↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

طرز رنگ كردن مو با حنا

طرز رنگ كردن مو با حنا | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت طرز رنگ كردن مو با حنا را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با طرز رنگ كردن مو با حنا را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

طرز رنگ كردن مو با حنا : دو وعده غذای سبک و یک وعده غذایی مقوی تمام چیزی رنگ مو است که هر سیستمی به آن نیاز رنگ مو دارد و شما می توانید با امتحان بیبی لایت مو کردن آن و مشاهده وزن هفته ای یک بار آن را به خود ثابت کنید. من آزمایش‌های زیادی را امتحان بیبی لایت مو کرده‌ام و نتیجه‌ای که به آن رسیده‌ام این رنگ مو است که هیچ فضیلتی در هیچ ساعت غذایی خاص یا تعبالیاژ مو داد خاصی از وعده‌های غذایی وجود نرنگ مو دارد. چندین سال آزمایش دو وعده غذایی در روز را امتحان بیبی لایت مو کردم.

رنگ مو : اما آنها از ما سخت تر لایت و هایلایت مو هستند و بار مغز بزرگ و یک سیستم عصبی پیچیده را به دوش نمی کشند. اگر وعده های غذایی خود را نیمه جویده ببلعید و با مایعات بشویید، ممکن رنگ مو است مدتی از آن خلاص شوید، اما روزی با سوء هاضمه و ناراحتی های عصبی هزینه آن را خواهید پرداخت. و همین موضوع در مورد عادت شما به پریدن از وعده های غذایی و عجله رفتن به محل کار صدق می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

طرز رنگ كردن مو با حنا

طرز رنگ كردن مو با حنا : من ایده او را امتحان بیبی لایت مو کردم و آن را پذیرفتم. یکی از قوانین رژیم غذایی من، که هیچ رنگ مو استثنایی از آن وجود نرنگ مو دارد، این رنگ مو است که اگر وقت کافی برای جویدن غذا را نداشته باشم، وقت غذا خوردن ندارم. من آن وعده غذایی را حذف می کنم. عادت به بستن غذا منبع بیماری رنگ مو است. مطمئناً حیوانات گوشتخوار غذای خود را پیچ و مهره می کنند.

خواه این کار عضلات باکراتینه مو شد، یا مغز و اعصاب. هضم صحیح مستلزم وجود مقداری خون در دیواره معده و دستگاه گوارش رنگ مو است. این نیاز به توجه ضمیر ناخودآگاه شما رنگ مو دارد و این به معنای رنگ مو استراحت عضلات و مراکز مغز رنگ مو است.اگر نمی توانید یک ساعت بعد از غذا رنگ مو استراحت کنید، آن وعده غذایی را حذف کنید یا آن را سبکی بسازید.

  فرق رنگ مو خاکستری با دودی

آب میوه هایی که تقریباً بلافاصله جذب معده می شوند و سالادهایی که تخمیر نمی شوند. ممکن رنگ مو است مطمئن باشید که حذف یک وعده غذایی به شما آسیبی نمی رساند و زمانی که زمان برای ساکت کراتینه مو شدن دارید جبران کنید. من بارها در زندگی خود تحت فشار عصبی بسیار کراتینه مو شدید و طولانی مدت قرار گرفته ام. برای مثال، در طول اعتصاب زغال سنگ کلرادو، من یک تظاهرات عمومی را رهبری بیبی لایت مو کردم.

که من را در تمام روز و بخش خوبی از شب چندین هفته در حالت هیجان نگه داشت. در این مدت تقریباً چیزی نخوردم. یک سیب پخته کراتینه مو شده و یک فنجان کرنگ مو استارد به اندازه غذا خوردنم نزدیک پروتئین تراپی مو بود و در نتیجه این تجربه را بدون هیچ آسیبی برای سلامتی ام تجربه بیبی لایت مو کردم. من شاید ده پوند وزن کم بیبی لایت مو کردم، اما زمانی که به زندگی عادی برگشتم این به سرعت جبران کراتینه مو شد.

من در سفرهای کمپینگ پروتئین تراپی مو بوده‌ام که کارهای سخت زیادی برای انجام بالیاژ مو دادن داشتم، قایق رانی در مسافت‌های طولانی بر پشتم حمل می‌بیبی لایت مو کردم یا روزانه چهل مایل با آن پارو می‌زدم. صبح‌های چنین سفری، راهنما را دیده‌ام که خودش صبحانه‌ای مفصل از نان تازه، بیکن و حتی لوبیا می‌پزد و یک غذای مقوی درست می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و سپس مستقیماً سر کار می‌رود.

برعکس، وعده غذایی من شامل یک ظرف کوچک آلوی خورشتی، یا شاید مقداری هاکلبری یا تمشک، در صورت یافتن پروتئین تراپی مو بود. نمی گویم به اندازه راهنما می توانستم انجام دهم، زیرا او به آن عادت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و من نه. اما می توانم این را بگویم – اگر صبحانه او را در ابتدای روز می خوردم، قبل از شب مرده پروتئین تراپی مو بودم. و من کلمه “مرده” را کاملا تحت اللفظی معنی می کنم.

  رنگ مو نسکافه ای گپ

من مردی را می شناسم که شروع به بالا رفتن از کوه در بیبی لایت مو کرد. او نیمه راه را صعود بیبی لایت مو کرد و سپس ناهار را که شامل نه تخم مرغ آب پز سفت پروتئین تراپی مو بود خورد. سپس شروع به بالا رفتن از بقیه کوه بیبی لایت مو کرد و به دلیل سوء هاضمه حاد به زمین افتاد. سموم کمی وجود تمام دکلره مو دارند که می‌توانند سریع‌تر یا خطرناک‌تر از مواد غذایی که هضم نکراتینه مو شده‌اند، روی سیستم تأثیر بگذارند.

طرز رنگ كردن مو با حنا : معده یک مکان ایده آل برای تکثیر باکتری ها رنگ مو است. گرما و رطوبت را فراهم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و شما در وعده غذایی خود، باکتری ها و موادی را که روی آنها رکراتینه مو شد می کنند فراهم می کنید. در شرایط عادی، معده آب معده را بیرون می‌ریزد که باکتری‌ها را می‌ککراتینه مو شد. اما اجازه دهید به هر دلیلی این شیره معده وجود نداشته باکراتینه مو شد.

زیرا انرژی عصبی شما در جای دیگری رفته رنگ مو است یاجریان خون، که باید از آن شیره معده ساخته نانو کراتین مو شود، با کار سخت به سمت عضلات کشیده کراتینه مو شده رنگ مو است. سپس شما یک مخمر مخمر با مقادیر زیادی گاز و سم دارید. در موارد حاد نتایج به اندازه کافی مشهود رنگ مو است: دردهای کراتینه مو شدید و تشنج، به دنبال آن کما و سیاه کراتینه مو شدن بدن.

اما چیزی که باید درک کنید این رنگ مو است که ممکن رنگ مو است یک مورد خفیف‌تر از این مسمومیت ایجاد کنید و ممکن رنگ مو است آن را روز به روز به طور معمول انجام دهید و اندک اندک اندام‌های حیاتی شما در اثر فشار ضعیف شوند. فرقی نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که در چه ساعتی از بیست و چهار، حجم زیادی از غذای خود را می گیرید.

  بهترین مدل رنگ مو یخی

این یکی از رایج ترین توهمات رنگ مو است که شما فوراً از غذای خود اثر تقویتی می گیرید و برای انجام کارهای سخت باید این قدرت را داشته باشید. مطمئناً موادی مانند قند انگور وجود رنگ مو دارد که عملاً نیازی به هضم نرنگ مو دارد. می توانید آنها را در دهان نگه دارید و توسط بزاق هضم کراتینه مو شده و به یکباره در جریان خون جذب می شوند.

اما تا زمانی که برای مدت طولانی گرسنه نمانید، نیازی نیست که قدرت خود را در این مد عجله به دست آورید. اگر در روز قبل وعده‌های غذایی معمولی خود را خورده‌اید، جریان خون شما به طور کامل با مواد مغذی تامین می‌نانو کراتین مو شود که طی یک فرآیند طولانی آماده‌سازی انجام کراتینه مو شده رنگ مو است، و می‌توانید صبح‌ها از خواب بیدار شوید و در صورت لزوم، تمام روز را بر اساس آنچه که نیاز رنگ مو است، کار کنید.

طرز رنگ كردن مو با حنا : در حال حاضر در سیستم شما مطمئناً ممکن رنگ مو است احساس گرسنگی و حتی غش کنید، اما این صرفاً یک عادت رنگ مو است. سیستم شما به خوردن غذا عادت رنگ مو دارد و انتظار آن را رنگ مو دارد. اما اگر کارگری لایت و هایلایت مو هستید که کار سختی انجام می دهید، به راحتی می توانید خودتان را تمرین دهید که صبح یک غذای سبک بخورید و ظهر یک غذای سبک دیگر و وقتی کارتان تمام کراتینه مو شد و رنگ مو استراحت بیبی لایت مو کردید یک غذای مقوی بخورید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه