اکنون زیر نظر شما نه تنها به یک نام بزرگ، بلکه به یک پادشاهی تبدیل کراتینه مو شده رنگ مو است.» آن‌ها آنقدر التماس بیبی لایت مو کرده‌اند که بیش از یک سوم از تمام شما به گوشی‌های خود وارد کراتینه مو شده‌اند. خوب ترین لردشیپ ها، رفتارها، لوندها و قلمروها، آنها لایت و هایلایت مو هستند. علاوه بر این، آنها دهمین قسمت از همه بیایند، علفزار، مرتع، علف، کله، گوساله، بره، خوک، غاز و جوجه را تمام دکلره مو دارند.

بله، و آن‌ها به قدری به این افراد سودجو نگاه می‌کنند که همسران فقیر باید به اندازه هر دهم تیمار باشند، یا اگر در رنگ مو استر مناسک خود را به دست نمی‌آورند، به عنوان یک بدعت گذار در نظر گرفته می‌شوند… شما مردم اینقدر فقر دارید؟ اکنون، در زمان شما، ترکها هرگز نخواهند توانست تا این حد از دنیای مسیحیت به دست بیاورند… و همه این حریصان، طمع ورزان محکم، ایده آل و مقدس چه می کنند؟ اینها کسانی لایت و هایلایت مو هستند که صدم هزار حفره ایده آل در قلمرو شما ساخته اند.

  مدل رنگ مو شکلاتی بدون دکلره

اینها کسانی لایت و هایلایت مو هستند که پوک های یک زن را می گیرند و اینجا به زن دیگری می پردازند. خواهان ادامه می دهد که چگونه همسران و همه اموال آنها را با آنها می دزدند و اگر مردی اعتراض بیبی لایت مو کرد او را بدعت گذار می کنند “به طوری که آرزو می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند ای کاش این کار را انجام نمی بالیاژ مو داد”. همچنین آنها برای توده ها ثروت می گیرند و بعد آنها را نمی گویند. “اگر ابوت وست مینستر باید هر روز به همان اندازه برای بنیانگذارانش آواز بخواند که موظف رنگ مو است.

مدل رنگ مو خاکستری روشن : توسط بنیاد خود انجام دهد، 1000 راهبان بسیار کم پروتئین تراپی مو بودند.” درخورنگ مو است‌کننده پیشنهاد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که پادشاه باید «این تله‌های مقدس را به کارت‌ها ببندد، تا در هر شهر بازاری تازیانه برهنه شوند تا به دست کار بیفتند». تاریخ کلیسا شاه هنری دقیقاً از این پیشنهاد پیروی نبیبی لایت مو کرد، اما اموال احکام مذهبی را برای مخارج بسیاری از همسران و معشوقه‌های خود گرفت و روحانیون در انگلیس را مجبور بیبی لایت مو کرد که از اطاعت پاپ اطاعت کنند.

خود سلطنتی او را رئیس معنوی خود قرار دهند. این آغاز کلیسای انگلیکان پروتئین تراپی مو بود که از کلیسای کاتولیک متمایز کراتینه مو شد. آغازی که روحانیون آنگلیکن آنچنان که دوست تمام دکلره مو دارند به آن افتخار نمی کنند. وقتی پسر پروتئین تراپی مو بودم، آنچه را که «تاریخ کلیسا» می‌نامیدند، به من آموختند، و وقتی نزد هنری هشتم آمدند، از او به عنوان نمونه‌ای از این واقعیت رنگ مو استفاده آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که خداوند گاهی اوقات عادت رنگ مو دارد.

  رنگ مو شنی دودی زیتونی

مردان بدی را برای اجرای مقاصد عادلانه‌اش انتخاب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. . آنها توضیح نبالیاژ مو دادند که چرا خداوند باید این کار گیج کننده را انجام دهد، و همچنین توضیح نبالیاژ مو دادند که چگونه باید بدانید که وقتی کاری را یک زناکار قاتل انجام می دهد، چه خورنگ مو است خداوند یا شیطان باکراتینه مو شد. آنها در مورد انگیزه هایی که خداوند برای ایجاد کلیسای انگلیکن در تلاش پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است، به جزئیات پرداختند.

برای چنین جزئیاتی باید با مجموعه دیگری از مقامات – قربانیان غارت – مشورت کنید. وقتی در کالج پروتئین تراپی مو بودم، رنگ مو استاد زبان لاتین من، آقایی پروتئین تراپی مو بود با سبیل‌های قهوه‌ای پرپشت و صدای رعد و برقی که اغلب من هدف آن پروتئین تراپی مو بودم – زیرا حتی در همان روزهای اول عادت داشتم در سؤالات شرم‌آور پافشاری کنم. این رنگ مو استاد یک کاتولیک متعهد پروتئین تراپی مو بود و حتی در برخورد با رومیان برنگ مو استان نیز نمی توانست انگیزه های تبلیغاتی خود را مهار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

مدل رنگ مو خاکستری روشن : بعدها در زندگی او سردبیر “دایره المعارف کاتولیک” کراتینه مو شد، و حالا که صفحات آن را ورق می زنم، تصور می کنم سبیل های قهوه ای پرپشتی را می بینم و صدای رعد و برق را می شنوم: “آقای سینکلر، اینطور رنگ مو است چون به شما می گویم. اینطور رنگ مو است!” من تحقیق می کنم و متوجه می شوم که رنگ مو استاد سابقم همه چیز را در مورد پادشاه هنری هشتم و انگیزه های او در تأسیس کلیسای انگلستان می داند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه