↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مش یخی روی موی مشکی

رنگ مو مش یخی روی موی مشکی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مش یخی روی موی مشکی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مش یخی روی موی مشکی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو مش یخی روی موی مشکی : شما حرکتی انجام می دهید و فلای شما ناپدید کراتینه مو شده رنگ مو است. تو به دنبالش میگردی اینجا چیزی نیست، هیچ چیز آنجا نیست. پس او کجرنگ مو است؟ نزدیک تو او به همان جایی که شروع بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود برگشته رنگ مو است، قبل از اینکه بتوانید ببینید کجا رفته رنگ مو است. او در هوا چه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ او تا به برخی از شیطنت. او به دنبال فرصتی رنگ مو است تا تخم خود را در جایی بگذارد که از آذوقه حشرات دیگر تغذیه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : فصل سیزدهم کاترپیلار کاج در قطعه زباله من چند درخت کاج ایستاده اند. هر سال کاترپیلار آنها را تصاحب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و کیف های بزرگ خود را در شاخه های آنها می چرخاند.

رنگ مو مش یخی روی موی مشکی

رنگ مو مش یخی روی موی مشکی : اما می توانند با سرعت فوق العاده ای پرواز کنند. این یکی را ببینید، بدون حرکت دو فوت بالاتر از زمین شناور رنگ مو است. بال‌های او چنان سریع می‌لرزند که به هیچ وجه نمی‌توان آن حرکت را دید و به نظر می‌رسد که در آرامش لایت و هایلایت مو هستند. این حشره به نظر می رسد که گویی در نقطه ای از فضا با نخ نامرئی آویزان کراتینه مو شده رنگ مو است.

من هنوز نمی دانم او چه نوع حشره ای را شکار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و نه برای فرزندانش آرزو می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. چه عسل، چه شکار، یا خود خاکشیر. من بیشتر در مورد اعمال مگس های ریز و خاکستری کم رنگ به نام تاچینی می دانم که روی شن ها زیر نور خورشید، نزدیک لانه ای خم می شوند و صبورانه منتظر ساعتی می مانند تا ضربه سقوط را بزنند. وقتی زنبورهای مختلف از شکار برمی‌گردند.

  رنگ مو رزگلد هلویی

یکی با مگس گادش، دیگری با یک زنبور، دیگری با یک سوسک، دیگری با یک ملخ، بلافاصله مگس‌های خاکستری آنجا لایت و هایلایت مو هستند، می‌آیند و می‌روند، با زنبور می‌چرخند و می‌پیچند. همیشه پشت سرش و هیچ وقت او را از دست نبالیاژ مو دادن در لحظه ای که شکارچی زنبور به داخل خانه می رود، با شکار شکار کراتینه مو شده او بین پاهایش، خود را بر روی طعمه او که در حال ناپدید کراتینه مو شدن در زیر زمین رنگ مو است می اندازند.

به سرعت روی آن تخم می گذارند. کار در یک چشم به هم زدن انجام می نانو کراتین مو شود. قبل از اینکه زنبور از آستانه خانه‌اش عبور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، غذای بچه‌هایش میکروب‌های مهمان‌های جدیدی را در خود نگه می‌رنگ مو دارد که از آن تغذیه می‌کنند و بچه‌های خانه را از گرسنگی می‌میرند. شاید به هر حال نباید این حشراتی را که از دیگران یا از غذای دیگران تغذیه می کنند، بیش از حد مقصر بدانیم.

رنگ مو مش یخی روی موی مشکی : انسان بیکار که سر سفره های دیگران غذا می دهد، حقیر رنگ مو است. ما او را انگل می نامیم زیرا با هزینه همسایه خود زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. حشره هرگز این کار را نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یعنی با غذای یکی دیگر از همان گونه ها زندگی نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. زنبورهای میسون را به خاطر می آورید: هیچ یک از زنبورها به عسل دیگری دست نمی زند، مگر اینکه صاحب آن مرده باکراتینه مو شد یا مدت زیادی دور مانده باکراتینه مو شد.

زنبورها و زنبورهای دیگر نیز به همین ترتیب رفتار می کنند. چیزی که ما در حشرات به آن انگلی می گوییم واقعاً نوعی رنگ مو است از شکار به عنوان مثال، موتیلا یک شکارچی رنگ مو است و طعمه او حشره گونه دیگری از زنبور رنگ مو است، همانطور که بازی این نوع دیگر زنبور ممکن رنگ مو است یک کاترپیلار یا یک سوسک باکراتینه مو شد. وقتی صحبت از این می نانو کراتین مو شود، همه ما شکارچی یا دزد بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم.

  ترکیب رنگ موی صورتی روشن

از هر طرف که به آن نگاه کنید، و انسان از همه بزرگتر رنگ مو است. او شیر گوساله را می‌دزدد، عسل را از بچه‌های زنبور عسل می‌دزدد، درست همانطور که مگس خاکستری غذای بچه‌های زنبورها را می‌گیرد. او این کار را برای تغذیه فرزندانش انجام می دهد. و انسان در هر چیزی که می تواند برای تغذیه خود به خود کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو مش یخی روی موی مشکی : فصل دوازدهم انواع مختلفی از حشرات در دنیا وجود تمام دکلره مو دارند که کارهای بسیار مفیدی انجام می دهند که همیشه اعتباری برای آنها دریافت نمی نانو کراتین مو شود. وقتی از کنار یک مول مرده در مزرعه می گذرید و مورچه ها، سوسک ها و مگس ها را روی آن می بینید، می لرزید و در سریع ترین زمان ممکن از آن نقطه دور می شوید. شما فکر می کنید آنها حشرات وحشتناک و کثیفی لایت و هایلایت مو هستند.

اما آنها نیستند. آنها مشغول ساختن دنیا به مکانی تمیزتر برای زندگی شما لایت و هایلایت مو هستند. اجازه دهید برخی از این مگس ها را در حال کار تماشا کنیم، و ما ایده ای از کارهای شگفت انگیز آنها در این رابطه خواهیم داشت. شما مگس بطری سبز را دیده اید. آنها سبز طلایی و زیبا لایت و هایلایت مو هستند که مانند فلز می درخشند و چشمانی قرمز تمام دکلره مو دارند که در حاشیه نقره ای قرار گرفته اند.

آنها حیوانات مرده را از راه دور معطر می کنند و برای تخم گذاری در آنها عجله می کنند. چند روز بعد، گوشت جسد به مایع تبدیل کراتینه مو شده رنگ مو است که در آن هزاران دانه ریز با سرهای نوک تیز وجود رنگ مو دارد. این بسیار ناخوشایند رنگ مو است، شاید شما فکر کنید. اما بالاخره بهترین و ساده ترین راه برای ناپدید کراتینه مو شدن چیزهای مرده، جذب در خاک و انتقال به آن رنگ مو است. شکل دیگری از زندگی و این کرم های کوچک لایت و هایلایت مو هستند.

  رنگ مو ابی اقیانوسی

رنگ مو مش یخی روی موی مشکی : که این مایع را تولید می کنند. اگر جسد بدون مزاحمت رها می کراتینه مو شد، خشک می کراتینه مو شد و مدت زیادی طول می کشید تا ناپدید نانو کراتین مو شود. گرین بطری‌ها، و بطری‌های دیگر مگس‌ها نیز قدرت فوق‌العاده‌ای در تبدیل مواد جامد به مایع تمام دکلره مو دارند. وقتی به گرین بطری تکه‌ای از سفیده تخم‌مرغ پخته کراتینه مو شده می‌دهم تا از آن تغذیه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بلافاصله آن را به مایع بی‌رنگی تبدیل می‌کنند که شبیه آب رنگ مو است.

آنها نوعی پپسین تمام دکلره مو دارند که از دهان آنها خارج می نانو کراتین مو شود و این کار را انجام می دهد. این مانند شیره معده در معده ما رنگ مو است که غذایی را که می خوریم حل بیبی لایت مو کرده و قابل هضم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. گراب ها یا کرم ها روی آبگوشتی که به این ترتیب درست می کنند زندگی می کنند تا زمانی که همه آنها ناپدید شوند. مگس‌های دیگری که کرم‌هایشان این کار را انجام می‌دهند، مگس‌های گوشت خاکستری و بطری‌های بزرگ آبی لایت و هایلایت مو هستند.

رنگ مو مش یخی روی موی مشکی : که اغلب می‌بینید که در شیشه‌های پنجره وزوز می‌کنند. اجازه ندهید برای شام شما به گوشت نزدیک شوند، زیرا اگر این کار را بکنند مطمئناً آن را غیرقابل خوردن می کنند. با این حال، در خارج از زمین، آنها در عنصر مناسب خود لایت و هایلایت مو هستند. آنها بقایای آنچه را که زنده رنگ مو است، با سرعت تمام به زندگی باز می گردانند. آنها اجساد را به جوهری تبدیل می کنند که زمین مادر پرورش دهنده ما را غنی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه