↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی تنباکویی و عسلی

رنگ موی تنباکویی و عسلی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی تنباکویی و عسلی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی تنباکویی و عسلی را برای شما فراهم کنیم.

1.3/5 - (3 امتیاز)

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی تنباکویی و عسلی : دریا شوم به نظر می رسید، مانند دشتی مواج دلگیر با تکه هایی از برف: در حالی که کشتی سخت کار می بیبی لایت مو کرد، آلباتروس با بال های گشاد کراتینه مو شده اش درست به سمت باد می چرخید. ظهر دریای بزرگی بر سر ما شکست و یکی از قایق‌های نهنگ را پر بیبی لایت مو کرد که مجبور کراتینه مو شد فوراً قطع نانو کراتین مو شود. بیگل بیچاره از شوک لرزید و برای چند دقیقه از فرمان او اطاعت نبیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : برادرش (یورک با تقلید از رفتار او) گفت: “این چیه؟” و در حال خزیدن به سمت بالا، او به بالای صخره نگاه بیبی لایت مو کرد و “مرد وحشی” را دید که پرندگان خود را می چیند. او کمی نزدیکتر خزید و سپس سنگ بزرگی را به پایین پرتاب بیبی لایت مو کرد و او را کشت. یورک برای مدت طولانی اعلام بیبی لایت مو کرد که پس از آن طوفان ها بیبالیاژ مو داد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و باران و برف زیادی بارید.

رنگ موی تنباکویی و عسلی

رنگ موی تنباکویی و عسلی : زیرا یک فرمانده قدیمی قاطعانه معتقد پروتئین تراپی مو بود که طوفان های سنگین متوالی که در کیپ هورن با آن ها مواجه کراتینه مو شدیم، به دلیل حضور ما در هواپیمای پروتئین تراپی مو بود. نزدیکترین رویبیبی لایت مو کرد به یک احساس مذهبی که من در مورد آن شنیدم، توسط یورک مینستر نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شد، که وقتی آقای باینو به تعبالیاژ مو دادی جوجه اردک بسیار جوان به عنوان نمونه شلیک بیبی لایت مو کرد.

به جدی ترین حالت گفت: “اوه، آقای باینو، باران بسیار، برف بسیار می بارد. ، زیاد باد کن.» ظاهراً این مجازاتی برای هدر بالیاژ مو دادن غذای انسان پروتئین تراپی مو بود. او همچنین با حالتی وحشیانه و هیجان‌زده گفت که برادرش روزی در حالی که برای برداشتن پرندگان مرده‌ای که در ساحل رها بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود برمی‌گشت، چند پر را مشاهده بیبی لایت مو کرد که باد وزیده پروتئین تراپی مو بود.

  بهترین رنگ مو روی دکلره

تا آنجا که ما می‌توانیم تشخیص دهیم، به نظر می‌رسید که او خود عناصر را عامل انتقام‌جو می‌داند: در این مورد مشخص رنگ مو است که چگونه به طور طبیعی، در مسابقه‌ای که از نظر فرهنگی کمی پیشرفته‌تر رنگ مو است، عناصر شخصیت می‌شوند. اینکه «مردان وحشی بد» چه پروتئین تراپی مو بودند، همیشه برای من مرموزتر به نظر می رسید.

از آنچه یورک گفت، وقتی جایی را پیدا بیبی لایت مو کردیم که شبیه یک خرگوش پروتئین تراپی مو بود، جایی که یک مرد مجرد شب قبل در آن خوابیده پروتئین تراپی مو بود، باید فکر می بیبی لایت مو کردم که آنها دزدانی پروتئین تراپی مو بودند که از قبایل خود رانده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. اما سخنان مبهم دیگر مرا در این مورد شک بیبی لایت مو کرد. من گاهی تصور بیبی لایت مو کرده ام که محتمل ترین توضیح این پروتئین تراپی مو بود که آنها دیوانه پروتئین تراپی مو بودند.

رنگ موی تنباکویی و عسلی : قبایل مختلف هیچ دولت یا رئیسی نتمام دکلره مو دارند. با این حال هر یک توسط قبایل متخاصم دیگری احاطه کراتینه مو شده اند که به لهجه های مختلف صحبت می کنند و تنها با مرزی متروک یا سرزمینی بی طرف از یکدیگر جدا کراتینه مو شده اند: به نظر می رسد که علت جنگ آنها وسیله امرار معاش باکراتینه مو شد. کشور آنها توده ای شکسته از صخره های وحشی، تپه های بلند، و جنگل های بی فایده رنگ مو است.

و این ها از طریق مه و طوفان های بی پایان دیده می شوند. زمین قابل سکونت به سنگ های ساحل تبدیل کراتینه مو شده رنگ مو است. در جستجوی غذا مجبورند بی وقفه از نقطه‌ای به نقطه دیگر سرگردان شوند، و ساحل آن‌قدر شیب‌دار رنگ مو است که فقط می‌توانند با قایق‌های بدبخت خود حرکت کنند. آنها نمی توانند احساس خانه داشتن را بدانند و هنوز کمتر از محبت داخلی. زیرا شوهر برای زن ارباب بی رحم برای یک برده زحمتکش رنگ مو است.

  رنگ مو بلوند مرواریدی روشن

آیا تا به حال هولناک‌تر از آنچه در ساحل غربی بایرون انجام بالیاژ مو داد، مادری بدبخت را دید که پسر بچه در حال مرگش را که در حال مرگ پروتئین تراپی مو بود بررنگ مو دارد، کسی که شوهرش بی‌رحمانه او را به خاطر انداختن سبدی تخم‌مرغ بر روی سنگ‌ها کوبیده پروتئین تراپی مو بود!

چقدر می‌توان قدرت‌های برتر ذهن را وارد بازی بیبی لایت مو کرد: تخیل برای تصویر بیبی لایت مو کردن، عقل برای مقایسه، قضاوت برای تصمیم‌گیری چه چیزی وجود رنگ مو دارد؟ کوبیدن لنگان از سنگ حتی به حیله گری، آن پایین ترین قدرت ذهن، نیاز نرنگ مو دارد. مهارت آنها از برخی جهات را می توان با غریزه حیوانات مقایسه بیبی لایت مو کرد. زیرا با تجربه بهپروتئین تراپی مو بود نمی‌یابد: قایق‌رانی، مبتکرانه‌ترین کار آنها، هر چند ضعیف رنگ مو است.

همانطور که از دریک می‌دانیم، در دویست و پنجاه سال گذشته ثابت مانده رنگ مو است. در حالی که این وحشی ها را می بیند، می پرسد از کجا آمده اند؟ چه چیزی می توانست وسوسه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، یا چه تغییری، قبیله ای از مردان را مجبور به ترک مناطق زیبای شمال، سفر به کوردیلرا یا ستون فقرات آمریکا، اختراع و ساخت قایق هایی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که توسط قبایل شیلی رنگ مو استفاده نمی نانو کراتین مو شود.

پرو، و برزیل، و سپس وارد کراتینه مو شدن به یکی از غیر مهمان نوازترین کشورها در محدوده جهان؟ اگرچه چنین تأملاتی در ابتدا باید ذهن را درگیر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما ممکن رنگ مو است مطمئن باشیم که تا حدی اشتباه لایت و هایلایت مو هستند. دلیلی وجود نرنگ مو دارد که باور کنیم تعبالیاژ مو داد کاهش یافته رنگ مو است. بنابراین ما باید فرض کنیم که آنها از سهم کافی از خوشبختی، از هر نوع که باکراتینه مو شد، برخوردار می شوند تا زندگی را ارزشمند کنند.

  جدیدترین رنگ مو ۱۴۰۲ چه رنگی است

طبیعت با همه کاره ساختن عادت و تأثیراتش موروثی، فیوژیان را با اقلیم و تولیدات کشور نکبت‌بارش تطبیق بالیاژ مو داده رنگ مو است. آب و هوای بد، تنگه ماژلان پس از شش روز بازداشت در ویگوام کوو به دلیل آب و هوای بسیار بد، در 30 دسامبر به دریا رفتیم. کاپیتان فیتز روی آرزو داشت به سمت غرب برود تا یورک و فوجیا را در کشور خود فرود آورد. هنگامی که در دریا پروتئین تراپی مو بودیم.

رنگ موی تنباکویی و عسلی : توفان های پی در پی داشتیم، و جریان بر علیه ما پروتئین تراپی مو بود: ما به سمت جنوب 57 درجه و 23 دقیقه حرکت بیبی لایت مو کردیم. در 11 ژانویه 1833، با حمل یک بادبان، در چند مایلی کوه ناهموار بزرگ یورک مینستر (که توسط کاپیتان کوک نامیده می نانو کراتین مو شود، و منشاء نام بزرگتر فوجین) رسیدیم. غوغای خشن ما را مجبور بیبی لایت مو کرد که بادبان را کوتاه کنیم و در دریا متمایز شویم.

موج‌سواری با ترس در ساحل در حال شکستن پروتئین تراپی مو بود و اسپری روی صخره‌ای که ارتفاع آن 200 فوت تخمین زده می‌کراتینه مو شد، منتقل کراتینه مو شد. در روز دوازدهم طوفان بسیار سنگین پروتئین تراپی مو بود و ما دقیقاً نمی‌دانستیم کجا بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم: ناخوشایندترین صدایی پروتئین تراپی مو بود که مدام تکرار می‌کراتینه مو شد: «مواظب به بادبزن باش». در سیزدهم، طوفان با خشم کامل خود به پا کراتینه مو شد: افق ما با ورقه های اسپری که توسط باد حمل می کراتینه مو شد محدود پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه