↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو طلایی روشن

مدل رنگ مو طلایی روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو طلایی روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو طلایی روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

مدل رنگ مو طلایی روشن : ممکن رنگ مو است یکی از نتایج ترمیم یک اتصال عصبی شکسته نباکراتینه مو شد؟ من از خوانندگانم که بیماری تمام دکلره مو دارند و به ویژه از همه پزشکان در بین خوانندگانم دعوت می کنم که یک آزمایش عادلانه از شفای روزه بگیرند. نتایج آنها را شگفت زده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و آنها به سرعت مجبور می شوند روش های خود را برای درمان بیماری تجدید نظر کنند.

رنگ مو : اما عجله دارم اضافه کنم که روزه را به عنوان یک عادت همیشگی زندگی توصیه نمی کنم. روزه یک اقدام اضطراری رنگ مو است که بدن را قادر می سازد خود را پاک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و بیماری را درمان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. وقتی بدن خود را تمیز و عاری از بیماری بیبی لایت مو کردید، وظیفه شما این رنگ مو است که آن را همینطور نگه دارید، و باید دلیل خود را در مورد چگونگی زندگی به کار ببرید تا مجبور نباشید روزه سامبره مو بگیرید.

مدل رنگ مو طلایی روشن

مدل رنگ مو طلایی روشن : شما از نیم تا دو پوند در روز اضافه می کنید و احساس می کنید که هرگز در زندگی خود نمی دانستید که سلامت کامل چیست. روزه رنگ مو استانرنگ مو دارد جدیدی را برای شما تعیین می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، متوجه می شوید که چگونه طبیعت به شما برای لذت بردن از زندگی گفته رنگ مو است، و دیگر هرگز به آن نوع نیمه وجودی که قبل از کشف این درمان موفق به نگرانی با آن کراتینه مو شده اید، راضی نمی شوید.

اگر متوجه کراتینه مو شدید که همچنان بیماری دارید، پس حتماً اشتباه غذا می‌خورید، یا بیش از حد کار می‌کنید، یا مرتکب تخلف دیگری نسبت به طبیعت کراتینه مو شده‌اید. یا این، یا در غیر این صورت باید دچار مشکلی ارگانیک کراتینه مو شده باشید – همانطور که رنگ مو استئوپات ها به شما می گویند، یک رنگ مو استخوان در ستون فقرات خود قرار نرنگ مو دارد، یا چشمان شما تمرکز نرنگ مو دارد، یا آپاندیس شما پیچ خورده و عفونی کراتینه مو شده رنگ مو است.

  مدل رنگ مو جدید زنانه مجلسی

من ادعا نمی کنم که درمان روزه جای جراحان، چشم پزشکان و دندانپزشکان را خواهد گرفت. اگر رنگ مو استخوان‌های شما را بشکنید، آن‌ها را ترمیم نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و دندان‌های شما را که از قبل پوسیده کراتینه مو شده‌اند، ترمیم نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما به جلوگیری از پوسیدگی دندان در آینده کمک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به شما کمک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا برای یک عمل جراحی آماده شوید و سریعتر از آن بهپروتئین تراپی مو بود پیدا کنید.

من چند سال پیش مجبور کراتینه مو شدم برای پارگی تحت عمل جراحی قرار بگیرم و دو روز قبل از عمل و سه روز بعد از آن روزه گرفتم و هیچ ذره ای از تهوع از اتر نداشتم و توانستم به پست خود رسیدگی کنم. روز بعد از عمل یک بیماری وجود رنگ مو دارد که من از توصیه به روزه برای آن تردید دارم و آن سل رنگ مو است، زیرا مواردی را به من گفته اند که در آن بیمار وزن کم بیبی لایت مو کرده و بهپروتئین تراپی مو بود نیافته رنگ مو است.

در جدول 277 مورد من، چهار مورد سل را یادداشت خواهید بیبی لایت مو کرد، و در کتاب من نامه ای از یک بیمار که ادعای منفعت فراوان داشت، آورده کراتینه مو شده رنگ مو است. اگر بدبختی می بیبی لایت مو کردم که به بیماری سل مبتلا شوم، سه یا چهار روز ناشتا می گرفتم و به دنبال آن برای مدت طولانی رژیم شیر می گرفتم. رژیم شیر برای مصرف آن خوشایند رنگ مو است و هیچ ضرری نرنگ مو دارد.

اگر تاثیری برای درمان نداشت، درمان سالزبری را امتحان می‌بیبی لایت مو کردم، یعنی گوشت بدون چربی چرخ‌کراتینه مو شده و متوسط ​​پخته کراتینه مو شده، و هیچ چیز دیگری، جز آب گرم فراوان بین وعده‌های غذایی. پروفسور ایروینگ فیشر به من نوشت که نیاز فوری به آزمایش برای تعیین رژیم غذایی مناسب در سل وجود رنگ مو دارد. و تا زمانی که این آزمایش‌ها انجام نکراتینه مو شده باکراتینه مو شد، ما فقط می‌توانیم تاپ بزنیم.

  رنگ مو شامپاینی صدفی

مدل رنگ مو طلایی روشن : من کاملاً مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که “سیستم پر بیبی لایت مو کردن” که معمولاً توسط پزشکان رنگ مو استفاده می نانو کراتین مو شود، یک اشتباه غم انگیز رنگ مو است. در مورد هر بیماری دیگری، هر چند ممکن رنگ مو است درمان دارویی یا جراحی انجام دهم، این را با یک روزه تکمیل می‌کنم، زیرا هیچ درمانی وجود نرنگ مو دارد که با خونی که در شرایط خوب باکراتینه مو شد، موفقیت‌آمیزتر نباکراتینه مو شد.

مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که اگر روزه باشم، بهپروتئین تراپی مو بودی سریعتر خواهد پروتئین تراپی مو بود. هنگامی که دیوید گراهام فیلیپس مورد اصابت گلوله قرار گرفت، من نامه ای به نیویورک کال نوشتم و گفتم که پزشکان او را کشته اند، زیرا در حالی که او در شرایط بحرانی در بیمارستان دراز کشیده پروتئین تراپی مو بود به او غذا بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند. وارد بیبی لایت مو کردن مواد مغذی به بدن در چنین شرایطی بزرگترین اشتباه رنگ مو است.

روزه به کودکان کمک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، همانطور که به بزرگسالان کمک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، فقط آنها نیازی به روزه طولانی نتمام دکلره مو دارند. این به سالمندان کمک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و آنها را جوان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. (هرچقدر هم که لایت و هایلایت مو هستید از روزه گرفتن نترسید.) البته درمان فوری چاقی رنگ مو است و هر چند عجیب به نظر برسد، درمان لاغری غیرطبیعی نیز لایت و هایلایت مو هست. افرادی که اشتهای زیاد تمام دکلره مو دارند به همان اندازه لاغر لایت و هایلایت مو هستند.

  رنگ مو گیاهی قهوه ای

که چاق باشند، زیرا این چیزی نیست که می خورید که بدن شما را می سازد، بلکه فقط چیزی رنگ مو است که جذب می کنید، و اگر زیاد بخورید، می توانید جذب هر چیزی را غیرممکن کنید. به درستی. اگر روزه سامبره مو بگیرید و آن را با احتیاط افطار کنید، بدن شما به وزن طبیعی خود می رسد و تمام وظایف شما به فعالیت طبیعی خود می رسد.

یک پزشک به من نامه نوشت و من را به عنوان یک مورد از آتاکسی حرکتی در میان درمان های گزارش کراتینه مو شده در جدول من به خدمت گرفت. وی توضیح بالیاژ مو داد که این بیماری به این دلیل رنگ مو است که بخشی از یک عصب به طور کامل از بین رفته رنگ مو است و این بیماری رنگ مو است کهبه طور مطلق و مثبت و برای همیشه غیر قابل درمان. من پاسخ بالیاژ مو دادم که می‌دانم.

مدل رنگ مو طلایی روشن : این آموزش علم پزشکی امروزی رنگ مو است، اما از او دعوت بیبی لایت مو کردم تا لحظه‌ای به آنچه در طبیعت می‌افتد فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. وقتی خرچنگ پنجه‌ای را از دست می‌دهد، این را مسلم نمی‌گیریم که خرچنگ برای تعادل زندگی‌اش باید با یک پنجه حرکت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. طبیعت آن خرچنگ را به پنجه دیگری تبدیل خواهد بیبی لایت مو کرد. انسان قدرت جایگزین بیبی لایت مو کردن پای از دست رفته را از دست بالیاژ مو داده رنگ مو است.

اما همچنان قدرت جایگزینی بافتی را که توسط چاقوی جراح بریده کراتینه مو شده رنگ مو است، حفظ می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و علم پزشکی این را امری طبیعی می‌داند. چگونه کسی می تواند بگوید که طبیعت برای همیشه قدرت بازسازی بخشی از بافت عصبی را از دست بالیاژ مو داده رنگ مو است؟ چگونه ممکن رنگ مو است کسی بگوید که اگر جریان خون از سموم پاک نانو کراتین مو شود و انرژی کل بدن بازیابی نانو کراتین مو شود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه