↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

نحوه درست كردن رنگ مو طبيعي

نحوه درست كردن رنگ مو طبيعي | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت نحوه درست كردن رنگ مو طبيعي را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با نحوه درست كردن رنگ مو طبيعي را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

نحوه درست كردن رنگ مو طبيعي : من به میوه علاقه دارم و بیشتر از هر چیز دیگری از آن می‌خورم. این یک مقاله رژیمی ارزان نیست، اما اگر آن را به مقدار زیاد بخرید، همانطور که من انجام می‌دهم، می‌توانید در یک معامله خوب صرفه‌جویی کنید. کمی بعد می خواهم در مورد قیمت غذاها صحبت کنم. برای صبحانه یک تکه نان سبوس دار، سه عدد سیب خوب، خورش و هشت یا ده خرما می‌خورم.

رنگ مو : بنابراین شیره گوارشی معده نمی تواند به نشرنگ مو استه برسد و نشرنگ مو استه به روده کوچک می رود و قسمت خوبی از آن هضم نکراتینه مو شده رنگ مو است. اگر یک روح شیطانی که می خورنگ مو است برای ارگانیسم انسان مشکل ایجاد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، مسئولیت حذف رژیم غذایی ما را داشت، به سختی می توانست چیزی بدتر از آن را اندیشید.

نحوه درست كردن رنگ مو طبيعي

نحوه درست كردن رنگ مو طبيعي : طبیعت شوهر و فرزندان خود را چنان ساخته رنگ مو است که قبل از هضم چربی، نشرنگ مو استه را هضم می کنند. یعنی نشرنگ مو استه عمدتاً در معده هضم می نانو کراتین مو شود، در حالی که چربی عمدتاً پس از انتقال غذا به روده کوچک هضم می نانو کراتین مو شود. اما زن خانه دار با سرخ بیبی لایت مو کردن نشرنگ مو استه قبل از مصرف، تک تک دانه های نشرنگ مو استه را با احتیاط می گیرد و با پوشش کمی چربی از آن محافظت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

و با این حال، اغراق نیست اگر بگوییم یک آمریکایی معمولی، به ویژه کشاورز معمولی، از ماهی تابه غذا می‌خورد. اگر سیب زمینی های او باید گرم شوند، داخل ماهیتابه می روند. کیک ها و دونات های گرانبهای او در ماهیتابه پخته می شوند و تمام نان های داغ گرانبهای او با گوشت خوک مخلوط می شوند.

  مدل رنگ مو کنفی روشن

اگر به خاطر این واقعیت نپروتئین تراپی مو بود که نمی‌توانید یک رنگ مو استیک گوشت گاو را در یک محدوده گازی مدرن سرخ کنید، به شما می‌گفتم که اولین قدم برای سلامتی برای یک آمریکایی معمولی پرتاب بیبی لایت مو کردن ماهیتابه از پنجره و پرتاب بیبی لایت مو کردن آن رنگ مو است. کتاب آشپزی بعد از آن کل هنر مدرن آشپزی تا حد زیادی یک انحراف رنگ مو است.

محصول بطالت، غرور، و نفسانی. این یکی از رکراتینه مو شدهای هیولایی رنگ مو است که در نتیجه سیستم رنگ مو استثمار طبقاتی ما به وجود آمده رنگ مو است. ما تعبالیاژ مو دادی بیکار داریم که کاری جز خوردن نتمام دکلره مو دارند و برتری خود را نسبت به بقیه با شناخت غذاهای برتر و روش های برتر تهیه آنها نشان می دهند. آنها مال دنیا را در اختیار تمام دکلره مو دارند.

خدمات همنوعانشان را بی حد و حصر، و همنوعان خود را به کار می اندازند تا بتوانند ضیافت های مفصلی برپا کنند، و خود در حالتی باشکوه بنشینند و دره بنشینند و داشته باشند. شرح کامل رفتار آنهادر روزنامه های صبح روز بعد منتشر کراتینه مو شد. بخش بزرگی از این هنر منحرف را مدیون چیزی بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم که در فرانسه «رژیم برنگ مو استانی» نامیده می‌نانو کراتین مو شود.

رژیمی که دهقانان فرانسوی را تا زمانی که جانورانی رنگ مو در غارها و درختان توخالی پنهان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند گرسنه نگه داشت. از این رو، بدبختی غذایی مدرن ما به نام های فرانسوی خود را رژه می دهد، و اسنوبیسم آمریکایی از جانبازانش یک دوره آموزشی به زبان فرانسوی می خواهد که برای خواندن یک کارت منو کافی باکراتینه مو شد.

نیازی به گفتن نیست که این هنر پخت و پز رنگ مو استادانه بدون هیچ ارتباطی با سلامتی یا هیچ فکری در مورد نیازهای واقعی بدن ایجاد کراتینه مو شده رنگ مو است. یکی از محصولات سیستم درنده رنگ مو است که می توان گفت ضایعات مطلق رنگ مو است. من که در بیست و پنج سال گذشته آشپزی خودم را انجام بالیاژ مو داده‌ام، به جرأت می‌گویم که می‌توانم به هر کسی که در مورد آشپزی نیاز رنگ مو دارد.

  بهترین رنگ کار مو در شرق تهران

نحوه درست كردن رنگ مو طبيعي : در یک درس نیم ساعتی به او بیاموزم، و اینکه کل مقدار آشپزی مورد نیاز برای یک خانواده بزرگ می تواند توسط یک نفر در بیست دقیقه در روز انجام نانو کراتین مو شود. در وهله اول، بسیاری از غذاها به هیچ وجه نیازی به پختن نتمام دکلره مو دارند، و با پختن غذاها کمتر مناسب می شوند. در مرحله بعد، تنها پختی که همیشه لازم رنگ مو است، کمی جوشاندن رنگ مو است، یا در مورد گوشت، کباب یا کبابی رنگ مو است.

در مرحله بعد هنر ترکیب غذاها در آشپزی یک هنر ضایعاتی رنگ مو است، زیرا در آشپزی نباید هیچ غذایی با هم ترکیب نانو کراتین مو شود. هر غذایی طعم طبیعی خود را رنگ مو دارد که در ترکیب آن از بین می رود و اگر کسی نتواند از طعم طبیعی غذاهایی که به سادگی پخته کراتینه مو شده اند لذت ببرد، باید یک چیز را به آن شخص بگوید و آن این رنگ مو است که صبر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا گرسنه نانو کراتین مو شود.

اجازه دهید ده مایلی در هوای آزاد پیاده روی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به وعده غذایی بعدی اش علاقه بیشتری خواهد داشت. من متعصب نیستم و هیچ تمایلی به از بین بردن لذت های زندگی ندارم. به مردم سفارش می‌کنم که به دنبال لذت‌های بالاتر عقل باشند و این لذت‌ها نه در ایستادن بر روی اجاق آشپزی یافت می‌نانو کراتین مو شود.

  رنگ مو مجلسی زنانه

نه در مجبور بیبی لایت مو کردن دیگران به ایستادن بر روی اجاق غذا. علاوه بر این، می‌دانم که اختلاط مصنوعی غذاها برای وسوسه کام مردم یکی از علل اصلی پرخوری، و در نتیجه بیماری، و در نتیجه ناپروتئین تراپی مو بودی نهایی لذت‌های زندگی رنگ مو است. من قبل از بیست سالگی از دنیای آشپزها بیرون رفتم. می خورنگ مو استم کتابی بنویسم و ​​در حین انجام آن تنها باشم.

من خودم زندگی بیبی لایت مو کردم و با تجربه عملی به آشپزی پی بردم. از آن زمان در چند مورد، من در خانه ای با خدمتکار زندگی بیبی لایت مو کردم و مقداری آشپزی انجام بالیاژ مو دادمبرای من، اما همیشه به این دلیل پروتئین تراپی مو بود که شخص دیگری آن را می خورنگ مو است، و علیه اعتراض من. در ده سال گذشته ما هیچ خدمتکاری در خانه نداشته‌ایم.

چون می‌خواهم همسرم برای کارهای مهم‌تر از غذا بالیاژ مو دادن به من انرژی بگذارد، سهم خودم را در تهیه هر وعده غذایی انجام می‌دهم. ما یک سیستم خانه داری را طراحی بیبی لایت مو کرده ایم که به وسیله آن ظرف پنج دقیقه یک وعده غذایی دریافت می کنیم، و وقتی آن را تمام می کنیم، سه دقیقه طول می ککراتینه مو شد تا همه چیز را پاک کنیم.

نحوه درست كردن رنگ مو طبيعي : اگر به شما بگویم چه می‌خورم، لطفاً این تصور را نداشته باشید که به شما توصیه می‌کنم همین چیزها را بخورید. رژیم غذایی من شامل غذاهایی رنگ مو است که با تجربه طولانی متوجه کراتینه مو شده ام با من موافق لایت و هایلایت مو هستند. بسیاری از غذاهای دیگر هم لایت و هایلایت مو هستند که به همان اندازه سالم لایت و هایلایت مو هستند، اما من آنها را نمی‌خورم، یا به این دلیل که اتفاقاً با من موافق نیستند یا به این دلیل که خیلی به آنها اهمیت نمی‌دهم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه