نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

جدیدترین رنگ موی لیلا فروهر

جدیدترین رنگ موی لیلا فروهر | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت جدیدترین رنگ موی لیلا فروهر را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با جدیدترین رنگ موی لیلا فروهر را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

جدیدترین رنگ موی لیلا فروهر : یکی از این افراد منتقد هنری ژاپنی-آلمانی و دیگری جو دیویدسون پروتئین تراپی مو بود. 64مجسمه ساز، هموطن دوست داشتنی، که از ما طرح هایی می ساخت و ما را سرگرم می بیبی لایت مو کرد. اما ظاهرا هارتمن مشروب خورده پروتئین تراپی مو بود، و وقتی به ما گفت که برای گذراندن شب آمده رنگ مو است، ما کاملاً به او اطمینان بالیاژ مو دادیم که جایی نداریم و نمی توانیم او را در خود جای دهیم. اتفاقاً در آن شب جلسه کمیته اجرایی برگزار کراتینه مو شد که مشکلات مهمی حل و فصل کراتینه مو شد.

رنگ مو : چند دلاری پروتئین تراپی مو بود که خودش توانست به دست آورد. در طول یکی دو سالی که در آمریکا ماند چندین بار او را دیدم، ابتدا در رنگ مو استاتن آیلند و سپس در آدیرونداکس: یک شخصیت مالیخولیایی و رقت انگیز، این غول روسی که آمده پروتئین تراپی مو بود تا جذابیت خود را به قلب مردمی بزرگ و لیبرال برساند. و توسط کرکس‌های فحاشی روزنامه‌نگاری تجاری سرنگون و تکه تکه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

جدیدترین رنگ موی لیلا فروهر

جدیدترین رنگ موی لیلا فروهر : روحانیون شروع به موعظه در مورد او آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و دولتمردان بزرگ، دانا و با فضیلت ما، که در آلبانی «خانه مرثیه» و خانه‌های فاحشه طبقه بالا را در هر پایتخت ایالتی و در پایتخت ملی نگهداری می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، به تقبیح پیوستند. از این نمایش “بدخواهی خارجی”. بنابراین مأموریت گورکی کاملاً بی نتیجه ماند. نوشته‌های او مورد تحقیر قرار گرفت و تنها چیزی که او برای دوستان قهرمانش در روسیه می‌فرستاد.

حتی در حال حاضر، درنگ مو استان برای خدمت به برده رانان جهان ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است. گورکی از انقلاب خود در برابر سرمایه داری متحد جهانی دفاع می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سنای ایالات متحده رسما رسوایی در مورد بلشویکی را جمع آوری می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و سناتور کنوت نلسون، خدمتکار سالخورده ممتاز از مینه‌سوتا، این جملات را بر روی سیم‌های آسوشیتدپرس می‌نویسد: «آن موجود وحشتناک ماکسیم گورکی – او به همان اندازه.

  رنگ موی صورتی روشن بدون دکلره

که یک مرد می‌تواند بداخلاقی باکراتینه مو شد.» 62 فصل یازدهم سرمایه گذاری در همکاری تجربه بعدی که باید با آن سر و کار داشته باشم، کلنی خانه هلیکن رنگ مو است. من به طور خلاصه شروع می کنم که این چه پروتئین تراپی مو بود: تلاشی برای حل مشکل خانواده کوچک معتدل که دارای یک یا دو فرزند لایت و هایلایت مو هستند و از نوع مراقبت این کودکان از خدمتکارهای نادان و نه راضی نیستند.

با مقدار فضای بازی که می توانند در یک آپارتمان شهری پیدا کنند. من مقاله ای در “ایندیپندنت” نوشتم و به این نکته اشاره بیبی لایت مو کردم که مبلغی که این افراد برای نگهداری آشپزخانه های جداگانه و مهدکودک های جداگانه خرج می کنند، اگر با همکاری هزینه نانو کراتین مو شود، آنها را قادر می سازد تا به جای داشتن یک مهدکودک، مدیران متخصص و مهدکودک داشته باشند.

خدمتکار برای مراقبت از فرزندانشان من پیشنهاد بیبی لایت مو کردم که گروهی از افراد آینده‌نگر دور هم جمع شوند و چیزی را تأسیس کنند که می‌توان آن را یک باشگاه خانگی، یا هتلی که متعلق به مهمانانش رنگ مو است و اداره می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، تأسیس بیبی لایت مو کرد. هیچ چیز خیلی رادیکالی در مورد این ایده وجود نداشت، زیرا در آدیرونداکس تعبالیاژ مو دادی کلوب وجود تمام دکلره مو دارند.

که اعضای آنها در تابستان کلبه هایی اجاره می کنند و وعده های غذایی خود را در اتاق غذاخوری باشگاه می خورند. چرا ممکن رنگ مو است در همان جامعه مدرسه ای وجود نداشته باکراتینه مو شد که تحت مالکیت و اداره والدین کودکان باکراتینه مو شد؟ اهمیت اقتصادی این ایده، اگر بتوان آن را عملی بیبی لایت مو کرد، فراتر از اغراق خواهد پروتئین تراپی مو بود.

جدیدترین رنگ موی لیلا فروهر : بیست میلیون خانواده در آمریکا وجود رنگ مو دارد که بیست میلیون آشپزخانه مجزا تمام دکلره مو دارند، با بیست میلیون اجاق گاز و بیست میلیون آتش، بیست میلیون ست ظرف باید شسته نانو کراتین مو شود، و بیست میلیون سفر جداگانه به بازار باید انجام نانو کراتین مو شود. ضایعات مربوط به این امر فراتر از محاسبه رنگ مو است. من بر این باورم که وقتی سیستم جهانی سگ خواری ما از بین برود و روح مردان و زنان بر بالهای عشق و دوستی قیام الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو زنانه

در بیست میلیون آشپزخانه مجزای ما به ما نگاه خواهند بیبی لایت مو کرد. اسکیموها در کلبه‌های برفی کثیفشان که با آب‌ماهی‌های دریایی روشن کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. اینجا مردی پروتئین تراپی مو بود که از یک کتاب سی هزار دلار پول درآورده پروتئین تراپی مو بود و کل آن را به خطر انداخته پروتئین تراپی مو بود و تمام وقت خود را صرف تلاش برای نشان بالیاژ مو دادن آن پنجاه شصت انسان باهوش می بیبی لایت مو کرد. 63ممکن رنگ مو است این مشکل را حل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

ممکن رنگ مو است یاد بگیرند که در خانه داری خود همکاری کنند و بخشی از وقت خود را برای مطالعه و بازی صرف کنند. اینجا سردبیران روزنامه نیویورک سیتی پروتئین تراپی مو بودند که قرار پروتئین تراپی مو بود این آزمایش را گزارش کنند و مانند گروهی از سرخپوستان برزیلی رفتار می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، در جنگل‌های اطراف هلیکن هال پنهان می‌کراتینه مو شدند و به زندانیان پر از تیرهای مسموم شلیک می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

آپتون سینکلر و گروه کوچکش از همکارانش به یک نمایش عمومی تبدیل کراتینه مو شدند، یک کمدی مسخره رایگان برای کلان شهر بزرگ مامون. سردبیران بدبین روزنامه ها، که اولین حرفشان در زندگی این رنگ مو است که هیچ چیز را نمی توان تغییر بالیاژ مو داد، باهوش ترین خردسالان خود را انتخاب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و آنها را فرستادند تا در مهد کودک ما جاسوسی کنند، و در انبار ما رنگ مو استراق سمع کنند.

و همه چیزهای پوچی را که می توانستند ببینند یا بشنوند گزارش کنند. اختراع بیبی لایت مو کردن. این رویه به قدری ناصادقانه پروتئین تراپی مو بود که حتی خود خبرنگاران نیز از آن بیزار کراتینه مو شدند. یک مرد جوان پروتئین تراپی مو بود که هر یکشنبه می آمد تا برای ما در “نیویورک سان” دوشنبه بنویسد. زیرا می بینید که دوشنبه ها عموماً اخبار کمیاب رنگ مو است.

  رنگ موی طوسی نقره ای بدون دکلره

جدیدترین رنگ موی لیلا فروهر : ما به عنوان تسکین طنز برای خطبه های روحانیون خیابان پنجم خدمت بیبی لایت مو کردیم. «خورشید» البته طبق سنت خود با ما رفتار می‌بیبی لایت مو کرد – همانطور که در قدیم با «سوروسیس» و «پوپولیست‌ها» رفتار می‌بیبی لایت مو کرد. “آقای. سینکلر، این خبرنگار جوان گفت: «شما جای بسیار جالبی در اینجا دارید، و من از مردم خوشم می‌آید.

و احساس می‌کنم که مثل من مثل من بنویسم. اما شما می دانید که “خورشید” چیست.” من جواب بالیاژ مو دادم که می دانم. خبرنگار گفت: «خب، نمی‌توانی به چیز سرگرم‌کننده‌ای فکر کنی که بتوانم درباره‌اش بنویسم، که ضرری نداشته باکراتینه مو شد؟» پس فکر بیبی لایت مو کردم. من یک سگ کولی از مزرعه خود در پرینستون آورده پروتئین تراپی مو بودم و سه بار این سگ سرگردان یا دزدیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

گفتم: «شاید به جای اینکه درباره مردم بنویسید، درباره سگ بنویسید. بنابراین صبح روز بعد دو یا سه ستون در “نیویورک سان” وجود داشت که با این آخرین شواهد از شکست خانه داری تعاونی خوشحال می کراتینه مو شد! سگ آپتون سینکلر از ماندن در هلیکن هال خودداری بیبی لایت مو کرد! و سپس ماجراجویی معروف با ساداکیچی هارتمن پروتئین تراپی مو بود.

جدیدترین رنگ موی لیلا فروهر : یک روز کارت پستالی رسید که روی آن نوشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود: «سادکیچی هارتمن تماس خواهد گرفت». این اعلامیه نوعی صدای سلطنتی داشت، و من تحقیق بیبی لایت مو کردم و مطمئن کراتینه مو شدم که باید می دانستم ساداکیچی هارتمن کیست. درست در زمان شام، دو مرد و یک دختر ظاهر کراتینه مو شدند که هر سه ژاکت های کثیف پوشیده پروتئین تراپی مو بودند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه